Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ ה403 שלי

אסף הופמן
שימו לב! השרשור הזה בן 3225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

היכן ניתן לרכוש פנימיות לגלגלים?

תודה.

בקמור, ממש בסביבה שלך

http://www.kamortires.co.il/web/8888/nsf/ContactHE.taf?&did=5419&DOM=%F7%EE%E5%F8&[email protected]&selected=1&lang=HE

ברזלים מעופפים שעושים בום, רובר חוזר מהמתים:

http://lulisml.wordpress.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב, אז יצאתי לדרך.

בתאוריה הכל פשוט. פירוק פה, פרוק שם, לנקות קצת, לכוון ולהחזיר. בתמונות של האלפיניסטים זה נראה כ"כ פשוט ונוצץ. כבר שנתיים אני מכוון לרגע הזה שבו אסובב את המפתח ואדהר לעבר השקיעה. אבל אני גם יודע שלמציאות יש תכניות משלה וכמו בבית משפט - אתה יודע איך אתה נכנס אבל לא תדע איך אתה יוצא.

על מנת לאזן בין הרצוי למצוי עסקתי בחודשים האחרונים באיתור מכונאי ופחח מומלצים אך גם בהנמכת ציפיות לגבי אורך התהליך, המימון וחזות התוצר הסופי (ללא פשרות במכונאות).

שבוע שעבר נגרר הרכב לסדנא ופורקו המנוע והגיר.

כנראה שלא אהיה מפורט כישראל עם הרובר וציורי כאון עם הרום אך אשתדל לעדכן מדי פעם ולהתייעץ בעניין זה או אחר.

בברכת שבוע טוב.

IMAG0965_1.jpg

IMAG0969_1.jpg

IMAG0972_1.jpg

IMAG0999_1.jpg

IMAG1012_1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה בשיפוץ :)

ואני עוד זוכר את ה-403 של הוריך, חונה מתחת לבניין ברח' הדר.....35 שנים? יותר?

משהו כמו 30 שנה, אבל לך תזכור...

כן גם אני זוכר את ה403 חונה מתחת לבית. הוא היה בצבע בז'. מעניין למה שנינו זוכרים אותו חונה מתחת לבית. כנראה שהוא לא היה אמין כמו שסיפרו לנו. כבר בראשית שנות השמונים כשאבא קנה את הרכב מייד עם שחרורו מהצבא, הוא נראה מיושן לייד הסובארו ליאונה הנוצצת. אני זוכר שראיתי אותו בפעם הראשונה הוא נראה כאילו בא מתקופה אחרת לגמרי. כנראה שאז נשתלו זרעי הפורענות...

את הרכב אבא מכר זמן קצר לאחר מכן ובכסף רכש את הטלויזיה הצבעונית הראשונה שלנו.

בכל מקרה המכונאי, בחור מיוחד משפרעם, עבד בזמנו על המכוניות האלה. בכל מפגש שלנו הוא נזכר בעוד בעייה אופיינית לרכב ואיך פתרו אותה, איך פרקו את הגיר והחליפו מיסב בדרייב-שאפט בעזרת כלים מאולתרים והמון יצירתיות.

הוא מעוניין כרגע להשאר מאחורי הקלעים אך אני מאמין שאם צריך עזרה נקודתית ישמח לעזור.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אתמול חתכתי מוקדם מהעבודה על מנת להצטרף לפחח ולשכוח מעט מצרות היום יום.

פרקנו מכלולים נוספים כמו מכלול דוושות, רוקר פאנל, תקרה, מיכל דלק, אגזוז, שמשות (קדמית ואחורית), ארבע דלתות, בלם יד ועוד. מסתבר שתחתית הרכב רקובה בקורות הצד ותדרש עבודת שחזור מקיפה (ויקרה).

IMAG1032_1.jpg

IMAG1033_1.jpg

IMAG1034_1.jpg

IMAG1053_1.jpg

IMAG1054_1.jpg

IMAG1082_1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יופי של התחלה ,

"אתמול חתכתי מוקדם מהעבודה על מנת להצטרף לפחח "

נראה לי שאתה אצל אורי סהר אז אם כן , אתה נמצא בידים טובות מקצועיות ואוהבות !!!

שיהיה בהצלחה !!!

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה,

תכסה את ההגה בנילון נצמד. לפני כן פרק את טבעת הצופר שושים בצד. אחרי שכבת הניילון הנצמד שים שכבת בד וחא כך שוב נילון נצמד וגם טייפ נצמד. אם אתה לא מפרק את לוח השעונים אז כסה אותו כדי שלא יפגע בכלל ומגיצי ריתוך בפרט.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפזו שלי החלפתי כל הרצפה שגם היתה רקובה

אם תרצה רפד מעולה וזול במחיר נמצא בירושלים ואדי גו'ז שמו סלים עשה לי עבודה טובה ברכב , כולל שחזור הכסאות,, בידוד ספוג בגג וברצפה שחזור הדש בורד, שמירה על התפירה המקורית (בחומר שונה) ועוד ראה תמונות

במסגרת איסופי אחרי בעלי מקצוע, אשמח לקבל פרטי המכונאי שלך בפרטי, והאם יש לו חלקים?

ריפוד צד ימין.jpg

ריפוד 404.jpg

לוח מכוונים.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפזו שלי החלפתי כל הרצפה שגם היתה רקובה

אם תרצה רפד מעולה וזול במחיר נמצא בירושלים ואדי גו'ז שמו סלים עשה לי עבודה טובה ברכב , כולל שחזור הכסאות,, בידוד ספוג בגג וברצפה שחזור הדש בורד, שמירה על התפירה המקורית (בחומר שונה) ועוד ראה תמונות

במסגרת איסופי אחרי בעלי מקצוע, אשמח לקבל פרטי המכונאי שלך בפרטי, והאם יש לו חלקים?

הריפוד נראה ממש יפה,

אני משפץ 504 והחומר של הכיסאות כנראה זהה, האם לדעתך יש לו עוד מבד הריפוד הזה ?

בכל מקרה אם אפשר את הטלפון שלו זה יהיה נהדר.

תודה

איציק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...