Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקם של אתרי היכרויות: גרסת יוסי פרנקוס [שבסוף מתחתן - מזל טוב!]

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זו בדיוק הסיבה שלקחתי ללב את התגובה של ואדים (דריש).

אישתי מתלבשת ככה וזה ממש לא מיני וזול.

אל תיקח אנשים כאלה ללב, אתה יודע מה שווה אשתך ואתה אוהב אותה כמו שהיא ואתה לא צריך שאף אחד ייתן לך "אישור" על הלבוש שלה. שוב, כמו שאמרתי מקודם עניין הטייץ ובכלל לבוש בכללי של בנות לא אמור להתפרש כמיני, אלא אם כן היא מתלבשת חצי עירומה ויוצאת לרחוב.

תנו לי לשתף אתכם במקרה שקרה לי ממש לפני כמה שבועות ואולי יסביר את סיפור הלבוש מזווית נשית. יצאתי מהבית בבוקר כשאני לובשת חצאית שחורה, גרביונים, גופיה לבנה ומעליה סריג ארוך. מבטיחה לכם שהלבוש שלי לא היה חשוף מידי (כי אני לא כזאת שמתלבשת רק כדי שיסתכלו עליי).

המבטים של בנים חרמנים הגעילו אותי ממש וגרמו לי לחשוב פעמיים אם כדאי לי לצאת פעם הבאה ככה מהבית או לא. במהלך כל היום הזה עד שהגעתי הבייתה, הרגשתי שבכל מקום שאני נמצאת בנים נועצים בי עיניים. זה לא מחמיא וזה לא נעים!

ולא, תאמינו לי שמי שמכיר אותי יודע שאני מתלבשת לא חשוף, באותו יום היה קצת חם ובסה"כ רציתי ללבוש חצאית (שגם לא הייתה מיני קצרצרה)

בקיצור, המבטים לא נעימים וגורמים לי לפחות לקחת את זה למקום שהוא לא מחמאה. מצד שני, אני לא אפסיק ללבוש חצאית בגלל אותם גברים שהאישה שלהן לא נותנת להם/ חרמנים מטבעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זו בדיוק הסיבה שלקחתי ללב את התגובה של ואדים (דריש).

אישתי מתלבשת ככה וזה ממש לא מיני וזול.

אל תיקח אנשים כאלה ללב, אתה יודע מה שווה אשתך ואתה אוהב אותה כמו שהיא ואתה לא צריך שאף אחד ייתן לך "אישור" על הלבוש שלה. שוב, כמו שאמרתי מקודם עניין הטייץ ובכלל לבוש בכללי של בנות לא אמור להתפרש כמיני, אלא אם כן היא מתלבשת חצי עירומה ויוצאת לרחוב.

תנו לי לשתף אתכם במקרה שקרה לי ממש לפני כמה שבועות ואולי יסביר את סיפור הלבוש מזווית נשית. יצאתי מהבית בבוקר כשאני לובשת חצאית שחורה, גרביונים, גופיה לבנה ומעליה סריג ארוך. מבטיחה לכם שהלבוש שלי לא היה חשוף מידי (כי אני לא כזאת שמתלבשת רק כדי שיסתכלו עליי).

המבטים של בנים חרמנים הגעילו אותי ממש וגרמו לי לחשוב פעמיים אם כדאי לי לצאת פעם הבאה ככה מהבית או לא. במהלך כל היום הזה עד שהגעתי הבייתה, הרגשתי שבכל מקום שאני נמצאת בנים נועצים בי עיניים. זה לא מחמיא וזה לא נעים!

ולא, תאמינו לי שמי שמכיר אותי יודע שאני מתלבשת לא חשוף, באותו יום היה קצת חם ובסה"כ רציתי ללבוש חצאית (שגם לא הייתה מיני קצרצרה)

בקיצור, המבטים לא נעימים וגורמים לי לפחות לקחת את זה למקום שהוא לא מחמאה. מצד שני, אני לא אפסיק ללבוש חצאית בגלל אותם גברים שהאישה שלהן לא נותנת להם/ חרמנים מטבעם.

את אישה או גבר ?

מהתגובה לא ממש ברור.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט שבור, האישה היא של דרייבמסטר.

אגב, יוסי ודריש, נראה לי שהגזמתם בהשתלחות ברועי. הסגנון שלו היה לא נעים בהתחלה, אבל יש לא מעט אמת בדבריו.

בדיוק כמו שיוסי לא יצא עם חזיר יבלות גם אם יש לה אופי מדהים, גם לרוב הנשים האיכותיות יהיו סטנדרטים חיצוניים מסויימים.

אין שום פסול, וזה אפילו מומלץ, לעשות פיין טיונינג חיצוני. זה לא משנה את מי שאתה, רק מעדן מעט.

אישית אני יכול להעיד שעדכון מלתחה ושיפור כושר עזרו לי מאוד, ואני אדם שממש לא מסוגל לסבול בחורות שטחיות.

רעייתי לדוג' נותנת הרבה יותר משקל לאופי וההישגים של גבר, אבל בהחלט חשוב לה שאשמור על צלם אנוש.

