Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סכיני גילוח גילט פיוזן פאוור במחיר שפוי?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 3399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 206
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר הרבה יותר מורכב לתחזוקה ולשימוש. אני משתמש בקיט שתיארתי וכבר שנים שלא קניתי תער.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הקופון הזה עוזר למישהו?

ג'ילט פיוז'ן מארז של - 12 יחידות - 100 ש"ח.

כתוב שזה לחברי מועדון (אפשר לבקש ממישהי שאתם מכירים את המספר ת.ז שלה, או לבקש ממי שעומדת לפניכם בתור לקופה).

תקף בסניפי ניו-פארם. עד התאריך: 1/5

* אני לא יכול לפרסם קישורים, לכן תצטרכו להעתיק את הקישור ולהדביק בשורת הכתובות בדפדפן שלכם.

interload.co.il/upload/127314.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
גם אני קניתי פעם ככה. אממה. מדובר בסכיני פיוז'ן ולא פיוז'ן פאוור והם לא טובים לידית עם רטט. מתכהים אחרי שבועיים לאומת סכין פאוור שמחזיקה אצלי חודש בגילוח של פעמיים-שלוש בשבוע.

אכן אתה צודק, :-(

סכיני הפיוז'ן הכחולים האלה לא שווים הרבה, תוך חודש נהרסו לי כבר שני סכינים (!). בעוד שהפואוור אני זוכר כל סכין החזיק כחודשיים+ בכיף.

כנראה שלא סתם הוזילו אותם...

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט: "גם אני קניתי פעם ככה. אממה. מדובר בסכיני פיוז'ן ולא פיוז'ן פאוור והם לא טובים לידית עם רטט. מתכהים אחרי שבועיים לאומת סכין פאוור שמחזיקה אצלי חודש בגילוח של פעמיים-שלוש בשבוע."

שמעו חברים,

מדובר ב 4 סכיני מאך 3 , ו אחד סכין וידית של פיוז'ן

לומר על פיוז'ן ומאך שלוש שהם לא טובים ? אותי זה מצחיק

בכל מקרה, מי שנהנה לקושש קופונים ל- 8 סכינים במחיר "מבצע" של 100 (כלומר 4 סכינים ב 50) , בזמן שיש אפשרות ל 5 סכינים במחיר הזה , ועוד כולל משלוח ... שיהיה בכיף..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אתה צודק, :-(

סכיני הפיוז'ן הכחולים האלה לא שווים הרבה, תוך חודש נהרסו לי כבר שני סכינים (!). בעוד שהפואוור אני זוכר כל סכין החזיק כחודשיים+ בכיף.

כנראה שלא סתם הוזילו אותם...

מאז הפתיחה של האשכול הבאתי 16 סכינים מאי-ביי. עקבתי איזה שבוע אחרי עסקאות והגעתי למסכנה שצריך לקנות לפחות 16 כדי שיצא ממש אטרקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז הפתיחה של האשכול הבאתי 16 סכינים מאי-ביי. עקבתי איזה שבוע אחרי עסקאות והגעתי למסכנה שצריך לקנות לפחות 16 כדי שיצא ממש אטרקטיבי.

אתה מדבר על הפרוגלייד הידני החדשים, נכון ? אכן על הפנים... ופרוגלייד החשמליים - מחירי שחיטה

שיקפצו לי ג'ילט. יש לי סטוק מהמאך שלוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך מישהו שחוזר מארה"ב תבקש שיקנה לך.

אני חזרתי לפני כמה ימים וקניתי 16 סכינים ב-30$ ב-COSCO (גילט פיוזן).

אתה מדבר על הפרוגלייד הידני החדשים, נכון ? אכן על הפנים... ופרוגלייד החשמליים - מחירי שחיטה

לפני חודש ברשת COSTCO בארה"ב ראיתי מחיר של 45$ ל-16 סכיני פרו-גלייד פאוור והחלטתי לא לרכוש כי חשבתי בטעות שהמחיר בארץ דומה...להפתעתי המחיר בארץ עבור שמיניה הוא 200 ש"ח!!!!

כנראה אזמין מ- ebay במחיר דומה למה שקורה ב- COSTCO אבל עדיין יקר יותר.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אני עדיין משתמש בפיוז'ן פאוור וזה מה שקניתי.

ניסית את הפרו גלייד ולא מצאתי הצדקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...