Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, yd b-4 כתב:

....דוגמא קטנה? לפיד דיבר גבוהה גבוהה על ממשלות נתניהו המנופחות. כשההגה היה בידיו העלה את ניפוח הממשלה לדרגת רב אומן.

ואגב לטעמי בנט היה ראש הממשלה הטוב ביותר לכלל הציבור.

בפוזיציה שלי כחרדי הממשלה שלו היתה רעה כלפי האינטרסים שלי. אבל במאקרו לטעמי הוא היה מעולה.

מסכים עם הקטעים האחרונים, בלבד.

לא מדובר רק בשחיתות אלא בשלומיאליות של בעלי התפקידים, במינוי חסרי כישורים, ובהרס משרדים.

כיסוח יחסי החוץ ע"י שר הטוויטר.  שרת הסברה לא מוצאת מדפסת.

שר לבטל"א עם שיא נרצחים שנתי,

שר השיכון  "למי רע פה ?"

לא בחרתי בו, אבל כשאהוד ברק נבחר הציוץ הראשון שלו היה:

אני אהיה ראש הממשלה של כולם.

כ-ו-ל-ם.

מה לא ברור ?

עריכה אחרונה על ידי רוןS
  • אהבתי 1

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4891

• SlowRide

4760

• פינדר

3775

• m3x7r3m3

2926

פוליטיקה זה עיסוק מזוהם? בהחלט. אבל גם בתוכו יש מידרג. ונתניהו מביא אותונלשיאים חדשים, הן ברמה האישית והן בריכוז מושחתי על בממשלה.

רבין הלך הביתה בגלל עבירה טכנית של אישתו (אי העברת כספים ארצה. הכספים עצמם התקבלו כדין).

אולמרט התפטר ועמד לדין בגלל שחיתות.

נתניהו מפרק את המדינה, העיקר שהוא ישב בראש הממשלה ויעביר חוקים אישיים לטובתו.

• אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://mobile.mako.co.il/news-columns/2024_q2/Article-962966f1de02091027.htm

ציטוט

זו אותה תופעה בעייתית של העדפת השקט בטווח הקצר על חשבון העתיד • וגם: ארה"ב מציגה חזון, אך בפועל אינה מציעה לישראל דבר מלבד הבטחות שווא

הציטוט הזה אמנם קשור לנושא החטופים אבל מסכם בדיוק את הקדנציה של אדון ביבי. הסתכלות לטווח קצר והבטחות שווא.

לפני 33 דקות, sperial כתב:

פוליטיקה זה עיסוק מזוהם? בהחלט. אבל גם בתוכו יש מידרג. ונתניהו מביא אותונלשיאים חדשים, הן ברמה האישית והן בריכוז מושחתי על בממשלה.

רבין הלך הביתה בגלל עבירה טכנית של אישתו (אי העברת כספים ארצה. הכספים עצמם התקבלו כדין).

אולמרט התפטר ועמד לדין בגלל שחיתות.

אצל רבין זה היה בשנות ה 70. עולם אחר לגמרי 

ואולמרט לא התפטר בגלל השחיתות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח. בכל מקרה שניהם לא ניסו לשנות את החוק כדי להגן על עצמם. נתניהו עוסק כבר שנים בהתאמת החוק לצרכיו האישיים, אפילו במשבר המשולב של הקורונה והבחירות החוזרות (שגרם להן בעצמו) דאג להעביר חוקים להקלה אישית במיסים. ומאז כינון הממשלה הננוכחית עסק בצורה אינטנסיבית בחקיקה שנועדה למנוע טיפול בשחיתות שלו.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לאחרונה אנשים שתמיד אמרו, אבל למי זה מפריע ואין לו תחליף מתחילים לזהות שהם מתחילים להפגע. תמיד אמרתי שזה יבוא בכיס ( יוקר המחיה) ונושאים אישיים כמו שיוויון בנטל.

שנים אנשים צועקים שזה הכיוון ולאנשים לא היה אכפת כשהיה ניתן להפוך את הקערה. עכשיו זה מתחיל להיות קשה.

אני אמרתי את זה בזמנו על המצלמות ברחובות. אמרו לי - מה יש לך להסתיר.

אז הנה, בקריטריונים למכתזיות דורשים מצלמות איתור פנים. ראש הממשלה מחוקק חוק שהשב"כ יכול לחטט בטלפון של אזרח ללא סיבה.