קיצר, צמצמו אחים שלי, אתם לא באים לי בטוב.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בת כמה את, 12? מה זה "בנים חרמנים"?

בחיי שעם כל יום שעובר אני הולך ומשתכנע שאת טרול של איזה מנהל חומד לצון.

אין שום פסול, וזה אפילו מומלץ, לעשות פיין טיונינג חיצוני. זה לא משנה את מי שאתה, רק מעדן מעט.

עניין של סדרי עדיפויות וטעם אישי, כאמור אין פה נכון ולא נכון.

זה גם תלוי מאד באיזו סביבה אתה נמצא (למשל ישראלי בחו"ל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על בחורות עם טייץ....עם טוניקה או בלי טוניקה,זה אחד הדברים היותר סקסיים שיש :yum:

סקסי? בהחלט!

אבל לא כל היום צריך לראות דברים סקסיים.

מגיע הרגע שזה יותר מדי עומס.

מה קרה לקצת ארוטיזם מדי פעם? חייבים להביע מיניות בוטה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בת כמה את, 12? מה זה "בנים חרמנים"?

בחיי שעם כל יום שעובר אני הולך ומשתכנע שאת טרול של איזה מנהל חומד לצון.

לידיעתך, אני בת 22 ואני ממש לא טרול של איזה מנהל חומד לצון, חבל שאתה חושב ככה.

השתמשתי בביטוי "חרמנים" כדי לנסות להמחיש את המבטים הלא נעימים שגברים ברחוב נעצו בי.

ודרך אגב, אם יש לך בעיה עם המילה "חרמנים" כנראה שאתה יותר נוטה לגיל 12...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם את לא רוצה שיסתכלו עליך בצורה מינית, אל תתלבשי בצורה כזאת.

לא שאסור לך, פשוט אל תתפלאי.

(ושוב, אני מדבר על מבטים, לא על הטרדה. אני מדגיש את זה כי במהלך השנים למדתי להזהר מפמיניסטיות שישר אומרות שאישה יכולה לעשות מה שהיא רוצה ואי אפשר להאשים אותה בכלום).

באמת? מעולם זה לא קרה לי....

לא קרה לך שאתה מנסה להתרכז בעבודה ויש מולך מישהי שלא ממש נותנת לך להתרכז?

באופן אישי אני שונא הסחות דעת כאלו ומעדיף שהמיניות תישאר בתחום הפרטי. אין לי סיבה ללכת ברחוב ושידחפו לי מחשבות מיניות למוח.

יש לי מספיק מחשבות מיניות בכל מקרה כל היום, כמו לכל גבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך כל היום הזה עד שהגעתי הבייתה, הרגשתי שבכל מקום שאני נמצאת בנים נועצים בי עיניים. אני לא אפסיק ללבוש חצאית בגלל אותם גברים שהאישה שלהן לא נותנת להם/ חרמנים מטבעם.

השתמשתי בביטוי "חרמנים" כדי לנסות להמחיש את המבטים הלא נעימים שגברים ברחוב נעצו בי.

אם את באמת מסתובבת ברחוב וחשה שכולם מסתכלים רק עליך, הייתי ממליץ להצניע לכת, ואני לא מתכוון לבגדים.

בד"כ הייתי מתבטא בצורה קצת יותר נחרצת, אבל היות וברור שהיוזר הנ"ל תחת השגחה עליונה, אמנע מזה הפעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קרה לך שאתה מנסה להתרכז בעבודה ויש מולך מישהי שלא ממש נותנת לך להתרכז?

קורה פעם ב...

אבל זה כיף,זה אחלה הסחת דיעה (ואז אני נזכר שהיא חוזרת בסוף היום הביתה לבעלה שמ%$@& לה את הצורה...:| )

אז אני מבין שאתה נמנע מללכת לים בקיץ?? 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל בגלל החול.

לא מפריע לי לראות בחורות ולהסתכל עליהן. פשוט מפריע לי שהן "דוחפות לי לפנים" את הסחורה שלהן.

יש מקומות שבהם זה מתאים (כמו הים) ויש מקומות שלא, כמו בקניון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וממרק אני לא נעלב כי גם הוא די בוטה בדרך כלל ולא דואג לטאקט יותר מדי.

אני מדבר פרונטלית ללא שום כונה להעליב אותך או חלילה לפגוע בך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל בגלל החול.

לא מפריע לי לראות בחורות ולהסתכל עליהן. פשוט מפריע לי שהן "דוחפות לי לפנים" את הסחורה שלהן.

יש מקומות שבהם זה מתאים (כמו הים) ויש מקומות שלא, כמו בקניון.

+1

כרגע כל הרמיזות האלה (גם אם הן לא מכוונות) לא מפריעות לי ממש היות ואני בן 18 וזה ה-גיל לדברים האלה.

אבל אני כבר סבלתי ממצבים שבהם היו הסחות דעת כאלו ואחרות וזה לא שיא הנעים.. והאמת היא שבאיזשהו מקום זה מתחיל להמאס כי פעם אני זוכר שראיתי חתיכת רגל של בחורה הייתי מזיל ריר.. היום כל אחת החל מגיל 12 הולכת לי עם מיני-דפוקותי וזה כבר נהיה די ממוסחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...