Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

רק תיקון אני לא חושב שיש להם טילים בליסטיים (כלומר כאלה שיוצאים מהאטמוספירה אם לזה התכוונת). לגבי מדוייקים יש גם יש. גם מתחו פעם קו אדום שלא יתנו להם להחזיק טילים מדוייקים... נחש מה קרה לקו הזה במשמרת של BB.

לגבי האם אפשר לחיות עם זה, לא אנחנו לא. האמת שכתבתי על זה פה מזמן כבר.
העניין הוא שאתה רוצה את הקשב שלך בגיזרה אחת. גם אם יש לך מספיק כוחות או גם אם אתה יכול לגייס עוד 200K אנשים.
אתה גם תעדיף לעשות את זה בהפתעה, לא כשהם גייסו כבר את כל הכוחות שלהם.
בגדול אם לא היה גיבוי אמריקאי אמין כנראה שהייתי אומר שצריך בכל מקרה לבצע תקיפת מנע, אבל בהנתן המצב הקיים אני לא בטוח לגבי זה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4904

• SlowRide

4771

• פינדר

3792

• m3x7r3m3

2926

לפי וויקיפדיה לפחות, יש להם היקף מסוים של טילים בליסטיים - 

טילי פתאח וטילי סקאד:

image.png.1add5004601e82828834bccc14a5eea4.png

ואני חושב שבמצב הנוכחי - הערבות/גיבוי האמריקאי, לא יעזור לנו, אם חיזבאללה יחליט להצטרף לחגיגה, אנחנו נחטוף והרבה, וארצות הברית במקרה הטוב יתמכו בנו במודל האוקראיני, ולא במודל של חברת נאטו... לא נראה פה חיילים אמריקאים על הקרקע.

עריכה אחרונה על ידי ay115
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידשת לי. אז יש להם גם סקאדים.
בקיצור מר בטחון נתן לשתי מפלצות לגדול ולגדול פה במשך שנים ולא עשה כלום.

ארה"ב לא פרשה שתי נושאות מטוסים מול רוסיה+מפציצים בפולין ואיימה על פוטין שאם הוא יפלוש לאוקראינה היא תפעיל אותם.
לפי מה שאמרו בתקשורת היום האמריקאים ביקשו שלא ניתן מכת מנע ובתמורה הבטיחו להצטרף אם הם יעשו את זה. לא יודע אם זה נכון או לא, אבל המצב פה זה לא המצב באוקראינה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים החשובים, לאחר שנסיים את הדברים הדחופים עם החמאס כרגע, זה לפרק את אונר"א  מעזה,  המשמעות של הגוף הזה היא משהו כמו- הגוף לטיפול בפליטי פלשתין מטעם האו"ם... בדיוק מה שאסור לנו להסכים שימשיך בטח לא בשמו ובמתכונתו.

דבר נוסף אנחנו צריכים להיות חכמים ולהקים גוף בשם " העמותה לטיפול בנפגעי שואת עוטף ישראל" ,  לפרסם אותה בעולם עוד ועוד ועוד

עריכה אחרונה על ידי yb
  • אהבתי 5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Mikelt89 כתב:

צריכים להכריז על אזור נייטרלי בגבול לאורך כמה קילומטרים בשני צידי הגבול, כלומר הייתי מצפה מצה"ל להודיע לצבא לבנון וליוניפי"ל (שלא עושים כלום כדי למנוע את הזליגות שפגעו לנו בחיילים ואזרחים) על אזור נייטרלי מעבר לגבול שרק כוחות שלום מורשים יוכלו לנטר ולהסתובב בשטחם

עקרונית, זה ההסכם שנחתם לאחר לבנון השנייה, אתה יודע מה שווים לוחמי האו"ם, כלום ושום דבר וכמובן שהזבלים באו"ם הם פח אשפה שרק דואג לכיס שלו. 

לפני 52 דקות, yor2 כתב:

לצערי כנראה שלא תיהיה כניסה קרקעית. 

בליקן מתערב בקבינט הבטחון. בידן אומר לא לחבוש את עזה.

בידין אמור כנראה להגיע ביום רביעי.

וכבר אומרים להכניס סיוע הומניטרי.

מדינות ערב אמורים להתכנס בשבת. עוד לא ידוע אם בידין ישתתף.

הכוונה של ביידן זה שלא נישאר שם כפי שיש כמה הזויים שכבר מדברים על חלומם לטייל עם הילדים שלהם בחוף עזה. ביידן אמר במפורש אמר שיש לחסל את החמאס והוא מבין מה המשמעות של זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביידן שולח לפה 2 נושאות מטוסים ואת מזכיר המדינה שלו לשבת בקבינט המצומצם.

זה בגלל שהוא מאוד סומך על הממשלה ועל העומד בראשה?

בקיצור, כל התוכניות הגרנדיוזיות שלכם יפות מאוד למגירה. כלום לא יקרה פה בלי אישור אמריקאי.

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל שאם מדינות האיזור יתקפו, האמריקאים ישלחו מהספינות טילים סופר מדוייקים לכל מדינה באיזור.

