Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרוץ ראלי ספרינט ראשון

עפר שורץ
שימו לב! השרשור הזה בן 4223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 137
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחרי הרבה מאוד שנים ואירועים במחתרת, כיף גדול להגיע ולראות משטרה מכוונת תנועה אל האירוע ולא כגורם שמבטל ומפזר את האירוע. אחרי שמיקמתי את אשתי ואת הבן הקטן ביציע יצאתי לשטח. ממתינים לזינוק שמאחר בכמה דקות או יותר, אבל אחרי כלכך הרבה זמן למי זה בכלל חשוב.

אין כמו אבק באויר ורעש מנועים. מקווה שתהנו מהתמונות

146586094.1zSoaZnr.IMG_7857.jpg

בלינק הבא : http://http://www.pbase.com/zegross/golansprint1012

Mazda MX-5 NC RWD

Subaru Forester 2.5 Sport AWD

BMW R1200GS Adv

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביציאה מגנות הדר לקצרין...

מרשים .

יפה לראות את אבא שלך ממותג כך . מגיע לו אחרי כל כך הרבה שנים . :beerchug:

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://m.youtube.com/#/watch?hd=1&v=8iEzTqXYUrY&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3D8iEzTqXYUrY%26hd%3D1&gl=IL

החל מאמצע הסטייג' ניתן לשמוע שצינור הפליטה נפתח שוב (תקלה בגלל קפיצה בסטייג' הראשון) ושלומי מגביר את הקול. החל מהסטייג' הראשון אני נוהג עם שטנגות גיר עקומות ולפחות פעמיים משלב רביעי במקום שני. הסטייג' הזה היה איטי במספר עשיריות בלבד מהסטייג' המהיר שלנו... ככה שאני מעריך שעם רכב תקין יכולנו לקזז עוד מספר שניות. תודה לשלומי בקיש הנווט המצויין שלי, על העריכה ובכלל על העבודה במירוץ.

וזו הייתה עבודה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב - חדיי העין יבחינו שמייד לאחר הזינוק (כ-30 מטרים) אני בולם כמעט לאפס ובעקבות חילופי מילים עם הנווט ממשיך. הדבר קרה עקב סרט סימון לבן אדום שנתלש מהרוח והתנופף לרוחב המסלול. אני הייתי בטוח שאיבדתי את המסלול ואני חוצה סימון אסור. רק לאחר ששלומי אומר לי "סע זה בסדר" - אני מאיץ שוב. עלה לנו בשתי שניות בערך. כאמור - במקצה זה כבר ידענו שנהיה ראשונים ולפיכך הדבר היה פחות קריטי.

הנזק לרכב מהקפיצה הראשונה השפיעה לכל אורך המקצים כאשר כל פעם אני נאבק בחיפוש ההילוך השני דבר עקב שטנגות עקומות ובוקסות שנשברו ובכך אבדו לנו שניות יקרות נוספות.

ניתן לראות גם עבודה חזקה (עודפת) עם ההגה עקב התעקמות הסרן האחורי וזנב עצבני במיוחד שנגרם בעקבות חוסר האיזון הזה.

אך אל חשש, החלקים הוזמנו כבר ביום ראשון והרכב מאז על הליפט. עד סוף השבוע - הכל יוחלף והרכב יחזור לכשירות מלאה.

זה היה לקח יקר ומורט עצבים בשבילי: לא כל פעם שרואים מצלמה - קופצים לגובה. המחיר יקר. יכולנו לאבד את המירוץ. אלמלא תיקון שטח מהיר שבוצע בפיטס, לא היינו יכולים להמשיך ולקבוע זמנים לדירוג.

מצד שני, אני יוצא מעודד מאד מהזמנים. ללא התקלות, אני מעריך זמן טוב בשלוש עד חמש שניות דבר שהיה מביא אותנו לאיזור קרוב מאד לחלק מה STI. לא דבר של מה בכך.

העבודה עם שלומי בפעם הראשונה, הייתה הפתעה נעימה. מסתבר ששלומי עובד בדיוק כמו שנוח לי שיעבוד והכימייה הייתה טובה מאד לפעם ראשונה.

אם התלבטתי בתחילה אם לעלות עם נווט או לא משיקולי משקל, הרי שבדיעבד, במורכבות המסלול שהייתה וכן בהתחשב בעובדה שכמעט ואין לנו הזדמנויות להתאמן יחד - אני שמח ששלומי עלה איתי לכל חמשת הסטייג'ים. התוצאות מדברות בעד עצמן.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב ערוץ 1 עבד עלינו...

לא נמאס להם לשדר פרומו ואח"כ לא לשדר את הכתבה.

לא רציני....

נקווה לראות את הכתבה בהקדם.

ואולי הם פשוט נהנים מהרייטינג שהם מקבלים כל ערב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...