Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

תראה אור, אשרי המאמין. לי קשה לקבל את התיאור שלך, אבל אני לא מתכוון לשכנע את מי שמאמין באלטרואיזם פוליטי. בטוח שהחיים קלים יותר ככה.

אני חושב שהם (לא גלאון אלא מתפקדים) מאוד רצו להשאיר את זנדברג, כי הם יודעם שהמפלגה מאוד סובלת מה - ideological crisis, כי זהבה, מה לעשות, קצת ניינטיז ומטה. לעומת זאת, זנדברג היא דומיננטית ומביאה רוח חדשה למפלגה ולכן לחצו על זהבה כדי להשאיר אותה.

זה כמובן לעניות דעתי בלבד. בפועל יכול להיות שאני טועה.

עריכה אחרונה על ידי aspirin2000
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4772

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

הבנתי אותך, אתה מנטרל את הדברים ע"י פניה לגוף הטוען במקום גוף הטיעון.

לא הרושם הכללי שקיבלתי מדבריך עד כה, אבל טעה טועים טעינו, וזה ;) 'צטערת

אמרת במילים עדינות שהוא לא יתן לאף אחד לבלבל אותו עם העובדות. בעיה ידועה של מצביעי ימין :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך, אתה מנטרל את הדברים ע"י פניה לגוף הטוען במקום גוף הטיעון.

לא הרושם הכללי שקיבלתי מדבריך עד כה, אבל טעה טועים טעינו, וזה ;) 'צטערת

ממש לא. הכוונה היא שאין לי כוונה להיכנס לדיון שיהיה התנצחות ותו לא. לי לא תהיה יכולת לשכנע, וגם לך לא תהיה יכולת לשכנע אותי. יש מספיק ספיישל אולימפיקס בדיון גם בלעדיי, למשל בהכללה הזאת:

אמרת במילים עדינות שהוא לא יתן לאף אחד לבלבל אותו עם העובדות. בעיה ידועה של מצביעי ימין :wink:

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא. הכוונה היא שאין לי כוונה להיכנס לדיון שיהיה התנצחות ותו לא. לי לא תהיה יכולת לשכנע, וגם לך לא תהיה יכולת לשכנע אותי.

אהמממ לא, עובדה - איך אתה חושב שאני הפכתי ממצב של "שונא מרצ יחיה" ל"אוקיי אני מבין מה הרציונל מאחורי המחשבות שלהם"?

לא "ראיתי את האור", וזהבה לא התגלתה אליי בחלום. היה לי דיון עם חבר, שגרם לי לקרוא קצת אח"כ כל מיני חומרים, והדעות שלי התעצבו אחרת.

אני, בניגוד לאיך שאתה מציג את עצמך, לא מחזיק בדעות חד משמעיות ובלתי ניתנות לויכוח. אין לי בעיה לשנות את דעותיי בהתאם למידע חדש שנגלה אלי, כל עוד זה מתיישב עם ההגיון שלי. לפני שהכרתי את הפורום הזה חשבתי שפיאט זה רכב שמתפרק יותר מהר מלגו, עכשיו יש לי זוג כאלו בחניה. אם הייתי מבוצר בעמדה אותה לימד אותי אבא שלי, אז זה לא היה יכול לקרות.

ההקבלה שלך בין דבריו של רוני לספיישל אולימפיקס מגוחכת, אתה מציג את עצמך בתור "יש לי דעות ברזל שלא ניתנות לשינוי לא משנה מה תציג לי", ואז מגיב בביטול כשהוא אומר דברים כמעט שקולים. השינוי היחיד שהייתי מבצע על הדברים שלו זה "מצביעי ימין" --> "מקובעי מחשבה", יש מספיק שמאלנים שמחזיקים בקבעון מחשבתי הפוך ולא מסוגלים להקשיב בדיון עם אנשים שחושבים אחרת מהם.

מקווה שאתה קורא את דבריי כפי שאני מתכוון אליהם: אני לא מנסה לפתח ריב ולא מנסה להקטין אותך בשום צורה, אני אומר את הדברים האלו מתוך כבוד.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RK, לקחת את דבריי באופן רציני מדי. שים לב לקריצה בסופם. אם תשנה כמו שאור הציע ל"מקובעי מחשבה", ותקרא שוב את השרשור, תראה שיש משהו בדברינו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, הוא עוד ישלח לך חשבון על זה XD

במה אתה עובד רומן, שירות סייבר-סקס?

זה גם מסביר את הרכב בצבע אדום לוהטטטט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד טור עצבני, אבל שכנראה מסכם היטב מה שרבים מרגישים.

