Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת ב.מ.וו 735 שנת 03-04

alex_ysm
שימו לב! השרשור הזה בן 4147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני תמיד רציתי לקנות אוטו כזה, וכרגע יש אפשרות כי המחירים שלהם מאוד נמוכים

רציתי לדעת אם מישהו מכיר את האוטו, על הסכנות שיש בו, בעיות קבועות שיש לבדוק לפני קניה, תקלות והעלויות שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום אני נוהג על וולוו s60 שנת 01, אז אני מבין מה זה להחזיק רכב גדול (לא גדול כמו 735 אבל עדין זה לא מזדה 3).

מתוך בדיקה באתרי אינטרנט צריכת דלק ממוצעת של 735 היא כ 11 ליטר ל100 ק"מ זה כמעט כמו שצורך הרכב שלי.

לגבי הביטוח בדקתי אצל הסוכן שלי ההפרש יהיה כ2000 ש"ח בשנה וזה בסדר מבחינתי.

אני לא יודע על עלויות טיפולים וחלפים. התקשרתי לקמור כדי לברר אך הם סרבו לתת לי מידע, לכן אני פונה לעזרתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחזקה תהיה יקרה מאוד.

לא רק בגלל המותג, אלא בגלל שאתה הולך על הדגם הכי עשיר ומורכב.

כל מנגנון, כל חיישן, כל חלק ויוניט באופן יחסי יהיו הכי יקרים כשמדובר בספינת הדגל של היצרן.

הייתי ממליץ לך לבדוק את הרכב שאתה בודק בקפדנות יתרה. כל המערכות, סריקת תקלות מקיפה וכו'.

כל דבר יכול להתברר כתיקון יקר מאוד

ממליץ לך לעיין ברשת בחנויות שמוכרות חלקים לרכב הזה, רק לקבל פרספקטיבה לקראת מה אתה הולך. קח בחשבון שהעלויות בארץ גבוהים עוד יותר.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחזקה של סדרה 7 מסדרת E65 מהשנים הראשונות של הדגם היא יקרה מאוד, גם בהשוואה לדגמי BMW אחרים.

בשנים הראשונות של הדגם, כלומר 2002-2005 המכונית אופיינה בהרבה מאוד טכנולוגיה חדישה, שחלקה לא היה בשל מספיק באותה עת. הדגם מראה רגישות במיוחד במערכות החשמל והאלקטרוניקה אבל גם במכלולים מכאניים כמו למשל תיבות הילוכים ומערכת הקירור.

אם אתה מעוניין בסדרה 7, חפש את הדגמים שאחרי מתיחת הפנים, כלומר אמצע 2005 עד סוף 2008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך בדיקה באתרי אינטרנט צריכת דלק ממוצעת של 735 היא כ 11 ליטר ל100 ק"מ זה כמעט כמו שצורך הרכב שלי.

לצריכת דלק הזאת תגיע אם תשקלל גם את הזמן שהמנוע כבוי.....או במילים אחרות- צריכה מאוד אופטימית לטנק הזה.

יכול להיות שזו צריכה הגיונית בעיירה גרמנית בסמוך לכביש המהיר, אם אתה מרבה בנסיעות עירוניות הצריכת דלק תיהיה גבוהה בהרבה.

אני עם 325 לא מצליח להגיע לממוצע הזה (שילוב של נסועה עירונית ברובה עם רגל קלה על הגז של אישתי ורגל כבדה על הגז שלי).

עכשיו תכניס למשוואה מכונית הרבה יותר כבדה ומנוע יותר שתיין ותבין איך תראה צריכת הדלק שלך.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לומר לך שחבר טוב שלי שילם על תיקון גיר של 745 שנת 2004 כמעט 30 אלף ש"ח.

עוד דבר שאני לא מצליח להבין במכוניות האלה. הן עולות המון כסף, והריפודי עור תמיד נראים זוועה אחרי 3-4 שנים וזה פשוט מרגיז!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתב EDAN82, תשכח מצריכת דלק של 11 ל' ל 100 ק"מ.

זה אולי אם תיסע רק בבינעירוני, בלי פקקים, בלי אף קיק, ובקצב

של סבתא מפוחדת.

כל עוד אין בעיות, טיפולים, ביטוח וטסט יהיו קצת יותר יקרים מהוולבו

שלך, אבל אם יש תיקונים, זה יקר, ולפעמים יקר מאוד.

כמו שכתב ALX, השנים הראשונות אופיינו בהרבה מחלות ילדות, הרבה

חיישנים ואלקטרוניקה שלא תמיד החזיקה מעמד כמו שצריך.

