Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

אומת הסייבר.

הצוות של גלעד ארדן הכין אוסף סרטונים ותמונות מהזוועות, בשביל להפיץ באום.

אבל כנראה שאין מספיק אנשי מחשבים בשירות המדינה ואין כסף לסרברים, אז הם העלו את זה לגוגל דרייב, כאילו הם מארגנים פיקניק משפחתי ולא מייצגים מדינה.

אז עכשיו הם מתעסקים עם חסימות של גוגל..

IMG_8440.jpeg

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • מצחיק 4
  • לא הבנתי... 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4915

• SlowRide

4788

• פינדר

3816

• m3x7r3m3

2926

לפני 19 דקות, פינדר כתב:

כול להיות שזה נכון, פשוט ככל שיש יותר שלבים בשרשרת ויותר אנשים ומדינות מעורבים בעניין, יותר קשה לשמור את זה בסוד ופחות סביר שיצליח.

מן הסתם אין לי מושג, אבל גם אם מאמצים את התאוריה, היא לא דורשת שלבים בשרשרת וסוד. זה שאיראן ורוסיה הן בסטיז זה לא חדש, וגם זה שהאיראנים מחמשים את החמאס. סיפור המעטפת לא צריך להיות אחד לאחד כמו מה שכתב הבחור בפייסבוק. הוא יכול להיות הרבה יותר כללי. עקרונית, רוסיה יכולה היתה להיות מעוניינת בחבלה בשלום בין ישראל למדינות ערב גם לפני ההכרזות של ביידן על רכבת והשיחות עם סעודיה, שלא ברור לאן היו מגיעות. ביבי, הרי, דיבר על רצונו להגיע לשלום עם סעודיה כבר לפני כמה שנים. והרוסים רק היו צריכים להקשיב ולהחליט אם זה נתפס בעיניהם כאיום או לא. 

אני לא חושב שהם לקחו חלק בתכנון של המתקפה הזו. אני אפילו לא בטוח שאיראן ידעה על זה. אבל זה לא סותר את זה שלרוסים עקרונית בהחלט יכול להיות אינטרס במלחמה אזורית כאן, ומסמוס כל סיכוי להסכמי שלום והסכמים כלכלים, שישאירו אותה מחוץ לתמונה. 

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכותב מאשים את רוסיה בהכול, ובולעים את זה למרות כול האי-דיוקים המכוונים מראש.

דרוז'בה, לא צינור חדש, מזמני ברית המועצות אז... אז הם נגעו בברלין. הכי חשוב? זה צינור של נפט, לא גז. יש צינור של גז דרך אוקראינה, נקרא סויוז. אז זה לא צינור ניסיון של פוטין לתפוס את העולם בביצים, זאת תשתית חיונית של ברית המועצות לשעבר. 

אוקיי, אז על דרוז'בה ויתרנו.

נורד סטרים 1 עבד.

נורד סטרים 2 הושלם ב 2021 וחיכה לאישורים.

אלה העובדות היבשות. זאת אומרת רוסיה הייתה ספק גז גם לפני פירוק ברית המועצות, והושקע כסף גם של רוסים וגם של אירופאים להמשיך את הספקת הגז הזול עד ללפני המלחמה עם אוקראינה.

איך זה, משתלב עם:

ציטוט

- כל אירופה בעד ישראל ללא היסוס. העולם מחולק למערב נגד מזרח. כולם כבר מבינים מה קורה כאן, זה רק אנחנו שמספרים לנו שזה ישראל נגד הפלסטינים ותו לא. אירופה תשמח להיחלץ מידיו החונקות של המונופול הרוסי. 
- אם לא הבנתם מה רוסיה רצתה מאוקראינה, עכשיו אתם יודעים יותר. את הנפט והגז שלהם, ובעיקר את השטח שלהם שבו עובר חלק משמעותי מהצינור. גם שם הסיפור הוא טרור כביכול. 

שום דבר מזה לא נכון.

