Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקם של אתרי היכרויות: גרסת יוסי פרנקוס [שבסוף מתחתן - מזל טוב!]

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם את באמת מסתובבת ברחוב וחשה שכולם מסתכלים רק עליך, הייתי ממליץ להצניע לכת, ואני לא מתכוון לבגדים.

.

אני חולק עליך לגמרי!

אין לי מושג איך מעיין נראית, אבל אני כן יודע שמספיק שלבחורה יש גזרה טובה ופנים נאות וזה ימשוך לא מעט מבטים מגברים.

ללא שום צורך בלבוש חושפני/זול/צמוד/פרובוקטיבי/התנהגות מסויימת (שנראה שעליה ניסית לרמוז בעדינות).

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זו בדיוק הסיבה שלקחתי ללב את התגובה של ואדים (דריש).

אישתי מתלבשת ככה וזה ממש לא מיני וזול.

אל תיקח אנשים כאלה ללב, אתה יודע מה שווה אשתך ואתה אוהב אותה כמו שהיא ואתה לא צריך שאף אחד ייתן לך "אישור" על הלבוש שלה. שוב, כמו שאמרתי מקודם עניין הטייץ ובכלל לבוש בכללי של בנות לא אמור להתפרש כמיני, אלא אם כן היא מתלבשת חצי עירומה ויוצאת לרחוב.

תנו לי לשתף אתכם במקרה שקרה לי ממש לפני כמה שבועות ואולי יסביר את סיפור הלבוש מזווית נשית. יצאתי מהבית בבוקר כשאני לובשת חצאית שחורה, גרביונים, גופיה לבנה ומעליה סריג ארוך. מבטיחה לכם שהלבוש שלי לא היה חשוף מידי (כי אני לא כזאת שמתלבשת רק כדי שיסתכלו עליי).

המבטים של בנים חרמנים הגעילו אותי ממש וגרמו לי לחשוב פעמיים אם כדאי לי לצאת פעם הבאה ככה מהבית או לא. במהלך כל היום הזה עד שהגעתי הבייתה, הרגשתי שבכל מקום שאני נמצאת בנים נועצים בי עיניים. זה לא מחמיא וזה לא נעים!

ולא, תאמינו לי שמי שמכיר אותי יודע שאני מתלבשת לא חשוף, באותו יום היה קצת חם ובסה"כ רציתי ללבוש חצאית (שגם לא הייתה מיני קצרצרה)

מעיין, השאלה היא אם באמת הסתכלו במבטים מזילי ריר או שבגלל שיצאת יותר חשוף מהרגיל את הרגשת ככה.

בקיצור, המבטים לא נעימים וגורמים לי לפחות לקחת את זה למקום שהוא לא מחמאה. מצד שני, אני לא אפסיק ללבוש חצאית בגלל אותם גברים שהאישה שלהן לא נותנת להם/ חרמנים מטבעם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, המבטים לא נעימים וגורמים לי לפחות לקחת את זה למקום שהוא לא מחמאה. מצד שני, אני לא אפסיק ללבוש חצאית בגלל אותם גברים שהאישה שלהן לא נותנת להם/ חרמנים מטבעם.

בחורה יפה שהשקיעה בלבוש שלה בהכרח תמשוך מבטים. ככה תוכננה האנושות.

אם זה מפריע לך תמיד אפשר לזרוק על עצמך משהו פחות מושקע ואם זה בכל זאת מחמיא לך\משעשע אותך אז הכל בסדר.

אגב גם לי בתור גבר לא תמיד כיף כשאני הולך ברחוב ופתאום קולט תחת פצצה הולך לפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל בגלל החול.

לא מפריע לי לראות בחורות ולהסתכל עליהן. פשוט מפריע לי שהן "דוחפות לי לפנים" את הסחורה שלהן.

יש מקומות שבהם זה מתאים (כמו הים) ויש מקומות שלא, כמו בקניון.

יוסי חלאס להיות נזירה טרחנית. עד כמה שזכור לי העיניים שלך לא בגובה של המפשעה שלה, אז לי דווקא נראה שאתה זה שדוחף את העיניים אליהן ל"סחורה" ולא להיפך.

מה השלב הבא? תשלח למישהי יד באמצע הרחוב כדי למשש ותאשים אותה שהיא דחפה לך את הסחורה לידיים? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנהגות מסויימת (שנראה שעליה ניסית לרמוז בעדינות).

