Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בידוד רעשים ברכב - הסבר מפורט ע"י נציג STP

שימו לב! השרשור הזה בן 3263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם היה מפגש מרכז - אין לי מושג, אני לא בעניינים מאז שזה לא מרוכז דרך הפורום.

למען האמת - גם אין לי זמן לזה גם אם הייתי רוצה לבוא.

לרגל החג :-P הזמנתי היום שתי חתיכות של Stinger roadkill carpet

לאחר בדיקה - המושב האחורי והאזור של הכסאות האחוריים לא יהיה בעיה גדולה מבחינתי.

אני מתכוון לפרק את המושבים הקדמיים, כל התעלות והקיק פאנלים אבל לא את הקונסולה המרכזית - עוברים שם יותר מידי חוטים שאני לא רוצה לגעת בהם ולכן בידוד הרעשים לא יהיה 100 אחוז יסודי אלא רק באזורים הנגישים של קיר האש, רצפת המושבים והמושב האחורי.

אזור הציר המרכזי ותיבת ההילוכים לצערי לא יזכה לתשומת לב אבל זה בסדר - לא נכנס משם רעש רב אם בכלל.

בנוסף לכך באותה ההזדמנות אני הולך לסלול חיווט חשמל דרך מסך המגע של הCARPC עד לתא המטען היכן שנמצא המוח של חיישני הרוורס ואני הולך להעביר את המצלמה לAV2 במקום אחד - למה זה?

בגלל שמתברר שלמסך שלי - הEBY701 יש חוט ירוק - שברגע שמחברים אליו מקור מתח 12V - מה שמחובר לAV2 - הוא עובר אליו באופן אוטומטי וככה בעצם מפעילים מצלמת רוורס באופן אוטומטי ברגע שעוברים לרווס על מסך מגע של CARPC.

גיליתי את זה במקרה - זה לא היה כתוב בחוברת הדרכה של המסך למרות שחיפשתי את האופציה.

בנוסף לכך - השדרוג הבא יהיה שלושת הגדולים - אבל מכה מכה, לאט לאט - גם בכדי להוציא את התקציב נכון וגם בכדי לא להשתעמם מהר מידי :-D

מה שיבוא אחרי זה יהיה בעיקר בניית קרוסים פסיביים והרבה מדריכים כתובים והמטרה היא לבנות קרוס פסיבי בעלות הכי נמוכה אבל עם התמורה הכי גדולה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא יודע מה לקחת אם אתה מגיב ככה על שרשיר של שמונה עמודים אבל אני רוצה קצת מזה גם

:-P:-P:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם. מישהו יודע איפה אפשר לקנות חומר בידוד של stp ? אני דיברתי עם יוני שאמור היה לסגור עם stp אבל עדיין לא סגר. אז כנראה לא יסגור איתם בכלל. אם מישהו מכיר מקום שמוכר מוצרים שלהם אז תכווינו אותי. אני צריך לעשות בידוד לדלתות ובאגג׳. תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא מייבאים לארץ אבל אפשר להשיג סקנד סקין או דיינמט

חברות טובות והמחירים לא גבוהים

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק

כמו שכבר רשמתי - אפשר לעבוד מולם ישירות וגם יש להם תת אתר בEBAY גרמניה (העליתי לכאן לינק) ממנו ניתן להזמין מהחומרים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם תת אתר בEBAY גרמניה (העליתי לכאן לינק)

מה שפרסמת פה כבר לא מוכרים כלום. יש כל מיני מוכרים אחרים שניתן לקנות מהם. הנה דוגמא

המחיר הוא 130 + 45 משלוח אירו + כנראה מסים שלנו. יוצא לא זול לחבילה מהארץ. לצורך השווה לפני כשנתיים קניתי 5 יריעות של STP SILVER ב500 שקל בארץ.

היום אני לא מוצא איפה ניתן לקנות אותו בארץ.

עדי, אתה אומר באצם שניתן להזמין דרכם ישירות? למי שלחת מייל? הכוונה לרוסיה, ארה"ב או אירופה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל זאת זה יותר משתלם מאשר לקנות DYNOMAT בארץ. גם מבחינת אובי, דינומט 1,7 ממ, SILVER 2 ממ, GOLD 2,3 ממ

וגם מבחינת כמות החומר, כאשר BULK של STP 4 מ"ר לאומת 3,3 מ"ר של DYNOMAT

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שלחתי אימייל ישירות לSTP, לדעתי רוסייה אבל האימייל היה .COM בסוף עד כמה שזכור לי - כנס לאתר שלהם דרך חיפוש בגוגל אתה כבר תמצא שם את האימייל.

בכל מקרה, קצת עדכונים לגבי מה שכבר הגיע, למה אני מחכה ומה הולך להתבצע ברכב:

1. הגיעה אליי כבר חבילת קליפסים לדיפונים של הדלתות - אני הולך להוציא את הגריל של הרמקול מהדלת הימנית אחורית ולהחליף אותו עם זה שבדלת הימנית הקידמית ולהעביר מגריל לגריל את הבד שיוסי מתח עליו (זה נראה משגע).

2. תוך כדי אני הולך להשלים קליפסים חסרים ולהחליף כאלה שלא נתפסים טוב וגם לחזק בסיליקון את הקליפסים בכדי שלא ירעדו.