ככה שאם כבר, חפש את השנים המתקדמות יותר, גם שם המחירים ברצפה,

ואין כ"כ שוק לסדרה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספינה מדהימה! אבל רק אם אתה משוגע על הרכב ויש לך כסף (והרבה) להחזיק אותה!

בנוסף תצטרך לבטח את הרכב במקיף שהולך להיות מאוד יקר!

בקיצור זה רכב לעשירים בלבד!

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכוניות הללו, צריכת דלק זו הבעייה האחרונה.

התחזוקה השוטפת המכאנית היא אבן הנגף.

המתן (או פנה פרטי) לתגובה של ZVIPPER שמכונית כזו היתה ברשותו (מקווה שאייתתי השם נכונה).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיהיה בטוח שצריכת הדלק זו הבעיה האחרונה, יש לרכב הזה מיכל דלק לא קטן שמתרוקן מאוד מהר בנסיעות עירוניות, נהג עם רגל קצת כבדה על הגז בהתנהלות עירונית עם רכב כזה יכול להגיע להוצאות כבדות על דלק...

לצביפר עד כמה שאני זוכר לא היתה E65.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, אתה כ"כ צודק. לא יודע למה אנשים חושבים שמי שקונה רכב יקר לא חושב על צריכת דלק.

בעבר זו היתה הוצאה פחות משמעותית, אבל שהיום ליטר עולה 7.5 שקל(פלוס מינוס, תלוי בחודש),

ומיכל של 80-90 ליטר מתרוקן לך בשבוע או פחות, זה כבר מעניין לך את הכיס.

מישהו שפתאום מכפיל או משלש את צריכת הדלק שלו, בגלל מעבר לרכב אחר,

מסתכל מאוד על צריכת דלק, גם אם הוא אחד שהפרוטה מצוייה בכיסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה עד שמשהו שם הולך...

תיקונים סופר יקרים והבימר הזו היא לא רכב אמין.

גם אם תבדוק את הרכב והכל יהיה פיקס אתה לא יכול לדעת אם בעוד שבוע משהו שם ישתבש, וזה בלאגן...

הייתה לנו סדרה 5 ממזמן ובכיתי על מחירי החלקים והתיקונים, אבל אז ראיתי מה המחירים ל-E65 וזה הכניס אותי לפרופורציות :lol:

אם אתה מרוויח הרבה כסף (רווח נקי) בחודש ורוצה להתפנק לך על זה.

אישית לא הייתי עושה מהלך כזה.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, אתה כ"כ צודק. לא יודע למה אנשים חושבים שמי שקונה רכב יקר לא חושב על צריכת דלק.

גם לי לא ברור למה אנשים חושבים כך....

יש לי חבר פה שברוך השם מתפרנס מאוד מאוד יפה, יש לו X5, הכל טוב ויפה חוץ מזה שהוא מקלל את היום שהוא רכש דווקא את גירסת ה-4.4......

הרכב עושה ממוצע של איזה 1 ל-5 קילומטר וזה אצל חבר שלי שנוהג מאוד רגוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי לא ברור למה אנשים חושבים כך....

יש לי חבר פה שברוך השם מתפרנס מאוד מאוד יפה, יש לו X5, הכל טוב ויפה חוץ מזה שהוא מקלל את היום שהוא רכש דווקא את גירסת ה-4.4......

הרכב עושה ממוצע של איזה 1 ל-5 קילומטר וזה אצל חבר שלי שנוהג מאוד רגוע.

1-11 אולי אם מישהי עושה לי נעים בעורף וברקע יש מוזיקה הודית מרגיעה,והשעה 3 בבוקר.

אם יש לך את הV8 4.4 מהשנים הללו של ב.מ.וו הדלק זה הצרה האחרונה שלך,פעם שאלתי את ציקי למה תמיד שאני בא יש תמיד איזה 2 X5 ואם זה יום רע אז גם איזו סידרה 6,המנועים הללו ארורים!!

לגבי פותח השרשור כמו שאמרו מעליי,סידרה 7 מהשנים הללו מאוד בעייתיות,המון אלקטרוניקה שטרם הבשילה.

אני הייתי מחפש סידרה 7 דגם אחד אחורה,פשוטה יותר,נאה יותר. ועדייו מפנקת מאוד.ברור שהיא תהיה מאוד יקרה לאחזקה אבל רמת אמינות תהיה גבוהה משמעותית מהדור שבא אחריו.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...