Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האירוע המוטורי המרכזי של מועדון החמש בחוה"מ סוכות-יום ג'-02.10.12

מועדון החמש
שימו לב! השרשור הזה בן 4203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Looks great.

Regards from abroad.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודתי לכל מפרסמי התמונות שאיפשרו לי להשתתף באירוע מגלות "קשה" בק"ק קרליל בארה"ב אולי אספיק להעלות היום תמונות.

חג שמח!

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שהלין על נוכחות דלה של אלפות ובכלל אבקש לציין שהאירוע לא התרחש ביום שישי כרגיל בשל סיבות השמורות עם הוועד.

אני לקחתי יום חופש ולדאבוני לא הגיע איש מחברי למעט נפתלי. אני יודע בוודאות שאם היה זה יום שישי היו מגיעות לפחות 30 אלפות משני המועדונים ומי יודע עוד כמה מכוניות אחרות.

מי שלא עובד בחול המועד לא מבין שזהו יום עבודה רגיל לגמרי לאנשים אחרים. לא חצי יום ולא בטיח. בטח ובטח לעצמאים כמוני שזה פשוט העדר הכנסה ביום זה. אני כאמור הגעתי אך אני מבין מדוע לא היתה הענות גדולה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראוי לציון "סידור" הארטיקים לילדים, והימצאות "גזלן" באזור (דברים שהיו חסרים מאוד במפגשים קודמים),

שאיפשרו לאנשים לקנות שתיה קרה בחום והלחות הכבדים מאוד שפקדו את המפגש!

לשנה הבאה - לדעתי כדאי להיערך גם עם נקודות שתיה (מים) זמינות במספר מוקדים של התערוכה (תרמוקנים פשוטים יכולים בהחלט לעשות את העבודה), ככה גם מי שסתם צמא יוכל לשתות בקירבת מקום ולא יצטרך לבזבז כסף בקיוסקים.

בתור "צפוני" - לצערי הנציגות הצפונית הייתה מאוד דלה השנה, וזה גם הורגש במספר "קרחות" במעגלי הרכבים.

מבלי להיכנס לסיבות של כמה/למה/איך, לדעתי זו תעודת עניות לשני הצדדים וחבל.

אני מניח שהאמירה הזאת עלולה להרגיז כמה אנשים, אבל זו נקודה חשובה למחשבה, שצריכה להדליק כמה נורות אדומות אצל הנפשות הפועלות. בסוף כולנו שותפים לאותו התחביב.

(תקראו לי תמים, אבל ככה באמת אני חושב).

שיהיה לכולם חג שמח!

יונתן, התמונות שלך נהדרות, מחיות את הארוע, מציגות באופן מחמיא את המצולמים, זוית ועניין בכל תמונה - אהבתי במיוחד את התמונה של אהרון ממתין עם הפיאט לרונדו.

הדברים שלך ישמעו בישיבה הקרובה בה נסיק מסקנות מהארוע, תודה על המאמץ והשיתוף, התמונות שלך הן תמורה הולמת.

ראש עיריית ר"ג - שבחסותה מתקיים הארוע השנתי - בא לבקר ולהתרשם וקיבל סקירה מנחום ובני הספל, בהזדמנות זו כבר נדונה מתכונת הארוע בשנה הבאה:

attachment.php?attachmentid=308805&stc=1&d=1349377328

IMG_1433.JPG

IMG_1435.JPG

IMG_1437.JPG

IMG_1440.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון נוסף מהאירוע בקישור הבא:

צילום ועריכה - חבר מועדון החמש רוני ברונר .

בברכה,

סמדר- מועדון החמש.

מועדון החמש - מועדון הרכב הקלאסי והאספנות בישראל

רח' ארלוזורוב 25 ר"ג, ת"ד 1193 גבעתיים 53111. טל: 03-7318818

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון חביב מאד המשקף את מגוון המכוניות שהתקבצו לאירוע. תודה.

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון נוסף מהאירוע בקישור הבא:

צילום ועריכה - חבר מועדון החמש רוני ברונר .

בברכה,

סמדר- מועדון החמש.

תודה רבה על ההשקעה בסרט. עבודת עריכה יפה מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני תודה רבה על הסרטון.

: )

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אירוע מאד יפה- מלבד פרט אחד מבאס (מאד...מאד...מאדדדד...)- חום היה פשוט בלתי נסבל! אני לא זוכר שבכל השנים שעברו היה כל כך חם באירועים בתקופה כזאת!!! מה קורה כאן??:cry::roll::? חזרתי הביתה שחוט לגמרי ועם התייבשות- אף על פי שהשתדלתי לשתות בערך כל רגע!

חוץ מזה היה ממש יפה, שמחתי לראות אנשים ומכוניות שלא ראיתי או לא ראיתי הרבה זמן!:-D8)

חברים: אל תשאירו את הרכבים שלכם פתוחים!!!! אל תסמכו על האנשים ואל תסמכו על זה שיש שלט ענק "לא לגעת"!!!! לי אישית עם עוד בן אדם יצא לגרש כמה פעמים ילדים שנכנסו לאוטו גדול שחור (לא זוכר כבר מה זה היה) משנות ה-30-40, למרות שממש בצמוד עליו היה שלט ענק- ועוד שאלו בשיא התמימות (כולל ההורים שלהם!!!!!): מה, אסור- לא ידענו? :evil: תבינו לבד!!!:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליפ וידאו (HD) של האירוע שהוסרט ונערך על-ידי אלי ברי:

http://www.youtube.com/watch?v=WS80KRMrB98 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון של הרונדו באירוע באדיבות רוני ברונר:

בברכה,

סמדר- מועדון החמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי לכולם

תודה לאלי ולרוני

על הצילומים היפים והתיעוד הנפלא

נקווה שיבואו עוד הרבה ארועים

מוצלחים של מועדון ה 5

למען הקהילה ולמען כל חובבי

הרכב בישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...