Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה משעשע מהיום

נהגת הסיטרואן נמצאת בשמאלי ועוד מאותתת לצורך מעבר אליו, כשהוא נתיב לפניה שמאלה בלבד.

אני נמצא בימני, וממשיך כי אני צריך ימינה, באיזשהו שלב כשאנחנו חופפים היא הבינה שהיא רוצה ימינה, אז צפרה לי כי הפרעתי לה לעשות את העבירת תנועה שלה, כמובן גם בלי איתות.

אחר כך במהלך הפניה צפרה לי פעם נוספת בעצבים, אז חשבתי אולי באמת הייתי לא בסדר, חזרתי הביתה ובדקתי את המצלמות... לא, הכל בסדר אצלי. או שאני משוגע? דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היא האתה לפניה שמאלה על נתיב שפונה שמאלה ואז פתאום שברה ימינה אליך ולא ראית אותה לא ברור לי מה יכולת לעשות.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היא האתה לפניה שמאלה על נתיב שפונה שמאלה ואז פתאום שברה ימינה אליך ולא ראית אותה לא ברור לי מה יכולת לעשות.

כן כפי שרואין גם בסרטון נצמדתי ימינה כמה שאפשר ולחצתי על הגז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ראית אותה מנסה להשתלב לימין ונצמדת קדימה בכוונה? אם כן למה? יש מצב שהיא טעתה בפניה ורצתה להשתלב חזרה לנתיב(לא נראה שניסתה להידחף כי היא עמדה בפניה לשמאלי, ייתכן והיא התבלבלה עם הוויז לדוגמא).

באופן כללי כמו שכבר אמרו לך, הנהיגה שלך בסרטונים הרבה פעמים נורא מלאת עצבים ואפילו לפעמים קצת "אגרסיבית", ממליץ ל"הוריד הילוך" - לא תמיד צריך להיות צודק בכביש, אלא חכם.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ראית אותה מנסה להשתלב לימין ונצמדת קדימה בכוונה? אם כן למה? יש מצב שהיא טעתה בפניה ורצתה להשתלב חזרה לנתיב(לא נראה שניסתה להידחף כי היא עמדה בפניה לשמאלי, ייתכן והיא התבלבלה עם הוויז לדוגמא).

באופן כללי כמו שכבר אמרו לך, הנהיגה שלך בסרטונים הרבה פעמים נורא מלאת עצבים ואפילו לפעמים קצת "אגרסיבית", ממליץ ל"הוריד הילוך" - לא תמיד צריך להיות צודק בכביש, אלא חכם.

לא.. רק ברגע שכבר היינו די חופפים ורואים בסרטון את זה, היא החליטה לזלוג ימינה ולצפור. אז ברחתי פשוט קדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבי עזוב אותך שוטרים בטבריה צריך להביא להם דונטים... הם יודעים רק לתת דוחות בלילות לאנשים שעומדים על המדרכה בשעות הלילה המאוחרות.

לגבי האוטובוס זה בדרך מהגולן? כי נראה לי ראיתי תופעה דומה הזבוע או סופ שבוע שעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן קצת לפני יהודיה לכוון צפון.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו היום היו שני לייצנים כאלה אחד איפה שצלמת ועוד אחד לפני העיקולים למיגדל (אחרי הכנסייה שאחרי בורה בורה), כמעט נכנסתי בגרביל שפשוט יצא לכביש בזמן שאני על 100 במרחק של פחות מ100 מטר ממנו(קיבל איחולים יפים שיהיה לו פאנצ'ר בכל ה6 גלגלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול עוד יום שגרתי, אבל הפעם היה התחצפות ע"י הנהג. מצטער על הסאונד.

[video=youtube;_-w_bz2PF0Y]

עריכה אחרונה על ידי gbguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע

במבט חוזר בסרטון

20-17 קמש בעיר זה אגרסיבי? להשאר בנתיב שלי זה אגרסיבי? אני מבולבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...