Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש במכשיר סלולרי בזמן נהיגה

Casper
שימו לב! השרשור הזה בן 7211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

איך אתה משתמש בסלולרי בזמן נהיגה?  

149 הצבעות

1. 1. איך אתה משתמש בסלולרי בזמן נהיגה?

• יש לי דיבורית קבועה ברכב/ מערכת יעודית בקסדה.
      50
    • אני משתמש באוזניה אישית/BT תוך כדי נהיגה.
      24
    • במכשיר שלי יש speaker וזה מספיק לי.
      19
    • מדבר ללא אביזרים יעודיים.
      21
    • לא מדבר כלל תוך כדי נהיגה.
      35

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1. יש לך מכשיר סלולרי ברשת orange ולא מכשיר "פלאפון".

2. אם אתה נוהג הרבה ק"מ ביום, איך בדיוק אוזניה היא הפיתרון הטוב ביותר? יותר מאשר דיבורית קבועה?

1. עד כאן הודעת החסות.....

2. אני נוהג דרך קבע עם חלונות פתוחים בכבישים בין עירוניים , מניסיון עם דיבורית

ממש לא נוח לדבר עם רעשי הרוח וגם הצד השני לא שומע טוב .

עם אוזניה אני שומע מצויין וכך גם הצד השני

ובלי שום קשר דיבורית מכערת את פנים הרכב וכמובן כרוכה בקדיחת ברגים בדש וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמו שהראו היום בערוץ 10, אם היא לא מותקנת נכון היא גם מסוכנת במיוחד במקרה של תאונה!

אבל אני מדבר או עם דיבורית (שמותקנת במקום המומלץ ע"י היצרן) או בכלל לא :wink:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שנוהג לנהוג הרבה במשך היום אז לדעתי דיבורית היא מצרך חובה באוטו.

אני פשוט נותן לחבר לענות. או שאני לא עונה, עוצר בצד כשאפשר וחוזר למתקשר.

בכל מקרה אני לא עונה בנסיעה זה מסוכן מאוד ומוציא מהריכוז!

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשני קווי טלפון בו-זמנית.

אחד על מכשיר קבוע באוטו והשני עם אזניה. אם שני הקווים תפוסים זה מעביר הודעות לביפר... מי נוהג באוטו אין לי מושג - זה בטח לא אני :wink: .

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד זה כרוך בקדיחת חורים, תלוי באיזה רכב ומי המתקין. אצלי זה מותקן על כרית ולדעתי זה נראה טוב מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשני קווי טלפון בו-זמנית.

אחד על מכשיר קבוע באוטו והשני עם אזניה. אם שני הקווים תפוסים זה מעביר הודעות לביפר... מי נוהג באוטו אין לי מושג - זה בטח לא אני :wink: .

נמרוד

זה לא מצחיק... יש לכם מושג כמה פעמים קרה לי שתוך כדי שיחה במכשיר הקבוע ברכב שיחה נכנסת עברה לנייד ונאלצתי לתפעל גם אותו? (תוך כדי מלמול של "סליחה, יש לי טלפון בקו השני...)

אם מישהו רואה את הרכב שלי נוסע אי שם באיזור ה70 בנתיב הימני על כביש החוף - זה בגלל שאני בטלפון :)

לא תמיד זה כרוך בקדיחת חורים, תלוי באיזה רכב ומי המתקין. אצלי זה מותקן על כרית ולדעתי זה נראה טוב מאוד.
איך חיברו לך את הspeaker עצמו? אצלי הhead unit מותקן עם שרוול מקורי של אודי (בלי קדיחה) והspeaker מחובר עם שני ברגים ליד הרצפה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בפלאפון בלי שום אביזר, יש טלפון אני עונה אני ממשיך להסתכל על הכביש ולשמוע הכל צפירות והכל.

אין לי שום בעית קשב וריכוז...

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בשביל לחבר את הספיקר לא תמיד צריך לקדוח. אצלי זה ממש לא שינה לי (המקום נסתר) אז קדחו, אבל אם הייתי רוצה יכלו גם לא. אפשר גם לחבר את הדיבורית לרמקולים של המערכת אם רוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה באשמה.

יוצא לי לדבר בסלולרי לפעמים תוך כדי נהיגה, לא אשקר!

אבל תמיד אני מזרז את השיחה, או אומר שאני באמצע נסיעה ומנתק...

