Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת מערכת ב 50 אלף ש"ח

שימו לב! השרשור הזה בן 3574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא בא לבאס אותך או משהו דומה חלילה אבל זה לא קצת אבסורד לבזבז על מערכת יותר משווי הרכב ?

מה שכן נראה מעולה, מה עם איזה סרטון דוגמא של הצליל ?

זה כל הקטע שאנשים פה לא מתלהבים מרכבים יקרים, הם מתלהבים מהמערכות ולכן הם מעדיפים להשקיע את רוב הכסף על מערכת וכמה שפחות על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 785
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עודד,

אין לי שום בעיה עם מגבר שעולה 4000 שקלים או מגבר שעולה 20000 שקלים או אפילו 40000 שקלים.

לי יש מגבר שעולה 4000 שקלים ולאחד החברים הכי טובים שלי יש מגבר שעולה כמה עשיריות טובות.

אבל איך המחיר קפץ ממגבר שעולה 240 דולר? ללמעלה מ3000 שקלים? - אחריות?!?

נו באמת - גם אם היה נשרף לך מגבר כזה - במחיר שאתה שילמת אתה היית יכול להביא עוד שלושה חדשים כאלה.

זה הזוי ברמות.

עם ההתקנה אין לי בעיה ואני לא חושב שזו כזו התקנה חרטא - סה"כ אני בטוח שהמערכת הזו תעבוד ורזוננס לא תהיה הבעיה שם.

אבל הפער במחירים בין הארץ לחו"ל הוא לא בגדר ההגיון - אפילו אהובי שי לא לוקחים כאלה פערי מחירים והם בהיסטוריה של הפורום ידועים כעסק שלוקח אחוז רווח הכי גדול.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים איתך אבל זו המציאות, מודה שהמחיר מוגזם ברמות לא הגיוניות

HEAD UNIT: ALPINE INA-W987D

AMPLIFIERS: TWO BOSTON ACOUSTICS GT-2200

MONO: ALPINE PDX-M12

COMPONENT SET: TWO BOSTON ACOUSTICS SPZ-60 SUBWOOFER: BOSTON ACOUSTICS SPG-555

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק לא מבין למה אתם מכנסים לכיס של בן אדם? השירשור הזה נפתח בשביל לעזור לבן אדם, לתת לא עצה, אבל בדפים אחרונים יש רק ירידה על למה הוא שילם כל כך יקר. הוא כבר קנה אותם, שילם על זה, זה בעבר. עדיף לעזור לו באיך להתקין את זה יותר טוב, בשביל לקבל תועלת גבהה על מורים שיש לו.

מחפש תקליטים ויניל של רוק כבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נכנס לכיס שלו - אני לא אומר לו

תוציא 7K שקלים או אל תוציא 7K שקלים.

אני פשוט מנסה להבין איך מגבר שעולה 240 דולר - מגיע למחיר מנופח למעלה מ4K שקלים.

שיוציא גם 20,000 על מגבר - אבל שהמגבר אכן יהיה שווה 20K שקלים.

תבין - בסכום הזה הוא היה יכול להביא גם מגברי סדרת אולטימייט של DLS -> אין כל הגיון לשלם כזה סכום על מגבר שניתן להשיג בפחות מרבע מחיר.

אנחנו לא מדברים על קפיצה ב20 אחוז מהמחיר וגם לא ב40 אחוז מהמחיר - אנחנו מדברים על פער של 75% במחיר.

אני יכול לאמר לך שאני קיבלתי תגובות של "פראייר" מפה ועד הודעה חדשה כשקניתי RA20 מאהובי שי במקום מאיביי -> כן, העדפתי לזרוק עוד 500 שקלים בשביל השקט הנפשי של השירות שלהם.

אבל זה מגבר ששווה כמה אלפים.

הGT-2200 בקושי שווה אלפיה בודדת והבן אדם שילם יותר מפי 4 על זה?

