Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניית אופנועים על מדרכות

S-e-X-y 620
שימו לב! השרשור הזה בן 4187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שבועיים ברחוב יצחק שדה ת"א, ברוכבי על הקטנוע שמעתי את הטלפון הנייד מצלצל מתא הכפפות ומיד מצאתי חניה חוקית על אפור מול בנק לאומי, במקום חניה אחד מתוך שלוש.

חניתי כחוק עם הקטנוע בחנייה החופשית לכל "נוהג ושב" ועניתי לשיחה, שיחה חשובה שערכה כעשר דקות.

במהלך השיחה נהג מכונית ראשון מגיע ומבקש ממני לצאת כדי שהוא יחנה, אני באמצע שיחה ואין לי זמן להתפנות אליו, נתתי לו מבט של "אחי, אתה לא רואה שאני עסוק?", הוא שחרר, סינן משהו בין השפתיים שלא הצלחתי לפענח והמשיח לדרכו.

נהג שני מגיע ונעמד, אני באמצע שיחה, שלצערי הרב באמת הייתה חשובה, והוא מבקש ממני לצאת מהחניה כדי שהוא יחנה, שוב אותו סנריו, רק שהפעם הוא לא הולך. ואז הבחור השני שאתו באוטו יוצא גם ואומר לי "זוז תן לחנות", אמרתי לצד השני של הטלפון רק דקה... חם, 50 מעלות בצל, שיחת טלפון מהסוג שאף אחד מכם לא רוצה לקבל אף פעם, אני מזיע, אני עצבני, קמתי והזדקפתי לצד הקטנוע, שמרתי על איפוק ונשמתי נשימה ארוכה, והוספתי מילים פשוטות: "אתה רואה משהו לא חוקי בחניה שלי? אין כחול לבן, אין אדום לבן, אין צהוב, אין שלט נכה. יש חניה חוקית ואני עומד בה, אני עסוק ואתה מציק לי, עכשיו לך!".

עם בני ישראל היום, גם משפט הגיוני כזה עלול להסתיים בדקירה, לשמחתי הוא רק קילל אותי, הפעם בעברית ברורה ולא שקטה, אבל הלך לדרכו, ואני חזרתי לשיחה.

דוגמה מציאותית, קלאסית, עד כמה תתעצבנו כשתראו דו-גלגלי עומד בחניה של מכוניות.

אגב מעניין לגלות, שאני גם רוצח, תודה בר72 על גזר הדין.

בפועל באזור דחוק כמו זה, אני מוכן לשים התערבות, שעד שעה מקסימום, יבוא הנהג בעל התושייה שגם יזיז את הקטנוע כדי להכניס את המכונית.

זה פשוט יקרה.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה שיש מתלהמים קיצוניים זה לא חדש, הם לא שווים תגובה רצינית.

שקסי - המחאה והרעיון לגיטימיים לחלוטין אבל אני חושב שאתם תוקפים מהצד הלא נכון. במקום לתפוס מקומות חניה לרכבים ולעורר אנטגוניזם (שגם ככה קיים בשפע) לדעתי הכיוון הוא להתחיל בכלל מצד הרוכבים. ברגע שתהיה מודעות אמיתית איפה אפשר לחנות בלי להפריע (אפשר בניגוד למותר, זה בהמשך), וברגע שהרוכבים עצמם יתנהגו כמו בני אדם ויחנו את הכלים שלהם במקומות שלא מפריעים ולא באים רע בעין אז כבר התחלת טוב.

אז במקום להגיד שכל העולם עקום והרוכבים בסדר אז אפשר לצאת בקמפיין לחנך רוכבים לחנות, להגיע מ- ואל החניות כמו בני אדם. אם קמפיין כזה יקבל תהודה חיובית מצד רוכבים ומצד משתמשי דרך אחרים אז משם להסדיר את העניינים מול הרשויות זה יותר קל כי קונצנזוס כבר יש.

