Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקם של אתרי היכרויות: גרסת יוסי פרנקוס [שבסוף מתחתן - מזל טוב!]

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך לנושא השרשור, רווק זה הנשוי החדש, וככל הנראה המגמה בעולם היא הרבה יותר פנויים ופנויות.

אני תוהה אם זה בגלל שינויים מגדריים/סוציולוגיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יוסף, תחגוג.

אבל בחיאת תוריד את התמונות שאתה נראה כמו אשכנזי עם צווארון.

וגם אני ממליץ לך לא למהר יותר מידי לקשר למרות שאחרי קשר יומיומי יש בפנוכו חלל כזה שמבקש להתמלא.

קח את הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמישהי תחמיא לך על התמונה עם האלפא, בגלל האלפא, זו היא!

אכן! :lol:

נזכרתי משום מה בנושא שפתחת לפני הרבה זמן: "איך לא להופיע בגוגל". אתה יכול להיות בטוח שמי שתחפש עליך בגוגל תצטרך לקרוא הרבה דפים.:lol:

"בלבל את האויב"...

גם צורה להחביא מידע, להציף אותם בdesinformation

תודה לכולם על התגובות :)

תנו לי להסביר משהו פה:

אני לא ממש מחפש קשר כרגע אלא עורך ניסוי.

אני מוקף בבחורות טובות ורווקות בחיים האמיתיים ולא מחפש יותר מדי. מה שייצא, ייצא. מה שלא, לא.

רציתי לעשות את הניסוי כבר כמה שנים אבל בשנה האחרונה לא היה לי בדיוק איך לתרץ את זה מול בת הזוג.

זה בדיוק מה שמאפשר לי לעשות את זה בלי שום טיפת מצפון או פגיעה באגו אם אני לא מצליח.

זה פשוט לא מעניין כי במידה מסויימת זה קשור אלי אבל אני גם מקבל פידבקים מהסביבה ומבין את זה יותר טוב.

שימו לב שכתבתי שהחוש הראשוני שלי אומר לבחורה שכתבה לי "לא". זה משהו שלא היה בעבר. נתתי צ'אנס (ויותר מזה) לכמה בחורות שלא הייתי אפילו צריך להתעסק איתן.

אגב, http://www.onlyu.co.il זה האתר של "החצי השני". אותו דבר.

ועוד אגב לגבי הנישואין:

בהתחלה דובר על זה שזה למטרות ויזה (היא ישראלית והייתה צריכה ויזה בשביל להישאר בצ'ילה).

היו כוונות לעשות חתונה "אמיתית" בארץ בהמשך ועל הבסיס הזה עשינו את זה. אף אחד לא היה אמור לדעת.

ואז היא התחרפנה והתחילה עם "אז אתה לא אוהב אותי" וכל הבולשיט הזה והכריחה אותי לפרסם את זה בפייסבוק ועוד כמה מדיומים. היא גם שאלה על הפורום.

מהרגע שהייתה חתונה אזרחית (להזכירכם, בלי חופה!), החיים שלי הפכו לגיהינום בגלל מניפולציות רגשיות שלה.

מבחינתי אני לא נשוי כי לא היו שם חיי נישואין. מה שהיה זה סחיטה מהצד שלה שבסוף גם גמרה אותי כלכלית ואילצה אותי לחזור לארץ. כרגע אנחנו ביחסים טובים כי זה מה שמתאים לי אבל זה יותר עניין של "בחורה שאני מנסה להפטר ממנה" מאשר "אישה".

בבקשה בואו לא נדבר על זה עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שוב, כיוון שזה ניסוי ואני אעשה המון ניסוי וטעייה, אני מרשה לעצמי לפרסם משהו ששלחתי למישהי באחד האתרים:

הי מעיין :)

מצאת חן בעיני, גם במה שכתבת וגם בתמונות.

בסופ"ש הקרוב אני בחיפה רוב הזמן.

תרצי להפגש לקפה או לשוחח קצת לפני זה?

מצפה לתשובה גם אם היא שלילית :)

יוסי

מה אתם חושבים על הסגנון?

ישיר מדי? לא מספיק מתחכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

\מקבלת הודעה מיוסי

\מגגלת את השם "יוסי פרנקוס" בגוגל

\מוצאת שלל איזכורים

\נכנסת לאשכול הזה

great success! :lol:

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את דעתי על בנות המלוכה הישראליות כבר שמעת, אין מה להוסיף.

נסה פעם לחפש גברים סטרייטים ב-OKC, יש מצב שתופתע מכמות ההתאמות.

אם מסתכלים על האתר הזה כרשת חברתית פתוחה המיועדת להיכרויות וקשרים

מכל סוג (לאו דווקא רומנטיות), אפשר לפגוש שם אנשים מעניינים מאד.

