Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4915

• SlowRide

4788

• פינדר

3816

• m3x7r3m3

2926

עובדתית זה לא נכון

פעם ראשונה ב-20 שנה האחרונות מישהו מוכן לקחת את המשותפת לקואליציה איתו

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, m3x7r3m3 כתב:

עובדתית זה לא נכון

פעם ראשונה ב-20 שנה האחרונות מישהו מוכן לקחת את המשותפת לקואליציה איתו

זה לא הופך את המפלגה למפלגת שמאל, המדיניות שלהם (המוכרזת. אנחנו לא יודעים מה יקרה בפועל כי הם עוד לא היו בממשלה) היא לא שמאל כלכלי ולא שמאל מדיני.

"לא שונא ערבים= סמול" זה מהמדריך לביביסט/מהפייסבוק של הצל, לא ממש מהגדרת המושג.

(ולפני שתכתוב לי 3 עמודים על השורה הזו- לא, לא טענתי שאתה אחד מהנ"ל)

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות- הצבעתי בבחירות כחול -לבן.

המדינה שלנו הגיעה לפשיטת עור - רוב אזרחי המדינה (הפרש של 120000 קולות),מעדיפים ר"מ מכהן עם עננה פלילית/מוסרית מעליו עד שתתבהר חפותו/אשמתו.

מעבר לכך,הפילוג והשיסוע פשוט טבועים בנו ו"גוש הימין" עלה מ 55 ל 59 מנדטים  אבל לא זה יכול להקים ממשלה ולא החבר השני שהתמודד מולו זה לא מוכן לשבת עם זה,זה לא מוכן לקבל את זה- וואלה בגנון החיים קלים יותר.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור הזה נגמר, בטח לאיזה שנה קדימה.

אף אחד, בצדק כנראה, לא יתעסק בביבי כשיש מגפה בחוץ.

ואם נחזור לחיים עצמם, אז החרדים שוב מוכיחים למה אנחנו והם לא צריכים להיות חלק מאותה המדינה: מנהיגי הזרם הליטאי החליטו שלימודי התורה בישיבות וכוללים ימשיכו כרגיל.

אלוקים יחזיק אותם בריאים, כמו שהוא שמר עליהם בשואה.

ואם זה לא יעבוד - מה הבעיה? יש בתי חולים ציבוריים שיקבלו גם אותם. מישהו כבר ישלם על זה, לא?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שייקח שנה, אבל ללא ספק ביבי מסודר עד הקיץ.

אני עדיין סבור שלא ייצא שום כלום מכתבי האישום האלה, או לכל היותר נפיחה.

הבחור ערמומי מדי והוא לא ייפול על שלמונים כאלה או אחרים, מקיאווליזם במיטבו.

אם כבר מקיאווליזם - אין כמו מגפה בשביל ״לשחרר״ אמצעי מעקב פולשניים אחרי האזרחים.

״לא רציתי לעשות את זה אבל אין ברירה״ הוא הביטוי המושלם של שיטת הממשל הזאת. פשוט בית ספר.

• מעניין 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.3.2020 בשעה 13:30, Pika007 כתב:

זה לא הופך את המפלגה למפלגת שמאל, המדיניות שלהם (המוכרזת. אנחנו לא יודעים מה יקרה בפועל כי הם עוד לא היו בממשלה) היא לא שמאל כלכלי ולא שמאל מדיני.

"לא שונא ערבים= סמול" זה מהמדריך לביביסט/מהפייסבוק של הצל, לא ממש מהגדרת המושג.

(ולפני שתכתוב לי 3 עמודים על השורה הזו- לא, לא טענתי שאתה אחד מהנ"ל)

להכניס את המשותפת לקואליציה זה הכי שמאל מדיני שהיה פה מאז אהוד ברק ב-99.

ולגבי שמאל כלכלי, אנחנו זוכרים מי הדמות הכלכלית הבכירה שם (ניסנקורן אם שכחת), את מיקומו (5 אם שכחת, מיד אחרי ארבעת המוסקטרים), ואת תפקידו הקודם (יו"ר ההסתדרות אם שכחת).

ברור, הם לא שמאל כלכלי, הם בכלל יותר ימין כלכלי מזהות.

