Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת ב.מ.וו 735 שנת 03-04

alex_ysm
שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכל מקרה, אם פותח השרשור מתעקש על הדגם הזה, מומלץ לחפש את הדגמים בעלי מנועי 6 הצילינדרים - 730i. כוח לא יחסר אבל עלויות האחזקה זולות משמעותית גם בשל אמינות טובה יותר של המנוע וגם בשל צריכת דלק עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיהיה בטוח שצריכת הדלק זו הבעיה האחרונה, יש לרכב הזה מיכל דלק לא קטן שמתרוקן מאוד מהר בנסיעות עירוניות, נהג עם רגל קצת כבדה על הגז בהתנהלות עירונית עם רכב כזה יכול להגיע להוצאות כבדות על דלק...

לצביפר עד כמה שאני זוכר לא היתה E65.

דלק זו הוצאה פחות או יותר קבועה שאתה מחזיק רכב (וברכב כזה - היא אכן תהייה גבוהה אבל עדיין בטווח מסויים שניתן להעריכו).

לעומת זו, אם יהייה קלקול מסויים - את זה אינך יכול לחזות (ולכן גם לא את עלות התיקון, שתהייה קרוב לוודאי "מפתיעה").

התפיסה שלי אומרת, שאם הרכב "יסבול" רק מצריכת דלק גבוהה (אך יהיה אמין) - דיינו.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כל כך הרבה פורומים ייעודיים של ב.מ.וו שבהם אפשר לקבל את רשימת ה״מחלות״ הידועות של כל רכב ולפי זה אפשר לדעת להעריך גם מה ידרוש טיפול בקרוב ולרכוש חלפים מחו״ל כדי לבצע תחזוקה מונעת.

באותו אופן בדיוק אני רכשתי את הרכב שלי ומיד הכנסתי אותו ליום במוסך והחלפתי מייסבי זרועות, החלפת נוזלים כללית לנוזלים איכותיים והחלפת רכיבים במערכת הקירור (טרמוסטט, משאבה ועוד איזה צינור או 2 שהראו מעט סימני שחיקה).

הכסף הגדול ברכבים האלה מבחינת אחזקה לא מצויי בחיישנים למינהם, הוא נמצא במנגנונים החשמליים:

מנועים של חלונות חשמל, גג נפתח, כיווני מושב, חימום מושבים וכו׳- אלה עולים המון כסף לתיקון.

את הטיפולים השוטפים לא מבצעים במוסך מורשה אלא במוסך שמבין עניין ואז גם החיוב לא אמור להיות גבוה במיוחד.

אם הלך חלק כלשהו שדורש החלפה אבל לא מיידית מזמינים מחו״ל.

אני מדגיש, זה לא שאני חושב שלהחזיק רכב כזה זה סיפור זול אבל יש לפעמים נטייה ״לחשוש יתר״ ממותגי היוקרה ולא תמיד בצדק.

אני שוב אומר שלאורך שנת נסיעה ההוצאה הגבוהה ביותר שתיהיה לך על רכב כזה הינה בדלק, לא בטיפולים (כולל תקלות).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...