Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בידוד רעשים ברכב - הסבר מפורט ע"י נציג STP

שימו לב! השרשור הזה בן 3196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שאני נוסע בו (בה) כל הזמן היא האוונסיס - הדלתות שם לא קטנות אתה יודע.

השתמשתי בבאלק אחד ובודד לשתי הדלתות וזה כיסה בכל דלת -

שכבה אחת בדופן החיצוני

שכבה אחת בדופן הפנימית

את כל הדיפון

כאשר בדופן הפנימית זה גם כיסה את לוחיות האלומיניום שהוברגו לדלתות ע"י יוסי באיזה 9000 ברגים :-D

אין מהדלתות רזוננס של פח בשיט, הבעיה היחידה שיש לי שם זה וויברציות מהדיפונים.

לאחרונה אני ניסיתי לרכוש ביטופלסט של STP וראיתי שקצת אין לי זמן לנסות למצוא מוכרן לשם כך אז חשבתי להזמין שתי יריעות של אובר-קיל של סטינגר (חומר מעולה אפרופו) אבל בסוף היה לי הכי נוח וגם בעצם באותו מחיר - לרכוש שתי יריעות של דיינאליינר דרך דרור.

כרגע זה מחכה עד שאני אחליט כמובן אם אני נשאר עם הL6 או כן בוחר לשדרג אותם לסדרת הSE אם כבר יש לי הזדמנות.

בהתחלה שאלתי את עצמי אם אני רוצה להוסיף עוד שכבת בידוד על הדיפון ועל הדופן הפנימית אבל אחרי שעשיתי שיעורי בית והגעתי לסרטונים האלה כבר היה ברור לי שהטיפול הנכון הוא בכלל חומר סופג וויברציות ולא עוד יריעות בוטילניות.

עד כמה זה יעשה הבדל? - נראה...

כמו שאתה כבר מבין - אני הולך לגבות את הדברים שאני כותב במעשים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגבי שטח הבידוד אתה צודק, הבאלק מגיע 3.6 מטר רבוע, אין סיבה שלא יספיק,

שכחתי שהוספתי קצת בצדדי תא המטען והדלת האחורית. פרט שולי :lol:

לגבי הספוגים, אני יותר ממחכה לעדכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי תיקון קטן באלק מגיע 36sq.ft שזה יוצא 3.3 מטר מרובע

אדי רוב האנשים ששמו חומר על הדלתות רובם לא חשבו על להשתיק את הרעשי כביש נסיעה אלה להוריד רזוננס "ורעשי פח" יותר בשביל לתת לרמקול לנגן יותר טוב.{יש אנשים עם אגזוז זרימה חופשית/אגזוז לחץ שהרעש שלו בלתי נסבל אז למה מלכתחילה לבודד דלתות :idea: }

לגבי בית גלגלים ודנלייניר תוסיף לזה שהחומרים האלו לא זולים בכלל וכשאתה מראה למישהו את החומר שזה ניראה מין ספוג כזה והמחיר שלו יותר יקר ביחס ליריעה בוטילית אז הרבה ישר מתקפלים בגלל המחיר.

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, המחיר הוא מאוד יקר לחומרים האלו. וכאשר בן אדם מין השורה מסתכל על האם להשקיע במגבר יותר טוב או במקום זה לקנות בידוד והתקציב 1-3K, אז ברור מה הוא יבחר. גם אני בתחילת דרכי חשבתי כך. היום לא אתחיל לבנות מערכת אם לא אשים לפני זה בידוד /איטום.

מחפש תקליטים ויניל של רוק כבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי תיקון קטן באלק מגיע 36sq.ft שזה יוצא 3.3 מטר מרובע

אדי רוב האנשים ששמו חומר על הדלתות רובם לא חשבו על להשתיק את הרעשי כביש נסיעה אלה להוריד רזוננס "ורעשי פח" יותר בשביל לתת לרמקול לנגן יותר טוב.{יש אנשים עם אגזוז זרימה חופשית/אגזוז לחץ שהרעש שלו בלתי נסבל אז למה מלכתחילה לבודד דלתות :idea: }

לגבי בית גלגלים ודנלייניר תוסיף לזה שהחומרים האלו לא זולים בכלל וכשאתה מראה למישהו את החומר שזה ניראה מין ספוג כזה והמחיר שלו יותר יקר ביחס ליריעה בוטילית אז הרבה ישר מתקפלים בגלל המחיר.

רועי - גם אני מחכה, גם אני.

ג'וניור

באלק היום עולה למעלה מ900 שקלים

יריעה אחת של החומר הספוגי הזה עולה בין ה300 ל350 שקלים

הייתי אומר שעד כמה שיריעה אחת כזאת יקרה - להוסיף שתי יריעות כאלו במקום להוסיף עוד באלק (שלא לדבר על כאלה שזורקים עוד באלק על כל דלת) זה עדיין שני שליש מחיר.

אז - מה זול יותר?

