Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאמינו לי אסור לצאת עם האוטו בימים האלו

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 4129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אושריקו, אימצתי! בהחלט משפט שיזכר להרבה זמן :lol:

חוץ מהפקקים אני מאוד אוהב לנהוג בגשם במיוחד אם יש סופת ברקים, יש בזה משהו מרגיע מבחינתי.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמע אתה חייב לצייר לי את זה כמה שאני מנסה אני לא מצליח לדמיין "פעמיים" 180 מעלות בתוך כיכר (ועוד בלי נזק) , אני משער שכל פעם הייתה בנפרד , השאלה אם באותה כיכר או לא?

אושריקו , כל תגובה שלך אתה מוציא את עצמך יותר ויותר מה שאתה לא רוצה שיחשבו עליך.

ערס או טיפש?בשני המקרים, לא רואה מה הקשר. זה ששמתי את הבד השחור לחלונות האחוריים זה אחרי שנהגתי איתם מספיק בלילה וביום אז בגשם לא הורדתי כמה פעמים, מה לעשות?זה מוציא אותי טיפש?אם לא לזה התכוונת אז אני שמח להיות טיפש. לפחות תסביר במקום להעיר הערות כאילו אני איזה ילד קטן שלא מקבל הערות...

אני מתקן ואומר:

אם אתם רוצים לשים את הבד השחור הזה נגד שמש, הוא סבבה גם בלילה וגם ביום, בגשם קשה מאוד לראות דרכו.

לגבי הוילון האחורי הגדול, הוא לא ממש מפריע לי, רק אם יש אדים בלילה זה כן, ממש מסתיר, הייתי כבר עם חברים וחזרנו לקראת הלילה והיה לי קיר לבן מאחורה, פשוט לא ראו כלום. בקורולה יש לך מפשיר אדים של זברה, אז כבר לא ממש אפקטי בגלל הוילון. כל השאר, אני רואה טוב מאוד והוילון כמעט שנה על הרכב.

דמוי קסנון של פיליפס=רואה אותו לא רע בלילה, בגשם הוא על הפנים ולקראת שקיעת השמש וביום סגרירי לא רואים את האור על הרצפה, חשוב לומר שככה זה אצלי אבל אני לא רואה הבדל.

זהו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו כבר עשה לי פעמיים 180 מעלות בתוך כיכר

כמובן שעדיין בשליטה מלאה,

לדעתי 2 המשפטים לא הולכים יחד

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערס או טיפש?בשני המקרים, לא רואה מה הקשר. זה ששמתי את הבד השחור לחלונות האחוריים זה אחרי שנהגתי איתם מספיק בלילה וביום אז בגשם לא הורדתי כמה פעמים, מה לעשות?זה מוציא אותי טיפש?אם לא לזה התכוונת אז אני שמח להיות טיפש. לפחות תסביר במקום להעיר הערות כאילו אני איזה ילד קטן שלא מקבל הערות...

אני מתקן ואומר:

אם אתם רוצים לשים את הבד השחור הזה נגד שמש, הוא סבבה גם בלילה וגם ביום, בגשם קשה מאוד לראות דרכו.

לגבי הוילון האחורי הגדול, הוא לא ממש מפריע לי, רק אם יש אדים בלילה זה כן, ממש מסתיר, הייתי כבר עם חברים וחזרנו לקראת הלילה והיה לי קיר לבן מאחורה, פשוט לא ראו כלום. בקורולה יש לך מפשיר אדים של זברה, אז כבר לא ממש אפקטי בגלל הוילון. כל השאר, אני רואה טוב מאוד והוילון כמעט שנה על הרכב.

דמוי קסנון של פיליפס=רואה אותו לא רע בלילה, בגשם הוא על הפנים ולקראת שקיעת השמש וביום סגרירי לא רואים את האור על הרצפה, חשוב לומר שככה זה אצלי אבל אני לא רואה הבדל.

זהו!

לא תפקידי לחנך אותך , אבל , אתה מודה שאתה לא רואה כלום בלילה , עם התחליפים שלך , ז"א שהם שם רק בשביל היופי (על הוילון עוד אפשר קצת להתווכח) , ואתה מסכן את עצמך. לא נתחיל להכנס פה לוויכוח אבל כל תגובה שלך אתה מכניס את עצמך כל פעם לסטריאוטיפ שאתה לא רוצה.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי 2 המשפטים לא הולכים יחד

נבהיר את זה עם ציור וזהו.

מקרה ראשון: היה בגשם הראשון - כביש מחליק מאוד, נכנסתי לכיכר, איך שהתחלתי לפנות שמאלה את תוך הכיכר האחורה איבד אחיזה והחליף מקום עם הקדימה, במהירות אפסית.

מקרה שני - בדיוק אותו הדבר עם כיכר ברדיוס גדול מאוד (כניסה לשואבה) - עד היום אני כמעט בטוח גם שהיה שמן על הכביש.