זו כבר אמירה רצינית, אבל השאלה היא אם היא תתקבל גם אצל בעלי אזניים ערלות. הרי מלכתחילה מי שנוהג ומחנה כמו שצריך, ימשיך בכך.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי לתשומת ליבי את הגישה הזאת וכבר ציינתי כמה פעמים בשרשור שזה מה שנעשה.

אני יכול לנסות לחנך, לא אצליח להכריח את כולם להפסיק לחסום מדרכות.

כמו שלא אצליח לשכנע את שודד הבנק המצוי לעשות את זה עם רכב

או את סוחר הסמים מהשכונה לבצע עיסקאות עם מכונית.

עדיין, אני חושב שאם זה לא חוקי לחנות על מדרכות אז אולי כדאי באמת שנתפוס לרכבים את המקום,

אולי רק אז משהו יקרה. שיתעצבנו קצת.

כאמור, גם אתה עושה לעצמך שרות דוב...

אתה תחנה ליד המדרכה, רכב יחסום אותך כי לא יהיה לא מקום אחר, אתם תתעצבנו אחד על השני, והופ - אלימות. שיהיה בהצלחה בתחרות היריקות הזו, עד שתפגוש ערס יותר גדול ממך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב מעניין לגלות, שאני גם רוצח, תודה בר72 על גזר הדין.

זה פשוט יקרה.

נכון, אם טוסטוסים ימשיכו לנסוע על המדרכה כאילו הם בכביש המהיר, אז זה פשוט יקרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריאל ניר, הדוגמאות שהבאת כאן ממחישות את עצם פתיחת האשכול, ולרגע לא אמרתי שהמחאה לא מוצדקת. כי ביניכם, יש גם אנשים שנוהגים כמו שצריך (כמו שיש גם אנשים על 4 גלגלים שעושים שטויות ומגיע להם לעבור תאונה עצמית קשה), והאנשים בין רוכבי הדו"ג שבאמת נוהגים כמו שצריך, לא מגיע להם ההטפלות המשטרתית הזאת. אבל מה לעשות, שאתם מנסים לטפל בסמפטום ולא בתופעה. ההטפלות המשטרתית, לא נוגעת רק לכם ולחניות שלכם, מדובר בתופעת רווחת שנגדה צריך להילחם: שוטרים שמחפשים נהגים מכל סוג על שום וכלום. ראו מקרה הבחור שעצר בעצור כמו ילד טוב, תיעוד ע"י מצלמה והשוטר בכל זאת נתן לו דו"ח.

המחאה הזאת לא צריכה להתחיל ולהסתיים באופנועים שחוסמים את המדרכה. בעוד שאני מאלו שטוענים, שמחאה ספציפית בנוגע לעניין הזה תעודד חסימת מדרכות צרות על ידי קקות על 2 גלגלים, אני גם חושב שעדיף לכם לוותר על המחאה הספציפית הזאת ולארגן משהו כללי יותר שקשור לאי הסדרים שיש במשטרה, כגון: חניית ניידות במקומות אסורים, חסינות שוטרים מדו"חות, הטפלות לנהגים מכל הסוגים וכו'.

ובכל זאת, הטענה הראשונית שלי בעינה. אני לא בנאדם ששונא אנשים, ואני האחרון שאפשר להעיד עליו על דבר כזה; אך קצת חורה לי שאתם עושים מחאה עצמאית לגבי אותם דו"חות חנייה, בעוד שהאכיפה כלפיכם היא כמעט אפסית. אנשים שמסכנים יום יום, את הולכי הרגל במדרכות ואת הנוסעים בכביש - ולא זוכים לקנסות, הם גם אותם אלו שימשיכו לחסום מדרכות אחרי ש(במידה ו..)המחאה שלכם תצליח. אני הייתי מעדיף שידפקו לי דוחות חנייה פעם בכמה חודשים ושאני אוכל לטוס על הכביש ב180 קמ"ש (לא שהייתי עושה דבר שכזה, אני אדם אחראי.) מכך שאולי, אתם הרוכבים ה"טובים", נדפקים בגלל אותם חארות על הכביש (בגלל "חיסול חשבונות", לא מצליחים לעצור את העבריינים על הכביש אז נכנסים בכם בחניות), אך הדבר הראשוני המתבקש לעשות- להוקיע מקרבכם את אותם עברייני תנועה, ולעודד אכיפה משטרתית כלפי רוכבי הדו"ג בכללותם, אך בדברים מוצדקים בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי להיות הפסימיסט פה אבל את סוגיית המיקום הגיאוגרפי של להלהלנד ביחס ללאפלנד כבר ביררנו?

