Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סכיני גילוח גילט פיוזן פאוור במחיר שפוי?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 3400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי את ה-hydro5 ומאוד התאכזבתי. בסופו של יום למרות שהיא מרגישה ביד טוב יותר, ונותנת תחושה איכותית, הגילוח פחות חלק, הרבה יותר גירויים בעור ותחושת משיכה לא נעימה. אחרי שלושה שבועות של ניסיון חזרתי לפרוגלייד.

סתם כהערת אגב, אני קצת מתקשה להבין את המחאה הרחבה כ"כ נגד המחיר. סה"כ בחישוב שנתי מדובר על הוצאה באמת לא גדולה. אני מחליף סכין כל חודש, ומרגיש בדר"כ שיכולתי למשוך עוד בלי הרבה בעיה עם הסכין. סביבות ה-180 ש"ח לשנה לסכינים הכי יקרים של ג'ילט. בהשוואה למוצרים אחרים בחישוב שנתי זה באמת לא מה שעושה את ההבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

kramerica, האמת שאתה הראשון שאומר את זה, מתוך הרבה אנשים שעברו להידרו 5 ואומרים ההיפך.

אני אישית עם עור סופר רגיש, ועם ההידרו יש לי פחות דימומים וגם אין גירוי בעור, מה שעם הג'ילט

היה קורה לי לא מעט.

יכול להיות שאתה באמת רגיש לסכין הספציפי, קורה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתכנעתי גם! אבל איך המחיר עלה ל200 שקל??

יקר.

האמת שאחרי שקראתי את התגובה שלך ראיתי שהוא הוסיף 4 פאונד למחיר.

שלחתי לו הודעה, שבעבר המלצתי על הרכישה ממנו, אבל שדמי המשלוח הפכו

את הדיל ללא אטרקטיבי.

הוא אמר שאין בעיה, ושכל מי שאני ממליץ לו עליו, שיצור איתו קשר בהודעה דרך

איביי, שיציין שהוא הבטיח לבטל דמי משלוח למי שמגיע דרך משתמש oshri30,

ואחרי שהוא מאשר את זה, תבצעו את הרכישה אבל חכו שישלח לכם הודעת תשלום

חדשה, והיא תהיה ללא דמי משלוח.

מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה באמת קשור לסוגי עור, שלי מעולם לא היה רגיש.

התגלחתי בעברי עם ג'ילט סנסור 2, מאך 3, מכונת גילוח של פיליפס, מאך 3 טורבו, מכונת תספורת על אפס ופיוז'ן פרוגלייד. מעולם לא היתה לי בעיה.

ההידרו 5 הוא הראשון שהיה לי ממש לא נעים, וחבל, כי האחיזה שלו היא הנוחה ביותר שהיתה לי עד היום, למרות שזה כמעט בלתי אפשרי לגלח איתו מתחת לאף בלי כל מיני זוויות שהן על גבול האקרובטיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? אם אתה מרים את החלק העליון שלו, הוא מתקפל, והופך נוח מאוד לגילוח מתחת לאף וכדומה.

זה אחד הדברים שהכי אהבתי בסכין הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעברו לסכינים של שיק, שנקראים באירופה וילקינסון שוורד. סכין בשתי רמות מעל הג׳ילט.

אני הזמנתי מכאן: http://www.ebay.co.uk/itm/15-x-WILKINSON-SWORD-HYDRO-5-BLADES-FREE-RAZOR-MEN-GIFT-PACK-BRAND-NEW-UK-/180725950201?pt=UK_Health_HairRemoval_RL&hash=item2a141b26f9#ht_949wt_689

יוצא היום, בגלל עליית השער של הפאונד 160₪ שזה עדיין זול, למעמד ועוד 14 סכינים. בלי מבצעים ובלי בטיח.

מצטרף להמלצה. אין מה להשוות לג'ילט. לא בנוחות השימוש, לא באיכות הגילוח ולבטח גם מחזיק זמן רב יותר.

רזי.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חברים, בהשראת השרשור הזמנתי את חבילת ה-14 סכינים + ידית של וילקינסון סוורד Hydro5.

לצערי נראה שהזיפים שלי לא מסתדרים איתם כ"כ טוב... במקרה שלי אחרי גילוח או שניים הסכין כבר לא אפקטיבי בכלל, וגם נחתכתי איתו בגילוח יותר מהרגיל. בקיצור חוזר לג'ילט.

אני אשמח למסור ללא תמורה את החבילה שהזמנתי, כלומר הידית + 13 סכינים שנותרו (השתמשתי רק באחד).

ניתן ליצור קשר בה"פ. (אני גר במושב באיזור לטרון, ועובד בת"א, אפשר יהיה לתאם ולבוא לקחת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

נותרו לי למכירה 5 ערכות ג'ילט

כל ערכה מכילה:

א. ארבעה סכיני גילוח מאך-3

ב. סכין ג'ילט פיוז'ן + ידית של ג'ילט פיוז'ן

מחיר כל ערכה 40 ש"ח

באיסוף עצמי מאשדוד

61206_10152301349515331_1136865120_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידי פעם יש מבצעים על סכיני ג'ילט פיוז'ן.

יש כרגע מבצע בשופרסל של 12 סכיני ג'ילט פיוז'ן ב100 ש"ח.

קניתי, למרות שיש לי עדיין 10 סכינים בבית מהמבצע הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר שווה לכל נפש של 125 שח ו14 ימי המתנה קניתי 15 סכינים וידית הידרו 5. סה״כ די מרוצה, בצירוף עם גילוח עם ציפיות נמוכות יותר (הפסקתי עם הפרפקציוניזם) קיבלתי תוצאה מצוינת. אם כי לא מתאים לגילוח יומיומי. כשאני מתגלח פעם בכמה ימים התוצאה טובה פי כמה.

הסכינים אגב נגמרות ממש מהר. פס האלוורה שאמור להראות מתי הסכין יוצאת לגמלאות נעלם אחרי כמה גילוחים בודדים.

הסכינים של ג׳ילט החזיקו לאדם קמצן כל החיים. אבל עם מחיר כזה, לא פלא

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולחשוב שאני משלם 100 ש"ח על גילוח יומיומי כולל כל החומרים לשנה שלמה:

http://artofmanliness.com/2008/01/04/how-to-shave-like-your-grandpa/

הצרפתיות לא מסתדרות עם הקוריאנית, לכן אני מחנה אותן רחוק אחת מהשניה:-D

לעבוד עם כובע, בגד ים וכפכפים, נראה לי שאני בגן עדן.8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? אם אתה מרים את החלק העליון שלו, הוא מתקפל, והופך נוח מאוד לגילוח מתחת לאף וכדומה.

זה אחד הדברים שהכי אהבתי בסכין הזה.

אושרי אשמח אם תוכל להסביר כיצד בדיוק לעשות את זה?

מזאת אומרת להרים את החלק העליון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל בקישור הזה זה מראה איך החלק העליון מתקפל אחורה, ואז הסכין מאפשר לגלח מתחת לאף

או במקומות בעייתיים.

גם כאן, החל מ 1:30 תראה איך זה מתקפל:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...