אני יודע שאני על הפנים בצייר :lol:

kikar.jpg

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אובדן שליטה. לא שליטה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחת להצחיק אותי. ששוטר ייצא מהניידת הממוזגת שלו ויעמוד בגשם כדי לכוון אותך? אתה בטח חושב שאתה חי במדינה מתוקנת.

ממה שכתוב בעמוד הפייסבוק הרישמי של המשטרה, עושה רושם שלא מעט אנשים ניצלו היום ממוות תודות לאנשי ביטחון. אולי הם היו עסוקים בלהציל אנשים במקום לבוא ולהורות לאנשים מבוגרים איך להתנהג בכביש. רק למען הסר ספק, אין לי שום קשר כזה או אחר למשטרת ישראל אבל בטח שלא צריך כל הזמן סיבה לגלגלג עליהם. בסך הכל מדובר באנשים בשר ודם בעלי משפחות שעושים את העבודה שלהם. נכון אני מודה, כאשר שוטר תפס אותי בלי חגורה בגרוטאה שלי התעצבנתי שהוא נתן לי קנס ודיברתי קצת לא יפה. בסך הכל אני עשיתי טעות ואני מודה. אין אפשר לכעוס על המורה בבית ספר על כך שהיא מענישה אותך כי לא עשית שעורי בית.

ודרך אגב, אפרופו מורים. אחותי מורה ואני רואה כמה היא משקיעה ומתאמצת כדי שהחלאות הקטנות שהיא מלמדת יצליחו. כנראה שיש כאלה שלא אוהבים שיעורי בית ומבחנים אז הם שורטים לה את הרכב.

תצחק או לא...

רוסיה.

נוסע אדם בקיץ 60 קמ"ש בעיר

עוצר אותו שוטר וקיבל קנס...

בסתיו אותו הדבר בדיוק, וקיבל קנס

בחורף, שלג... אותו השוטר עוצר אותו גם כן על מהירות...

והבחור שנמאס לו כבר, בנימוס האפשרי במצב הזה "תשמע, בקיץ אתה עומד, בסתיו אתה עומד ואפילו בחורף אתה עומד!

אם היית זין - לא היה לך מחיר"

(כמובן שזאת בדיחה)

אבל אני בתור מישהוא שגר 3 שנים בחו"ל (אוקראינה)

יודע ששוטרים יעמדו לך שם בגשם מבול... (מה שהולך פה כרגע) ויעצרו אותך.

בכל מקרה בארצנו הקטנה והחביבה אין ממש מה לעשות...

כולנו סובלים מזה :(

ולBLACK CHAOS

אני מת על המזג האוויר הזה, אבל הפקקים בעיר....

בבקשה, אל תשווה לי את ברית המועצות לשעבר. אני זוכר איך לקחתי טיסת חיבור ונחתנו בקייב בנמל תעופה. קור כלבים והם משנעים אותנו באוטובוס חלוד, בלי חלונות, כיסאות שלא נדע מצרות. פלייז, רוצה להשוות אחלה, אבל לא למדינות שהם כמעט עולם שלישי.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מבין בכלל?

כניסה למעגל תנועה ויציאה ברוורס זה גם באופנה וגם יש לך "שליטה" על הרכב :-o

ממה שכתוב בעמוד הפייסבוק הרישמי של המשטרה, עושה רושם שלא מעט אנשים ניצלו היום ממוות תודות לאנשי ביטחון. אולי הם היו עסוקים בלהציל אנשים במקום לבוא ולהורות לאנשים מבוגרים איך להתנהג בכביש.

בבקשה, אל תשווה לי את ברית המועצות לשעבר. אני זוכר איך לקחתי טיסת חיבור ונחתנו בקייב בנמל תעופה. קור כלבים והם משנעים אותנו באוטובוס חלוד, בלי חלונות, כיסאות שלא נדע מצרות. פלייז, רוצה להשוות אחלה, אבל לא למדינות שהם כמעט עולם שלישי.

השתפרו שם מעט :)

עדיין קור כלבים... אבל לפחות עכשיו יש חלונות באוטובוסים! וגם מזגנים! (שלהפתעתי גם חיממו)

אה ולא ממש השוואתי... ברוך השם שהמצב שלנו לא כמו ששם...

הם עומדים שם אבל לא כדי לשמור על האזרח אלא כדי להכניס עוד כמה דולרים לכיס...

שם נסעת 200? יאללה 100$ וחפיף לא ראיתי ולא שמעתי...

פה? קנס+שלילה ועוד... (נשמע כמו איזה מבצע בסופר >

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אובדן שליטה? אובדן אחיזה, ב15 קמ"ש שבנגיעה קטנה בברקס האוטו עומד דום נראה לי דיי בשליטה.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מבין בכלל?