ולפני שתביא הצהרות שלהם, אני אזכיר שפחות מ-24 שעות לפני פתיחת הקלפיות הם אמרו תחת כל עץ רענן שהם לא יסתמכו על המשותפת, עכשיו הגדיל בוגי לעשות והסביר שהם היו חייבים לשבור אחת מההבטחות - לא לשבת עם נתניהו או לא לשבת עם המשותפת, הם בחרו לשבור את ההבטחה לא לשבת עם המשותפת.

אז אמינות זה לא הצד החזק שלהם.

לפני 5 שעות, יבגניפ כתב:

הסיפור הזה נגמר, בטח לאיזה שנה קדימה.

אף אחד, בצדק כנראה, לא יתעסק בביבי כשיש מגפה בחוץ.

ואם נחזור לחיים עצמם, אז החרדים שוב מוכיחים למה אנחנו והם לא צריכים להיות חלק מאותה המדינה: מנהיגי הזרם הליטאי החליטו שלימודי התורה בישיבות וכוללים ימשיכו כרגיל.

אלוקים יחזיק אותם בריאים, כמו שהוא שמר עליהם בשואה.

ואם זה לא יעבוד - מה הבעיה? יש בתי חולים ציבוריים שיקבלו גם אותם. מישהו כבר ישלם על זה, לא?

כאילו שלפני המגפה היה להם סיכוי, חוץ מזה שציפו ש-2-3 היחידים שיש להם איזה חצי עמוד שדרה פשוט יפרשו מהכנסת ולא יערקו למחנה השפוי.

לא לדבר על זה שלוי כבר הודיעה שלא תתמוך בקואליציה כזו, מה שכבר מוריד את הפוטנציאל מ-61 ל-58 ואולי 57, וזה בתנאי שכל המשותפת כולל בל"ד הייתה מצביעה בעד גנץ, אין יותר להתבזות מזה גם לאכול את הדגים הסרוחים, גם לקבל מלקות וגם להיות מגורש מהעיר.

אגב מה דעתך על אוכלוסיות אחרות שמצפצפות על הבידוד בכוונה תחילה?

וזה לא שאני מי יודע מה בעד החרדים כן? גם בהתפרצות החצבת לא היה הרבה שכל באוכלוסיה הזו.

לפני 3 שעות, hans כתב:

לא בטוח שייקח שנה, אבל ללא ספק ביבי מסודר עד הקיץ.

אני עדיין סבור שלא ייצא שום כלום מכתבי האישום האלה, או לכל היותר נפיחה.

הבחור ערמומי מדי והוא לא ייפול על שלמונים כאלה או אחרים, מקיאווליזם במיטבו.

אם כבר מקיאווליזם - אין כמו מגפה בשביל ״לשחרר״ אמצעי מעקב פולשניים אחרי האזרחים.

״לא רציתי לעשות את זה אבל אין ברירה״ הוא הביטוי המושלם של שיטת הממשל הזאת. פשוט בית ספר.

בטח שיש כמו מגפה בשביל זה, אירועי טרור, זה האופטימלי בשביל אמצעים כאלה.

בהיעדר טרור, מגפה תעשה את העבודה קצת פחות טוב

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

להכניס את המשותפת לקואליציה זה הכי שמאל מדיני שהיה פה מאז אהוד ברק ב-99.

ולגבי שמאל כלכלי, אנחנו זוכרים מי הדמות הכלכלית הבכירה שם (ניסנקורן אם שכחת), את מיקומו (5 אם שכחת, מיד אחרי ארבעת המוסקטרים), ואת תפקידו הקודם (יו"ר ההסתדרות אם שכחת).

ברור, הם לא שמאל כלכלי, הם בכלל יותר ימין כלכלי מזהות.

ולפני שתביא הצהרות שלהם, אני אזכיר שפחות מ-24 שעות לפני פתיחת הקלפיות הם אמרו תחת כל עץ רענן שהם לא יסתמכו על המשותפת, עכשיו הגדיל בוגי לעשות והסביר שהם היו חייבים לשבור אחת מההבטחות - לא לשבת עם נתניהו או לא לשבת עם המשותפת, הם בחרו לשבור את ההבטחה לא לשבת עם המשותפת.

אז אמינות זה לא הצד החזק שלהם.

א'- תלמד להפריד בין צעדים חריגים לבין מדיניות. הליכוד גם נערכו לביצוע צעד דומה בסבב הקודם- האם זה הופך אותם לשמאל מדיני? בטח שלא. (על הדרך, לא זכור לי שקבלת המלצה ממישהו היא צעד מדיני, לאיזה ספר חוקים/מערכת זה נכנס בדיוק?)

