Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקם של אתרי היכרויות: גרסת יוסי פרנקוס [שבסוף מתחתן - מזל טוב!]

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1) אתה טועה, זה הוכח ביותר מדי צורות בשביל להתווכח על זה אפילו.

2) אני לא מתעניין במישהי שחיה על אמונה.

1) אני לא מאמין באבולוציה.

2) ואני איש שמאמין בדת.

לא תרצה להיות חבר שלי? :-D (בקטע אחר, יעני.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עודד וסקינס:

אני מבין במידה מסוימת את הקטע הזה של לשנוא טייצים.

שיהיה ברור, אני הכי ליברלי שיש בקטעים האלו ואני לעולם לא אגיד שאסור להן או שזה גורם לאונס, כי סוטים זה מה שגורם לאונס.

אבל!

הבעיה היא בזה שרוב הבחורות לא מבינות שזה לא מחמיא להן אלא רק מושך אליהן תשומת לב מינית במקום תשומת לב עניינית.

רואים אותן כאובייקט מיני כי הן שמות את עצמן ככה.

בתוך הבית אין בעיה, אפילו מבורך.

אבל בחוץ?

למה מישהו צריך לראות את גודל השפתיים שלה? (ולא בפנים)

אין מה לעשות, גבר שרואה את זה חושב על סקס גם אם הוא לא רוצה.

זה כמו תאונת דרכים, אי אפשר שלא להסתכל.

Helen+Hunt%2527s+Massive+Yoga+Pants+Cameltoe+www.GutterUncensored.com+012.jpg

10fpeeh.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנקוס, אני חושב שיהיה לעניין לשלוח לבנות מאתרי ההיכירויות את הסרטים המועדפים עלייך, אני למשל יודע על Lemon party שסיפרת לנו פעם, ועל 2G1C שצרבת במוחו של נהג מתחיל לאחר שדאגת לשים לנו קישור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לוקח את זה אישית כי אישתי לפעמים לובשת טייץ.

הלכתם רחוק עם הפרשנות. כמו בפסיכומטרי - כל ריבוע הוא מלבן, אבל לא כל מלבן הוא ריבוע. על אותו משקל - לכל פקאצה יש טייץ בארון, אבל לא כל מי שלובשת טייץ היא פקאצה.

בגדול אין לי בעיה שתלבש מה שנח לה (כמו שאין לי בעיה עם גברים לובשי ביריות), הכוונה שהיא בחיים לא תגיע לסיטואציה של "אני לא יכולה לעשות את זה, אני עם טייץ/עם עקבים/עלולה לשבור ציפורן..." הטייץ ושאר הבגדים הצמודים הם בד"כ אחד הסממנים הראשונים שלפיהם אפשר לזהות את הטיפוס של הבחורה המטופחת מדי שלא אוהבת ללכלך את הידיים. סממן נוסף שקל לזהות הוא גבות מסודרות בקפדנות (כלומר חשוב לה עד כדי כאב להיות יפה).

יש תורה שלמה מאחורי זה המגדירה בשורה התחתונה כמה אדם מוכן להשקיע בחיצוניות שלו ומה זה אומר על פנימיותו. ההרגלים שונים מאד ממדינה למדינה ולפעמים אפילו מעיר לעיר. זה לא בהכרח מסווג אדם כצודק או טועה/טוב או רע, אבל נותן לסובבים אינדיקציה טובה על סדרי העדיפויות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שהיא בחיים לא תגיע לסיטואציה של "אני לא יכולה לעשות את זה, אני עם טייץ/עם עקבים/עלולה לשבור ציפורן..."

כמו שהייתה כל השנה האחרונה שלי עם האקסית האחרונה.

לכל מקום מאחרים כי היא על עקבים (ולא יודעת ללכת על עקבים) וכשצריך לעשות משהו בבית, אני לבד לגמרי כי היא תשבור ציפורן\לא יכולה להרים משהו\ לא חושבת שזה התפקיד של האישה\ כל תירוץ אחד שמגיע ממקום של שבריריות יתר בלי שום סיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שלקחתי את זה רחוק, כי אני באמת לא חושב שטייץ זה כל כך רע. להיפך, אני חושב שזה מאוד מחמיא כשעושים את זה בטעם. (קבל התנצלותי)

(אלא אם כן הולכים על הדוגמא שפרנקוס הביא. מה שאין סיכוי בחיים שאישתי תלבש! לא בגלל שאני לא אסכים, אלא בגלל שהיא פשוט לא מהבחורות האלה!)

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roflmao: :roflmao:

קנה מפסק דוד עם שעון וכבר הגדלת בחצי את האופציות שלך :wink:

עודד.

רגע של התפלספות :

פעולות אוטומטיות הן מסוכנות ,

איני מנהל מערכת יחסים עם הבויילר אלא עם האדם שמדליק אותו וזוכר שאני עדיין חי ועוד מעט אשוב הבייתה .

סינון אוטומטי לדעתי הוא גם מעט בעייתי ,

חיפשתי מכונית - התקלחתי,התבשמתי,הכנתי משקה טוב והתיישבתי עם הלפטופ בסלון לחפש רכב ביד 2 .

הפעלתי 'חיפוש מתקדם' והרגשתי סופר 'מתחכם' , הגדרתי לו מחיר , ק"מ , יד ,בעלות פרטית ,איזור רכישה

ומצאתי את עצמי עוד תקופה ללא רכב אבל בראש טוב .

בסוף מצאתי את אהבתי 100 ק"מ ממקום מגוריי במשכנו של סוחר רכבים ,עברה 5 ידיים לא פחות ממחירון .

פראייר ? אחושילינג ! אבל מבסוט .

כמובן שאני מאחל ליוסי הצלחה רבה במסעו , אך כשם שהחיים הם הכל חוץ ממונוטוניים כך גם בני האדם ,

גם נעל יכולה להיות מגף וגם מדען יכול להיות סופר סת"ם .

תהנה מהחיים יוסי !

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת מסוגל לסבול מישהי שאין על מה לדבר איתה?

מישהי שלא תורמת כלום ברמה האינטלקטואלית?

מישהי שאין לה דעות ולא יודעת את העובדות על שום דבר?

מישהי שאתה צריך לשבת איתה כמו ילדה קטנה בשביל "ליישר קו" ושיהיה לה קצת ידע על העולם שמסביבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת מסוגל לסבול מישהי שאין על מה לדבר איתה?

מישהי שלא תורמת כלום ברמה האינטלקטואלית?

מישהי שאין לה דעות ולא יודעת את העובדות על שום דבר?

מישהי שאתה צריך לשבת איתה כמו ילדה קטנה בשביל "ליישר קו" ושיהיה לה קצת ידע על העולם שמסביבה?

תראה , אתה מתאר כאן אישיות של בובה מתנפחת . הגזמת קצת , לא ?

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...