מדהים ה-"הפוך על הפוך" שהתפתח כאן. אלו שמחפשים כל הזדמנות לנגח שמאלנים כמוני על הפוסט מודרניזם שלנו, עכשיו מחפשים להסביר כמה אסור להכליל וכמה עמוק בפנים כולם פרפרים - רודפי שלום.

אגב, אני יודע שלדבר על הגירה לברלין קצת יצא מהאופנה בשנתיים האחרונות. בכל זאת, אני לא יכול שלא לשים לב ש100% מחבריי השמאלניים חולמים בלילות על ירידה מישראל. ולא בגלל יוקר המחיה, או בגלל אמפתיה יתרה לערבים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא לא, זה בגלל שהם עוכרי ישראל...

גם אצלי המצב דומה, וזה ממש מטריד. כל החבר'ה הצעירים אצלנו במחלקת הSW בחברה היו שוקלים בחיוב רילוקיישן, ולא מדבר על כזה זמני.

אבל להכנס לנושא הזה זה להתחיל לדון באותה חבית חובר נפץ שהזכרתי קודם, בנוגע לפילוגי הצבעה וכו'.

בגדול אני חושב שהתופעה הזו שאנשים 'חזקים' שוקלים בחיוב לעבור מדינה, אמורה להטריד מאוד את כלל הציבור, גם את אלו שאוהבים לצעוק עליהם 'מי צריך אתכם'.

אני אישית פעם לא הייתי שוקל את זה בכלל, זה היה לגמרי מחוץ לפרק. היום לא רק שזה על הפרק, זה בגדול התכנון. עצוב.

עריכה: אוקיי קראתי את הטור, האמ-אמ-אמא של ה"לא פוליטיקלי קורקט"... אבל בגדול אני מסכים עם כך שצריך חינוך אחיד לכולם שמעליו אפשר 'להלביש' דברים נוספים, ולא חלוקה מגזרים שמייצרת הפרדה ובידול.

עם זאת, אני חושב שאנחנו כבר עברנו את האל-חזור, ואין יותר מדי שאפשר לבצע בעתיד הנראה לעין שיסדר את הכאוס ששורר כאן.

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא בימים האחרונים את הספר של אברהם אדן "עד דגל הדיו" (ספר מומלץ לדעתי). לקרוא מה שהלך פה לפני כמה עשרות שנים ופשוט לא להאמין לאן הגענו היום. המצב אז היה נורא ואיום בהשוואה להיום ובכל זאת לא היו דיבורים על לעזוב כי קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נעזוב שניה את גוף המאמר - אם ננפה את גועל הנפש הוא צודק, בגדול. מותר לו להתבטא כך כי מה? כי דעותיו חופפות את שלכם? אתם יודעים מה, את שלי? הוא לא פחות בהמה מאלה שהוא תוקף.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר רומן..?

מתי שמעת אותי או את יבגני (אני מניח שזה ה'שלכם' במשפט) אומרים שלמישהו אסור להתבטא? בטח ובטח כשמדובר בביטויים לא אלימים, ובאדם שאינו עובד ממשלה...

תעשה הבדלה בין הזכות להתבטא, לבין אי הסכמה עם התוכן. עד כמה שאני חושב שסמוטריץ' ודומיו מחליאים וההתבטאויות שלהם בנוגע ללהט"ב מזעזעות, לא תשמע אותי אומר שצריך לסתום לו את הפה, או לשים אותו בכלא.

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא בהמה.

הגבולות כאן מאוד מטושטשים, כי יש הרבה אנשים שיתעצבנו על מה שהוא כותב ויכעסו על "הכללות" שהוא עושה, אבל באותה הנשימה לא תהייה להם בעיה להגיד אותו הדבר על ערבים או כל קבוצה אחרת.

אישית, ואולי זה יפתיע, אני חושב שלא תמיד אמור להיות אסור לדבר בהכללות. הרי כל איסוף סטטיסטי או כל מה שחובבי מדעי הרוח כמוני מאוננים עליו זה הכללות בסוף. ולא תמיד הן מנותקות מהמציאות. אבל חוץ מזה, בעיניי הדתיים הלאומיים בארץ הם לא קבוצת מיעוט נרדפת, בניגוד למה שהם מנסים להציג את עצמם לאחרונה, וכל עוד השיח הוא ברמה כזו ("בואו נסגור את מערכת החינוך הנפרדת שלהם"), אני לא חושב שיש בזה משהו פוגע מדי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...