Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בשר ,אני צריך בשר !

locomotive
שימו לב! השרשור הזה בן 4331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמע אם אתה תעבוד תמורת שכר רעב כזה גם אתה תענה כאלה תשובות.

למרות שאני מסכים שיש הרבה שמדברים שטויות אין צורך להכליל.

אגב התוצאות באות 80-70 אחוז מתזונה ושינה טובה והשאר מהאימונים.

אם לא אוכלים כמו שצריך אפשר ללכת לבית ולא להתאמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה צודק ולא צודק.

צודק בזה שבשביל להשמין צריך להכניס יותר קלוריות מאשר מוציאים.

לא צודק בזה שאין דבר כזה חילוף חומרים מהיר.

יש אנשים שגנטית הגוף שלהם נוטה הרבה יותר להשתמש בפירוק שומנים על מנת להפיק אנרגיה מאשר שימוש במאגרי פחמימות וחלבונים. הערך הקלורי(וכתוצאה מזה גם המשקלי) של שומנים הוא הרבה יותר גבוה מאשר פחמימות וחלבונים. ולכן אדם כזה, על אותה פעילות גופנית ביום, יבזבז הרבה יותר קלוריות מאשר אדם ללא נטייה כזאת.

אני גם צודק וגם חכם

זה לא משנה מה החילוף חומרים שלו, גם אח הוא מהיר הוא לא 1000 קלוריות מעל מישהוא אחר במשקל שלו

הוא יותר לכיוון של עד 300 יותר (15%~) ומקסימום מקרה קיצוני של-אין-דברים-כאלו-500

במשקל 65 קילו הוא שורף אלפיים וקצת, נגיד שב 2500 הוא לא עולה במשקל גם אם זה פלוס, 2700 גם לא... 3000 הוא יעלה

אבל הבעיה שהוא לא שומר על הכנסה רצופה לאורך זמן אלא לפי הארוחות שהוא תיאר זה גם לא מדגדג 2000 אז הוא לא יעלה במשקל ולא סתם במקרה הוא שוקל 65

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקיר- רק לידע כללי, כשאדם כותב ״רוב״ זו לא הכללה. הכללה היא סיווג של קבוצה שלמה ולא חלק ממנה לכן אין שום בעיה במה שבן כתב.

אגב, כן, מרבית ״מאמני הכושר״ בארץ לא שווים כלום. שכר לא מהווה תירוץ.

זה לא אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה לא שרשור על בחירת נתח טוב למנגל ( בעצם ,אולי כן...)

אני צריך את עזרת המומחים בנושא תזונה,אני רוצה לעלות במשקל ואני לא מצליח -קשה לי מאוד !

גובה 178 ס"מ

משקל 64 ק"ג

עוד 10 ק"ג היו עושים פלאים עם מצב הרוח שלי ! אני אוכל מה שאני רוצה וזה לא מדגדג בגרם למשקל שלי

יש לי חילוף חומרים כמו צריכת דלק של אמריקאית.

אין לי בעיה לצרוך גם תוספים,כימיקלים -הכל ! רק להרים את המשקל .

עצות יתקבלו בברכה .

כמו שנאמר, אתה פשוט לא אוכל.

לך על סייקל דיבול+דיקה+טסט.

סתם נו לא באמת..

תפריט יהיה מצויין. בוא נהיה ריאליים, אם ניתן לך תפריט 6 ארוחות ביום אני בספק אם תעמוד בזה. חלוקה ל-4 ארוחות ביום זה טוב בשביל התחלה.

צריך להתחשב במה אתה אוהב לאכול ומה זמין לאורך שעות היום(צריך להתחשב בעבודה או במסגרת שבה אתה נמצא).

יש הרבה תוספים מצויינים למסה. אבקות לעלייה במסה(גיינר) כמו סריוס מאס או משהו עם יחס חלבון:פח' בסגנון.

לפי מה שפירטת אתה אוכל מעט מידי.

אתה אמור לאכול 6 פעמיים ביום במרווחים של 3 שעות לערך.

זאת חלוקה נחמדה אבל לא מחייבת. פשוט נוח ויעיל לעבוד ככה.

לפי מחשבוני BMR באינטרנט קצב חילוף החומרים שלך הוא 1635 קלוריות במנוחה .

