Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4884

• SlowRide

4739

• פינדר

3770

• m3x7r3m3

2926

נאוה "טונה ישראלית בלבד" בוקר היא ללא ספק... ח"כ חסרת תועלת.

לגבי העיתונות, למרות הכל אני שמח שבמדינת ישראל אפשר לפרסם הכל. טוב, אלא אם זה ימני ואז אסור כי איתן כבל לא מסכים או כי לא נותנים לך רישיון לשדר חדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק, ביבי שר התקשורת אבל השמאל הוא זה ששולט במה משודר ):

וערוץ 20 לא באמת קיים זה סתם פטה מורגנה ):

ואהוד יערי ונחום ברנע הם בכלל שמאלנים רצח הם רק מעמידים פנים שהם שמאלנים בימי שישי בשביל לבדר את ההמונים ):

אווףףףף למה השמאל שולט לנו במחשבות למממההההה

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה ערוץ 20?

ואור - מי שקובע תכנים זה לא שר התקשורת, זה אנשי התקשורת בפועל. מה לעשות שרובם ככולם שמאלנים, פרט לכמה יוצאי דופן ווירדוז?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהוד יערי אינו ימני. אמר לא פעם שצריך לסיים את הכיבוש.

בקשר לביבי שר התקשורת, לא תשמע ממני אהדה אליו, הוא מעוניין בהישרדות פוליטית בלבד ולא לריב עם כל מיני חבר'ה.

אם ישראל היום היה מפרסם משהו דומה לעיתון הארץ, האם לדעתך זה היה עובר בלי צרחות מהשמאל? תראה מה עשו לערוץ 20 כשצחקו על סתיו שפיר, בעוד שארץ נהדרת עושים את זה כל שבוע (אני מכיר את הנימוקים על סאטירה, לא מקבל זאת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה שאתה לא מקבל - אגב אני איתך בנושא הזה (הטררם מהלגלוג על שפיר)

אני אסביר לך מה ההבדל, כשישראל היום עושים את השיט הזה (והם עושים, או כמה שהם עושים), אף אחד לא אומר שהם בוגדים חארות, בגדול גג צוחקים עליהם וממשיכים הלאה.

לעומת זאת כשיש איזו כותרת שערורייתית בארץ אתה רואה תגובות סטייל "במדינה מתוקנת היו אוסרים אותם!!!11", בלי שהמגיב יודע כנראה מה זה מדינה מתוקנת, או לחלופין תחת ההנחה שעבורו מדינה מתוקנת זו דיקטטוריה כלשהי. כמובן שגם אי אפשר בלי 'בוגדים' על שלל הטיותם, ההעלבה הכי סטנדרטית שיש בלקסיקון הימני(-קיצוני?) היום.

זה ההבדל הדק - אם אתה מפרסם מאמר ביקורת ימני מטופש להחריד יאמרו עליך שאתה טמבל, או פאשיסט.

אם אתה מפרסם מאמר ביקורת שמאלני מטופש להחריד יאמרו עליך שאתה בוגד במקרה הטוב, בר גירוש/כלא/מוות במקרה הפחות טוב.

וכמובן שזה לא כל הימנים, פשוט ראיתי עשרות מקרים של ימנים 'סטנדרטיים' צועקים בוגד, כך שזה לא איזה מיעוט שולי וזניח, לפחות לא למראית עין.

ויעידו על כך כל אותם אנשים שקוראים לחייל הסלב "גיבור", ראיתי כמות כזו גדולה של אנשים כאלו - כולל בכנסת, עד שאני לא יכול לומר שהם 'זניחים'. אני מניח שגם כאן בשרשור יש כמה כאלו.

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שרוב האנשים שכותבים "מדינה מתוקנת" כפי שציינת הם לא ממש יודעים מהי מדינה מתוקנת.

בגדול, מסכים עם כל דבריך, רק אני חושב שכמות האנשים שבאמת חושבים ככה קטנה מכפי שזה נראה באינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"ישראל הנאו-פאשיסטית, בה הפלסטינים הם כמו ג'וקים, צריך לרסק את ראשיהם"?

באמת? כלומר, ישראל באופן קבוע רוצחת פלסטינים כמו ג'וקים?

לא, לא באמת, זה או גוגל טרנסלייט או ההברזות שלך משיעורי אנגלית שגרמו לך להבין דברים שכלל לא כתובים שם.

לגבי עיתון הארץ - קשה לי להאמין שיש עוד מדינה בעולם בה עיתון יכול לכתוב ככה על המתרחש במדינה שלו. הזוי, מקומם ומביש.

קודם כל, שים לב שמה שחשבת שכתוב שם זה לא מה שבאמת כתוב שם ומעבר לזה, גם אם זה מה שהיה כתוב שם, אתה צריך להיות גאה שאתה חי במדינה שלא מנטרת את התוכן של התקשורת ונותנת לפרסם חופשי-חופשי.

זה לא טריוויאלי!

המשפט כפי שנכתב בהארץ:

In the neofascist Israeli consciousness, the Palestinians are like cockroaches.

Even when they lie on the ground, helpless, their heads must be crushed with a slipper, or punctured by a bullet.

התרגום הנכון הוא:

"בעיני רוחו של הניאו-פאשיסט הישראלי, הפלסטינאי, הינו ג'וק.

גם אם שוכב חסר אונים על הרצפה, יש לרוצץ את ראשו עם כפכף או לחורר בירי את ראשו".

