Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת מערכת ב 50 אלף ש"ח

שימו לב! השרשור הזה בן 3592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יאוי אני לא מאמין שאתם כל הזמן ממשיכים לחפור בכמה הבן אדם קנה ובכמה הוא הפסיד! חאלס עזבו אותו למה להדחף לדברים שלא קשורים לנושא?

ועודד מתי תבא לנתיבות אני רוצה לשמוע תמערכת שלך כבר!

ותבוא לשמוע את שלי(:

וואלה היום חזרתי מאילת איזה חום מפחיד,וביציאה מאילת אני רואה פקק של איזה 5 קילומטר בכניסה לאילת.

פשוט כי זה המקרה ההפוך לכל מה שאי פעם ראיתי כאן בהיסטוריה של הפורום.

מה שכן מאוד מסקרן זה באמת מה תהיה התוצאה הסופית של מערכת כזו אחרי כוונים - כי הסט, לפחות לפי המחיר - טומן בתוכו פוטנציאל לא קטן, אבל מחיר זו לא הבטחה להצלחה, כבר למדתי את זה מזמן.

והמגברים, למרות היותם מגברים פשוטים וזולים (בחו"ל לפחות) הינם מגברים עתירי הספק מבית טוב.

יחידת ראש רצינית של אלפיין ביחד עם פרוססור שכבודו במקומו מונח.

רכב שעבר בידוד במקומות הנכונים.

ומה שאפשר לאמר זה שאיך שלא נביט על השרשור הזה - יש כאן פוטנציאל לא קטן בכלל בכלל.

במילים אחרות, חלק מהשרשיר הזוי, חלק מהשרשיר פשוט מקומם, חלק מהשרשיר מבאס מתחילתו אבל בסופו של דבר אני לא יכול לאמר שמה שקרה כאן לא מעניין אותי אלא להפך, מעניין מאוד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 785
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יאוי אני לא מאמין שאתם כל הזמן ממשיכים לחפור בכמה הבן אדם קנה ובכמה הוא הפסיד! חאלס עזבו אותו למה להדחף לדברים שלא קשורים לנושא?

ועודד מתי תבא לנתיבות אני רוצה לשמוע תמערכת שלך כבר!

ותבוא לשמוע את שלי(:

וואלה היום חזרתי מאילת איזה חום מפחיד,וביציאה מאילת אני רואה פקק של איזה 5 קילומטר בכניסה לאילת.

אנחנו לא חופרים לבן אדם!

אנחנו רוצים שאחרים לא יעשו את הטעות שהוא עשה. !

וכמו שאדי אמר.

לרוב שרשור של מחפש מערכת של 50,000 שקל. הבחור בסוף קונה אולי ב5,000 שקל.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער מראש אם אני ה"איש הרע".

אבל ההתקנה הזאת היא בדיחה.

זה פשוט בזיון לקחת ציוד כזה ולהתקין אותו בצורה חובבית כזאת.

מתקין שמראש מתקין קרוסים בדלת, פשוט לא צריך לעבוד במקצוע הזה, תוך חצי שניה- שנה, יהיה קצרי גוף על הקרוס.

וזה הלקוח אמור להגיד לו מה לעשות, אני שמח שתיקנת אותו, אבל מראש הוא בכלל לא צריך לחשוב אפילו בכיוון הזה.

בנוסף, מי לעז$%^& עושה הגבהות לרמקולים מעץ סיבית??

אחרי הגשם הראשון זה יתנפח ויתפרק בתוך הדלת.

זה לא משנה אם המערכת עלתה 50000 ש"ח או 5000 ש"ח, אלו טעויות בסיסיות.

יופי שהפלטת מגברים נראית מסודרת, אבל הסט הקדמי מותקן זוועה,וגם ישמע ככה.

מה הטעם בלהשקיע במגברים יקרים ופרוססורים אם הסט מותקן ככה?

אני חושב שהשקעת במערכת כסף לא מבוטל, ולבסוף חסכת במקום הכי לא מתאים, ההתקנה הזאת הינה חובבנית.

כתבת שהתייעצת כאן בפורום עם ישראל ועם יוסי, ובכל זאת עשו לך טעויות של מתחילים בהתקנה.

עצוב, עצוב.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי סיבית

:shock:

לא שמתי לב לזה בכלל - זה ממש, אבל ממש גרוע.

אני מתקשה להאמין שזה משהו שיוצא ממישהו כמו יוני שנמצא בתחום הזה כבר קרוב לשני עשורים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מפתיע.

מערכת של 50-60 אלף שקל.

