Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האירוע המוטורי המרכזי של מועדון החמש בחוה"מ סוכות-יום ג'-02.10.12

מועדון החמש
שימו לב! השרשור הזה בן 4201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כובע כמו שלי רק שחור, פשוט מדוגם.

יפה כתבת.

בנעלי שבת עם כובע של בארט

ובעברית יפה עם עין ועם חית

חוץ מ"בעברית יפה" הכל אחד לאחד. חג שמח בני.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצחיקה אותי התמונה הזאת, רשום "אין לגעת ברכבים" והילד הזה בכוונה נוגע.

הוא לא יודע לקרוא,,,! :shock:

צביקה הר-נוי

14119

"החיים הם כמו נסיעה על אופניים - אם קל לך מידיי,סימן שאתה בירידה,,," :mm_wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצחיקה אותי התמונה הזאת, רשום "אין לגעת ברכבים" והילד הזה בכוונה נוגע.

בלארק שלי היו טביעות אצבעות שהיו גורמים למזפ לעבוד שעות נוספות,מה לעשות כנראה שלא האמינו שזה לארק,שוב דופקים בדלת,אני אישית הערתי לבחור דתי שהכניס יד להנרי גיי שעמד סמוך אליי,יש לאנשים חוצפה,צריך לקחת להבא את זה בחשבון ולהציב שומרים סמויים שיסתובבו במעגלים,ומה לעשות שיעירו למסיגי גבול כי מבחינתי להכניס יד לרכב שלא שלך זו עבירה.

חג שמח

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות יפות , תודה ,

אולם יש לך שם טעות באמצע כינית לינקולן קונטינטל לבנה כקדילאק , (אחרי המוסטנגים .... )

:oops:

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות יפות , תודה ,

אולם יש לך שם טעות באמצע כינית לינקולן קונטינטל לבנה כקדילאק , (אחרי המוסטנגים .... )

:oops:

אופס...תודה על התיקון. אתה יכול להגיד לי מאיזה שנה היא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מפגש עמוס במכוניות, וכרגיל מסודר ומאורגן למופת!

ולמרות שצילמתי (נראה לי) כמעט כל רכב אספנות שמגיע למפגשים בשלוש שנים האחרונות כמעט בכל הארץ,

במפגשים בסדרי גודל כאלה תמיד מגיעים 4-5 מכוניות שעדיין לא פגשתי, ושעדיין לא נתפסו בעדשה שלי! :-D

ראוי לציון "סידור" הארטיקים לילדים, והימצאות "גזלן" באזור (דברים שהיו חסרים מאוד במפגשים קודמים),

שאיפשרו לאנשים לקנות שתיה קרה בחום והלחות הכבדים מאוד שפקדו את המפגש!

לשנה הבאה - לדעתי כדאי להיערך גם עם נקודות שתיה (מים) זמינות במספר מוקדים של התערוכה (תרמוקנים פשוטים יכולים בהחלט לעשות את העבודה), ככה גם מי שסתם צמא יוכל לשתות בקירבת מקום ולא יצטרך לבזבז כסף בקיוסקים.

בתור "צפוני" - לצערי הנציגות הצפונית הייתה מאוד דלה השנה, וזה גם הורגש במספר "קרחות" במעגלי הרכבים.

מבלי להיכנס לסיבות של כמה/למה/איך, לדעתי זו תעודת עניות לשני הצדדים וחבל.

אני מניח שהאמירה הזאת עלולה להרגיז כמה אנשים, אבל זו נקודה חשובה למחשבה, שצריכה להדליק כמה נורות אדומות אצל הנפשות הפועלות. בסוף כולנו שותפים לאותו התחביב.

(תקראו לי תמים, אבל ככה באמת אני חושב).

ומבלי לגרוע מהאמור, כולנו התכנסנו כאן לראות קצת תמונות וחוויות מהאירוע שהיה, אז אני אתרום את חלקי למאמץ!

כדי לא להעמיס על העמוד (לטובת אלו עם המחשבים הפחות חזקים), אצרף הפעם קישור לגלריה כולה במיקום חיצוני:

https://picasaweb.google.com/104541782091668316382/20121002?authuser=0&authkey=Gv1sRgCKr2gNjphOr1Tg&feat=directlink

**כרגיל - אבקש לא להעלות את התמונות לאתרים אחרים ו/או לעשות בהן שימוש שיווקי/עסקי כלשהו ללא אישור מפורש ממני**

והנה כמה טעימות מהגלריה:

IMG_4012.jpg

IMG_3992-Edit.jpg

IMG_4082.jpg

IMG_3785.jpg

שיהיה לכולם חג שמח!

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...