שוב הלכת רחוק ובכיוון הלא נכון. בוא ואנסה להסביר את זה אחרת:

pathologic.jpg

התמונה לקוחה מכאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב הלכת רחוק ובכיוון הלא נכון. בוא ואנסה להסביר את זה אחרת:

pathologic.jpg

התמונה לקוחה מכאן

דבר ראשון זה מצחיק!

אז למה התכוונת במה שאמרת?

״תצניעי לכת ואני לא מתכוון לבגדים״

זה לא רמז להתנהגות?

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק עליך לגמרי!

אין לי מושג איך מעיין נראית, אבל אני כן יודע שמספיק שלבחורה יש גזרה טובה ופנים נאות וזה ימשוך לא מעט מבטים מגברים.

ללא שום צורך בלבוש חושפני/זול/צמוד/פרובוקטיבי/התנהגות מסויימת (שנראה שעליה ניסית לרמוז בעדינות).

עודד.

תודה על ההבנה והתמיכה.

כמו שרשמתי בהודעה מקודם, אני באמת לא מתלבשת חשוף ביום יום..סתם ניסיתי לתת לכולם פה פרספקטיבה של איך זה מרגיש מהצד הנשי זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעיין, השאלה היא אם באמת הסתכלו במבטים מזילי ריר או שבגלל שיצאת יותר חשוף מהרגיל את הרגשת ככה.

כשאני חושבת על זה לעומק ומנסה להיזכר אז אלו לא היו מבטים מזילי ריר ממש..סתם כמה בנים נעצו מבטים לא מחמיאים, בצורה זולה כזאת.

לא הייתי קוראת לאיך שהתלבשתי באותו יום "חשוף מהרגיל" אבל אני יכולה להבין מה אתה מנסה להגיד וכן, יכול להיות שהרגשתי ככה כי לא כל יום אני לובשת חצאיות.

בסופו של דבר, בטח כולם יגידו שאני מגזימה אבל יש מבטים של גברים שמסוגלים להחמיא לבחורה ויש מבטים שיגרמו לה להרגיש כאילו מפשיטים אותה דרך המבט. ואני אכבד את אלו שלא יסכימו איתי...חבל שאין בנות בפורום הזה שיצדיקו אותי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

פעם אני זוכר שראיתי חתיכת רגל של בחורה הייתי מזיל ריר.. היום כל אחת החל מגיל 12 הולכת לי עם מיני-דפוקותי וזה כבר נהיה די ממוסחר.

בדיוק, פעם היינו בונים את המיניות ואם היינו רואים משהו מעבר, מה טוב.

זה יוצר ציפיה למשהו ואתה מצפה לקבל אותו בעדינות ובהדרגה.

אני חולק עליך לגמרי!

הבעיה פה היא לא בחורות שנראות טוב ומתלבשות צנוע.

הבעיה היא בחורות עם גזרה כזו

plumber-muffin-top.jpg

שחייבות להתלבש עם טייץ (לא שמתי תמונה של התוצאה למען כל אלו שאוכלים מול המחשב) כדי שייסתכלו עליהן.

אין כבוד בכלל לקצת עדינות ופיתוי.

זה כמו לפתוח קונדיטוריה שלא ממש טעימה אבל כל פעם שאתה עובר מולה יש ליצן שתוקע את הפנים שלך בעוגה עם הרבה קרם אבל בלי טעם.

יוסי חלאס להיות נזירה טרחנית. עד כמה שזכור לי העיניים שלך לא בגובה של המפשעה שלה (לא ראית את התמונות? אני נמוך) :) , אז לי דווקא נראה שאתה זה שדוחף את העיניים אליהן ל"סחורה" ולא להיפך.

מה השלב הבא? תשלח למישהי יד באמצע הרחוב כדי למשש ותאשים אותה שהיא דחפה לך את הסחורה לידיים? :roll:

בדיוק מהמשפט המפגר הזה רציתי להמנע ובגלל זכתבתי כבר כמה פעמים שמבטים זה משהו אחד ופעולות זה משהו אחר.

מי שעושה את הפעולה זה הגבר.

מי שמייצר את המבט זו האישה.

אישה יכולה להתלבש כמו שהיא רוצה אבל שתדע שיש השלכות (מבטים) למה שהיא עושה.