יש לי כל-כך הרבה חברות/מכרות/ידידות שמחפשות זוגיות - ואין גברים, זכרים, רווקים, איכותיים ורציניים בסביבה. והן שואלות, ואני מתנצל שאין לי, ואני לא מכיר.

קודם כל סחתיין שיש לך הרבה קשרים אפלטוניים עם המין השני, זה לא טריוויאלי.

שנית, גבר "איכותי" זה מונח יחסי, אני רואה בין בחורות בנות גילי (25-30) בעיקר סטנדרטים נמוכים וכמיהה לחיים של בינוניות עם עבודה בהייטק ופוקוסטיישן בליסינג. נסה לפתוח להן את הראש קצת בשיחות על חיים במקום אחר ובתרבות אחרת, הרחק מהמשפחה והחומוס של אבו חסן, וכדאי שתתכונן לאכזבה. על האופציה של חיים בזוג בלי חתונה או ללא ילדים אינני מדבר בכלל, זה טאבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנית, גבר "איכותי" זה מונח יחסי, אני רואה בין בחורות בנות גילי (25-30) בעיקר סטנדרטים נמוכים וכמיהה לחיים של בינוניות עם עבודה בהייטק ופוקוסטיישן בליסינג. נסה לפתוח להן את הראש קצת בשיחות על חיים במקום אחר ובתרבות אחרת, הרחק מהמשפחה והחומוס של אבו חסן, וכדאי שתתכונן לאכזבה. על האופציה של חיים בזוג בלי חתונה או ללא ילדים אינני מדבר בכלל, זה טאבו.

זה משהו שקרה לי המון פעמים.

הנה כמה ציטוטים ששמעתי מבחורות:

אז איך זה שאין לך עבודה מסודרת באיזושהי חברה? למה אתה חייב להיות עצמאי? אתה לא רוצה להתקדם בחיים?

אני מתגעגעת לצעקות בשוק של קריית אתא. לא משנה שאני במדינה אקזוטית ואמורה ליהנות ולספוג את התרבות, הצעקות שם בשוק זה משהו שאני מתגעגעת אליו

לא אכפת לי ממה שקורה במדינות אחרות. אני ישראלית גאה!

המון בחורות חושבות שגבר "איכותי" זה מישהו עם עבודה בהיי טק שיתייחס אליהן כמו זבל כי הוא "גבר גבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא קראתי את כל השירשור הזה אבל הרשו לי לומר משהו על האתר JDATE. מבחינתי מדובר על אתר של נוכלים ורמאים וזאת למה? אם אתה לא מנוי אז אין לך אפשרות לקרוא הודעה שנשלחה אלייך. לכאורה זה נשמע הוגן אבל שבוחנים את זה לעומק מגיעים למסקנה שזוהי רמאות ונוכלות. אם אני מנוי ומשלם ממיטב כספי ושולח לאישה הודעה אבל היא לא יכולה לקרוא את ההודעה כי היא לא מנוייה אז זוהי הפרה פושעת של זכותי כמנוי. מה הטעם לשלוח הודעה למישהו אם אותו מישהו לא יכול לקרוא את אותה הודעה? אז למה בדיוק אני משלם דמי מנוי? בשביל לשלוח הודעות לרוחות רפאים? זה כמו שתשלח חבילה למישהו בישראל דרך דואר ישראל אותו אדם לא יוכל לקבל את אותה חבילה אלא אם כן הוא משלם כסף. אבל הרי אני בתור השולח שילמתי כבר את הכסף עבור המשלוח, למה לחייב גם את המקבל בדמי משלוח? איפה כאן ההיגיון? לכן זוהי רמאות מצידם.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

\מקבלת הודעה מיוסי

\מגגלת את השם "יוסי פרנקוס" בגוגל

\מוצאת שלל איזכורים

\נכנסת לאשכול הזה

great success! :lol:

ואז היא אומרת לעצמה "ג'ייזס פאקינג קרייסט".

העלת חיוך על שפתי הדלות, כל הכבוד.

פרנקוס, אתה מתאמץ יותר מדיי, תאמין לי היית מוצא לך איזה בחורה חמודה אז שהיית שם בצ'ילה. היא הייתה מנשקת לך את הרגליים כל יום. עזוב אותך מהישראליות, הן קשות מדיי.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יוסי, הציטוטים האלה 2 הודעות למעלה שהבאת זה משהו שבחורה "איכותית" כדבריך תאמר ברצינות?! נו באמת...

תגיד שאתה מחפש פרחה מטומטמת שתעשה מה שאתה אומר וזהו :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...