Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

זה לא העניין, למה הוא חבר בממשלה כזאת?

כי הכיסא יותר חשוב מכל דעה או אידאולוגיה.

לא שאני מגן על צבי סוכות, אבל זו גישה ילדותית. אי אפשר על כל דבר לפרוש מהממשלה, כי ניהול מדינה זה לא כמו ניהול פורום באינטרנט ולפירוק ממשלה יש השלכות קצת יותר גדולות מאשר אם ייכנסו עוד עשרים משאיות לעזה.

זה לגיטימי למחות או לתמוך במחאה ציבורית כנגד הממשלה גם אם המפלגה שלך חברה בה, וזה קורה משני הצדדים כל הזמן.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4912

• SlowRide

4783

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

אם יש לך בעיה עם פעולות של הממשלה בה אתה חבר אז אתה נלחם מבפנים או עוזב ןאז נלחם מבחןץ.

לפחות הוא לא הגיע לרמה של לוין שבא בטענות למפכל למה הוא אוכף את החלטות הממשלה ומונע מהמפגינים לחסום את הכנסת הסחורות 

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו כאן פספס - בזמן שמאות ישראלים נמצאים עדיין בשבי החמאס, אלפי חיילים נמצאים בחזית, עסקים קטנים קורסים כי בעליהם נמצאים במילואים וכו' - ביבי עסוק בלסחוט מאיתנו עוד כמה שקלים, כדי לשפץ את הבריכה בוילה שלו בקיסריה. כן, כן. זה מה שמעסיק את המלך בזמן ניהול המלחמה. הוא נוהג לשחות בקיץ. ואם לא נממן לו שיפוץ בוילה הפרטית שלו - מה יעשה? במקרה הזה, מדובר בסכום קטן יחסית - רק 4700 שח. ובכל זאת. מישהו יכול לדמיין מנהיג נורמטיבי, במדינה מתפקדת, בכלל מתעסק בשיט כזה בזמן כזה? אני לא.

במקביל, הילד המופרע שלו ממשיך להפיץ תאוריות חצי קונספירטיביות ובא בטענות לחיל האוויר, שלא הפעיל את נוהל חניבעל, ולא הפציץ את חוליות החמאס ומי ששבו ב7.10. מסתבר שזה שישראל לא פשוט הרגה את אזרחיה המסכנים שנפלו בידי החמאס מעיד על כך ש"משהו מסריח" בחיל האוויר. ומה שהיה רק חסר שיכתוב, זה שהטייסים עשו את זה בכוונה כדי להפיל ראש ממשלה חזק מהימין.

איכס.

• אהבתי 2
  • לא הבנתי... 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, מרק10 כתב:

בתגובה להרג 3 מחייליה: ארה"ב תקפה 85 מטרות של המיליציות בעיראק ובסוריה

חמישה ימים אחרי מתקפת הכטב"ם בבסיס האמריקני בירדן, הצבא האמריקני הטיל יותר מ-125 חימושים מדויקים על בסיסי מודיעין, מחסני טילים וכטב"מים ומחסנים לוגיסטיים של המיליציות הפרו-איראניות בעיראק ובסוריה. בתקיפות השתתפו גם מפציצים שהגיעו מארה"ב.

כולי תקווה שהם ימשיכו לתקוף ללא הפסקה את הפרסים ימח שמם.

SmartSelect_20240203_180515_WhatsApp.thumb.jpg.22b21f203d105d73deaeb376a86704fd.jpg

• מצחיק 4

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, MiniMiz3r כתב:

לא שאני מגן על צבי סוכות, אבל זו גישה ילדותית. אי אפשר על כל דבר לפרוש מהממשלה, כי ניהול מדינה זה לא כמו ניהול פורום באינטרנט ולפירוק ממשלה יש השלכות קצת יותר גדולות מאשר אם ייכנסו עוד עשרים משאיות לעזה.

זה לגיטימי למחות או לתמוך במחאה ציבורית כנגד הממשלה גם אם המפלגה שלך חברה בה, וזה קורה משני הצדדים כל הזמן.

אתה מקל עליו. אם אתה מוותר על הערכים שלך בשביל כיסא אתה אפס.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה מתוך סרטון חמאס בתל-אביב נגד 28 אלף מחבלים. 
מתי הצבא יגיע אליהם? 

image.thumb.png.296ad313583746dc160b80f4cff17429.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 שעות, MiniMiz3r כתב:

ילדותי לעמוד על עקרונות שנבחרת לייצג ברגעים כאלה משמעותיים? על שטות של חמץ בבית חולים הטיפשים האלה הפילו ממשלה, אבל  בעניינים של חיים ומוות יותר חשוב לשמור על הכיסא. וזה לא להפיל ממשלה על כל דבר, לסיוע שנכנס יש השפעה ענקית. אפשר לא להסכים לגבי אם נכון או לא להכניס סיוע, אבל כמה אפשר לעשות מאנשים טמבלים? הרי זה ברור שלא מעניין אותם מה יקרה כל עוד הם מחממים את הכיסאות.

