Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת מערכת ב 50 אלף ש"ח

שימו לב! השרשור הזה בן 3566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נו באמת ,זאת התקנה יפה ועוד ב 3000 שקל ?? לי לקחו 150 שקל על פלטת מגברים ,ואיטום 2700 שקל ?? או טבעות עץ, עם הזמן המתקינים הטובים נעלמים ונשארים החובבנים שכנראה עובדים בשחור .

אם וותיקי הפורום חושבים שזאת התקנה יפה ,כנראה זאת באמת התקנה יפה או שהם לא ממש וותיקים פה ,איפה ההתקנות של יוסי או סאונדסטורם ,שהראו לכולם מה זה להיות אומן .

לא חשוב ,העיקר תהנה ומוזר שאף אחד לא יכל לכוון אותך למתקין או שזה באמת לא חשוב ?

קנית פרארי ושמת טאסות סיניות ב 50 שקל ,מצחיק ש"המעתקין" מנסה לפרסם את עצמו ועוד טופח לעצמו על השכם בעקיפין ;).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 785
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדיוק בגלל הודעות מהסוג הזה הפורום הזה הגיע למצב שהוא נמצא בו היום.

מספיק עם השליליות הזאת.

יש לנו כאן התקנה שבוצע בה היקף עבודה גדול. גדול מאוד

התקינו יחידת ראש עם אבזור מולטימדיה מלא.

שני סטי רמקולים.

סאב.

מגברים.

קבל.

פרוססור.

בידוד דלתות ותא מטען.

יש לכם מושג על כמה עבודה מדובר בכלל? כמה חיווט רץ שם? בשביל 3K אני למען האמת חושב שהמתקין לא מעריך את עצמו מספיק.

לא כל עבודה היא התקנת אקסקלוסיב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש מוסג, לא מדובר כאן על הכסף, מדובר מה צריך להיות בהתקנה, ולא אם זה עלה 3K או 20K. בחור השקיע במוצרים איכוטים אז לפחות להתקין את זה כמו שצריך, בשביל לקבל מקסימום איכות. ולא משנה כמה זה עולה.

מחפש תקליטים ויניל של רוק כבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בא לבאס אותך או משהו דומה חלילה אבל זה לא קצת אבסורד לבזבז על מערכת יותר משווי הרכב ?

מה שכן נראה מעולה, מה עם איזה סרטון דוגמא של הצליל ?

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראת אחלה התקנה.

רק עודד יש לי שאלה קטנה אלייך,איך יכול להיות שקנית מגבר ב 3500 ש"ח שעולה בחנויות 240$? :shock:

http://www.crutchfield.com/S-vWzGvA9aEAU/p_065GT2200/Boston-Acoustics-GT-2200.html

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו זאת שאלה באמת מעניינת!

כי הSPZ-60 הינו סט שעולה 1K דולר

http://www.sonicelectronix.com/item_10212_Boston-Acoustics-SPZ60.html

ביחד עם מיסים משלוח סט כזה צריך לעלות באזור ה1500 דולר שזה בסביבות ה6000 שקלים לסט - איך הגענו כאן ל7500?

אני מתאר לעצמי שמדובר על אחוז רווח שהחנות לוקחת בכדי שייבוא של הסט יהיה כדאי

אבל בין GT-2200 שעולה באמת 240 דולר לבין 4500 שקלים (או כל סכום אחר מעבר ל2000 שקלים למגבר שגם זה בהגזמה) אני לא מבין איך הגעת למחיר הזה?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בא לבאס אותך או משהו דומה חלילה אבל זה לא קצת אבסורד לבזבז על מערכת יותר משווי הרכב ?

מה שכן נראה מעולה, מה עם איזה סרטון דוגמא של הצליל ?

אני חושב שמצאת את הפורום הלא נכון לרשום את ההודעה הזאת.

כמעט כל משתמש שלישי פה נמצא במצב שהמערכת עוברת את השווי של הרכב.

זה תחביב ואין מה לעשות הוא יקר ומושך, מה תגיד על רוכבי אופניים שרוכבים על אופניים בשווי של יותר מ50k? וזה לפני שאר האביזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

^מחזק את הבחור מעלי. כל אחד ומה שהוא אוהב, אני אוהב שאנשים משקיעים במה שהם אוהבים ולא הייתי מתנגד לשמוע מערכת שעולה אפילו רבע מהתקציב הנ"ל. לי למשל יש מחשב שעלה יותר מהרכב שהיה לי.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי אם זה היה רק המגבר.

