Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקם של אתרי היכרויות: גרסת יוסי פרנקוס [שבסוף מתחתן - מזל טוב!]

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את אישתי הכרתי באתר שנקרא החצי השני.

אתר אקדמאים.נשים וגברים איכותיים.

בהצלחה חבר!

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

את אישתי הכרתי באתר שנקרא החצי השני.

אתר אקדמאים.נשים וגברים איכותיים.

בהצלחה חבר!

זה הסופרלטיב הכי מקומם, מעצבן וטעון.

פשוט מבחיל אותי השימוש בו בהקשרים הללו.

פגשתי הרבה חלאות בחיי, באקדמיה היו יותר מכל מקום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את התשובה שלי אני מחלק ל 2:

חלק ראשון -

אף בחורה רצינית לא תמשיך איתך אחרי שתגיד לה - התגרשתי לפני יום/יומיים/שבוע/שבועיים/חודש. אתה עכשיו בתקופת צינון. תקופה של לשבת בצד עם עצמך לנקות את הראש והלרגע. גם אם אתה לא מרגיש ככה בעצמך אז רוב הסיכויים שהבחורה שתפנה אליה כן תראה את זה בצורה כזאת. אלא אם כן היא בקטע של להיות ריבאונד.

חלק שני -

אתרי הכרויות מומלצים בעיקר לאנשים שלא נמצאים במסגרת מסודרת כמו: לימודים, מקום עבודה גדול עם עוד הרבה עובדים, חוג או פעילות קבוצתית כלשהי. קשה עד בלתי אפשרי להתחיל עם בחורות במועדונים או במקומות בילוי.

את אישתי פגשתי ב JDATE אחרי שמישהי המליצה לי על האתר. בצורה מוזרה ראיתי תמונה של אישתי וראיתי פרופיל, כדי להתכתב היה צריך להרשם. נרשמתי , שלחתי לה הודעה הכי בנאלית והכי פשוטה בסגנון של היי, מה קורה? וזה עבד 8) . מבחינתי עם JDATE יש לי 100% הצלחה.

חוץ מהאתרים האלה תנסה דרך הפייסבוק. בזמנו היתה אפליקציה של ARE YOU INTERESTED שדרכה הכרתי מישהי שיצאנו ביחד תקופה מסויימת. כיום אני יודע מחבר שיש אפליקציה אחרת שממש עובדת (אני רואה לפי מספר הפניות אליו).

בכל מקרה בהצלחה.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ראיית עולם צרה , והיא שלעולם לא הבנתי אנשים כמוך פרנקוס .

אף פעם לא הבנתי איך אנשים כמוך (ועוד כמה מהחברים המשותפים שלנו שאתה בטוח מבין למי אני מתכוון , כולל כמה בחורות מסביבנו) מאוד אקדמאיים , באמת אנשים משכילים ואיכותיים (חרא של בן אדם אתה , שלא תיקח מפה מחמאות יא זבל חובב אירופאיות מתקלקלות) , ועדיין (זה נראה) אתם מתנהגים כאילו אתם מקרה אבוד .

אני חושב שזו הנקודה , או שיש לכם סטנדרטים הרבה יותר גבוהים משלי (ואני די גבוה אם זה לא מתאבן) או שאיך שאתם מתייחסים לזה בכבדות , כאילו זו משימה בלתי אפשרית , זה מה שמכשיל אתכם .

אני יכול לשאול אותך אם יש לך ביטחון עצמי?

אני יודע שאתה מעריך את עצמך , אבל זו שאלה אחרת לחלוטין .

אגב , אני אוהב משהו בלהיות לבד (כמובן שיש את הטכנאיות תחזוקה באמצע הלילה) , זה נותן לי להשקיע בעצמי ולהתקדם .

אולי זה גם משהו שאתה צריך לעשות , להפוך את "הבעיה" הזו של לבד "להזדמנות" של לטפח את עצמך באיזה תחום שתרצה (עוד לימודים , ספורט , חיי חברה לא משנה מה - תקדיש לעצמך את הזמן הפנוי) .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתונים בדיוק.

אני לא נראה רע, לא כותב כמו פסיכי ויודע להתבטא די טוב אז יש מצב שהבעיה לא רק אצלי. הרבה חברים סיפרו לי שהם גם באותו מצב.

אתה גם לא נראה אחד שבחורות ירצו אחריו :x.

אתה צריך ללמוד להתלבש.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך ללמוד להתלבש.

אני מאד לא בעד שינוי במלתחה. כמובן שאדם צריך להשקיע בעצמו ולא להיראות מוזנח, אבל בכל הנוגע ללבוש אין חוקים. הלבוש מעיד על בן אדם וזה לא יעזור עכשיו אם תחייט לי את פרנקוס. אם הוא מוצא לנכון ללכת עם חולצה של אנגרי בירדס, יש סיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנקוס, אתה תותח.

את גרושתי לעתיד (אנחנו בהליכי גירושין אזרחיים) הכרתי באתר החצי השני.

כיום גם אני בודק את השטח באתרי ההיכרויות השונים והתובנות שלי בינתיים דומות עד כדי זהות לאלו שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי חשבון בJDATE. נרשמתי ל-6 חודשים. אחרי חודש וחצי האתר עלה לי על העצבים והחלטתי שאני לא ממשיך איתו.

התקשרתי אליהם וביקשתי לסגור את החשבון...התשלומים ממשיכים לרדת, אי אפשר להעביר את החשבון לאף אחד.

היום אני מעדיף לא להרשם לאתרי הכרויות פשוט כי זה אמור לקרות בלי כל החפירה בקטלוג הבשר.

והאמת, אני גם אוהב את הרווקות שלי :)

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ארשה לעצמי לאמר שקשה לי עם המוחצנות שלך, עם זאת זה מבדר ומעניין.

מצטרף. ולמרות שאני כבר "מכיר" אותך הרבה שנים, אתה מצליח להפתיע שוב בכל פעם מחדש.

נזכרתי משום מה בנושא שפתחת לפני הרבה זמן: "איך לא להופיע בגוגל". אתה יכול להיות בטוח שמי שתחפש עליך בגוגל תצטרך לקרוא הרבה דפים.:lol:

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא למדת שכל מה שמוכרים בזול בכל מיני אתרים לא שווה הרבה?

מה גורם לך לחשוב שזה עלה לי בזול? :cry::-)

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...