אם רוסיה לא הייתה תוקפת את אוקראינה היא הייתה מספקת כמויות עצומות של גז דרך נורדסטרים 1 ו 2. ולרוסיה יש הכי הרבה גז. להשוות את כמות הגז של רוסיה לזאת של אוקראינה זה כמו להשוות אותי ליוסיין בולט [רציתי להגיד בספרינטים, אבל אני מאמין שהוא משאיר לי אבק בערך בספורט או אולי אפילו תחום].

וזה הבסיס של כול התיאוריה שלו, הצינור גז נפגע ולכן מנסים להביא אלטרנטיבה לאירופה.

• רעיון טוב! 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פינדר כתב:

בינתיים זה נראה שמדובר בהפגנות נגד הקיסר.

חמוד אתה שמחפש הסבר הגיוני.

IMG_8438.jpeg

מקבל.

טוב עשו שחזרו בהם.

חושב שהפגנה בקיסריה היום זה טמטום, אבל זכותם להיות מטומטמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, פינדר כתב:

זכויות ערביי ישראל הן הזכויות שלי ושלך.

הפאשיזם לא יכול להתקיים בלי פאשיסטים עם אלות.

לא, זכויות ערביי ישראל הן לא ה"זכויות" שלי, כמו שהחובות שלי הם לא החובות שלהם.

כשהם יתחילו לתרום לחברה (שירות לאומי) ויפסיקו להתנהג כמו גייס חמישי, אז נדבר על הזכויות שלהם.

ואני מעדיף להיות פשיסט חי מאשר ליברל מת. לצערנו ככה זה עובד פה במזרח התיכון.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט לא מוכן להאמין שהוא כזה דביל. הוא פשוט בובה בידיים של מישהו כי כל התנהגות שלו לא הגיונית בעליל גם עבור פסיכופט גמור. שקוף מזה לא יכול להיות

עריכה אחרונה על ידי 98civic
  • אהבתי 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, gadik6 כתב:

ואני מעדיף להיות פשיסט חי מאשר ליברל מת.

והנה הגענו לטיעון הדיכוטומי.

תודה רבה שבת שלום.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, פינדר כתב:

והנה הגענו לטיעון הדיכוטומי.

כן, זה שאתה מתעקש להחיל סט ערכים או הגיון מערבי באזור שלא בנוי לכך, מראה שאתה פשוט לא מבין את המצב.

הערבים לא בנויים לדמוקרטיה ולמוסר או שלטון מערבי. אנחנו רואים את זה אצלנו (רצח על כבוד המשפחה, חמולות ועוד), ואנחנו רואים את זה בכל המדינות השכנות.

ואגב זה לא אני אומר את זה, מה אני מבין. יש עכשיו 2 אנשים שמבינים בזה הרבה יותר ממני, וממך, שאומרים את זה - אחד בחור איראני והשני נולד וגדל בעזה. שניהם אומרים את מה שאתה מסרב להבין - מוסר, זכויות, גזרים, כל זה לא רלוונטי במזרח התיכון. רק מקל, ורצוי מקל גדול וכבד.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Coro כתב:

בחור בריטי מבריק מלמד קצת על האיסלם:

יש 2 דרכים למוסלמי לענות לברכת "שלום עליכם".

למוסלמי אחר עונים  "ועליכם השלום",

וללא-מוסלמי עונים "ועליכם..." תשלימו לבד את השלוש הנקודות.

הוא לא 'בחור בריטי מבריק'. הוא אדיוט שאין לו מושג וחצי מושג לגבי השפה הערבית.

ככה עונים בערבית.

לא צריך בכח לפרסם כל שטות שאיזה מטומטם שאין לו מושג מה קורה כאן ואיך מדברים ערבית מפרסם בשביל להרגיש שהוא תורם משהו. הוא סתם מביך את עצמו.

ואת מי שמשתף את השטויות שלו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, gadik6 כתב:

הערבים לא בנויים לדמוקרטיה ולמוסר או שלטון מערבי.

מי מדבר על ערבים?

אני רוצה לחיות במדינה שלי בדמוקרטיה.

אבל אתה זה שמפנטז על שוטרים עם אלות. פה. נגדי.

• אהבתי 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...