מילא הGT היה עולה 3800 שקלים - הייתי מבין שהוא בוחר לשלם קצת יותר בשביל שקט נפשי אבל לשלם 3K יותר (לפחות) על מגבר עכשווי של בוסטון - זה פשוט חסר כל היגיון.

יתרה מזאת - לבן אדם היה מגבר של בראקס, כשיש לך מגבר כזה, אתה לא צריך לשדרג יותר! אתה מסודר לכל החיים!

למען האמת שום שינוי שתעשה לא ייחשב כשדרוג עם מגבר שכזה אלא פשוט שינוי, גיוון של טעם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה הטעם לדבר אם זה כבר מותקן אצלו ברכב? אני מסכים איתך אם זה היינו מדברים על מצב לפני הרכישה, אבל כרגע זה עיניין גמור.

מחפש תקליטים ויניל של רוק כבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הוא פרסם כאן מכירים שבאמת אף אחד לא צריך לשלם בשביל הציוד הזה.

אנשים שיראו את השרשיר הזה עוד עלולים לרכוש את הציוד הזה מבלי לבדוק בכלל כמה המחיר ההגיוני שלו אמור להיות.

מחיר הגיוני למוצר הוא -

המחיר שלו בארץ הייצור או ארץ המכירה העיקרית (ארה"ב בד"כ) + משלוח + 32 אחוז מיסים אבל ביחד עם כל המיסים הנלווים זה יכול להגיע ל40 אחוז גם ועל כל המחיר הזה תוסיף בין 20 עד 40 אחוז רווח נוספים שהחנות עלולה לגבות בכדי שמכירת המוצר גם תוכל להוות להם מקור פרנסה.

זה המחיר המלא המקסימלי שאתה עלול לשלם על מוצר כאשר אתה יודע שיבואן שקונה בכמויות גדולות כנראה גם משלם מס מופחת וגם מחיר מופחת על הסחורה עצמה. מן הסתם משלוח של מכולה יהיה זול יותר מאשר משלוח של פריטים בודדים ועוד בייחוד עם המשלוח הוא ימי.

אין שום הצדקה לקחת מחירים כמו שראינו בשרשיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי נשמה אתה צודק במיליון אחוז אבל חברנו צודק כבר קניתי והתקנתי ואין מה לעשות בנידון

מה שכן רציתי לשאול איך ניתן לקרר את המגברים? הם אש, כדאי וונטות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה מאוררי cross flow של סטינגר - אלו הם מאווררים רוחביים, הם אמנם לא מזיזים יותר אוויר מהרגילים אבל שטח הפיזור שלהם גדול יותר וזה הופך אותם ליעילים מאוד.

בד"כ מה שעושים זה - אם מדובר ברצפה צפה

עושים חורים בצדדים של ריפודי תא המטען בכדי שיהיה מעבר חופשי לפתחי האוורור שנמצאים בטמבון ועם שני מאווררים כאלה ועוד שני מאווררי מחשב רגילים (ארבעה מאווררים) יוצרים צד אחד שיונק אוויר מחוץ לרכב וצד שני שפולט את האוויר מהרכב מפילטר לפילטר.

המשוגעים - לוקחים צינור השקייה ו"מחברים" אותו לאחרת מקרני האוויר של המזגן בדש-בורד ומושכים את זה עד לפלטת המגברים.

אם יש לך ברכב בקרת אקלים מלאה עם מזגן למושבים האחוריים - יהיה הרבה יותר יעיל לנצל את קרן האוויר שהולכת למושבים האחוריים.

פלטות על גבי מושבי תא המטען - פשוט תתקין מאווררים שיזרקו את האוויר לתא המטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא הבין.

אנחנו מפרגנים. ולראות מערכות כאלו זה כיף. ולדעת שהוא מבסוט זה סבבה.

לגבי בעיות חימום.

יש לך זוג מגברים עם הגב של הכסאות סוגר אותם.