סאב: (7 אלף ש"ח?!?!):shock:

300$

http://www.sonicelectronix.com/item_16602_Boston-Acoustics-SPG555-2.html

כבל של רוקפורד

1800 ש"ח?

http://www.ebay.com/itm/New-Rockford-Fosgate-RFC10HB-Hybrid-10-Farad-Stiffening-Capacitor-Volt-Meter-/180913584430?pt=US_Car_Audio_Video_Capacitors&hash=item2a1f4a392e#ht_2632wt_982

וכך גם עם הרמקולים וכו' וכו'......

לא מבין מה הולך כאן.:?

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא.

נכנס בחור לפורום שמשחק אותה לא מבין בכלום אבל שם תמונה של קבל של BRAX בסמלון.

אומר שיש לו מאזדה 6, בפועל הונדה סיוויק.

מקצה 50,000, בסוף 66,100 (ועוד על איזה ציוד :roll:)

ניגש למתקין שעשה לו עבודה שמביישת את הזכרת שמו מעל גבי הפורום.

בחיי שאין לי מושג מה לעשות עם השרשור הזה. הוא כל כך רווי בחרטות שרק בשביל זה שווה להשאיר אותו.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי עוד חודש חודשיים כל ההתקנה תפורק והציוד יחזור למדפים אחרי שהשרשור יעשה את שלו?

:roll:

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב חברים

ARKODrama לגבי שאלתך, אכן אתה צודק המערכת לפי דעתי שווה קצת יותר מהרכב ולגבי סרטון אני יעשה את זה בזמני הפנוי או במידה ויהיו שוב מפגשים אז אשמח לבוא

DAn-BP 1.8 לגבי שאלתך ועוד כמה ששאלו לגבי העלויות, אני מסכים איתכם, זה כמו רדיו מילאנו שמגזימים אז גם כאן יש הגזמה במחיר וניתן לבדוק את זה בכל חנות סאוונד ולשאול על המחירים של המוצרים ואז תיראו שהמחיר שאני קניתי עוד נחשב למחיר טוב, לדוגמא מיוזיק בוקס בתל אביב רצה 9000 שקל על סט אחד קידמי והמגבר עוד אלף שקל יותר, והוא לא היחידי, יש לי רשימה, כמובן שלהזמין מחו"ל יהיה הרבה יותר זול, וכששאלתי למה המחיר ככה יקר בארץ אז הוסבר לי שאחת הסיבות לזה בגלל האחריות שמקבלים אז המחיר גבוהה יותר, שהאחריות שנותן היבואן מרוב שהוא יודע איזה מוצרים טובים אלה מבחינתו הוא נותן 3 שנים אחריות מלאות על הכל שזה אומר שבמידה ויש תקלה במהלך 3 השנים באחד המוצרים או אפילו שהרמקול נשרף בגלל שאני אשם, הוא לא מתקן אותם הוא בא ונותן קופסא עם מוצר חדש במקום, שמבחינתי זה שווה לי את זה ואף יבואן לא נותן אחריות כזו ובטח לא על רמקולים, מה גם שכל מה שאני אומר כאן רשום וחתום על הדף, אני יכול להגיד שחבר רחוק סיפר לי שגם הוא קנה מגבר שאני לא מכיר מהעבר GT-28 ואחרי שנה וחצי התקלקל לו והיבואן הביא לו אחד חדש במקום אז אני מאמין

scoob ו Pavlik אתם כל כך צודקים

אתמול סיפרו לי שיש כרגע גם ירידת מחירים למוצרים של בוסטון ואין לי מושג מה הסיבה, אני בכל מקרה לא בוכה על חלב שנשפך ואני חייב לציין שאומנם המערכת עדיין לא מכוונת בצורה סופית אבל הסאוונד לפי טעמי ודעתי מדהים והמערכת כוונה לכיוון ה SQ

