Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה יטי ביצוע ריקול מצמד ושירות טוב של סקודה(בסופו של דבר)

goose
שימו לב! השרשור הזה בן 4186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זרקת מילים ואין לך כיסוי. לא נתת פרט אחד ספציפי למה יפניות זה "פחנוע". מה זה להתחרות? להתחרות במה? ומי בכלל קבע שהן לא יכולות להתחרות בוואגיות? אתה?

shaulc, מאיפה השטויות שהיפניות פחות "טכנולוגיות"? יפן היא בירת הטכנולוגיה העולמית, ובכל מצב, אני אעדיף רכב מפוצץ טכנולוגית תוצרת יפן מאשר כזה שיוצר בגרמניה...

אולי קצת קשה לך להבין את הניסוח שלי, אז אני אסביר בשנית.

יפניות, כמו שכבר אמרתי, לדעתי, לא מתחרות כיום בוואגיות באיכות (על כל המשתמש מכך, אם זה חומרים, אם זה עיצוב, אם זה הרכבה), בנוחות, במערכות ההנעה ובכלל בהרגשה הכללית. את זה אני אומר כבעלים, כאמור, של מכוניות רבות, יפניות וגרמניות כאחד. אני מקווה שזה ברור שאני מדבר על הפלח העממי של הרכבים היפניים ולא על לקסוס, אינפיניטי ואקורה.

קורולה, בפשטותה המגוכחת, בגיר 4 ההילוכים החדיש, בפלסטיקים הקשיחים וה"איכותיים", בעיצוב המשעמם שנוטה לרעיון העיצובי של זונדה. כל אלו תורמים למלחמתה הכושלת בתוצרת הגרמנית. האימפרזה, ה-3, הסיוויק (חלוצה בדגם הקודם, הלכה עם הזרם היפני בדגם הנוכחי), הטידה, הSX4. כל אלו לא שונות כלל. לכל אלו אפשר להדביק את התוויות שבזה הרגע נתתי.

העדפתך האישית נוטה ליפניות. אתה באמת מאמין במוצר היפני ובאמת מאמין באיכותו. אני בא מעולם אחר, עולם העדפות אחר, בו ליפניות יש מקום הרחק מתחת לגרמניות. זאת אני אומר שוב, כבעלים מרוצה מאוד של יפניות רבות בעבר ובהווה.

אולי אני מוגבל יכולת התבטאות, אך אולי אתה תספר לנו במה לדעתך היפניות המשפחתיות, העממיות, מתחרות ובכבוד בגרמניות ? זאת בהנחה שהפרמטר שתביא לא מוצע על ידי הגרמניות והוא מוחלט (כלומר לא אמינות, שזה נתון למזל, רצון האל, רצון היבואן, היצרן, הכלב של השכנה והידיים של המטפל).

דרך אגב, ההודעה הזו לא שונה כמעט בדבר מההודעה הקודמת. מקווה שאת הניסוח הזה תבין, כי אני לא מצטער על דבר שאמרתי.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זרקת מילים ואין לך כיסוי. לא נתת פרט אחד ספציפי למה יפניות זה "פחנוע". מה זה להתחרות? להתחרות במה? ומי בכלל קבע שהן לא יכולות להתחרות בוואגיות? אתה?

shaulc, מאיפה השטויות שהיפניות פחות "טכנולוגיות"? יפן היא בירת הטכנולוגיה העולמית, ובכל מצב, אני אעדיף רכב מפוצץ טכנולוגית תוצרת יפן מאשר כזה שיוצר בגרמניה...

פשוט מאוד, הם עדיין משתמשים באותו מנוע 1.6 וגיר אוטומטי 4 הילוכים ובעוד הרבה רכיבים מיושנים.

