Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט שיפוץ פנטיק אינדורו 1983

אסף קיסוס
שימו לב! השרשור הזה בן 3387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

היום מתחיל רשמית מסע השיפוץ שלי, לאחר מאמצים קשים הצלחתי למצוא עוד פנטיק אינדורו אשר השלים כמעט בצורה סופית את החלקים שהיו חסרים לי באינדורו הראשון, האמת היא שיש לי עכשיו לא מעט חלקים ספייר :-D על כול צרה שלא תבוא !!!

כמה תמונות של האופנוע החדש לפני העמסה, על העגלה ובביתו החדש .

חג שמח ושנה טובה לכולם.

photo6n.jpg

photo4n.jpg

photo2n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התחלתי בפירוק הפנס כך הוא לפני הפירוק.

photo1ns.jpg

כך ניראה מפורק לאחר ניקוי, לפני חיזוק, שיוף וצביעה.

photo1nms.jpg

יש למישהו רעיון איך לנקות את הרפלקטור מבפנים בצורה יסודית? אני לא מצליח להגיע לאיזור המלוכלך.

photo1ps.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נראה לי התורם הוא קומפטישן, הT על המזלג מסגירה זאת :wink:

נראה שלם יחסית פרט לדברים קטנים, תענוג הרווחת.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נראה לי התורם הוא קומפטישן, הT על המזלג מסגירה זאת :wink:

נראה שלם יחסית פרט לדברים קטנים, תענוג הרווחת.

התורם הינו אינדורו סוף שנת 84, דגמים אלו הינם TX191 אשר מגיעים עם כול מיני תוספות קטנות כמו המדבקה על המזלג הקדמי,

המושב עם הלוגו בצדדים ומאחור וכו'....

דגמים קודמים סוף 82 ו 83 הינם TX190 בדיוק אותם אופנועים Enduro Replica למעט התוספות הקוסמטיות.

חג שמח ושנה טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הצלחתי לפנות לי כמה שעות לתיקון ייסודי יותר של הפנס הקידמי, בשנותיו האחרונות היה האופנוע נתון לחסדי מזג האוויר

דבר אשר פגע קשות בחלקי הפלסטיק השונים. בפנס החלו להיווצר סדקים אשר בכל נגיעה היו מתרחבים.

בשלב הראשון הודבקו הסדקים לאחר מכן ציפיתי את כול החלק האחורי של הפנס בבד פיברגלאס דק ואפוקסי דליל.

אני מקווה ששיכבה אחת תספיק לחיזוק הכללי של הפנס, לאחר הייבוש שייערך כ 24 שעות אוכל לבדוק את מידת החוזק ולהחליט האם צריך עוד שיכבה.

light1.jpg

light.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מוצא את הכלים האלה אני מחפש כבר שנים

עכשיו חובה עלייך לשפץ את שתי האופנועים כי בקושי נשארו כאלה .

פשוט משגע את כולם ! נוכחתי לדעת שהאנשים סביבך יודעים המון, רק תבקש עזרה :wink:

האופנוע השני ללא רישיונות כשאסיים לשפץ את הראשון בצורה מושלמת אראה מה לעשות עם האופנוע השני.

שנה טובה וחג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם תרצה שלח לי בהודעה פרטית מספר שילדה או מספר מנוע ואנסה לאתר עבורך את הבעלים האחרון לפי משרד הרישוי .

שיחקת אותה בהחלט אקח זאת לתשומת ליבי !

תודה עבור העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוד הצבע של השילדה, הקידון וצלחות הברקס " דראמים "

RAL3000

אביעד שלום,

האם בדקת את קוד הצבע ע"ג מניפת צבעי RAL מקורית או רק ע"ג מסך מחשב? האם הוצאת את זה ממקור רשמי?

יש לי מניפת צבעי RAL כזו והצבע שהצגת (RAL 3000) ,כך נראה לי, ממש לא בכיוון של האדום המקורי.

תזכור שמסכי מחשב הם הדבר האחרון שיש להסתמך עליו בבחירת צבע...!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביעד שלום,

האם בדקת את קוד הצבע ע"ג מניפת צבעי RAL מקורית או רק ע"ג מסך מחשב? האם הוצאת את זה ממקור רשמי?

יש לי מניפת צבעי RAL כזו והצבע שהצגת (RAL 3000) ,כך נראה לי, ממש לא בכיוון של האדום המקורי.

תזכור שמסכי מחשב הם הדבר האחרון שיש להסתמך עליו בבחירת צבע...!!

שמי אסף ולא אביעד בכל אופן ברור שאיני סומך על מסכי מחשב כדי להתאים את הצבע.

את קוד הצבע קבלתי מכמה חברה באיטליה ששיפצו פנטיקים, ה ral 3000 נקרא גם flame red

מה לדעתך הצבע המתאים מימניפת הצבעים שיש ברשותך ?

תודה אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...