אני מניח שאתה לא שוכב במיטה כל היום ולא זז ולכן אתה צריך להוסיף עוד כמות קלוריות מסוימת ,

ולכן את הנתון הזה אתה מכפיל ב-1.2 יוצא 1962.

אתה מוסיף 500 קלוריות יוצא 2400 בערך.

תוספת של 500 קל' היא עדינה מאד, מתאימה למסה נקייה. במקרה כזה תוספת של 800-1000 קל' היא יותר מתאימה. מה גם שהכפלת רק ב-1.2(לקחת בחשבון שהוא לא מתאמן כלל.)

אתה אמור לאכול 2400 קלוריות בתור התחלה כדי להתחיל להעלות במסה.

הקלוריות מתחלקות כך:

חלבונים - אתה אמור לאכול 2 גרם חלבון על כל קילו משקל גוף, יוצא שביום אתה צריך להכניס 128 גרם חלבון ביום .

כל גרם חלבון שווה 4 קלוריות ולכן 128 כפול 4 יוצא 512 קלוריות שבאות מחלבון.

שומנים(שומן איכותי לא זבל) - גרם אחד לכל קילו ממשקל גוף יוצא 64 גרם שומן , כל גרם שומן שווה 9 קלוריות יוצא 576 קלוריות משומן.

פחמימות - מחשבים את ההפרש שנשאר 512+576=1088 , 2400-1088= 1312

1312 לחלק ל-4 = 328 גרם פחמימות ביום שזה 1312 קלוריות.

בקיצור אתה אמור לאכול ככה פחות או יותר.

328 גרם פחמימות מורכבות איכותיות.

128 גרם חלבון

64 גרם שומן

תגיד אם לא הבנת משהו כמו שצריך.

אגב בן - אל תגיד רובם לא מבינים כלום כי אתה לא מכיר את רוב מדריכי חדר כושר/תזונאים.

אתה מתכוון שרוב מי שפגשת לא מבין כלום .

אני רואה את זה כל יום בחדר כושר את המתאמנים שחשובים שהם יודעים הכי טוב מכולם , כי ככה זה ישראלים יודעים הכי טוב הכול.

ובסוף הם נתקעים שנה עם אותו גוף ואז בוכים למה הם לא מצליחים לגדול.

2400 קל' זה מה שאני אוכל בחיטוב:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברשותי מוצר שיכול לפתור את הבעיה ללא מאמץ תוך כדי מתן תזונה טובה לגוף.

אני זמין בפרטי

אני בדיוק מחפש סוחר הידרו חדש, אפשר לשלוח ה״פ גם כן?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקיר- רק לידע כללי, כשאדם כותב ״רוב״ זו לא הכללה. הכללה היא סיווג של קבוצה שלמה ולא חלק ממנה לכן אין שום בעיה במה שבן כתב.

אגב, כן, מרבית ״מאמני הכושר״ בארץ לא שווים כלום. שכר לא מהווה תירוץ.

זה לא אישי.

תודה על ההסבר המשכנע , למרות שידעתי את זה כבר קודם.

ולמרות זאת , בכל זאת כתבתי שהוא מכליל.

אני בטוח שאתה מבין הכי טוב , אז תעזור לבחור.

danielharati- עדיף להתחיל מכמות מועטה של 500 קלוריות ולראות איך הגוף מגיב , להעלות 1000 קלוריות זה הגזמה לדעתי.

לא חוכמה לאכול בלי לראות בעיניים ולהעלות במסה "מלכולכת" עדיף להעלות כמה שיותר נקי.

במקרה הכי גרוע הוא תמיד יכול להוסיף קלוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

My 2 cents:

בגיל 6 הפסקתי להיות ילד עם "לחיים סופגניות" והייתי ילד/ נער מתבגר רזה.

בגיל 18, בגיוס, שקלתי 50 קילו על 1.70.

בטירונות העליתי 13 קילו ב3 חודשים, ובתום הסדיר הייתי 66 קילו.

חברתי דאז כל הזמן חפרה לי שאני רזה, שאני צריך להשמין קצת, שזה לא מספיק, שזה לא בריא, בלה בלה בלה.

