Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

מזמן לא היו עדכונים בשרשור. האם הממשלה הצעירה הפסיקה לעבוד?

*קארספורום ועמיתים לעבודה הם המקור היחידי לחדשות פוליטיקה עבורי. כיון שאנו נמצאים בעיצומה של תקופת המבחנים אני בקושי נמצא בעבודה, ולכן אני מרגיש קצת מנותק. amir74 לטיפולך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4891

• SlowRide

4758

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

אין בכלל דירות לחלק לזכאים אבל טוב שיש תנאים לקבלתן.

http://www.calcalist.co.il/real_estate/articles/0,7340,L-3606294,00.html

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לרשימה הארוכה של הדברים שהם לא בדיוק או בכלל לא בהתאם למה שהובטח לפני הבחירות.

המדהים הוא שבכל פעם יש תרוץ. לפעמים כל מי שלא מסכים עם הדעה החדשה הוא פופוליסט, ולפעמים מגיעים לרמה של שקרים של ממש (כמו במקרה של המאגר הביומטרי).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמציגים את זה כך...

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-332104-00.html

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצוי כושר השתכרות של 125% זה גם מה שיש היום בחברה החרדית. האישה ממצה בסביבות ה 100% והגבר עוד כ 20-30%.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממשלה הזו עובדת.

סוף עידן המונופול בנמלים ?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4400167,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת סקרן לדעת מה יצא מזה. לבנות נמל חדש זו יוזמה מבורכת (למרות שכבר עשו את זה בעבר וראינו איך זה נגמר), השאלה מה יעשו אם הנמלים הנוכחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להיות רלוונטיים הם יצטרכו להיות תחרותיים (במחיר או בשירות, לפחות בפרמטר אחד)

אחרת הם פשוט יישבו רגל על רגל ויראו את הנמל הצמוד עובד ואת כל הבונוסי תפוקה שלהם הולכים לאבדון

בניגוד לפעם הקודמת, הפעם היו קצת יותר חכמים ולפני פרסום המכרז כבר נקבע שחברות הנמלים הקיימות הן מונופול, מה שמונע מהם לחלוטין להשתתף במכרז

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר בבניית נמל חדש אלא בבניית מזח חדש בנמל הנוכחי.

הם יכולים להיות תחרותיים רק במחיר כי אכן נמלי חיפה ואשדוד יקרים בשל ההוצאות הגדולות על שכר עבודה ותנאים אבל בניגוד לתפישה שלהם בקרב הציבור, הם עובדים מעולה ויש להם תפוקה אחת מהגבוהות ביותר בקרב נמלי OECD.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהם לא מונופול ואף אחד לא מפחד מהיד שלהם על השלטר, זה הרגע שיעלמו כל מיני תמריצי סינטה ובונוס פילה מניון.

לא מוצא חן בעניך, הנה השער של הנמל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לתפישה שלהם בקרב הציבור, הם עובדים מעולה ויש להם תפוקה אחת מהגבוהות ביותר בקרב נמלי OECD.

קראתי פעם שיבואני המכוניות סבלו מהרבה דפיקות ברכבים שיורדים מהאניה בנמל. לכן השיגו הסכם כזה: היבואן משלם כרגיל לנמל, עובדי היבואן הם שעושים את העבודה בפועל על חשבון היבואן, אבל עובדי הנמל (שרשמית הם העובדים ומעשית לא עושים כלום) מקבלים את השכר והפרמיות המנופחות כרגיל.

טוב, עם כוח אדם כפול לא פלא שיש להם תפוקה גבוהה :|

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שמעתי על ההסכם הזה, אבל מה שקורה בפועל זה שעובדי נמל מורידים את המכוניות רק מהאוניה לרציף. אחר כך, מהרציף לשטחי אכסון מעבירים את המכוניות כבר עובדי קבלן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...