ב'- תלמד להפריד בין דעות אישיות למדיניות. ניסנקורן יכול להיות קומוניסט עד כמה שבא לו, זה לא אומר שהוא מקבל יד חופשית לביצוע כל העולה על רוחו. משרד האוצר לא פועל במנותק משאר המערכות. ואל תתחיל בספקולציות "הוא יעשה בכל מקרה", מולן אני יכול להציב ספקולציות "הוא לא יעשה", לשתיהן יש כרגע בדיוק את אותו משקל: אפסי.

ג'- וואו, מפלגה בישראל הפרה הבטחת בחירות. זו הפעם הראשונה אי פעם שזה קורה. 🙄

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Pika007 כתב:

ג'- וואו, מפלגה בישראל הפרה הבטחת בחירות. זו הפעם הראשונה אי פעם שזה קורה

הכי קל זה לא להבטיח בכלל, כלום.

• מעניין 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Pika007 כתב:

א'- תלמד להפריד בין צעדים חריגים לבין מדיניות. הליכוד גם נערכו לביצוע צעד דומה בסבב הקודם- האם זה הופך אותם לשמאל מדיני? בטח שלא. (על הדרך, לא זכור לי שקבלת המלצה ממישהו היא צעד מדיני, לאיזה ספר חוקים/מערכת זה נכנס בדיוק?)

ב'- תלמד להפריד בין דעות אישיות למדיניות. ניסנקורן יכול להיות קומוניסט עד כמה שבא לו, זה לא אומר שהוא מקבל יד חופשית לביצוע כל העולה על רוחו. משרד האוצר לא פועל במנותק משאר המערכות. ואל תתחיל בספקולציות "הוא יעשה בכל מקרה", מולן אני יכול להציב ספקולציות "הוא לא יעשה", לשתיהן יש כרגע בדיוק את אותו משקל: אפסי.

ג'- וואו, מפלגה בישראל הפרה הבטחת בחירות. זו הפעם הראשונה אי פעם שזה קורה. 🙄

א. הליכוד נערכו לקואליציה עם המשותפת? מה אתה מעשן שם?

והאם ההמלצה הזו תבוא בחינם? לפי מסמך הדרישות שהמשותפת דאגה לפרסם ממש לא.

ב. אם לא רוצים את ניסנקורן בשביל הדעות שלו - אז למה הוא שם? למה הוא לא נניח בליכוד?

ג. זו לא הבעיה, הבעיה זה שעדר רק לא ביבי לא נתנו להבטחות ("לא נסתמך על המשותפת", "נראה לך שנסתמך על המשותפת? 3 רמטכ"לים? הם רוצים לתבוע אותנו לבית הדין בהאג" וכו') להתנגש במציאות (בלי המשותפת הם לא עברו את ה-45 מנדטים בשום סקר, איך אתה מקים ממשלה עם 45 מנדטים? לא שואלים שאלו אריתמטיקה של כיתה ב', זה מפריע להחליף את ביבי).

כאילו שני קווים מקבילים, אנחנו נחליף את ביבי (61? נביא) ולא נסתמך על המשותפת (מאיפה ה-61? יבוא יבוא)

לפני 13 דקות, David32 כתב:

הכי קל זה לא להבטיח בכלל, כלום.

מילא לא להבטיח, מילא להבטיח משהו ולא לעמוד בו.

אבל להבטיח דבר והיפוכו?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, m3x7r3m3 כתב:

א. הליכוד נערכו לקואליציה עם המשותפת? מה אתה מעשן שם?

והאם ההמלצה הזו תבוא בחינם? לפי מסמך הדרישות שהמשותפת דאגה לפרסם ממש לא.

ב. אם לא רוצים את ניסנקורן בשביל הדעות שלו - אז למה הוא שם? למה הוא לא נניח בליכוד?

ג. זו לא הבעיה, הבעיה זה שעדר רק לא ביבי לא נתנו להבטחות ("לא נסתמך על המשותפת", "נראה לך שנסתמך על המשותפת? 3 רמטכ"לים? הם רוצים לתבוע אותנו לבית הדין בהאג" וכו') להתנגש במציאות (בלי המשותפת הם לא עברו את ה-45 מנדטים בשום סקר, איך אתה מקים ממשלה עם 45 מנדטים? לא שואלים שאלו אריתמטיקה של כיתה ב', זה מפריע להחליף את ביבי).

