Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, יובל .מ. כתב:

חבר, אתה פשוט מנסה למצוא רציונל אצל חבורת טרוריסטים נאצים שחותכים ראש של תינוקות ושורפים את הגופה.

אל.

נשמה, אתה משקר. לא כתבתי מילה אחת על טרוריסטים שיכולה להתפרש כהגנה על החמאס או על טרור בכלל, או הצדקה לזה או וואטאבר. אחת. אפילו רמז לזה לא. גם לא על רציונליזציה של מה שקרה. כלום. לא כתבתי גם מילה אחת נגד פעולה של צהל שתמוטט את החמאס כרגע. מעבר לזה שתהיתי מה ההגדרה של זה להצלחה, והבעת תקווה שזה לא ילך לכיוון של הקמת גוש קטיף 2.

אם אתה לא מצליח להפריד בין הגנה על טרוריסטים לבין טענה שלא כל ערבי הוא טרוריסט, כי חברך פה ראה סקר שלא טרח לקרוא או משהו, הבעיה היא אצלך. וגם אתה מוזמן לעזוב אותי בשקט. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4911

• SlowRide

4781

• פינדר

3810

• m3x7r3m3

2926

אחרי שיזיינו את חמאס שיתנו קצת הגנה לערבים ישראלים שהם נורמאליים עדיין. שמשטרה תגן אליהם בפני עברניים וכל השיט של פרוטקשן. שיקחו כסף של אברחים ויתנו משכורות כבוד לשוטרים שיעשו עבודה ולשנות חוקי פתיחה באש. זה לא הרבה לעשות אבל זה ישנה את פני ישראל ואז גם נהיה הרבה יותר חזקים נגד טרוריסטים גם מנטאלית או שאני חי בסרט והממשלה לא ממש רוצה בכך

עריכה אחרונה על ידי 98civic
  • אהבתי 3

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ועוד פעם החמורים האלה מתגרים בנו מהצפון.

צריך לארגן שם שריפה רצינית מעבר לגבול, כזאת שתגרום לכל התושבים להתפנות ותחשוף את כל החרא שהם מחביאים שם.

• מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שאם לוקחים פאשיסט פופוליסט גזעני, נותנים לו תואר שר, לשכה, סמכויות, מאבטחים ונהג, הוא עדיין נשאר פאשיסט פופוליסט גזעני.

IMG_8420.jpeg

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, פינדר כתב:

מסתבר שאם לוקחים פאשיסט פופוליסט גזעני, נותנים לו תואר שר, לשכה, סמכויות, מאבטחים ונהג, הוא עדיין נשאר פאשיסט פופוליסט גזעני.

IMG_8420.jpeg

לא הבנתי, אתה חושב שתומכי חמאס צריכים להיות חברי פרלמנט?

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איזה ח"כים הביעו תמיכה בחמאס עכשיו?

במקום להתעסק בחקיקות פופוליסטיות כדי לנסות להסתיר כמה אתה אפס, או שתתפטר או שתתחיל לעשות משהו מועיל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו בכנסת הביע תמיכה במעשי חמאס?

זה מה שאמורים להתעסק איתו עכשיו?

אבל בזכותך הבנו שיש קונים ללוקשים שלו.

• אהבתי 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, פינדר כתב:

IMG_8420.jpeg

לגיטימי אם יש ח"כים כאלה, אבל למיטב ידיעתי לא היו ח"כים ערבים שתמכו בטבח בדרום. מוזמנים לתקן אותי לכאן או לכאן.

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

מישהו בכנסת הביע תמיכה במעשי חמאס?

זה מה שאמורים להתעסק איתו עכשיו?

אבל בזכותך הבנו שיש קונים ללוקשים שלו.

אילו היו כאלה אז כן, מאוד לגיטימי להתעסק עם זה. אבל, כפי שציינת, לא ידוע לי על כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, MostlyWicked כתב:

אם

בדיוק. אם.

אבל אין. וזה לא מונע מהאפס הזה לעשות את מה שהוא עושה מאז פרוץ המלחמה. מנסה לגרור את ערביי ישראל לתוך האירוע. הוא דיבר על שומר חומות 2, למרות שלא היתה שום אינדיקציה למשהו כזה.

אבל יובל, שכבר כתב פה שהתאכזב מבנגביר, שוב בולע את הפתיון.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, SlowRide כתב:

ועוד פעם החמורים האלה מתגרים בנו מהצפון.

מתגרים?

הם פתחו במערכה, אנחנו מסתכלים לכיוון השני בינתיים.

מאוד מקווה שיש לזה סיבה טובה אבל אני פסימי.

ביבי האפס אומר להם "אל תבחנו אותנו" ודופקים לו נ"ט וירי בפנים. זאת לא התגרות? זאת לא לחימה??

בטח יגידו שאלה "תקריות" בטווח זמן מאוד קצר.

• אהבתי 2

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@פינדר הבעיה היא לא אם אני בולע את הפיתיון או לא, הבעיה היא שאתה חושב שזה "פאשיסטי".

אם היית רושם שהוא מתעסק בשטויות בשביל לכסתח את עצמו הייתי מסכים איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, מה אומרים? עוד כמה זמן עד שנתחיל לישמוע את הסיסמאות המופרסות: "חמאס ספק מכה אנושה"..."אין הפסקת אש!"..."שקט יענה בשקט"...?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • מבאס 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קונה שום סיסמאות.

ניצחון בעזה מבחינתי = טרנספר.

מכל פתרון אחר הם יצליחו להשתקם וטבח דומה (גדול או קטן יותר. ההיסטוריה תוכיח) זה רק עניין של זמן.

והלוואי ואתבדה ויהיה פתרון אחר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יובל .מ. כתב:

@פינדר הבעיה היא לא אם אני בולע את הפיתיון או לא, הבעיה היא שאתה חושב שזה "פאשיסטי".

אם היית רושם שהוא מתעסק בשטויות בשביל לכסתח את עצמו הייתי מסכים איתך.

למה הוא העלה פתרון כרגע לבעיה שלא נוצרה?

איך אתה מסביר את זה?  עד עכשיו לא שמעת שערבי ישראל הצטרפו ותמכו בחמאס באופן גורף, החגים הערביים ששמעתי נתנו גינוי,  מי שהביע תמיכה כמו הדיילת היא מאלעל כבר העיפו אותו מהעבודה ועוד מקרים שנפתחה חקירה על הסתה ובצדק. 

להדיח ח"כים רק כי הם ערבים זה אלף כל  פאשיזם נקי ובית טמטום טהור גם כי תחשוב איזה חומר השכל פיתה הזה נותן לאויבנו כנגד מדינת ישראל, זה בדיוק הטמטום שלו ושל התפיסה שלו של כח מקסימלי במקום שכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, hwgeek כתב:

עד ש

כל עוד דיווחים על עוד כוחות שארה"ב שולחת לאזור נמכים אני לא חושב שזה ייפסק.

מה בדיוק מתכננים?

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...