Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה יטי ביצוע ריקול מצמד ושירות טוב של סקודה(בסופו של דבר)

goose
שימו לב! השרשור הזה בן 4186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ידידי, תנוח דעתך. בעיית המצמדים היא בעיקרון בעייה אסטטית, ממש לא בעיה תפקודית.

אני מציע לך לקבוע פגישה עם יועץ שרות סקודה, סבסטיאן שטוסל, ואנו נטפל בך במרכז שרות סקודה החדש שלנו.

להתראות,

אבי וייזל, סמנכ"ל קבוצת פליקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן, נוחיות והרגשה בעיקר. לא משהו שיגרום לרכב שלו להתפגר תוך כמה קילומטרים.

לפותח השרשור - כמו שאמרו לך, זהו לא ריקול. אכן, זוהי תקלה ידועה גם ליצרן, אך הוא לא הוציא ריקול.

שים לב שריקול הוא תהליך בו יצרן רכב מזמין בעלי רכבים מסוימים לתיקון יזום של רכיב תקול ברכב. פה, היצרן לא הוציא כלל ריקול לשום רכבים, כנראה מתוך שיקול כלכלי. עדיף לו לתת לאנשים ללכת על דעת עצמם לתקן רכיב ברכב מאשר לזמן כמות אדירה של רכבים לתיקון שבהכרח ניתן למשוך בלעדיו מרחק רב ושימוש רב.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, תנוח דעתך. בעיית המצמדים היא בעיקרון בעייה אסטטית, ממש לא בעיה תפקודית.

אני מציע לך לקבוע פגישה עם יועץ שרות סקודה, סבסטיאן שטוסל, ואנו נטפל בך במרכז שרות סקודה החדש שלנו.

להתראות,

אבי וייזל, סמנכ"ל קבוצת פליקס

אסטתית???

מה בדיוק אסטתי ברכב רועד??

ואתם גם בטח משכנעים את הלקוחות שלכם שהנוזל הצהוב שמטפטף להם על הראש זה לימונדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אסטטית? זה בכלל פיצ'ר!

איזו תגובה הזויה..:shock:

מסטר פליקס, גיר ה-DSG הינו חרא של גיר בעל אמינות עלובה.

ברגע שלקוח (פוטנציאלי) שלך מעלה את הבעיה שיש לו בגיר (ומביע תיסכול) מה שהוא לא רוצה לשמוע זה תשובה מסוג זו אשר נתת.

לפותח השרשור, אני מניח שתשובה לגבי מוסך פליקס קיבלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אסטטית? זה בכלל פיצ'ר!

איזו תגובה הזויה..:shock:

מסטר פליקס, גיר ה-DSG הינו חרא של גיר בעל אמינות עלובה.

ברגע שלקוח (פוטנציאלי) שלך מעלה את הבעיה שיש לו בגיר (ומביע תיסכול) מה שהוא לא רוצה לשמוע זה תשובה מסוג זו אשר נתת.

לפותח השרשור, אני מניח שתשובה לגבי מוסך פליקס קיבלת.

בחייך, איזה התלהמות?!

עם קצת מאמץ אפשר להבין את כוונת אבי וייזל. אני הבנתי מתשובתו שלא מדובר בבעייה שתוקעת את הרכב או משנה את ביצועיו. מדובר בתופעה שיוצרת אי נוחות. זה הפירוש שלי לאסטטיקה.

כמובן שלא אטען שהגיר סופר מוצלח, כי עובדתית גם בעיה אסטטית היא בעיה.

מה בדיוק פוסל בעינך את המוסך לאור התשובה שלו?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור -

אנא התעלם מכמה הודעות מתלהמות כאן. הן לא רלוונטיות לעניין שתארת. pasat04 תאר לך במדוייק ובקצרה את התהליך.

כל שאתה צריך לעשות זה לקבוע פגישה עם יועץ השרות שציינתי, הגיר יבדק ותקבל מועד לטיפול, אם צריך.

אם נדרש להחליף מצמדים והחלק במלאי שלנו, תתקבל לטיפול מיידית ונסיע אותך לכל יעד בתל אביב.

עד אז אינך צריך להיות מודאג, התופעה שאתה מתאר היא באמת ובתמים אסטטית, (גורמת אי-נוחות), והיא לא בעיה תפקודית אתה יכול לנהוג ברכב ללא כל בעיות.

אם אתה רוצה לשוחח בטלפון עימי, אשמח. שלח ה"פ עם מספר הנייד שלך.

יום טוב, אבי וייזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לא המלצתי לא לטפל במוסך.

פותח השרשור יעשה כראות עיניו.

למר וייזל, פותח השרשור יחליט באם להתעלם מהודעות חברי הפורום או לא.

בכל מקרה תגובתך הראשונה הייתה לא מפורטת ויכולה להשתמע כמתנשאת וכניסיון להתחמק מאחריות עוד לפני שפגשת את הלקוח.

תגובתך השניה כבר עיניינית וטובה יותר.

אך שוב, בסופה אתה חוזר על כך שהבעיה אסטטית והיא לא בעיה תפקודית.

זוהי הטעיה ברורה, חבר לעבודה נתקע עם הרכב בפעם השניה עקב בעיה שהתחילה בדיוק אותו הדבר.

בפעם הראשונה הלך המוח, ובפעם השניה הלך שוב המוח וגם המצמדים.