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגל השני של תקיפות ארה"ב: "נפגעו 36 יעדים של החות'ים"; ירי לצפון, תקיפות בדרום לבנון

לאחר תקיפות בעיראק ובסוריה, תקיפה נרחבת גם בתימן נגד "יעדים איראניים" - באמצעות מטוסי F-18 וטילי טומהוק.

ארצות הברית ובריטניה הודיעו בהצהרה משותפת כי תקפו 36 מטרות של המורדים החות'ים ב-13 מיקומים שונים בתימן. בין היתר, הותקפו מחסני נשק, מערכות לשיגור טילים, מערכות הגנה אווירית ורדארים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם חכם להשחיר את אונר"א? הדיון בצה"ל, והתחקיר על דליפת המידע לארה"ב (ynet.co.il)

איך ישראל מתה על החצי *יון.

"אונרא טרוריסטים!"

"טוב נפסיק להביא להם מימון"

"בעצם תמשיכו אין מי שיחליף אותם אז מה אם הם רוצחים הכל טוב שיחלקו קמח"

עצם זה שלא השתלטו על חצי מדינה ב-7.10 זה נס בזכות יוזמה של אזרחים, לא שום דבר אחר. אין פה שום תכנון, שום יוזמה מדינית או צבאית מסודרת והכל פה רפובליקת בננות.

זה יותר מפחיד מהחמאס/חרדים/בן גביר.

• אהבתי 3
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.2.2024 בשעה 12:23, יבגניפ כתב:

לא יודע על מי אתה מדבר. אני דואג לחטופים ומדינת ישראל.

הבעיה היא שאני לא סומך על ביבי ואני לא סומך על השיקולים שלו. אני לא יודע מה מניע אותו. חוץ מפנטזיות שמצוטטות בתקשורת, וגורמות לו להראות כמישהו שסובל משגעון גדלות. ובהתאם אני לא סומך על קבלת ההחלטות שלו ואני לא מאמין בזה שהוא בהכרח בוחר בדבר הנכון, אם אפשר לשפוט ולמדוד, לאף אחד ושום דבר שהוא לא ביבי (בעצם אולי ילדז ושרה גם בתמונה - לא יודע). אם הוא יבחר להחזיר את החטופים - אני לא יודע אם הוא עושה את זה, כי הוא מניח שזה יביא לו תמונות סטייל התמונות עם גלעד שליט מלפני עשור. אם הוא יבחר לוותר על זה - אני לא יודע אם זה כי הוא מפחד שסמוטריץ' ובן גביר ינטשו אותו. 

עזוב שאני לא מסוגל להבין אף אחד שהיום נאחז בליכוד ומצביע למפלגה הזו, ברמה שאני חושב שאם היו לי חברים שמצביעים לחרא הזה - הייתי מנתק איתם מגע וכל קשר (וזה לא משהו שאי פעם אמרתי על מפלגות דתיות, עם כל הסלידה שלי מהן). אני לא מסוגל להבין אפילו את מי שלא מבין שביבי זה הכישלון הכי גדול שהוביל את העם היהודי בערך מאז משה. וצריך להתייחס בחשדנות לכל אבל כל דבר שהוא מקדם בהתאם.

הכוונה היא לאנשי תקשורת, יועצים כאלו ואחרים בסגנון של רונן צור וחברי כנסת כמו מיקי לוי.

במקרה הזה טוב שסמוטריץ ובן גביר שנותנים לו ברקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, עדי-אל כתב:

הכוונה היא לאנשי תקשורת, יועצים כאלו ואחרים בסגנון של רונן צור וחברי כנסת כמו מיקי לוי.

במקרה הזה טוב שסמוטריץ ובן גביר שנותנים לו ברקס

הם נותנים ברקס אבל לא מציעים שום דבר מציאותי.

כשידברו על דברים מציאותיים יהיה ניתן להתייחס אליהם ברצינות.

כרגע הם מדברים לבייס.

מתערב איתך שאם אלה היו חטופים מיו"ש הדיבורים שלהם היו הפוכים ב 180 מעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבא מפעיל ערוץ טלגרם להשפעה על דעת הקהל הישראלית.

כמובן שבמקרה זה תואם את הדעות של נערי הגבעות.

image.thumb.png.2104d64178f1c3936d8d4d8bdef3e4b5.png

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת עוד הוכחה שמי שמנהל את הממשלה זה בן גביר.

מקווה שתתחיל המלחמה בצפון ( לפי הערכות בעוד חודש) אז ארה"ב עדיין תהיה לצידנו בצורה אבסולוטית.

בינתיים משתינים מהמקפצה למי שעוזר לנו אבל זה לא מפליא ששמש העמים מלמד אותנו יום אחרי יום שהשתן שלו זה גשם.

Screenshot_20240204_122636_N12.jpg

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

טיפש מסוכן. מניח שזה נאמר בין היתר בגלל הסנקציות על מתנחלים אלימים.

האמריקאים מפריעים לך גם לעשות את התפקיד שלך כשר ביטחון פנים ובגללם הפשיעה בשמיים? 

חייבים לשנות את שיטת הבחירות כדי שליצנים שעלו לגדולה לא יקבלו כח לא פרופורציונלי.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 5
  • רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...