התקנה של 3000 שקל.!@

ממש יחסי כוחות.

התקנה כזו בפחות מ5K. זה זול מדיי. או שיהיה משהו שלא מעריך את עצמו. או שהוא יחסוך בכל פינה.

אחרת לעבוד 4 ימים על רכב. עם חומרים ב3000 שקל.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יחזור מאילת ואני יטפל בהכל, תודה על ההערות עם יש עוד משהו אני אשמח שתרשמו

HEAD UNIT: ALPINE INA-W987D

AMPLIFIERS: TWO BOSTON ACOUSTICS GT-2200

MONO: ALPINE PDX-M12

COMPONENT SET: TWO BOSTON ACOUSTICS SPZ-60 SUBWOOFER: BOSTON ACOUSTICS SPG-555

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו לא סביר בשירשור ההזוי הזה (ואני מודה, לא קראתי את כל התגובות, כן קראתי בנקודה שהוספו תמונות לשירשור).

מצד אחד ציוד (לא מכיר את רובו) שנרכש בעשרות אלפי שקלים. מהתגובות אני מבין שזה לא הערך הריאלי שלו.

מצד שני- מו"מ קשוח עם מתקינים ובסוף התקנה, שאורכת מספר ימי עבודה, ב 3 אלפי ש"ח בלבד.

מה, על הציוד לא ניהל מו"מ קשוח על המחירים? לא סביר- מחירי הציוד, מחיר ההתקנה?

ולעניין ההתקנה- לגמרי לא סביר לקבור ציוד איכותי (וגם פחות איכותי) בהתקנה ירודה. זה משפיע על התוצאה הסופית.

אני באופן אישי לא מבין איך רוכשים ציוד בעשרות אלפי שקלים ובסוף חוסכים בחור של הגרוש (כמה אלפי שקלים בודדים בהתקנה, שהם אחוז קטן מערך הפרויקט- הכל בהנחה שאלה הנתונים).

תמיר | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאומרים הזול עולה ביוקר, אני בטוח שהמתקין יטפל בהכל ויסודר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Shakim אין הרבה סיכויים שהרמקולים יוצאים החוצה עם התקנה בסך 3K,רק בניות עם זויות יעלו סביבות 2K+- אצל המתקין הזול. :wink:

מה שכן עודד מציע לך לשקול את הבניות מפיבר כמו אצלי שראית אז,זה נותן שיפור משמעותי במיוחד כשאתה משתמש ב TC.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ערב טוב חברים יקרים היום עד עכשיו היית אצל המתקין והמשכתי להתעסק עם ההתקנה ולתקן כמה דברים שנאמרו כאן, אשמח עם יהיו עוד הערות או הצעות לשיפור שתרשמו לי פה, תודה

בתמונות הבאות רואים את הרמקול והקרוס בדלתות לפני שנגעתי ותמונות של אחרי שתיקנתי את ההתקנה שבעצם מה שנעשה, הוחלפו הטבעות הגבהה של הרמקולים, שמנו שרשורי על הכבל של הטויטר בדלת, פירקנו את הקרוסים מהדלתות והעברנו אותם לאחורה, הועברו גם הכבלים של הרמקולים שהיו עוברים ביחד עם הפלוס לצד השני כך שהכבל פלוס לבד והכבלים של הרמקולים והטויטרים לבד והיות והיית צריך כבלים יותר ארוכים אז הפעם השתמשתי בכבלים לרמקולים של מונסטר, הותקן גם מפצל של מצת הרכב לאחורה

161.jpg

162.jpg

163.jpg

164.jpg

165.jpg

166.jpg

167.jpg

168.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונות הבאות רואים את הקרוסים שהועברו לאחורה והתקנת הממסר של המאוררים לקירור והפלטה הנוספת שמסתירה את הכל עם המאוררים בתוכה, זהו בינתיים להיום, מחר יש עוד כמה דברים לעשות, אחזור ועעדכן בערב

169.jpg

170.jpg

171.jpg

172.jpg

173.jpg

174.jpg

175.jpg

176.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי השרשור השחור - התכוונתי שתעבירו אחד כזה על המוט שיוצא מידית הדלת הפנימית ועובר אל תוך הדלת.

הסיבה לכך היא שברגע שמוט הידית יעבור בתוך שרשיר - אתה תוכל לקחת חתיכת חומר בידוד ולסגור שם את הפתח ובעצם לסגור לחלוטין את המחיצות הטכניות של הדופן הפנימית.

כל השאר - טוב מאוד שבוצעו התיקונים האלו - עבודה יפה לבינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...