איתמר אני לא משחק אותה לא מבין כלום, יש לי הרבה ידע לגבי מוצרים מהעבר הרחוק ולא מה שיש כיום, היו לי ולאחי הגדול יותר ממני מערכות מכל החברות שרק היו בעבר ויש פה כמה חברי פורום שיודעים את זה כמו לדוגמא fastgt שיכול לספר לכם מה אחי עשה ברכב בעבר ואני פראייר לאומתו, ולגבי בראקס יש לי ניסיון טוב עם המגברים שלהם כי היה לאחי ולי שני מגברים שלהם לפני 8 שנים ואני חייב לציין שמבחינתי זה המגבר הכי טוב שיש, פשוט כמה שנים שלא עשיתי התקנה רצינית כזו וזה בגלל שבעבר כל התקנה שנעשתה היה עושה לי אותה דוקטור סאוונד בירושלים שהוא היה מביא את כל הדברים הכי מטורפים וטובים שיש כולל בוסטון שבעבר היה להם סדרה Z אבל מאז שהוא סגר את המקום אז גם הפסקתי אני ואחי לעשות שדרוגים עד היום בעצם שעשיתי התקנה אחרי כמה שנים טובות

בכל מקרה חברים זה פורום וכל אחד יכול לרשום מה שבא לו ולהביע את דעתו כי בשביל זה נועד הפורום, אני בסך הכל שואל את השאלות שאני רוצה לקבל תשובות אליהם ומי שרוצה עונה בכיף וכמובן שגם אני בסך הכל עונה לשאלות שחברים שואלים כאן ואני לא צריך להוכיח שום דבר לאף אחד ומי שרוצה יכול להאמין ומי שלא אז לא, אני לא צריך לרצות כאן אף אחד, אבל זה ניראה שכאילו יש משהו שמפריע כאן לכמה חברים ואין לי מושג למה ומה הסיבה, חוץ מכמה חברים כאן שבאמת מפרגנים לי ועוזרים ואני חייב להם, דוגמא הכי טובה זה בתחילת השרשור אנשים חשבו שזה סתם שרשור של ילד קטן ובסוף הינה הפה שלהם נסתם וזה לא היה חארטה ונעשתה התקנה, בשורה תחתונה מי שרוצה באמת להגיב ולעזור ולענות לשאלות אז בכיף ואני מודה לו, ומי שלא או שהוא חושב שיש פה איזה שקר או משחק או סתם, אז פשוט מאוד הוא לא חייב להשתתף

בכל מקרה אין לי כאן משהו כלפי אף אחד מהחברים ובסך הכל אני מודה לכולם על העזרה ואני מבטיח לעדכן בשבוע הבא שאחזור מאילת בשאר הפרטים והשאלות שיהיו לי לגבי עוד כמה דברים שכבר רשמתי

לגבי הרכב שהותקנה בה המערכת זה לא ענין של אף אחד מה הסיבה לכך, ויש פה כמה חברי פורום שכבר פגשו אותי עם המאזדה גם כאלה שבאו לקנות ממני כמה דברים שפירסמתי למכירה, רק שהרכב כרגע עומד להימכר מכל מיני סיבות אישיות, בין היתר קצת בעיות עם מס הכנסה, ואין טעם שהציוד ישכב עוד איזה שנה בצד אז לשנה וחצי הקורובת לקחתי מאחי הקטן את הרכב וקניתי לו רכב יותר טוב

HEAD UNIT: ALPINE INA-W987D

AMPLIFIERS: TWO BOSTON ACOUSTICS GT-2200

MONO: ALPINE PDX-M12

COMPONENT SET: TWO BOSTON ACOUSTICS SPZ-60 SUBWOOFER: BOSTON ACOUSTICS SPG-555

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיות עם מס הכנסה ? עכשיו קיבלתי הרבה תשובות לשאלות שרציתי לשאול.

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאלה מחליטים להיכנס לך לחיים עדיף לא להתעסק איתם, אבל זו תקופה זמנית אין מה לעשות

HEAD UNIT: ALPINE INA-W987D

AMPLIFIERS: TWO BOSTON ACOUSTICS GT-2200

MONO: ALPINE PDX-M12

COMPONENT SET: TWO BOSTON ACOUSTICS SPZ-60 SUBWOOFER: BOSTON ACOUSTICS SPG-555

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהנה. ותתחדש.

אישית. בתקציב הזה. הייתי בונה מערכת 5 רמות מעל.

מגברים של 3500 שקל כל אחד? זה אומר 10,500 שקל !!

אתה מביא מגברים פי 10 יותר טובים. ובמיוחד יותר קטנים שלהתקנה נוחה יותר.

רמקולים ב7500שקל... יש סטים הרבה יותר מעניינים במחיר הלא שפוי הזה.

ועוד ועוד.

ואחריות. תקנה ממני מגבר ב3500 שקל. שעולה בלחץ 800 שקל ליבואן. אני אתן לך אחריות ל5 שנים!

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...