כולנו מסכימים שזה נראה רע מאוד?

fat%2Bleggings.jpg

epic-fail-short-shorts-fail.jpg

fat-woman.jpg

אז אני מודה שבתמונה הבאה זה לא מגעיל אבל אם את יוצאת ככה לרחוב אל תתפלאי שכולם רוצים לשכב איתך ולא מעריכים את המוח או האישיות שלך.

Sexy-Girls-in-Yoga-Pants11.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה התכוונת במה שאמרת?

״תצניעי לכת ואני לא מתכוון לבגדים״

זה לא רמז להתנהגות?

אני קצת פחות קיצוני מיוסי ואין לי בעיה שכל אחת תתלבש איך שנח לה מבלי להתחשב יותר מדי בסביבה. זו הגישה שלי בבחירת בגדים (נוחות נטו) ואני מניח שיש גם אנשים שגזרתי אינה נאה בעיניהם, לכן נאה דורש נאה מקיים.

מה שהתכוונתי לומר בדבריי למעיין זה שאולי (רק אולי...) היא לא באמת מרכז היקום כפי שנדמה לה, אולי לגברים ההם לא באמת אכפת ממנה, ואולי לא כולם עסוקים רק בלהסתכל עליה. הסיפור כפי שסופר משקף לדעתי בעיקר את ראיית המצב האישית שלה, בדיוק כמו הפציינט ההוא שרואה סקס בכל מקום. אולי היא צודקת ובמקרה הספציפי ההוא זה באמת מה שהיה, אבל לדעתי להסיק מכאן מסקנות על כל המין הגברי והיכולת להתלבש כך או אחרת כי "הבנים החרמנים" עושים לה אמבוש עם המבטים שלהם זה קצת היסחפות.

גם נשים אגב לא בדיוק מסתכלות לגברים בעיניים כל הזמן, ואם אני אתחיל עכשיו לספור את כל הפעמים שנשים אטרקטיביות (יותר או פחות) ניסו לפלרטט איתי כדי להשיג ממני משהו, השרשור הזה ימשך עוד הרבה זמן. אז מה, כולן זונות? לא, פשוט כל אחד משתמש בכלים שניתנו לו ע"י הטבע ע"מ להשיג את מה שהוא מעוניין בו. כך עובד המח האנושי, בתחבולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי שוב על התמונות שלך ואני חייב לציין שעבור משהו, שאומנם לא מתלבש סקסי אבל גם לא משקיע בלבוש, שאין לו חוש אופנתי ובגדול מציג הופעה חיצונית שדי מזלזלת בזולת - הדרך שבה אתה מציג את עצמך - אתה קצת חוצפן בתגובותיך לדרך בה מתלבשים אחרים/אחרות.

אינני בא להצדיק את הלבוש הלא מחמיא שמוצג בחלק גדוןל מהדוגמאות שהצגת (התמונות שהבאת באמת קשות :( ) אבל בוא ותתחיל קודם כל עם קצת ביקורת עצמית ועם קצת שיפור אישי ואז תעבור לאחרים.

ביננו, אם כבר מדברים על תחושה שמועברת על ידי לבוש - אתה ממש לא נראה גאון, גם לא חכם במיוחד ובטח לא שרמנטי :)

בהצלחה בהמשך החיפוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנקוס, רוצה פוטאנג? עשה כלהלן:

התמונות עם האוטובוסים ועם המנגל טובות מאד, את השאר תעיף לאלפי עזאזלים - טכנית הן פשוט תמונות לא טובות ולא מועילות. מספיק שתי תמונות טובות ומייצגות.

תוסיף לך כמה ס"מ לגובה, לא שזה נראה בעיה אצלך, וצמצם את המלל בפרופיל שלך. אל תתחכם!

בהגדרות המקצוע כתוב "מסחר בין לאומי", מבנה גוף "חסון", מצב משפחתי "רווק", מוצא "אשכנזי", תחביבים "מכוניות ספורט, תרבות בין לאומית, שפות", וכן הלאה וכן הלאה.

קפיש? בתמורה אני רוצה תמונות קפ"ק של הבחורות שתפיל בזרועותיך (החסונות, זוכר?)

בהצלחה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, גם הבחורה בתמונה האחרונה שלך לא תעשה לי ת זה ם היא לא תשדר אישיות מעניינת או משהו מעבר לדפוק אותי.

יש גיל מסויים שאתה כבר מבין שיש הבדל בין זיון למטרת פורקן לסקס אמיתי שבו יש מעב לעניין הגופני הטהור ואחרי שאתה מתנסה בסוג הזה תה מחפש אותו ולא את הפורקן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...