המשטרה ( לא כולה אבל הראשים כבר כן) נהיית פוליטית.

אנו הולכים לכיוון לא טוב שאם הראש לא ירד בקרוב והתהליכים האלו לא ייעצרו לא נוכל להחזיר את הגלגל אחורה ולא יעזור שכל העם יהיה ברחובות כי כבר יהיו חוקים שמנטרלים את כולם ולשם הוא שואף. שגם אם תהיה התנגדות - לא תהיה לה כל השפעה על השלטון. מזכיר קצת את איראן וצפון קוריאה. למי שחושב שאני מגזים - הלוואי ואני טועה.

https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=skbxgm2s0

Screenshot_20240617_071533_Chrome.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

הרוב שם לא לטעמך, אבל כמות המושחתים באופן יחסי לא גבוהה.

יש את דרעי שהורשע, גולדקמופף שיש לו איזה סיפור בעמותות החרדיות ורגב שרק עכשו צץ משהו.

לפני כשעה, sperial כתב:

זה מתבצע על בסיס "הם רעים כי אני ימין" אז הוא כביכול עושה את זה בשביל העיקרון ולא בשביל עצמו, מגוחך אבל אנשים קונים את זה בערימות 

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, yd b-4 כתב:

רק מי שבאמת חושב שזה רע ורקוב. קצת מנותק מהחיים האמיתיים בפוליטיקה

נראה לי שאתה קצת מנותק. יש עניין קטן שנקרא מינון.

ככל שנמצאים יותר זמן בשלטון השחיתות גדלה. כולם יודעים שהשחיתות בימי מפאי האחרונים הייתה גדולה מאוד. עד שלאנשים נמאס. אבא שלי שמאלני מהבית, הצביע ליכוד ב77 כי מאס במפאי. אבל עם כל השחיתות, מפאי גם בנתה מדינה מאפס. מה הממשלה הזו בונה?

הליכוד והימין נמצאים בשלטון כבר 15 שנה. מספיק זמן בשביל להרגיש בטוחים בעצמם להשתין מהמקפצה. לא סתם השלטון הנוכחי הכריז מלחמה על היעמשית ועל "הפקידים" שמפריעים להם למשול. הם לא באמת מפריעים להם למשול, אלא מפריעים להם להתנהג כאילו המדינה שייכת להם.

דוגמא אחת מיני רבות:

https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=hylwmboh0

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, asix כתב:

רק לאחרונה אנשים שתמיד אמרו, אבל למי זה מפריע ואין לו תחליף מתחילים לזהות שהם מתחילים להפגע. תמיד אמרתי שזה יבוא בכיס ( יוקר המחיה) ונושאים אישיים כמו שיוויון בנטל.

שנים אנשים צועקים שזה הכיוון ולאנשים לא היה אכפת כשהיה ניתן להפוך את הקערה. עכשיו זה מתחיל להיות קשה.

אני אמרתי את זה בזמנו על המצלמות ברחובות. אמרו לי - מה יש לך להסתיר.

אז הנה, בקריטריונים למכתזיות דורשים מצלמות איתור פנים. ראש הממשלה מחוקק חוק שהשב"כ יכול לחטט בטלפון של אזרח ללא סיבה.

המשטרה ( לא כולה אבל הראשים כבר כן) נהיית פוליטית.

אנו הולכים לכיוון לא טוב שאם הראש לא ירד בקרוב והתהליכים האלו לא ייעצרו לא נוכל להחזיר את הגלגל אחורה ולא יעזור שכל העם יהיה ברחובות כי כבר יהיו חוקים שמנטרלים את כולם ולשם הוא שואף. שגם אם תהיה התנגדות - לא תהיה לה כל השפעה על השלטון. מזכיר קצת את איראן וצפון קוריאה. למי שחושב שאני מגזים - הלוואי ואני טועה.

https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=skbxgm2s0

Screenshot_20240617_071533_Chrome.jpg

מעניין לראות מפרטים של מכתזיות ממדינות אחרות, אולי זה משהו סטנדרטי?

לגבי מצלמות וזיהוי פנים, אני אישית לא רואה בזה רע.

כל עוד זה ברמה הפלילית ולא האזרחית.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפסקתי כבר לעקוב אחרי נסיונות חקיקה אנטי דמוקרטיים שמגיעים מהליכוד או הליברלים הדתיים. מייאש מדי.