אפשר להגיד שמי שיכנס לטיוטה קורולה מודל 90 ומודל 2008יחשוב שמדובר באותו רכב רק בעיצוב שונה במקצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שלא הגזמת. אגב, עד ממש לא מזמן היה ניתן לרכוש גולף חדשה עם מנוע 1.6 עתיק! ומספיק לתת את הקורולה כדוגמא כל הזמן, יש עוד מכוניות יפניות בעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את עניין איכות החומרים. הגרמניות מתעלות בכמה רמות על היפניות. ובכללי, יש הרוכשים רכב לצורך פרקטיות ויש הרוכשים לצורך דברים נוספים מלבד פרקטיות.

במוו, מרצדס וכו'(במיוחד בדגמים הבכירים) עמוסות בטכנולוגיה וכל חיישן עלול להתקלקל וברגע שזה יקרה העלות תהיה אסטרונומית. אז במקום זה אלך לרכוש הונדה CRV(סתם לדוגמא)?

לא. אני מחפש איכות, גיר חדשניו וכו'. אם הרכב יתקלקל אקח אותו למוסך והוא יתוקן. מלבד מקרים שהרכב הוא "למון" התקלה תתוקן והבעלים ימשיך לנסוע מאושר עד התקלה הבאה או עד הטיפול הבא. וזה בסדר. רכב זה מכונה.

אני מעדיף ליהנות מרכב שעלול להתקלקל כי הוא מתקדם יותר מאשר לנסוע בבאסה ברכב פשוט שלעולם לא יתקלקל.

הייתה תקלה בDSG7 היצרן סידר אותה בגיר שהותקן ברכבים החדשים. גם הוא עלול להתקלקל. לא רואה סיבה לפסול גיר מצויין על סמך מס' תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שלא הגזמת. אגב, עד ממש לא מזמן היה ניתן לרכוש גולף חדשה עם מנוע 1.6 עתיק! ומספיק לתת את הקורולה כדוגמא כל הזמן, יש עוד מכוניות יפניות בעולם.

לא דיברתי על ה3, הסיוויק, הטידה, האימפרזה, הלאנסר (אוי, סליחה, שכחתי את הרכב היוצא דופן הזה) והSX4 ?

אף אחת מהן לא שונה למעט הסיוויק וכאמור גם היא הלכה צעד אחורה, לדעתי, מהדגם הקודם.

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את עניין איכות החומרים. הגרמניות מתעלות בכמה רמות על היפניות. ובכללי, יש הרוכשים רכב לצורך פרקטיות ויש הרוכשים לצורך דברים נוספים מלבד פרקטיות.

במוו, מרצדס וכו'(במיוחד בדגמים הבכירים) עמוסות בטכנולוגיה וכל חיישן עלול להתקלקל וברגע שזה יקרה העלות תהיה אסטרונומית. אז במקום זה אלך לרכוש הונדה CRV(סתם לדוגמא)?

לא. אני מחפש איכות, גיר חדשניו וכו'. אם הרכב יתקלקל אקח אותו למוסך והוא יתוקן. מלבד מקרים שהרכב הוא "למון" התקלה תתוקן והבעלים ימשיך לנסוע מאושר עד התקלה הבאה או עד הטיפול הבא. וזה בסדר. רכב זה מכונה.

אני מעדיף ליהנות מרכב שעלול להתקלקל כי הוא מתקדם יותר מאשר לנסוע בבאסה ברכב פשוט שלעולם לא יתקלקל.

הייתה תקלה בDSG7 היצרן סידר אותה בגיר שהותקן ברכבים החדשים. גם הוא עלול להתקלקל. לא רואה סיבה לפסול גיר מצויין על סמך מס' תקלות.

על איזה איכות חומרים אתה מדבר?

במשפחה שלנו היו VW, סיאט, ואודי.

מה ראינו ברכבים בני שנתיים:

דשבורדים מתחילים להיסדק ולהתקלף, כפתורים של חלונות + מערכת שמתקלפים, הגה עור שמתקלף. לזה קוראים איכות חומרים?

ראיתי יפניות וקוראניות בנות 10 שלא נראו זוועה כמו האיכות הגרמנית הזאת.