כי בואו נהיה רציניים ונודה בזה, אנחנו חיים במדינת ישראל ובמדינה שחצי מיליון איש יצאו לרחובות להפגין מול יוקר המחייה ושום דבר לא נעשה מה אתם מצפים שמחאת כמה רוכבים תשנה...?

זו תהיה מחאה שקולה למחאה נגד משחקי המטקות בחופים - אחוזון מיזערי של אנשים יקרא על זה באיזו כתבה אינטרנטית שכוחה ובמקרה הטוב יגיד "וואלה צודקים" ושום דבר לא יקרה ובמקרה הפחות טוב פשוט יגחך לעצמו ותוך 10 דקות ישכח בכלל שהוא נתקל בזה.

אבל תרגישו חופשי להמשיך לדבר על זה, אל תתנו לי לעצור בעדכם...8)

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, גם אתה עושה לעצמך שרות דוב...

אתה תחנה ליד המדרכה, רכב יחסום אותך כי לא יהיה לא מקום אחר, אתם תתעצבנו אחד על השני, והופ - אלימות. שיהיה בהצלחה בתחרות היריקות הזו, עד שתפגוש ערס יותר גדול ממך...

אז רגע אם הוא חונה ליד מדרכה זה בסדר לרכב לחסום אותו?

כי חשבתי שאתה לא רוצה שנחנה על המדרכה, או ליד המדרכה? אני מבולבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אם טוסטוסים ימשיכו לנסוע על המדרכה כאילו הם בכביש המהיר, אז זה פשוט יקרה...

כל הכבוד, אתה פשוט אלוף הארץ בלראות את הדברים רק דרך ההשקפה הצרה שלך.

כאילו מעולם הולך רגל לא נפגע ממכונית, תפסיק בחייך, תפסיק להיות כזה דמגוג.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון הביע את עמדתו בעדינות, אבל אני קצת ממהר, אז אקצר: לכו תז#^^נו חבורה של רוצחים מפונקים.

נכון, לא כולכם, רק אלה שנוסעים על המדרכות וכל יום כמעט הורגים לי את הילד

אני מעדיף שתעבור איזו ווספה ליד הילדה שלי מאשר שתעבור אתה עם הפה המסריח שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה הוא עוד דוגמה מובהקת למה אי אפשר לעשות כלום במדינה הזאת,וכמה קל ופשוט להשתין על מישהו.

אני לא בעל דו"ג. אם אתה בבעיה כלשהי, גם אם מדובר בחוסר צדק וחוסר פתרון מצד המדינה או החברה, אתה לבד, לבד לגמרי. חוסר הבנה וחוסר אכפתיות בפורום, שמה שמייחד אותו בין היתר הוא הבנה בתרבות הנהיגה והתנהגות בכבישים, מראה על השסעים במדינה הזאת, אל תנסו לחפש הבנה אחד אצל השני, זה סתם מוציא ממכם גועל. יהודים - ערבים, חרדים - חילוניים, ימניים - שמאלנים, מזרחיים - ספרדים, לא תמצא טיפת אמפתיה אחד לשני. אני לא איזה יפה נפש, אבל עם הגישות המסריחות שלכם אל תתפלאו אם תחטפו איזה כאפה של חוסר צדק או חוסר הבנה מהחיים, ותשארו עם זה לבד עם התסכול וחוסר פתרון.