כך שהבעיה בהחלט עלולה לתקוע את בנו של פותח השרשור בצד הדרך, דבר אשר פותח השרשור רוצה להינמע ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאומן!!

אדם רוכש רכב בסכום כסף לא מבוטל, הרכב באחריות וקיימת בעיה, ונציג של פולקסווגן מציין שזו בסך הכל בעיה אסטטית!

מה זה לעזאזל משנה אם זו בעיה אסטטית או שמסטטית - זו בעיה ויש לטפל בה בלי לבצע משגל שכלי ללקוח! תלמדו להתייחס ללקוח! אתם מכירים את המילה "לקוח"?

אבי וייזל,

נניח ואתה הולך לרופא שיניים ומשלם על טיפול שורש 5K ש"ח. אחרי יום אתה סובל משן מתפרקת קלות. מתקשר לרופא ואומר "שילמתי לך סכום כסף לא קטן אתמול, עכשיו מתפרקת לי השן", הוא עונה לך שהכל בסדר, אתה יכול להמשיך לאכול כרגיל "זו בסך הכל בעיה אסטטית", תבוא אלי בהזדמנות ואם יהיה צורך, אני אתקן לך את הבעיה.

ישראל (סוף) 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפכתם זבוב לפיל. לגמרי.

הוא כולה אמר שזו לא תקלה חמורה נוסח התחממות מנוע והתנוונות בלמים, למשל. הוא יכול להגיע למוסך כאשר יתפנה זמנו ואין צורך שהוא יקדיש את חייו כרגע למען הרכב ויוותר על הכל.

הוא לא מתנער, לא מתנשא ולא מטעה. זו לו תקלה שיש לפנות את הרכב במיידית על אלונקה, אפשר להגיע בזמנו החופשי וזו הייתה כל כוונתו. :|

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף, אולי כדאי שתשתה איזה קפה קר על הבוקר ותרגע. אני באמת לא מבין על מה אתה זועם.

איפה ראית שמתנערים מהבעיה של פותח השרשור? איפה ראית שאמרו לו שמשגלים לו את המוח?

אני באמת לא מבין מה אתה מצפה שאבי וייזל יעשה במקרה הזה. הדבר הכי לא מקצועי שהוא יכול לעשות עכשיו זה להבטיח ללקוח החלפה של מצמדים על סמך דיאגנוזה של משפט ורבע בפורום. יתכבד הבחור ויגש עם רכבו למוסך, הרכב ייבדק בצורה מקצועית על ידי מי שצריך לבדוק אותו ואם יש צורך יוחלף החלק. איפה השיגול מוח?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף, אולי כדאי שתשתה איזה קפה קר על הבוקר ותרגע. אני באמת לא מבין על מה אתה זועם.

איפה ראית שמתנערים מהבעיה של פותח השרשור? איפה ראית שאמרו לו שמשגלים לו את המוח?

אני באמת לא מבין מה אתה מצפה שאבי וייזל יעשה במקרה הזה. הדבר הכי לא מקצועי שהוא יכול לעשות עכשיו זה להבטיח ללקוח החלפה של מצמדים על סמך דיאגנוזה של משפט ורבע בפורום. יתכבד הבחור ויגש עם רכבו למוסך, הרכב ייבדק בצורה מקצועית על ידי מי שצריך לבדוק אותו ואם יש צורך יוחלף החלק. איפה השיגול מוח?

הוא רשם שכבר פנה למוסך 4 פעמים. הזעם הוא על זה שאנשים שאמורים לתת לך שירות קוראים לבעיות של אחרים "אסטטיות". מעניין באמת לדעת איך מר וייזל היה מתייחס לתקלה אסטטית זעומה שאחרי 4 ביקורים לא זכתה לפתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי הטעיה ברורה, חבר לעבודה נתקע עם הרכב בפעם השניה עקב בעיה שהתחילה בדיוק אותו הדבר.

בפעם הראשונה הלך המוח, ובפעם השניה הלך שוב המוח וגם המצמדים.

כך שהבעיה בהחלט עלולה לתקוע את בנו של פותח השרשור בצד הדרך

אם יש בעיה במוח זה דבר אחד, ואם יש בעיה במצמדים זה דבר שני. בעיית המצמדים לא תתקע אותו ו/או את בנו בצידי הדרך.

לא ניתן לאבחן את הבעיה על גבי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש בעיה במוח זה דבר אחד, ואם יש בעיה במצמדים זה דבר שני. בעיית המצמדים לא תתקע אותו ו/או את בנו בצידי הדרך.

לא ניתן לאבחן את הבעיה על גבע הפורום.

ברור שלא ניתן לאבחן על גבי הפורום, אך זה בדיוק מה שמר וייזל עשה (או שלא הבנתי אותו).

הוא כבר רשם לפותח השרשור שזו בעיה "אסטטית" ושאין צורך להילחץ (סע לשלום המפתחות בפנים).

בהזדמנות שיקפוץ אליהם והם יבדקו.

התשובה הראויה לדעתי הייתה צריכה להיות קצרה וקולעת, לדוגמא:

"מר חבר נכבד,

נשמח לשרתך לשביעות רצונך.

סור למוסכנו ואנו נטפל ברכבך במקצועיות ואמינות עד לפתרונה המלא של הבעיה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...