Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4913

• SlowRide

4785

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

https://m.ynet.co.il/articles/bj1fkvmso

איזה חמוד סמוטצ', הוא לא יסכול הומואים.

• רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הוא מעדיף להשקיע את האבנים לבניית שכונות לחרדים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Gosser1860 כתב:

https://m.ynet.co.il/articles/bj1fkvmso

איזה חמוד סמוטצ', הוא לא יסכול הומואים.

מילא ההומואים אבל מאיפה בא לו הרעיון שנבזבז עליו שריפס?

• מצחיק 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

העובדות שהמאמר מכיר בהן זה שיש פער בין כמות הנשים שמעידות על זה שחוו יחסי מין בכפיה \ שימוש בכח, לבין כאלו שקוראות לזה "אונס" ואם מחברים את המספרים באופן עקבי מסקרים על סטודנטיות מגיעים לזה שאחת מתוך חמש נשים נאנסה. אתה עכשיו בנקודה שבה אתה טוען שהן לא באמת זוכרות או מפרשות נכון מה היה?

תגדיר כפיה ותגדיר כח, ואז נוכל לדעת על מה אנחנו מדברים.

אם אני בן 17 והחברה שלי עוד לא 15 והיא שוכבת איתי, כי אני, אולי לוחץ (אולי נדמה לה שאני לוחץ) ובעצם לא בא לה, כי היא כבר רוצה שנפרד, והיא שוכבת בכל זאת, ולא נעימה כל החויה. מאוד לא נעימה. ובו נגיד שאחרי זה אני עוד קם ואומר לה שהיא כלום בשבילי והולך. ואז היא עונה לשאלון, שזה היה בכפייה.

זה היה בכפייה?

כלומר, אונס בבית משפט היא לא תוכיח פה, אבל היא הולכת ישר לסטטיסטיקה של אלימות מינית נגד ילדים ואחת לחמישהמ(בו״ז), לא?!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, falou כתב:

תגדיר כפיה ותגדיר כח, ואז נוכל לדעת על מה אנחנו מדברים.

קודם כל, המאמר שאתה עצמך הבאת עוסק לא רק באונס פרופר (יש שם התייחסות לזה שמסתבר שחלק די גדול מנשים שנאנסו לפי ההגדרה החוקית של המעשה בכלל לא הכירו בזה באחד מהמחקרים). אבל המצחיק עצוב הוא שהסיפור ההיפותטי שלך די מתאר כח וכפיה. ואני לצערי לא בטוח שאתה מבין את זה.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה זה כפיה?

איך מגדירים כפיה?

אם אני עושה משהו שלא נח לי, זה תמיד כפיה? זה לא קל לקבל את זה, אבל אם היתה דרך פתוחה החוצה ובחרת לזרום "כי לא נעים", על מי האחריות?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, יבגניפ כתב:

אבל המצחיק עצוב הוא שהסיפור ההיפותטי שלך די מתאר כח וכפיה.

כן.

כתבתי תגובה על שזה בדיוק יחסי כוחות, אחרי שעופר טען שלראות את העולם כ״יחסי כוחות״ זה נאו קומוניסטי.

אבל מחקתי כי נראה לי שזה כמו בדיון על נתצים.

לפני 4 דקות, SlowRide כתב:

אם אני עושה משהו שלא נח לי, זה תמיד כפיה?

אם אתה עושה משהו שלא נח לך, בגלל שאתה צריך או מרגיש שצריך לרצות מישהו יותר חזק ממך, אז יש פה רמה מסויימת של כפיה.

חזק, יכול להיות חזק בכמה מובנים כמובן.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זאת כפיה אולי שלך כלפי עצמך. אתה יכול לסרב ולא יהיו לזה השלכות, כי אתה לא מחוייב לשום דבר ואין משהו חיצוני שכובל אותך.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, SlowRide כתב:

למה זה כפיה?

איך מגדירים כפיה?

אם אני עושה משהו שלא נח לי, זה תמיד כפיה? זה לא קל לקבל את זה, אבל אם היתה דרך פתוחה החוצה ובחרת לזרום "כי לא נעים", על מי האחריות?

כשהייתי בצבא היה לי חבר טוב שיצא בערך לעשרה אבטשים בשירות בזמן שאחרים יצאו בממוצע לשניים - שלושה. כשהשתחררנו בזמן שלאחרים צלצלו ושאלו אותם אם הם יכולים לבוא למילואים, הוא קיבל איומים מרומזים מהמפקד שלו שאם לא יתייצב יזרקו אותו מהיחידה שלנו לעשות מילואים באיזה חטמ"ר. כמובן, בניגוד לחברנו פה עם האפוד הקרמי, הוא לא התלהב מהאופציה ובא כל פעם שקראו לו ועשה יותר מילואים מכולנו עד שכולנו קיבלנו פטור.

אני מכיר את הנפשות הפועלות. אף אחד לא היה מעביר אותו לעשות מילואים במקום אחר. אף אחד לא היה מעניש אותו אם בפעם החמישית שבה נשלח לאבטש היה אומר "די", כמו שאחרים אמרו אחרי 3 פעמים. היו לו דרכים לצאת בכל אחד מהמקרים. אבל זה לא קרה. מי שבחר לסנג'ר דווקא אותו קלט את זה גם ולא ממש עבר על איזה חוק או משהו. והחבר עצמו עשה במשך עשר שנים דברים שהיו לא נוחים לו.

זו דוגמא מתחום אחר לחלוטין. והפואנטה שלי היא שהיכולת של בני אדם בסיטואציות שונות להתגונן ממשהו שיש בו דרך פתוחה החוצה אבל היא כרוכה ב"לא נעים לי" או "אני חושש" או כל דבר דומה היא שונה. כמו מגוון נושאים דומים וקרובים אחרים שעלו כאן בויכוחים בעבר, זה גם משהו שאנחנו יכולים להבין היום. ואולי גם ללמוד לשפוט את הסיטואציות בהתאם לזה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, falou כתב:

ם אני בן 17 והחברה שלי עוד לא 15 והיא שוכבת איתי, כי אני, אולי לוחץ (אולי נדמה לה שאני לוחץ) ובעצם לא בא לה, כי היא כבר רוצה שנפרד, והיא שוכבת בכל זאת, ולא נעימה כל החויה. מאוד לא נעימה. ובו נגיד שאחרי זה אני עוד קם ואומר לה שהיא כלום בשבילי והולך. ואז היא עונה לשאלון, שזה היה בכפייה.

או שהיא משתכרת, שוכבת עם 13 גברים באותו לילה, מתפכחת וכלכך קשה לה לקבל שהיא הרשתה את זה שהיא משכנעת את עצמה שכולם אנסו אותה

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 3

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל אין מה לעשות, בגלל זה צריך לפתח חסינות רגשית לדברים כאלה ולהפנים שיש לך אחריות כלפי הבחירות שלך. 

אם משקרים לך ומאיימים עליך זה סיפור אחר, אבל אם אתה יודע שזה רק "לא נעים", תתמודד.

כי אם זה נחשב כפיה, אתה יכול לומר שפרסומות כופות עליך להיכנס למינוס וזה לא באשמתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, SlowRide כתב:

אבל אין מה לעשות

אה יש מה לעשות. חקיקה, חינוך, תקשורת. למעשה, לא רק שיש מה לעשות - זה נעשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...