אבל הנה משהו ממש מקסים. הולכים להצביע היום על חוק שמטרתו להוסיף עוד רבנים בערים ושכונות, מי שימנה אותם זה הרבנות הראשית, ומי ישלם זה כמובן אנחנו.

כמעט כל מה שאני יכול לכתוב לא יהיה באמת מספיק כדי לתאר את המציאות באמת. אבל זו פשוט ההוכחה מספר לא יודע כמה שישראל היא כבר לחלוטין לא מדינה מערבית בשום סטנדרט.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, פינדר כתב:

לדעתי, עולם הפסיכיאטריה ירוויח בגדול, אם כל המשפחה הזו תיפרד מהשלטון ותהפוך להיות איזה קייס סטאדי של קבוצת חוקרים.

הם תמיד רצו להיכנס להיסטוריה ולהיזכר כאנשים מיוחדים. מה יותר מתאים לזה מהפרעה נפשית על שמם?

לפני 7 שעות, yd b-4 כתב:

רק מי שבאמת חושב שזה רע ורקוב. קצת מנותק מהחיים האמיתיים בפוליטיקה.

מספיק להיות מעורב קצת בפוליטיקה מוניציפלית בשביל להבין שככה עובדת המערכת. ולא משנה מאיזה כיוון.

וזו סיבה להשלים עם זה ולקבל את זה?

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף נציג של הממשלה לא הגיעה ללוויה של הקצין שנהרג בעזה בסופש. מצד שני, עמיחי שיקלי בילה למעלה מ30 ימים בחול, ב7 טיסות שונות מאז אוקטובר.

אבל היי.. העיקר שאין ערבים בממשלה ואין חמץ בבתי חולים בפסח

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, Potato כתב:

מעניין לראות מפרטים של מכתזיות ממדינות אחרות, אולי זה משהו סטנדרטי?

לגבי מצלמות וזיהוי פנים, אני אישית לא רואה בזה רע.

כל עוד זה ברמה הפלילית ולא האזרחית.

מי אמר שהשימוש יהיה פלילי? הגדר פלילי. מחר אתה מפגין נגד הממשלה ובאמצעות המערכת זיהוי פנים מזהים אותך כמתנגד לשלטון וכתוצאה מכך מקבלים אישור לעקוב ולחטט בטלפון שלך. זה בסדר מבחינתך? כי זה +/- הכיוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, yd b-4 כתב:

חשוב לי להבהיר את הנקודה. אני לא מתלונן על כלום. רק מרגיז אותי שיח רדוד ומנותק.

מתייחסים לנתניהו ושותפיו כמושחתים ציניים וכו'.

עכשיו עובדתית זה יכול להיות נכון. 

יודעים מה ניקח את התחקיר על רגב ונניח שכולו אמת לאמיתה. 

מסריח? בוודאי!

רק מי שבאמת חושב שזה רע ורקוב. קצת מנותק מהחיים האמיתיים בפוליטיקה.

מספיק להיות מעורב קצת בפוליטיקה מוניציפלית בשביל להבין שככה עובדת המערכת. ולא משנה מאיזה כיוון.

כן! פוליטיקה זה מקצוע מסריח. ולכן פתחו עיניים ושימו לב שבכל המפלגות. אנשי מקצוע אמיתיים נוחתים כוכבים לפני מערכת בחירות ונפלטים מהמערכת מהר מאוד!

פוליטיקה זה מקצוע בפני עצמו. ויושר ועמידה על עקרונות זה תכונה גרועה מאוד לפוליטקאי. הוא פשוט לא ישרוד את בג'ונגל הרבה זמן.

ובקיצור רוב זעקות האויב המתקשרות הן מלאכותיות.

דוגמא קטנה? לפיד דיבר גבוהה גבוהה על ממשלות נתניהו המנופחות. טכשההגה היה בידיו העלה את ניפוח הממשלה לדרגת רב אומן.

ואגב לטעמי בנט היה ראש הממשלה הטוב ביותר לכלל הציבור.

בפוזיציה שלי כחרדי הממשלה שלו היתה רעה כלפי האינטרסים שלי. אבל במאקרו לטעמי הוא היה מעולה.

סיכמת יפה מאוד את העמדה של המגזר שלך שחלקו אפילו לא מכיר במדינת ישראל מה שלא מפריע לו להשתתף בחיים פוליטיים כדי לשדוד את הקופה הציבורית. בטבע קוראים לזה טפילות וזה די שקוף גם בהודעות האחרות שלך.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...