Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אוגוסט - אוקטובר 2012, הנחיות בהודעה הראשונה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 4261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גלוק,

אני מסכים עם רוב דבריך, אך אני סבור שהמושג "רכב אספנות" כן מעלה את הערך.

אני לא מכיר רכב אספנות במצב נסיעה + טסט שנמכר בפחות מ-6 אש"ח...

יחד עם זאת, ביד 2 יש שפע של רכבים "רגילים" במצב נסיעה + טסט החל מ-1.5 אש"ח.

ראה כדוגמה את המיצובישי לנסר וסובארו לאונה (וכנראה גם יום אחד מאזדה 3 תיכנס לרשימה).

מי יודע מה יעלה בגורל ערכם התמחורי עם כניסתם בעוד 3-4 שנים לסטטוס אספנות???

כמו"כ "רכב אספנות" משופץ סביר שערכו/שיקבל תמחור גבוהה יותר מאותו רכב בדיוק, לפני השיפוץ.

אני מקווה שבקרוב נראה את הרקס על כבישי ארצנו.

בהצלחה עם המשאיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 533
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אך אני סבור שהמושג "רכב אספנות" כן מעלה את הערך.

.

איך ולמה יעלה את הערך ??

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לקבל פרטים של הפורד אנגליה.

אליאל 0547919367.

"אם מה שאתה רוצה לספר לי הוא לא אמיתי, לא טוב ולא מועיל - אני מעדיף לא לדעת במה מדובר, וגם לך כדאי לשכוח מהסיפור" - סוקרטס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אספנות מעלה את ערך הרכב עקב החובות שנמחקו במשרד הרישוי וזהו, ליפניי המחיקה היית משלם 1500 ש"ח

+ 3000 ש"ח אגרות אם הוא ניכנס לאספנות בעל הרכב יקבל 4500 ליד.

לאחר מכן זה תלוי במצבו נדירותו או נחשקותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אספנות מעלה את ערך הרכב עקב החובות שנמחקו במשרד הרישוי וזהו, ליפניי המחיקה היית משלם 1500 ש"ח

צודק! ומעבר לזה, בלי קשר שהוא כבר רשום כרכב אספנות, רק העניין שהוא בן 30 שנה ומעלה כבר הופך אותו אטרקטיבי יותר - עבר את 10 השנים הקשות בין גיל 20 ל-30.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון רק במיקרה ומצאת אוטו שעמד ועם החובות- אך שני רכבים "חיים" שכל הזמן נסעו בכביש, אחד ליד השני- מה הבדל בין זה שרשום לו "אספנות" או לא??:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלוק,

אני מסכים עם רוב דבריך, אך אני סבור שהמושג "רכב אספנות" כן מעלה את הערך.

אני לא מכיר רכב אספנות במצב נסיעה + טסט שנמכר בפחות מ-6 אש"ח...

יחד עם זאת, ביד 2 יש שפע של רכבים "רגילים" במצב נסיעה + טסט החל מ-1.5 אש"ח.

ראה כדוגמה את המיצובישי לנסר וסובארו לאונה (וכנראה גם יום אחד מאזדה 3 תיכנס לרשימה).

מי יודע מה יעלה בגורל ערכם התמחורי עם כניסתם בעוד 3-4 שנים לסטטוס אספנות???

כמו"כ "רכב אספנות" משופץ סביר שערכו/שיקבל תמחור גבוהה יותר מאותו רכב בדיוק, לפני השיפוץ.

אני מקווה שבקרוב נראה את הרקס על כבישי ארצנו.

בהצלחה עם המשאיות.

אני לא רוצה לדרוך לך על היבלות- אבל הסוברו שלי נימכרה בהרבה, אבל הרבה פחות- וגם זה אחרי שלא יכלתי למכור אותה המון זמן! רום כרמל שלי עם פקונג ראש (ועוד נוסעת) אחרי טיפולים שעשיתי, צמיגים חדשים וטסט- נמכרה ב-2000 אם אני זוכר נכון. אתה חושב שמיצובישי לנסר ברגע שירשם כ"אספנות" יעלה פתאום 6 פלוס באותו מצב לעומת אחד שחדש ממנו בחצי שנה ועוד לא נרשם שיעלה 3? -אני מודיע באופן חגיגי שמי שישלם פי שניים על אותו האוטו בדיוק רק בגלל שמישהו ישב בתור במשרד הרישוי שעה ורשם אותו כ"אספנות"- פראייר. לא כל רכב שרשום לו "אספנות" ברישיון- אוטומטית הופך לנדיר או מעניין!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהשתמשתי בביטוי רכב אספנות התכוונתי לרכב בעל פוטנציאל אספני ולא ממש משנה באיזה סטטוס הוא במשרד הרישוי או מה כתוב לו על לוחית הרישוי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה בדיוק מה שגם אני מתכוון: רכב לא הופך להיות "מעניין" בגלל השורה ברישיון- וגם לא "לא מעניין" בגלל חוסר השורה הזו! הרכב עצמו הוא זה שקובע את הערך שלו! אבל גם אז- זה שהוא "מעניין"- לא בהכרח הופך אותו ל"עולה הרבה"- ראה דוגמאות שהבאתי, תסכים איתי ששני הרכבים שהבאתי כדוגמה- בהחלט "מעניינים" אם לראות כמה תגובות יש ברגע שמזכירים אותם- אך אף אחד לא מוכן לשלם עליהם כלום! מה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לדרוך לך על היבלות- אבל הסוברו שלי נימכרה בהרבה, אבל הרבה פחות- וגם זה אחרי שלא יכלתי למכור אותה המון זמן! רום כרמל שלי עם פקונג ראש (ועוד נוסעת) אחרי טיפולים שעשיתי, צמיגים חדשים וטסט- נמכרה ב-2000 אם אני זוכר נכון. אתה חושב שמיצובישי לנסר ברגע שירשם כ"אספנות" יעלה פתאום 6 פלוס באותו מצב לעומת אחד שחדש ממנו בחצי שנה ועוד לא נרשם שיעלה 3? -אני מודיע באופן חגיגי שמי שישלם פי שניים על אותו האוטו בדיוק רק בגלל שמישהו ישב בתור במשרד הרישוי שעה ורשם אותו כ"אספנות"- פראייר. לא כל רכב שרשום לו "אספנות" ברישיון- אוטומטית הופך לנדיר או מעניין!

כנס ליד 2, אנשים דורשים על סובארו רגילה מודל 80 עד 84 לפחות 6000 שקל ורובם גרוטאות!

http://www.yad2.co.il/Cars/Special.php?AreaID=&CarSpecialID=4&CarSpecialSubCatID=96&FromYear=&UntilYear=&Hand=&fromPrice=&untilPrice=&Info=

לפני בערך 4 שנים היה אפשר להשיג ב1500-2000 שקל במצב טוב ומצב נסיעה!

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין מה שאנשים דורשים לבין מה שמוכרים בפועל. כל אתרי לוחות יד שניה גרמו להעלה במחירים. אנשים מפרסמים איז מחיר שבא להם ללא שום עלות או סיכון אז מה איכפת להם. כאשר אנשים דורשים 6K וצפונה על סובארוDL אף אחד לא ידרוש פחות כי אנשים לא רוצים להיות פריירים. זה נכון לרכבים וזה נכון גם לדירות. אני לא התפלא אם חלק מהזינוק במחירי הדיור הוא בגלל יד 2.

ובלי קשר, האוסטין מטרו שדיווחתי עליה לפני כשבועים, היא שנת 87, 5 דלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...