Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פקק באוזן - האם יש תרופה לזה?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 3933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פקק באוזן.

השאלה היא אם יש איזושהי תרופה לזה שאני יכול ללכת לקנות עכשיו בבית מרקחת, או שאני חייב ללכת לרופא אף אוזן גרון שיפתח את זה?

כי לבית מרקחת אני יכול ללכת עכשיו, ולרופא אפשר יהיה ללכת רק ביום ראשון (וגם זה לא בטוח).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש אבל זה לא מוציא במיידי ככה שזה לא רלוונטי בשבילך.

הכל עובד על נוזלים שמטפטפים לאוזן והם ממיסים את הדונג מהכוורת :)

ברור לך שזה לא קורה ביום אחד וזה דבר שמצריך טפטוף 3 פעמים ביום (וזה לפני שדיברנו על מרשם רופא אם צריך)

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה למצוא את הבניין הכי גבוה בקרבתך (רצוי 30 קומות ומעלה), עלה על המעלית מעלה ומטה ותרגיש את זה משתחרר.

כמובן שקודם תרגיש עוד לחץ באוזניים, רק כשתרד מהמעלית תרגיש את הלחץ משתחרר ובתקווה עמו הפקק.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקע לך פקק מוחשי באוזן או שיש לך חסימה של נוזלין שסותמת לך את האוזן?

חסימה של נוזלים או שעווה שסותמת את האוזן.

השאלה אם יש משהו כמו שיש חומר פותח סתימות לצינורות ביוב (רק מיועד לאוזניים), שיכול לשחרר את זה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה למצוא את הבניין הכי גבוה בקרבתך (רצוי 30 קומות ומעלה), עלה על המעלית מעלה ומטה ותרגיש את זה משתחרר.

כמובן שקודם תרגיש עוד לחץ באוזניים, רק כשתרד מהמעלית תרגיש את הלחץ משתחרר ובתקווה עמו הפקק.

אין לי בניינים כאלה, אני גר בחדרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן פאראפין ירכך את הפקק. יש גם חומר בשם צרומל אשר ממיס את השעווה . משתמשים בו לפני שטיפה של רופא. יש גם טיפול אלתרנטיבי באמצעות נר. כדאי להתייעץ ברופא כי יש מגבלות שימוש בכל חומר ועלולה.להתפתח דלקת. לפעמים פקק באוזן הוא ברכה- החיים שקטים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה קודםמי חמצן, אבל תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה

"טיפולים עצמיים

רוב המקרים של פקקי שעווה מגיבים היטב לטיפולים ביתיים לריכוך הפקק בהנחה שאין נקב בעור התוף. ניתן להשתמש בכמה טיפות שמן (שמן זית, שמן לתינוקות [baby oil] או טיפות כגון צרומול הנמכרות בבתי המרקחת. תרופות אלה הם פחות חזקות מתרופות לריכוך שעווה הניתנות עם מרשם רופא אך הם יעילות במרבית המקרים. במקרים נדירים תתכן תגובה אלרגית לטיפות מסחריות הנמכרות בשוק (תגובה לחומרים המשמרים שבטיפות). טיפות מי חמצן גם ממיסות פקקי שעווה אך יש לזכור שלאחר הזלפת טיפות מי חמצן תתכן הרגשת בועות בתעלה החיצונית ומים יישארו בתעלת השמע. תעלת שמע רטובה מאפשרת צמיחת חיידקים ופיטריות והמצב עלולה להתקדם לדלקת בתעלת השמע החיצונית. שטיפת התעלה ע"י טיפות אלכוהול דוחקת את המים ומייבשת את התעלה. במידה והאלכוהול גורמת לכאבים עזים יש לחשוד בנקב בעור התוף."

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש "בעייה" דומה שכל חצי שנה-שנה,השמיעה שלי יורדת עקב הצטברות של דונג. בגלל זה מעולם לא סבלתי משלל דלקות אוזניים ובעיות כלשהן. אני הולך לרופא אוזניים ומוציא הכל. ממליץ לך לבקר אצל רופא. כל השמנים למניהם עוזרים כמו כוסות רוח למת. 

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חצי שנה קרה לי מקרה זהה, ביום החתונה של אחד החברים הטובים נסתמה לי אוזן ימין. זה מטריף.

מסתבר שיש לקופות החולים "מיון אוזניים" וניתן לקבוע תור מיידי. הגעתי לשם, רופא טפטף קצת מי חמצן לאוזן, לקח מכשיר סאקשן (שואב) והוציא את הפקק. מסתבר שגם האוזן השנייה הייתה לפני מוות קליני.

בחיי, לפני שאנשים רצים לשדרג מערכות סטריאו באלפי שקלים כדאי לקפוץ לרופא אף אוזן גרון :wink:

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי חמצן, גם בלי להגיע לרופא יכול לעזור.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...