Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת מערכת ב 50 אלף ש"ח

שימו לב! השרשור הזה בן 3643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחד האתרים הממליצים מתוך הרבה אחרים

http://www.bestcovery.com/best-car-amplifier-overall

HEAD UNIT: ALPINE INA-W987D

AMPLIFIERS: TWO BOSTON ACOUSTICS GT-2200

MONO: ALPINE PDX-M12

COMPONENT SET: TWO BOSTON ACOUSTICS SPZ-60 SUBWOOFER: BOSTON ACOUSTICS SPG-555

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 785
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

bestcovery זה אתר לא רציני

יש שם כמה המלצות שגובלות בבדיחות הדעת ,כמו Rockford Fosgate Power T600-2

כמגבר 2 ערוצים הייאנד הטוב ביותר.

בכול אופן תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד ששאלתי כמה מתקינים שכיום לא עובדים עם בוסטון אבל מהניסיון שלהם הם המליצו בחום על המגברים מהדגמים הגבוהים, שאלה נוספת שרציתי לדעת, במידה ואני לוקח מגבר יותר מידי חזק זה מזיק ויכול לשרוף את הרמקולים או שההיפך הוא הנכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו חברה שמייצרת מגברים טובים מאוד.

אבל אני לא מבין משהו - בחרת סאב וופר, מונובלוק וHU פשוט מעולים.

לעומת זאת אתה הולך על מגברים פשוטים למדי של בוסטון אקוסטיקס? התקציב שלך מאפשר הרבה יותר מזה גם בתוך בוסטון עצמם אז מאיפה הגיעה הבחירה למגברים שעולים פחות מ200 דולר למגבר בודד?

הם 160 וואט כפול 2 ב4 אוהם לפי מה שאני רואה. אם זו עוצמה מספקת אני בהחלט הייתי חוזר אחורה בשרשיר הזה וממליץ לך על הDLS RA20 (יש לי אחד כזה אפרופו ברכב של אשתי כמו שכבר ציינתי).

אם כבר אמריקאי אז הייתי הולך על ממפיס או ARC או USAMPS (ממפיס :-P )

אשמח אם תוכל לשתף אותנו מה הוביל אותך לבחירה הזו, היות וכבר קנית - תהנה, תתחדש ותשתף אותנו ברשמים כשיגיע הזמן.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק מראה את מה שאמרו מקודם שהוא מוכר מוצרי בוסטון ובא לפה לשווק את המוצרים בצורה עקיפה

JVC KW-AVX836

Hertz HSK-165XL @ Celestra FA475x

DC Audio Level 5 m2 12 inch @ DC Audio 3.5K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל יכול להיות אבל המונבלוק הוא של JL אז נראה שזה קצת נוגד את ההשקפה שלך כי גם הסאב הוא של JL.

אני מעדיף לזרום עם השרשור ולראות לאן הוא יגיע - גם אם הבדיחה היא על חשבוננו, צוחק מי שצוחק אחרון ואם נראה כאן בסוף מערכת מדוגמת ועובדת וגם נשמע אותה במפגש, מבחינתי הרווחנו חבר פורום לעניין.

זרום עם זה - זה לא פוגע בך.

אפרופו אם הבנתי נכון - לא זוכר איך הגעתי לזה, עודד (פותח השרשיר) בכלל מתעסק בתחום הביגוד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול היה לי סידור ביפו ועברתי שם ויצא לי לשמוע מרחוק סאב אולי סאבים במיצובישי סופר לאנסר הישנה ? רעד לי כל הגוף אולי מקילומטר אני לא מגזים איזה מגברים הם שמים הערבים שם ?!?! :lol::lol::lol::lol::lol:

" לא ידעתי איך קוראים לך, אז החלטתי לקרוא לך הבחורה המהממת שלא יוצאת לי מהראש "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה לא מדבר על ניקי מערכות או כלל מערכות (סלמה)

הייתי עובד לידם במשך שלוש שנים (רחוב רזיאל) - זו לא בעיה להוציא עיוות בהספק אדיר.

כל המאגנטים למיניהם בתיבות עם פורט משולש על מונובלוק של חצי וואט :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא אני מדבר על רכב שהתקדם לכיווני בכביש ,ואני מדבר דווקא על צליל נקי דווקא לא סתם רעש מגעיל הבאס הזה כזה חזק אני הרגשתי את הלאפה רועדת לי בקיבה :lol::lol::lol:

" לא ידעתי איך קוראים לך, אז החלטתי לקרוא לך הבחורה המהממת שלא יוצאת לי מהראש "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bestcovery זה אתר לא רציני

יש שם כמה המלצות שגובלות בבדיחות הדעת ,כמו Rockford Fosgate Power T600-2

כמגבר 2 ערוצים הייאנד הטוב ביותר.