בשלב מסויים הגעתי לשתי מסקנות (אחרי שנפרדנו :twisted:):

א'- אני מעדיף להיות רזה מידי מאשר שמן מידי

ב'- כל זמן שאני אוכל מה שבא לי וכמה שבא לי ולא מעלה במשקל- מה טוב.

אבי היה בצעירותו רזה וחתיך, ומגיל 40 התחיל להשמין לאט אבל בטוח. לפני חודש וחצי, בגיל 60, הוא עבר ניתוח שרוול להקטנת הקיבה. אני משער שמשקלו היה סביב ה120 ק"ג.

כיום אני בן 31, עם אותם 1.70 ואותם 65 ק"ג.

רוצה לומר- שוב, שלדעתי עיף להיות קצת רזה מידי (בגבולות הסביר כמובן) ולא לנסות לעלות בכוח במשקל.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שביט, יש כאלה שמסתכלים במקרה ורואים "שחיף" לא אוהבים את המראה הזה.

אני יכול להעיד על הגבוה שלי-1.94, שאני שוקל 88, אפשר לשקול גם 95 עם אחוז שומן נמוך וזה יהיה מצויין.

המשקל הוא לא הפקטור היחיד, השאלה כמה מהמשקל הוא שומן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההסבר המשכנע , למרות שידעתי את זה כבר קודם.

ולמרות זאת , בכל זאת כתבתי שהוא מכליל.

אני בטוח שאתה מבין הכי טוב , אז תעזור לבחור.

danielharati- עדיף להתחיל מכמות מועטה של 500 קלוריות ולראות איך הגוף מגיב , להעלות 1000 קלוריות זה הגזמה לדעתי.

לא חוכמה לאכול בלי לראות בעיניים ולהעלות במסה "מלכולכת" עדיף להעלות כמה שיותר נקי.

במקרה הכי גרוע הוא תמיד יכול להוסיף קלוריות.

ברור שזה יותר "נכון", אבל תתאים את התפריט לאדם ולא את האדם לתפריט. במקרה כזה יותר מתאימה מסה מלוכלכת ולא נקייה.

כמו אמרתי הכפלה ב-1.2 היה לא כ"כ ריאלית. עבדתי בישראלבודי ויש לי "קצת" נסיון בתחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להתאים לו תפריט כי אני לא תזונאי ואני לא מוסמך לזה , אני תורם לו מהניסיון האישי שלי ומקריאת מאמרים בתחום .

אגב - איך אתה יודע מה המקרה או מה מתאים לו ? בדקת אותו ? הבנאדם כמעט ולא אוכל , אי אפשר לדעת כלום מבלי לראות אותו.

ההכפלה ב1.2 היא משוערת כדי לתת עוד 300 קלוריות של הליכה ושל פעולות יום יומיות וגם הוספתי שהכול משוער .

קודם כל שיתחיל לאכול מסודר ונכון ואז אם הוא צריך להוסיף קלוריות הוא יוסיף , אין צורך ישר במכה 1000 קלוריות .

אמרת שעבדת אצל גיל , אתה יודע שגם הוא ממליץ בתפריטים שלו על עליה מאוזנת בקלוריות ? שאני עבדתי איתו על תפריט הוא נהג כך וגם אצל אחרים שעשו אצלו תפריט והראו לי , והם היו שחיפים עם חילוף חומרים גבוהה.

אפילו במאמרים באתר שלו הוא כתב את זה, בכל מקרה חבל להתפס על קטנות עכשיו .

ניסתי להעביר לבחור את הנקודות העיקריות ואני חושב שהעיקרון הוא אותו עיקרון בין אם זה 500 או 1000 קלוריות , את התפריט הוא יעשה עם מישהו מוסמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הצדקתי אותך ואמרתי שלהיות במאזן חיובי של 500 קל' זה יותר נכון רק שזה לא מחייב.

עבדתי בישראלבודי על תקן סוכן וכן אני מכיר את גיל טוב וגם את כל המכוניות שהוא ריסק בעבר:lol: . הוא בדר"כ זהיר ומכוון לעליה מתונה במשקל כי גם רוב האנשים, מתריאים שהם לא רוצים "סתם להשמין" או לא רוצים להיות כמו רוני קולמן:lol:

כמו גם שזה כל מקרה לגופו ולא רציני לכתוב ולהעלות כאן תפריטים וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...