מה שנכון לא רק בתאוריה אלא כמו שראינו לאחרונה, נכון גם הלכה למעשה וזה עוד לפני שנידרש ל"ג'וקים מסוממים בבקבוק" מבית היוצר של רפול.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרקליטות ירדה מכל נושא הרצח. כעת ממתינים לראות אם יואשם בהריגה.

לפי מאקו: הפרקליטות טוענת "יש תשתית ראייתית לאישומי הריגה".

באגירה זה היה יותר נכון אם היה כתוב שם מחבל, טרוריסט, ולא פלשתיני.

זו בחירה מאוד קפדנית של מילים שמטרתה להתריס. אני אישית סולד מזה.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור - in my book, פאשיסט וטמבל הן לא מחמאות. אין לי מושג איפה המילה פאשיסט עומדת על הסקלה בין בוגד לבר גירוש, אבל מחמאה היא לא, וגם סבירה היא לא. גם לקבוע שציבור שלם טמבלים זה לא בדיוק חלוקת מחמאות ותכלס - עלה לגוש השמאל בלא מעט מנדטים.

לגבי עיתון הארץ וכו' - אני לא בעד צנזורה והפרסומים שלהם מותרים, גם אם לא לרוחי. מה שעוד פחות לרוחי זאת ההקבלה בין פרסומי שמאל לאינטיליגנציה, שמפומפמת על ידי אותם גורמים שאתה טוען שאינם קיימים, אבל משום-מה כולם רואים אותם. בפועל גם בלי ההיבט הפוליטי בחלק ניכר מהמקרים (אריאל ברונז כדוגמא זכורה לאחרונה, גדעון לוי וכו') זאת התרסה לשם התרסה, שמשום-מה אם הייתה באה מהימין הייתה מכונה גזענות, התנהגות ברברית ופאשיסטית, אבל כאן זה מתואר כיצירתיות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התרגום שלך של המשפט פשוט לא נכון,

התרגום הנכון הוא:

"בעיני רוחו של הניאו-פאשיסט הישראלי, הפלסטינאי, הינו ג'וק.

גם אם שוכב חסר אונים על הרצפה, יש לרוצץ את ראשו עם כפכף או לחורר בירי את ראשו".

מה שנכון לא רק בתאוריה אלא כמו שראינו לאחרונה, נכון גם הלכה למעשה וזה עוד לפני שנידרש ל"ג'וקים מסוממים בבקבוק" מבית היוצר של רפול.

למה תרגום נכון? למה לתרגם פרסומי ימין כדרש ופרסומי שמאל כפשט? הרי הפירוש הנכון הוא ראיית כל מי שאינו בצד של הכותבף לרבות כל חייל צה"ל, כניאו-פאשיסט וזה הסאבטקסט (לא מי יודע מה סאב) של הכתבה.

הפרקליטות ירדה מכל נושא הרצח. כעת ממתינים לראות אם יואשם בהריגה.

לפי מאקו: הפרקליטות טוענת "יש תשתית ראייתית לאישומי הריגה".

הסיבה היחידה שהפרקליטות הגיעה לעניין הרצח הייתה פרסומי הבכירים. נראה אם יוכלו לגבש כתב אישום בהריגה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ראית שאמרתי מחמאות? איפה ראית שאמרתי שכל השמאלנים טליות תכלתיות (גלובוייז? ;))

אתה חוזר על דבריי, אך מפספס את המהות: לקרוא לבן אדם טמבל זה לא נעים, לקרוא לבנאדם בוגד זה גובל בהסתה באלימות. על טמבלים מלגלגים, בוגדים הורגים. אני מבין שבשבילך ההבדל דק/סמנטי, בשביל הרבה אחרים (כולל אותם ימניים אגב) ההבדל לא כזה סמנטי, ולראייה 'מוות לשמאלנים' זו סיסמא ידועה אבל 'מוות לימניים' זו סיסמא לא קיימת.

כבר היינו בדיון הזה לפני הרבה עמודים, אין טעם לפתוח אותו שוב (ביני לבינך הכוונה) שכן ברור לי שאנחנו מדברים 'שפות שונות' או משהו.

איפה טענתי ש"הגורמים לא קיימים"? טענתי שיש להם גורמי משקל נגד. משקל נגד שווה? לא נראה לי. קיים? בהחלט. שוב, אתה לא מבין את דבריי, לא לראשונה, ולכן אני אומר בחברות - בוא נשמור את הדיונים האלו לF2F שם אני לא רואה איך אפשר לעוות דברים שאחד מאיתנו אומר, בREAL TIME אני חושב ששיח בינינו עלול להיות אפילו מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן,

שאני אתן לך ציטוטים איך הימין ועיתונות הימין מדברים על השמאל?

רוצה לפתוח היום בערב טלויזיה על ערוץ 20 ולראות את הקשקשת הצעקנית העונה לשם "הפטריוטים"?

אתה יודע שאני היום מפחד להגיד שאני שמלאני בפרהסיה?

למה הגענו למצב הזה? בגלל השיח התרבותי של הימין?

בכל מקרה, לא שאני מסכים או לא מסכים עם הנאמר שם, פשוט תיקנתי תרגום קלוקל שהוצג כאן כאילו הכותב כתב את זה על מדינת ישראל בעוד הוא כתב את זה על הניאו-פאשיסט המצוי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה ערוץ 20, בגירה? בחיים לא צפיתי בו ואני לא יודע עד כמה מודעים לקיומו. אני די בטוח שיש יותר שמאלנים שרואים אותו בכדי לצקצק ולהזדעזע מאשר ימניים. גם אתרי הימין איזוטריים - תקשורת המיינסטרים רחוקה מהצד הימני של המפה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...