3. אני מחכה לטרמינלים, בידוד כוויץ, שרוולי פיבר סרוגים שיגיעו - בכדי לעשות שדרוג שלושת הגדולים.

מצאתי בורג שמתאים בול למקום שיש לי בבלוק מנוע להברגה וזו תהיה נקודת המינוס מהמנוע\אלטרנטור לגוף הרכב.

4. אני מחכה לשטיחי בידוד של סטינגר - רודקיל-קארפט שאותם אני אגזור לפי צורת השטיחים המקוריים ואז אפרק ברכב מושבים ותעלות וקיקים בכדי להכניס מתחת לרצפה.

5. תוך כדי אני הולך לסלול כבל 12V למסך מגע בכדי להדליק אותו כשאני עובר לרוורס - הכבל של המצלמה כבר הועבר לAV2 והכבל של ה12V כבר מחכה מקופל בצד לסלילה שלו עד תא המטען וחיבור למוח חיישני הרוורס.

6. לקחתי מהעבודה מדפסת תגיות והכנתי סימונים לכל הכבלים - רמקולים, מחשב, ציוד עזר ואני הולך לסמן את הכל ברכב תוך כדי בכדי שאם יום יבוא ואצטרך לפרק את הכל - כשאחזיר את הכל ברכב הבא - לא יהיה לי סיוט להקים את הכל מהתחלה.

למעשה אני יכול כבר להתחיל עם נושא הדיפונים והגרילים אבל אני מחכה ליום יותר מתאים לביצוע העבודה.

יש למה לחכות :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכניות ענקיות יש לך :)

יש לי כמה שאלות:

1. מה סוג הבד? יש לך מושג איפה קונים?

4. אם אתה כבר הולך לפרק את השטיח, לא אדיף לנסות ולכסות כמה שיותר שטח - למה לחתוך לפי השטיחונים המקוריים?

6. התגיות יתפסו טוב על הכבלים? לפי דעתי כדאי לך להוסיף שרוול מתכווץ שקוף מעליהם. דרך אגב, מישהו יודע מה הדרך הטובה ביותר לסימון על פני פאנל שליטה מאלומיניום?

שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יש למה לצפות,

שידרוג של התקנה שהיא כבר דיי משודרגת :-D.

אני חושב שבידוד הרצפה יתרום לך חוץ מבידוד רעשים,גם לבליעת החזרים שמגיעים מכיוון הרצפה.

שלב הבא .. בידוד התקרה :wink:.

נשמח לתוצאות מהשטח, וכמובן תמונות.

בהצלחה .

CarPc with Audison Bit 1, Morel elate 6 on Zapco 350.2

Morel CDM 880 on Zapco 200.2, Morel MT23 on Zapco z50s2

JL Audio W3 on Alpine MRP M500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכניות ענקיות יש לך :)

יש לי כמה שאלות:

1. מה סוג הבד? יש לך מושג איפה קונים?

4. אם אתה כבר הולך לפרק את השטיח, לא אדיף לנסות ולכסות כמה שיותר שטח - למה לחתוך לפי השטיחונים המקוריים?

6. התגיות יתפסו טוב על הכבלים? לפי דעתי כדאי לך להוסיף שרוול מתכווץ שקוף מעליהם. דרך אגב, מישהו יודע מה הדרך הטובה ביותר לסימון על פני פאנל שליטה מאלומיניום?

שיהיה בהצלחה.

במקום אחד היית צריך להתחיל ישר משתיים... :-P

סוג הבד - stinger roadkill carpet תרשום באיביי

לגבי פירוק השטיחים - השטיחים של האוונסיס מכסים בול את שטח הרצפה הישר.

בכדי לא לנפח את השטיח המקורי יותר מידי ולא להלחם עם הסגירה שלו.

התגיות יתפסו טוב על החוטים - אנחנו משתמשים בעבודה במדפסת תגיות הזו בכדי לסמן כבלי רשת במעבדה...

סטולרקום (לא זוכר את השם הפרטי או אולי אפילו מעולם לא ידעתי אותו?)

כן - התקנת הקיק פאנלים אצלי בהחלט תאהב כמה שיותר ריפוד באזור הרצפה. בכלל - כאשר מתקינים רמקולים בקורות אחת ההמלצות שהכי חוזרות על עצמן בפורומים בחו"ל היא לשים ריפוד על הדשבורד.

לגבי בידוד התקרה - אין כל כך צורך - כאשר מקישים על הגג של האוונסיס מגלים שעשו שם עבודה טובה מאוד מראש ובאמת אין שום רעשים מהגג.

הדברים היחידים ש"מנגנים" אצלי כרגע זה הצלון האחורי (צריך לדחוף שם קצת ספוג או פשוט להעיף אותו - לא משתמש בו גם ככה) והקפיץ של הבוסטר של הילדה - צריך לדחוף שם קצת קצף אוויר אבל אני לא רוצה לגעת בזה וזה לא מפריע לי במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המספרים היו בהתאם למספרי הסעיפים שלך שלגביהם שאלתי :)

אני מכיר את stinger roadkill, התכוונתי לבד של הרמקולים. יש לי בד ״אקוסטי״, אבל הוא מאוד עבה ודי מכוער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"בד אקוסטי" שחור כמו שאתה קורא לזה.

אפשר לראות את זה בשרשיר של הפרוייקט BIGASS BITCH :-D שנעשה באוונסיס. עמוד 16 אם אני זוכר נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...