תדאג שיהיה מקום לאוויר לצאת החוצה.

וסגירה מקדימה ותעשה תעלת קירור. (כמו שאדי הסביר)

2 מאוורים מכניסים אוויר . ו2 מוציאים.

לגבי המחירים. שאנשים יראו ויתרחקו. אנשים הראו כבר. שאפשרי ליבא לארץ ציוד. ולמכור במחירים של חו"ל + אחוז סביר יותר.

ולא במחיר חו"ל + 270% יותר!

אבל אנחנו לא רוצים שאנשים אחרים יראו ויגידו סבבה. ילכו ויקנו אותם הציודים במחיר הגניבה / שחיטה האלו.

הוא שילם לזוג מגברים 3500 לכל מגבר. (7000 שקל!!)

ועוד 4500שקל למגבר זהה! לסאב . זה (11500 שקל למגברים)

לקומפוננטים 7500 שקל לכל אחד. (15K רמקולים)

לסאב הוא שילם 7000 שקל!!!

מחירים בחו"ל באתר אמזון !! לפי 4 שקל לדולר)

הסאב עולה 495 דולר (2000 שקל)

המגבר עולה 195 דולר (780 שקל ליחידה, 3 מגברים ב2340 שקל)

הקומפוננט עולה 999 דולר (4000 שקל ליחידה 8000 שקל לזוג)

אז כמה יצא לנו?

בארץ הוא שילם 33,500 שקל!!! על 3 מגברים 2 קומפוננטים וסאב אחד! (זה כולל אחריות )

בחו"ל כמה יצא לנו? 12,340 שקל.! על 3 מגברים 2 קומפוננטים וסאב אחד. ! אבל בהפרש אתה קונה את הכול פעמיים!

המחיר הוא כמעט פי 3!! לא כפול 2! ליתר דיוק פי 2.7 ! או 270% יותר! !!

במידה ונכניס משלוח. המחיר יהיה עוד 5000-7000 שקל יותר זה אומר מקסימום ~~ 20,000 שקל.

עדיין 14,000 שקל פחות!

עריכה.

וההבדל בין התקנה של 3000 שקל ל10.000 . והיו הבדלים בתוצאה בשמיעה ביניהן. והוא ה"התקמצן" על ההקנה כי לא נשאר לו כסף. כי הוא שלם לפחות 10,000 שקל יותר מדיי על הציוד.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאומר שהוא היה יכול לקחת את הצעות ההתקנה שהוא קיבל ב10K ועוד היה נשאר לו עודף ביד לחופשה שהוא בדיוק יצא אליה.

אלו הם הפרשים שחייבים לשים לב, כי הם לא מוצדקים, לא מוצדקים בכלל.

ציינתי מקודם שעסק יכול לקחת עד 40 אחוז רווח וזה עדיין יהיה צפוי ותקין - אבל זה, זה מעשה נבלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי החום שרץ כאן זה לא חופשה זה גיהינום ובקשר למחיר אין לי מה לעשות להבא אני ילמד את הלקח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאוי אני לא מאמין שאתם כל הזמן ממשיכים לחפור בכמה הבן אדם קנה ובכמה הוא הפסיד! חאלס עזבו אותו למה להדחף לדברים שלא קשורים לנושא?

ועודד מתי תבא לנתיבות אני רוצה לשמוע תמערכת שלך כבר!

ותבוא לשמוע את שלי(:

וואלה היום חזרתי מאילת איזה חום מפחיד,וביציאה מאילת אני רואה פקק של איזה 5 קילומטר בכניסה לאילת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה אומרים שיהיה עוד יותר חם, הייתי קבור כאן בקניון ובמלון כל היום אפילו עכשיו שלילה אי אפשר לנשום בחוץ, מבטיח לבוא לנתיבות כי אני בא לבקר שם מישהו לייד אבי מערכות מנתיבות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...