Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סכיני גילוח גילט פיוזן פאוור במחיר שפוי?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 3424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את הXBLADE לא ניסתי.

אני חושב כנראה לחזור לגילט, או אפילו למכונה חשמלית לאחר שגם המכונה החשמלית של פיליפס לא נדלקת יותר.

האקס בלייד נחמד, אבל עדיין ג'ילט טובים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצטער, אבל אין כבר אפשרות עריכה, אפילו יש קופון 7% הנחה, ככה שיוצא אפילו יותר זול:

VCUK331

אושרי מאיפה אתה מוצא את הקופונים האלה?

הקוד הזה כבר לא עובד ויהיה נחמד אם יש קוד קופון חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אתרים של קופונים שמתעדכנים:

http://www.vouchercodes.co.uk/chemistdirect.co.uk

לפעמים זה עובד ולפעמים לא, אבל תמיד שווה לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעברו לסכינים של שיק, שנקראים באירופה וילקינסון שוורד. סכין בשתי רמות מעל הג׳ילט.

אני הזמנתי מכאן: http://www.ebay.co.uk/itm/15-x-WILKINSON-SWORD-HYDRO-5-BLADES-FREE-RAZOR-MEN-GIFT-PACK-BRAND-NEW-UK-/180725950201?pt=UK_Health_HairRemoval_RL&hash=item2a141b26f9#ht_949wt_689

יוצא היום, בגלל עליית השער של הפאונד 160₪ שזה עדיין זול, למעמד ועוד 14 סכינים. בלי מבצעים ובלי בטיח.

אם כבר הוקפץ.

הזמנתי מאותו מוכר , ללא דמי משלוח, קיבלתי והכל בסדר. נראה שמדובר באחלה סכין, למרות שהגילוח קצת פחות "קרוב"- אולי בגלל שלא מדובר בידית רוטטת (לא יודע למה, הגילוח מרגיש יותר טוב איתה. מנסיון עם מאך 3 ופיוז'ן, רגיל ופאוור). בסה"כ מרוצה מהקניה עד עכשיו.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני משתמש שנים בג'ילט פיוז'ן ומאד מרוצה,אבל במחירים של הסכינים פשוט שערוררייה.

12 סכינים = 209 ש"ח בשופרסל , 190 בסופר פארם.

למה מה קרה ?!?!?

ראיתי סכינים של הידרו שיק במחירים שפויים יותר אבל אין לי ניסיון איתם ואני לא מעוניין לזרוק סתם כסף.

לעבור למכונה לא בא בחשבון.

יש לכם הצעות? טיפים? באיזה מצב אתם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שנים טובות התגלחתי עם שיק קוואטרו טיטניום. לאחרונה נמאס, בעיקר בשל העובדה שהרווח בין הלהבים היה נסתם מהר מאד עם שערות באופן שכבר לא ניתן היה להוציא את זה עם מים.

בשל המחירים נקנו סכינים עם 5 להבים ממותג הבית של סופר-פארם (לייף, או אנא אערף מה) - בינתיים בסדר גמור, עושים את העבודה. לא שיא העידון, אך הגילוח טוב ולא חותכים, עדיפים על השיק.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים באמת שערורייה, האינטרנט והפורומים השונים גם כן מפוצצים דיונים ותלונות מהסוג הזה.

אין כאן הרבה מה לעשות, או שתתגלח עם גרזן או שתצטרך לשלם את המחירים האלו.

ובנימה רצינית יותר, אני גם כן חיפשתי תחליף לג'ילט פיוז'ן אבל לצערי עוד אין דבר כזה.

XBLADE עשו באז גדול וכשקיבלתי את המוצר גיליתי סכין באיכות סבירה, לא יותר, עושה את העבודה

ועדיף בהחלט מסכין חד פעמית (או גרזן) אבל לא מתקרב בכלל לג'ילט.

אני אישית קונה רק במבצעים סכינים, יש הרבה פעמים לחברי 365 ועוד מועדונים כל מיני מבצעים על הסכינים,

לדוגמא- רכשתי חבילת מתנה של ג'ילט שזה ידית + 4 ראשים של Pro Glide + ספריי דאורדורנט קטן + אפטרשייב קרם

קטן ב-55 שקל.

בנוסף לזה, אם תשתמש בקרם\קצף גילוח איכותי ותתגלח "By the book", כלומר על פנים חמות

ולחות אחרי המקלחת סכינים יכולים להחזיק גם חודשיים בלי בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון שלי עד לא מזמן היה סכינים חד"פ של ג'ילט, מתומחרים באופן סביר ומחזיקים מעמד מספר שבועות.

מאז שהתחלתי לנסוע לאסיה חזרתי לג'ילט מאך 3, במחירים של שם אני יכול להרשות לעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיוז'ן?

אני עם המאך 3 וזה עושה את העבודה.

מתגלח 3-4 פעמים בשבוע - סכין מחזיק כחודשיים.

לפני ובמהלך כל גילוח אני טובל את הסכין בקצת מים רותחים, זה ממיס את כל הג'יפה והשאריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי להשתמש במשחת גילוח ממ מתוצרת הארץ במקום כל הח*א הזרחני בצבעי כחול\ירוק\סגול רדיואקטיבי

המשחה הזו כל כך הרבה יותר טובה שאפשר להספתק בלהב פשוט יחסית כמו ג'ילט סנסור והגילוח נעים וחלק

1_131891573.JPG

horsepower is an illusory mathematical equation; torque is real and the source of all good things in the universe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מחפש משחת גילוח טובה כדאי לכם לנסות את הקרם של AHAVA.

אין מה להשוות אותו לקצפים ולג'לים למיניהם.

עולה די יקר אבל ניתן למצוא אותו במבצעים בסופר פארם - שווה כל שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...