בכול אופן תתחדש.

יכול להיות שאתה צודק, מה דכן עשיתי הסכם עם היבואן שבמידה ואני לא מרוצה אני מחזיר לו את המגברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו חברה שמייצרת מגברים טובים מאוד.

אבל אני לא מבין משהו - בחרת סאב וופר, מונובלוק וHU פשוט מעולים.

לעומת זאת אתה הולך על מגברים פשוטים למדי של בוסטון אקוסטיקס? התקציב שלך מאפשר הרבה יותר מזה גם בתוך בוסטון עצמם אז מאיפה הגיעה הבחירה למגברים שעולים פחות מ200 דולר למגבר בודד?

הם 160 וואט כפול 2 ב4 אוהם לפי מה שאני רואה. אם זו עוצמה מספקת אני בהחלט הייתי חוזר אחורה בשרשיר הזה וממליץ לך על הDLS RA20 (יש לי אחד כזה אפרופו ברכב של אשתי כמו שכבר ציינתי).

אם כבר אמריקאי אז הייתי הולך על ממפיס או ARC או USAMPS (ממפיס :-P )

אשמח אם תוכל לשתף אותנו מה הוביל אותך לבחירה הזו, היות וכבר קנית - תהנה, תתחדש ותשתף אותנו ברשמים כשיגיע הזמן.

לפי מה שקראתי זה שתי יציאות של מאתיים בארבע אום ומה שהוביל אותי לזה זה ששאלתי הרבה אנשים ומתקינים וגם קריאה מרובה וכמובן זה שבמידה ולא אהיה מרוצה אני יחזיר אותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק מראה את מה שאמרו מקודם שהוא מוכר מוצרי בוסטון ובא לפה לשווק את המוצרים בצורה עקיפה

כמו שכבר אמרתי אני לא חייב להוכיח שום דבר ומי שרוצה לא חייב להשתתף בדיון וסתם בכללי אחד שמוכר בוסטון לא פוגש אנשים מהפורום ויש כאן כבר כמה שפגשו אותי ואני חייב לציין אחלה אנשים שבעולם ושוב מודה להם על העזרה והזמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל יכול להיות אבל המונבלוק הוא של JL אז נראה שזה קצת נוגד את ההשקפה שלך כי גם הסאב הוא של JL.

אני מעדיף לזרום עם השרשור ולראות לאן הוא יגיע - גם אם הבדיחה היא על חשבוננו, צוחק מי שצוחק אחרון ואם נראה כאן בסוף מערכת מדוגמת ועובדת וגם נשמע אותה במפגש, מבחינתי הרווחנו חבר פורום לעניין.

זרום עם זה - זה לא פוגע בך.

אפרופו אם הבנתי נכון - לא זוכר איך הגעתי לזה, עודד (פותח השרשיר) בכלל מתעסק בתחום הביגוד.

אדי אתה צודק, ולגבי העיסוק זה לא רק ביגוד זה עוד כמה דברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה בעצם גרם לך ללכת על המגברים האלה?

סה"כ הם חזקים מאוד - אם הם לא יחנקו לך מוקדם מידי, אתה צריך להיות בסדר.

אני לא בטוח לגבי ה200 וואט - אני חושב שה200 וואט זה PMPO או מה שנקרא הספק רגעי - אם אני הבנתי נכון מהאתר שקראתי בו את המידע - הוואט בנתון RMS שלהם הוא 160 לערוץ אבל יכול להיות שהייתי מסטול ואני טועה לגמרי - לא טרחתי לבדוק פעמיים חייב להודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוסטון אקוסטיקס מייצרים מגברים טובים מאוד למחירם בחו"ל

בארץ התמחור שלהם הוא גבוהה ללא פרופורציה

אני דיי בטוח שתהיה מרוצה מהמגברים הנ"ל סה"כ מדובר במוצר טוב

אבל לא מדובר בציוד הייאנד ,אם שילמתה באזור 6000 שח שזה התקציב שציינתה

הייתה יכול לרכוש מגבר איכותי משמעותית מה-GT2200 הנ"ל.

לדעתי אין שום צורך בשני מגברים של 2 ערוצים

הלכתה עם העניין הזה הרבה יותר רחוק ממה שצריך ,בשורה התחתונה

הייתה יכול לרכוש מגבר 4 ערוצים חזק ואיכותי מאוד במחיר הזה

ולקומפוננטים בהתנגדות 3 אום ,לא צריך הגברה עוצמתית שכזו.

אישית הייתי בוחר בתקציב הזה ב-HELIX A4

גם כי הוא מגבר מאוד איכותי וגם כי רדיו מילאנו הם היבואנים

ויש לך כתובת אחת לכול הציוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...