תפסיקו לפתוח פה שרשורים על פתיחת הדלתות של הנהג הישראלי על הרכב החדש והמבריק שלכם שמשאיר לכם שריטות כואבות, אתם לא פחות גרועים בדברים אחרים הרבה יותר מסריחים.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רגע אם הוא חונה ליד מדרכה זה בסדר לרכב לחסום אותו?

כי חשבתי שאתה לא רוצה שנחנה על המדרכה, או ליד המדרכה? אני מבולבל.

לא אמרתי שזה בסדר, אמרתי שזה מה שיקרה. אנחנו חיים בישראל.

אני מעדיף שתעבור איזו ווספה ליד הילדה שלי מאשר שתעבור אתה עם הפה המסריח שלך.

דווקא צחצחתי שיניים, תראה: :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא צחצחתי שיניים, תראה: :-D

העובדה שבחרת להתייחס לשיניים, שיושבות בסוף של הפה, שגם הוא בסוף של מערכת הנשימה, או בקיצור: ההתייחסות השטחית שלך, וההתעלמות משורש הבעיה, מהסירחון שנובע עמוק מבפנים, הופכים אותך למועמד טבעי לראשות הממשלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדו"ח לא ניתן (בד"כ) ע"י שוטר כי אם ע"י פקח של הערייה. ולכן אין המחאה מופנת כלפי המשטרה. אני גם לא נכנס לנושא של הרוכבים שנוסעים על מדרכות ותוך כדי עברות תנועה רבות, כי זה לא העיניין. פה מדובר על דו"ח לצורך "עשיית קופה" של העריה. הדוג"ים בדוגמאות לא מפריעים לאיש. כל מטרת הדו"ח היא לגבות כסף, לא סדר ציבורי ולא התחשבות. ועל זה יוצא קצפם של הרוכבים.

למען הסר ספק אני מאוד בעד אכיפה של כללי התנועה על דו"ג ואשמח מאוד לראות את המשטרה עובדת יותר בנושא הזה ותוך התמקדות על כל הנקודות הרגילות שעלו פה: מעברי חצייה, מדרכות, נהיגה בריונית וכ"ו, אפילו ביטוח למרות המחיר היקר שלו. הלוואי שיותר רוכבים יהיו בני תרבות ונהגים טובים ומתחשבים יותר. בין זה לבין הדו"חות אין כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדו"ח לא ניתן (בד"כ) ע"י שוטר כי אם ע"י פקח של הערייה. ולכן אין המחאה מופנת כלפי המשטרה. אני גם לא נכנס לנושא של הרוכבים שנוסעים על מדרכות ותוך כדי עברות תנועה רבות, כי זה לא העיניין. פה מדובר על דו"ח לצורך "עשיית קופה" של העריה. הדוג"ים בדוגמאות לא מפריעים לאיש. כל מטרת הדו"ח היא לגבות כסף, לא סדר ציבורי ולא התחשבות. ועל זה יוצא קצפם של הרוכבים.

למען הסר ספק אני מאוד בעד אכיפה של כללי התנועה על דו"ג ואשמח מאוד לראות את המשטרה עובדת יותר בנושא הזה ותוך התמקדות על כל הנקודות הרגילות שעלו פה: מעברי חצייה, מדרכות, נהיגה בריונית וכ"ו, אפילו ביטוח למרות המחיר היקר שלו. הלוואי שיותר רוכבים יהיו בני תרבות ונהגים טובים ומתחשבים יותר. בין זה לבין הדו"חות אין כלום

ומה לגבי דוחות לרכבים שחונים על אדום לבן אבל לא מפריעים בעצם? למה לא למחות גם לטובתם?

ומה לגבי דוחות לרכבים שחונים על המדרכה/שדרה אבל לא מפריעים בעצם? למה לא למחות גם לטובתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...