כניסה למעגל תנועה ויציאה ברוורס זה גם באופנה וגם יש לך "שליטה" על הרכב :-o

השתפרו שם מעט :)

עדיין קור כלבים... אבל לפחות עכשיו יש חלונות באוטובוסים! וגם מזגנים! (שלהפתעתי גם חיממו)

אה ולא ממש השוואתי... ברוך השם שהמצב שלנו לא כמו ששם...

הם עומדים שם אבל לא כדי לשמור על האזרח אלא כדי להכניס עוד כמה דולרים לכיס...

שם נסעת 200? יאללה 100$ וחפיף לא ראיתי ולא שמעתי...

פה? קנס+שלילה ועוד... (נשמע כמו איזה מבצע בסופר >

השתפרו? אני ממש לא חושב ככה. רק לפני מספר ימים התבשרנו שאירוסוויט פשטה את הרגל.

100 דולר לא ראיתי לא שמעתי? בהחלט משטרה לתפארת. הדולר הכל יכול הוא מעל הכול.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תפקידי לחנך אותך , אבל , אתה מודה שאתה לא רואה כלום בלילה , עם התחליפים שלך , ז"א שהם שם רק בשביל היופי (על הוילון עוד אפשר קצת להתווכח) , ואתה מסכן את עצמך. לא נתחיל להכנס פה לוויכוח אבל כל תגובה שלך אתה מכניס את עצמך כל פעם לסטריאוטיפ שאתה לא רוצה.

אני צעיר, אני אוהב להוסיף לרכב דברים,

אני אוסיף ואומר שאני בין היחידים שמוסיפים לרכב דברים "ערסיים" אבל שומר על הרכב ולא קורע אותו, (קיק דאון רק לעקיפות משמעותיות).

תשמע, אני לא טענתי שאני לא רואה כלום. המסר שלי הוא שיש לכל דבר יפה או "יפה" את הצד השלילי. אורות לבנים דמוי קסנון=ראייה פחות טובה דווקא במצבים הקיצוניים. וילון אחור\וילונות נגד שמשי=מסתיר במצבים מסויימים. האם אתה לא יכול לראות?לא אמרתי את זה. אני לא חושב שזה מוציא אותי ערסטיפש, בחיים אני לא אשים משהו אטום. מה לעשות שבגשם הכל נהיה קיצוני יותר ואולי בגלל זה אתה חושב שאני לא רואה כלום, רואים, אבל בהחלט בגשם ובלילה כל הדברים האלו די בעיתיים למי שיש ראייה לא משהו. מסכים. אגב, האור לא מסנוור:ׂ)

בכל מקרה, קצת סטינו מהנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתפרו? אני ממש לא חושב ככה. רק לפני מספר ימים התבשרנו שאירוסוויט פשטה את הרגל.

100 דולר לא ראיתי לא שמעתי? בהחלט משטרה לתפארת. הדולר הכל יכול הוא מעל הכול.

מצחיק אותי כל פעם מחדש המצב שם....

כשאמרתי השתפרו התכוונתי לשדה תעופה שלהם :) כשהייתי שם לאחרונה (לפני 4 חודשים בערך?) השדה תעופה עבר שיפוץ נבנה עוד בניין.

כולל לבוב ששם עשו מתחם חדש והיש כנראה יפסיק את פעילותו.

באמת שהשקיעו ונראה יפה..

אבל רוסיה ואוקראינה (ורוב המדינות הסובבות כנראה) אלו מדינות של "כסף הכל יכול"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה ראשון: היה בגשם הראשון - כביש מחליק מאוד, נכנסתי לכיכר, איך שהתחלתי לפנות שמאלה את תוך הכיכר האחורה איבד אחיזה והחליף מקום עם הקדימה, במהירות אפסית.

מקרה שני - בדיוק אותו הדבר עם כיכר ברדיוס גדול מאוד (כניסה לשואבה) - עד היום אני כמעט בטוח גם שהיה שמן על הכביש.

אובדן שליטה? אובדן אחיזה, ב15 קמ"ש שבנגיעה קטנה בברקס האוטו עומד דום נראה לי דיי בשליטה.

2 הציטוטים לא הולכים יחד.

איבדת שליטה. גם על המקלדת :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קרה לך בחיים שעלית על כתם שמן ואיבדת אחיזה, וברגע שירדת ממנו הייתה לך שליטה מלאה על האוטו?

(בעברי זה קרה לי עם אופנוע, האל יודע איך הצלחתי לשמור על האופנוע על 2 עד שירדתי מכתם השמן הארור, מסוג הרגעים שאתה אומר לעצמך אין לי שום סיכוי לברוח מזה ורק מחכה למכה)

מפתח אפליקציית פרטי רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קרה לך בחיים שעלית על כתם שמן ואיבדת אחיזה, וברגע שירדת ממנו הייתה לך שליטה מלאה על האוטו?

התקדמנו.

אז לפני שחזרה לך השליטה, אתה מודה שהיית ללא שליטה. אפילו לשבריר שניה.

שבריר שניה שבו הרכב שלך הפך לסביבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...