ידידה שלי מסתמסת (!) תוך כדי נהיגה, ואני תמיד מעיר לה על זה!

(לא שזה עובד...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידה שלי מסתמסת (!) תוך כדי נהיגה, ואני תמיד מעיר לה על זה!

(לא שזה עובד...)

מסמסת, לא מסתמסת.

אצלי הבעלים הקודמים של הרכב התיקן דיבורית במקום שלא אמור לעבור קדיחות וכו' ולכן הוא פשוט לא החזיק מעמד (פלסטיק רך מדי).

כרגע הדיבורית מותקנת נמוך מאוד סמוך לידית ההילוכים, פחות בטיחותי אבל לא נורא לדעתי.

היתרון הגדול של דיבורית לדעתי היא ה- MUTE למערכת סטריאו. בתור אחד שנוסע עם מוזיקה כל הזמן אם אני לא אתקין דיבורית שמשתיקה את המערכת אני לא אשמע את הטלפונים.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שנוסע עם מוזיקה כל הזמן אם אני לא אתקין דיבורית שמשתיקה את המערכת אני לא אשמע את הטלפונים.
נקודה למחשבה :wink:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2903068,00.html

נכון, זה אולי נשמע פלצני ובעיקר קשה ליישום - אבל מאז שכתבתי את הכתבה הזאת שיניתי באופן משמעותי את

הרגלי ההאזנה למוזיקה בזמן נהיגה... (וגם שמתי לב להשפעה שיש למוזיקה קיצבית על מצב הרוח ומהירות הנהיגה אצלי).

אם אתה אומר שאתה לא מצליח לשמוע צלצול של טלפון סלולרי ברכב בזמן הנהיגה, אולי שווה שתקרא את זה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית כמעט ואף פעם לא עונה לשיחות בזמן נהיגה , אלא אם כן יש פקק עצבני .

לפעמים יש שיחות דחופות ואז או שאני עוצר בצד או שיש מישהו איתי באוטו והוא עונה ,

ואם יש לי נסיעות ארוכות יש אוזניה שתמיד נמצאת באוטו .

לדעתי דיבורית באוטו זה מיותר בגלל הקדיחות בפלסטיקים וזה סתם תקוע .

אוזניה או ספיקר בפלאפון זה בערך אותו דבר .

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה למחשבה :wink:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2903068,00.html

נכון, זה אולי נשמע פלצני ובעיקר קשה ליישום - אבל מאז שכתבתי את הכתבה הזאת שיניתי באופן משמעותי את

הרגלי ההאזנה למוזיקה בזמן נהיגה... (וגם שמתי לב להשפעה שיש למוזיקה קיצבית על מצב הרוח ומהירות הנהיגה אצלי).

אם אתה אומר שאתה לא מצליח לשמוע צלצול של טלפון סלולרי ברכב בזמן הנהיגה, אולי שווה שתקרא את זה :wink:

קראתי את הכתבה אז כשהתפרסמה וקראתי אותה שוב עכשיו.

מסקנות המחקר הגיוניות לגמרי במידה ואכן עומת המשע היא כזאת שמנתקת אותך לגמרי מהסביבה כאשר עוצמת צלצול הסלולרי היא לא פרמטר מדוייק או מהימן (עומת צלצול שונה ממכשיר למכשיר, נסיעה עם חלונות פתוחים/סגורים וכו').

אני אישית כשאני נוסע עם מוזיקה (לא שאנסונים צרפתיים אלא טראנס וכו') אני מוצא עצמי בודק יותר ויותר את המראות ומודע יותר לסביבה שלי מאשר ללא מוזיקה.

אותו אפקט של קשר עם הסביבה משתנה גם כאשר אתה נוהג עם או בלי מזגן (אני חושב שפה האפקט והשינוי ברורים יותר).

כמו שכתוב בסוף המאמר...יש הרבה פעולות בשיגרת היום יום שלנו שמסכנות אותנו, גם דריסת כדורי פרווה :wink:

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו, בואו נעשה עוד וואריאציה לסקר:

מה יותר מסוכן, לדבר בפלאפון בלי דיבורית, או לעצור בשולי הכביש?

לעונים נכונה, הפרס הוא הגעה לגיל הפנסיה.

(אני משתמש בדיבורית, או לא מדבר כלל - למען הסר ספק)

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...