כאילו שני קווים מקבילים, אנחנו נחליף את ביבי (61? נביא) ולא נסתמך על המשותפת (מאיפה ה-61? יבוא יבוא)

מילא לא להבטיח, מילא להבטיח משהו ולא לעמוד בו.

אבל להבטיח דבר והיפוכו?

א'- הליכוד נערכו להמלצה מבחוץ של המשותפת, לא קואליציה. אתה יודע, בדיוק כמו שכחולבן עושים עכשיו. (לא יודע למה החלטת קואליציה- מה אתה מעשן שם?)

ב'- תשאל את גנץ. רוצה שאתחיל למנות לך שלל חברי מפלגות שלא נראה שהם כ"כ בקו אחד עם מדיניות המפלגה שלהם? יש מספיק כאלו בכל מפלגה שיש בה יותר מ 5 אנשים.

ג'- שוב, זה business as usual בפוליטיקה הישראלית. ההבדל היחיד בין הליכוד לכחולבן במקרה הזה הוא שלליכוד לא יצא להגיע למצב בו הם יכולים לממש את התכנית.

"להבטיח דבר והיפוכו?"

כן. כל הזמן, בכל צדדי המפה הפוליטית בישראל, וגם בבוטות גדולה יותר מהמקרה הנוכחי. (ע"ע כחלון והגז)

קצת מצחיק אותי איך שהמפלגה הספציפית הזו עושים משהו שהוא ממש רגיל בנוף פה, אתה מציג את זה כשבירת מוסכמות היסטרית והפיכת סדרי עולם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Pika007 כתב:

א'- הליכוד נערכו להמלצה מבחוץ של המשותפת, לא קואליציה. אתה יודע, בדיוק כמו שכחולבן עושים עכשיו. (לא יודע למה החלטת קואליציה- מה אתה מעשן שם?)

ב'- תשאל את גנץ. רוצה שאתחיל למנות לך שלל חברי מפלגות שלא נראה שהם כ"כ בקו אחד עם מדיניות המפלגה שלהם? יש מספיק כאלו בכל מפלגה שיש בה יותר מ 5 אנשים.

ג'- שוב, זה business as usual בפוליטיקה הישראלית. ההבדל היחיד בין הליכוד לכחולבן במקרה הזה הוא שלליכוד לא יצא להגיע למצב בו הם יכולים לממש את התכנית.

"להבטיח דבר והיפוכו?"

כן. כל הזמן, בכל צדדי המפה הפוליטית בישראל, וגם בבוטות גדולה יותר מהמקרה הנוכחי. (ע"ע כחלון והגז)

קצת מצחיק אותי איך שהמפלגה הספציפית הזו עושים משהו שהוא ממש רגיל בנוף פה, אתה מציג את זה כשבירת מוסכמות היסטרית והפיכת סדרי עולם. 

א. מבחוץ - מהקואליציה, בניגוד ל"מבפנים" שזה מהממשלה.

כלומר המשותפת תהיה בקואליציה, ולא בממשלה.

ולא הייתה הערכות כזו של הליכוד, מעולם, הכי קרוב זה שיתוף פעולה שקרה או לא קרה במסגרת פיזור הכנסת.

ב. גנץ הוא לא דמות כלכלית, הוא בקושי דמות ביטחונית והוא היה בצבא 30 ומשהו שנה.

כמו שגלעד אלפר היה הדמות הכלכלית בזהות וכמו שניר ברקת הוא הדמות הכלכלית בליכוד.

אפשר להגיד שזה לא מייצג את עמדת המפלגה, אבל זה לא מחזיק מים כל כך.

ג. לא ברמה הזו, לא עם מהללי המחבלים ותומכי ארגוני הטרור.

כחלון והגז זה משחק ילדים ליד שיתוף הפעולה עם המשותפת, עובדה שלפי סקר בערך 50% ממצביעי כחול לבן לא מוכנים לשיתוף הפעולה הזה.

לפני 22 דקות, David32 כתב:

image.png.55b2d1e2adba0ccb487359075d19e5ad.png

זו סיבה שביבי לא קיבל את הקול שלי בעשור האחרון.

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

61 ממליצים לגנץ.

מה יעשה הביבי? עוצר כללי לסחוט עוד איזה חודש בשלטון?

61 כשברור שהשאירו את לוי בבית כי היא לא שותפה (אז 60), והחביאו את הנדל והאוזר בתקווה שיתפטרו

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...