עכשיו תסביר לי - מי הם המפגרים האלה שמשפרים את הרכבים שלהם עם כל הקיטי גדישה האלה, צנרות פתוחות, חלקים מקרבון פיבר ועוד ועוד הקלות משקל - אבל אז זורקים על כל דלת באלק שלם???

כמה הספוג הזה שוקל? - כמה רעש הוא יעצור מעבר לשכבה בטוילנית אחת? - יחסית הרבה לעומת המשקל שלו...

בנוסף לכך יש לך ספוגים כאלה עד עוביים של 1 ס"מ אצל חלק מהיצרנים - השכבה העבה של הדיינא ליינר היא 6 מ"מ למשל ואם אני זוכר נכון האובר קיל עוד יותר עבה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יריעה אחת של ספוג היא 12 sq.ft והמחיר שלה סביב 3 יריעות של דאנמייט אקסטרים לאנשים זה ניראה יקר ולא מוכנים להשקיע על "חתיכת ספוג" סכום כזה.

אני לא דיברתי על אנשים שמשפרים רכבים בסך הכל על דוד שמייצר הרבה רעש:-P

בקשר למשקל של דנלייניר הוא אפסי,למי שמחפש להשתיק קצת את הרכב נכון יש חומרים יותר יעודיים.

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה מה שהיה קורה עם גו'ניור אם הוא היה חי במדינה הנכונה :-P

ואל תזהם לי את השרשור עם דברים שגורמים לג'וניור זקפה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרוייקט הבא של גוניור: ZX-26KD, צעצוע עדין מבית ZAPCO.

הקשר היחיד לשרשור אלו המניות שהוא יצטרך לקנות באחת מחברות הבידוד בשוק. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה STP היריות יותר גדולות(0.53 m x 0.75 m). בחיצוני של הדלת בול יריה אחת של STP נכנסה לי בפז'ו 306 שלי. באלק של 10 עלה לי סביבות 1000 ש"ח של GOLD. SILVER הייה באותו מחיר רק 8 יריות אז באלק אחד מספיק בלי בעייה ל2 דלתות ונשאר לבגאז'.

עריכה: לפחות לפי אתר שלהם 4 יריות לדלתות וזה אפשרי אם לפעול לפי הוראות שלהם. לכסןת מבפנים אפילו 75% . לסגור פתחים טכניים ולכסןת בבדות וגם דיפונים. אני חושב שאפשר. אפילו אם זה 5 יריות, 500 שח? לא נורא בכלל לדעתי

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה STP היריות יותר גדולות(0.53 m x 0.75 m). בחיצוני של הדלת בול יריה אחת של STP נכנסה לי בפז'ו 306 שלי. באלק של 10 עלה לי סביבות 1000 ש"ח של GOLD. SILVER הייה באותו מחיר רק 8 יריות אז באלק אחד מספיק בלי בעייה ל2 דלתות ונשאר לבגאז'.

עריכה: לפחות לפי אתר שלהם 4 יריות לדלתות וזה אפשרי אם לפעול לפי הוראות שלהם. לכסןת מבפנים אפילו 75% . לסגור פתחים טכניים ולכסןת בבדות וגם דיפונים. אני חושב שאפשר. אפילו אם זה 5 יריות, 500 שח? לא נורא בכלל לדעתי

אתה רואה כמה זה חוסך אם עושים את זה לפי ההמלצות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד שני סרטונים מאוד יפים שלהם:

http://www.youtube.com/watch?v=IRvaFCHqsDg&feature=g-vrec דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

מראים לכם כאן בעצם איך הם עובדים על מכונית שלמה - בתי גלגלים, תא מטען, רצפת תא נוסעים ודלתות.

הם משום מה בחרו לעבוד כאן עם חומר נוזלי ושכבת בד שנדבקת אליו וזה נראה כמו סיוט של עבודה. את תא המטען הם בודדו בצורה פסיכית אבל כמו שאתם רואים הם השתמשו בחומר הנוזלי, בSPL שלהם ובביטופלסט שהם חומרים מבוססי קצף והם מאוד קלים.

בדלתות אתם רואים שהם ממש לא התחרפנו שם.

אני מתאר לעצמי שהמטרה היתה להשאיר את הרכב קל משקל.

http://www.youtube.com/watch?v=uedU9JWEq40&feature=related דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

בסרטון הזה אפשר לראות שהם השתגעו לגמרי לגבי תא הנוסעים אבל תשימו לב איך הם מטפלים בדלתות -

שכבה אחת בוטילנית בדופן החיצונית ועליה שכבה אחת של ספוג.

בקושי אפשר לקרוא לזה שכבה אחת בדופן הפנימית של חומר בוטילני וספוג רק במקומות אסטרטגיים.

לא שתי שכבות ובטח שלא שלוש שכבות של יריעות בוטילניות לפי מה שזה נראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו - ראיתי בדיוק עכשיו שחבר פורום מוכר ביד 2 שתי יריעות של דיינאליינר - הזדמנות טובה בשבילך

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...