ובקשר לאמינות, לא מקובל עליי שבן אדם שקונה רכב ממיטב כספו ירוץ כל כמה חודשים למוסך שיחליפו לו חלקים בגיר שהרכב רק יצא מהחברה, ושהמנוע יבלע שמן כמו גרוטאה צמאה בת 20. בשביל מה קונים רכב חדש אם לא להימנע מכל הכאבי ראש האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום במוו, מרצדס וכו' , אשר אתה טוען אמורות להאכיל אותך .

לא עדיף פחנוע יפני - כגון לקסוס אינפיניטי , עם פחות בעיות ויותר זמן לאכול אוכל איכותי שאני אבחר במסעדות .

אין שום סיבה לסבול מרכב חדש וטכנולוגיה חדשה - יצרן יכול להודיע ללקוח כי זו גירסת בטא .

בפיתוח תוכנה, גרסת בטא היא גרסה ניסויית שאמורה לעבוד, אך מפתחי תוכנה לא יופתעו מקיומם של באגים בה.

ולקחת אחריות - ולהודיע מראש כי הוא אחראי לתיקון וסידור הבעיות בהבנה ושיתוף , ללא בלבול מוח ללקוח .

ולא לתת הרגשה שעושים לך טובה .

על זה מדובר , נתינת שרות ותיקון הבעיות עם התנצלות ואחריות מלאה .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאוד, הם עדיין משתמשים באותו מנוע 1.6 וגיר אוטומטי 4 הילוכים ובעוד הרבה רכיבים מיושנים.

אפשר להגיד שמי שיכנס לטיוטה קורולה מודל 90 ומודל 2008יחשוב שמדובר באותו רכב רק בעיצוב שונה במקצת.

באוריס הברידית יש יותר טכנולוגיה חדשנית מכל גולף במחיר דומה.

לגבי איכות חומרים, עמידות שלהם נמוכה מכל יפנית מובילה, מנסיון אישי של גולף וסקודה מול קורולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם העמידות של אימפרזה 2001 מעולה. אגב, אפילו העמידות של הפלסטיקים של דייהו לפעמים הרשימה אותי.

אני לא מעדיף את הפלסטיקים העמידים והמכוערים על פני חומרי הדיפון של הוואגיות. אם שומרים על החומרים, דואגים לכסות בשמש, דואגים לנקות, אז יהיה בסדר. מנסיון.

יש אנשים שיעדיפו את זה בכל מחיר:

4754708905_4c6a4e295f_z.jpg

אני ישמח לזה. העדפה אישית.

7936916734_5fbd4c097d_z.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה. על שני הדברים.

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוריס הברידית יש יותר טכנולוגיה חדשנית מכל גולף במחיר דומה.

לגבי איכות חומרים, עמידות שלהם נמוכה מכל יפנית מובילה, מנסיון אישי של גולף וסקודה מול קורולה.

גם הקרינה שם גבוה יותר.:-)

ויש ם גולף מונעת מימן יותר טובה מהאוריס כבר מזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש גם צרפתיות מונעות בדלק גרעיני. או סיניות באוויר.

עזבו שטויות, גלשנו כבר לפסים ילדותיים לגמרי. הכל סובייקטיבי לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הקרינה שם גבוה יותר.:-)

ויש ם גולף מונעת מימן יותר טובה מהאוריס כבר מזמן.

אתה הוזה ? או הזוי ?

אין גולף מונעת מימן ולא תהיה בעתיד הקרוב ! הגולף 7 תציע

כניראה גירסה היברידית בעתיד, אין מה לעשות בתחום ההיברידי

אין תחרות לטכנולוגיה של טויוטה כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הוזה ? או הזוי ?

אין גולף מונעת מימן ולא תהיה בעתיד הקרוב ! הגולף 7 תציע

כניראה גירסה היברידית בעתיד, אין מה לעשות בתחום ההיברידי

אין תחרות לטכנולוגיה של טויוטה כרגע.

יש את בטרפלייס :lol:, ויש דיזל למי שרוצה לחסוך , למשל כל גרסאות הECO של פיאט,סיטרואן,VAG וכו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...