הם סיימו לשחק משחקים. האירנים בגדו באמריקאים והשפילו אותם - שבועות לאחר שהאירנים קיבלו 7 מיליארד דולר מביידן הם נותנים אור ירוק לתקיפת ה7/10 כדי לחסל את העיסקה שארה"ב מתווכת בין סעודיה לישראל? לא נראה שביידן סולח לאירנים על זה.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, farkash7 כתב:

הנה ניתוח של משתמש זוטר בפורום רכב של המצב בצפון.
חיזבאללה לא יכול להראות כמי שלא עושה כלום. הוא חייב להראות שהוא עושה משהו. הוא יעשה המון פעולות קטנות שיגרמו לאבדות אבל לא יביאו למלחמה. הוא יפרסם סרטונים ויתסיס. מעבר ללהראות שהוא עושה משהו הוא שומר את צה"ל עם עין וחצי פקוחות אליו וזה מספיק כדי להפריע.

הייתה לו הזדמנות להפתיע ביום שבת שעבר, זו יכלה להיות חתיכת מכה. הוא לא עשה את זה.
אולי הייתה לו אסטרטגיה אחרת, לתת להם להכות, לחכות שניכנס ונקיא דם שם ואז לתקוף, אבל ההיערכות של האמריקאים טרפה את הקלפים.
אני לא חושב שהוא יזרוק את הכל למערכה. אני מתרשם שהאמריקאים מאוד רציניים, אני נוטה להאמין שגם הוא מתרשם מזה.

מאיף שאני רואה את זה מכת פתיחה של חיזבאללה לא תהיה סתם ירי של טילים. לחיזבאללה יש מאות אם לא אלפים של טילים מדוייקים (תודה ביבי). אם כדי לפגוע במטרה בגודל 20 מטר אתה צריך לירות מאות טילים טיפשים וכדי גם להתגבר על מערכות ההגנה שלנו זה אולי מספר 4 ספרתי אז טיל מדוייק צריך רק אחד כדי לפגוע, כלומר כמה עשרות במקרה הגרוע כדי להתגבר על המערכת ולפגוע.

עכשיו דמיינו שהוא מכוון את הטילים האלה לתחנות כוח ולמטרות איכות אחרות. דמיינו שהוא מכוון את זה לבסיסים צבאיים. עזבו אזרחים רגע בצד, זו המשמעות של מכת פתיחה שלו. דמיינו את הטילים המדוייקים עם עוד אלפי לא מדוייקים, אין למערכת ההגנה יכולת להבחין ביניהם. יהיו המון פגיעות מדוייקות, זה תסריט מכת הפתיחה.

האם זה יקרה? מהניתוח שלי שלא מתבסס על שום ידע פרט לקריאה של המצב נראה לי פחות סביר.

מאיך שזה נראה זו תהיה מכה אחרונה בהחלט בתצא מלבנון .הם אכן ידפקו בנו חזק מאד אבל בזמן שמערכות שלנו נניח יירטו 80 אחוז במקרה גרוע הם מצידם יחטפו אותה כמו ללא יירוט. אז מה הטעם שלהם? לצאת למשימת התאבדות?וזה עוד לפני בגם אמריקאים יגיבו.אין מנוס שגם אירן תכנס גם

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע למה לא היו מוקשים בגבול עם עזה? יש איזו סיבה "הומניטרית" שבגללה מישהו החליט לא למקש את הגבול המסוכן הזה?

לפני שעה, פינדר כתב:

ביידן שולח לפה 2 נושאות מטוסים ואת מזכיר המדינה שלו לשבת בקבינט המצומצם.

זה בגלל שהוא מאוד סומך על הממשלה ועל העומד בראשה?

בקיצור, כל התוכניות הגרנדיוזיות שלכם יפות מאוד למגירה. כלום לא יקרה פה בלי אישור אמריקאי.

אנחנו מדינת חסות, כנראה שתמיד היינו, רוב הזמן נותנים לציבור תחושה שאנחנו מדינה עצמאית.
עכשיו ירדו המסכות, וזה לא קשור למי הוא ראש הממשלה, מי המפלגות שמרכיבות אותה וכו'. לדעתי זה היה כמעט תמיד, בכל ממשלות ישראל.

אני לא מכיר שום מדינה בעולם שהיתה מסכימה שנציג של מדינה זרה - ידידותית ככל שתהיה, ישב בקבינט שלה, בחירום או בשגרה.

אני אפילו לא יודע אם זה מצב חוקי. לפי מה שאני יודע, חבר קבינט, בטח ביטחוני ומצומצם צריך להיות אזרח המדינה

לעבור סיווג מחמיר של השב"כ או גוף בטחוני אחר כדי בכלל להיכנס לחדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עם כל הכסף שהם שופכים עלינו הם יכולים לעשות מה שהם רוצים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הסכום, אבל לפני כמה שנים דיברו ששנייה לנו זו מצרים (עכשיו אולי אוקראינה תפסה מקום 2)

אבל, הכי הרבה כסף שופכת ארה"ב בגרמניה שם לאמריקאים נוכחות צבאית מסיבית.

לא סתם הם אומרים שארה"ב צריכה את ישראל. אנחנו מפתחים בשבילם טכנולוגיות, קבלני ביצוע שלהם מבלי לסכן חיי אמריקאים (למרות שלטראמפ כואב הישבן שחזרנו בנו מהשתתפות בחיסול סולימאני) ויחסית לגרמניה אנחנו זולים.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משתנה.

לדוג' בין 2019-2028 הסיוע הבטוחי הכולל יהיה 38 מיליארד דולר.

ככה בממוצע מדובר בכ4 מיליארד דולר לשנה.

זה לא מעט.

תקציב הביטחון של ישראל הוא בערך 60 מילארד שח לשנה

אז זה עוד 25% על תקציב הביטחון

עריכה אחרונה על ידי om2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...