Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

צודק ב100%.

השימחה שלי היא שזה מראה שינוי מגמה, כעת בטוח שעוד יצרנים יתחילו ליקפוץ למים כי כניראה כבר טכנולוגיה מתאימה לייצור מכשיר שכזה כבר בשלה.

אגב, אני מאוד מקווה שיתאימו את התוכנה לעיצוב ויבטלו קליטות טאצ' בקצוות ויעצבו את המימשק בהתאם, לא סובל לחיצות לא מתוכננות בקצוות, מקסימום מה שNUBIA מציעה(גלילה/סגירת אפליקציות וכו' החלקה למעלה למטה בקצוות).

אגב- סתם מחשבה, אומרים שסמסונג עדיין לא מבינים מה מקור התקלה, ואני חשבתי לעצמי העם בעידן המכשירים החכמים של היום יש דרך להשתיל קוד זדוני שיפגע בפרוטוקול הטעינה/פריקה ויערער יציבות סוללת הליתיום שתקצר את חייה או במיקרה קיצון תיגרום לתופעת נוט7?

סתם שואל האם ברמת התוכנה יש גישה לזה?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת עוסק בחומרים קרמיים לאחרונה וחומרים קרמיים יש מהמון סוגים להמון שימושים. גם כתרים דנטלים עושים מחומרים קרמיים (גם, מסוגים שונים) והם רחוקים מלהיות שבירים...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא יהיו הפתעות חמורות אז כמעט בטוח שזה המכשיר הבא שלי :-).

סוף סוף חברה שבאמת מחדשת משהו בתחום, בשנים האחרונות לא ראיתי סיבה מספיק טובה להחלפת מכשירים תקינים חוץ משבר, כי ההבדל בין סנאפ 800/801/810/820 דיי דבילי לשימוש באפליקציות ולא באמת שוות את ההשידרוג.

כל המכשירים בערך ניראים אותו הדבר, זה מכשיר שיגרום לכל האנשים מסביב להרגיש שהם מחזיקים מוצר עתיק כמו נוקיה צביקה פיקה בעידן של סמארטפונים חח.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערבבו אתכם.

קודם כל, שלא יתגלה שהמכשיר מפשל.

ראיתי היום משהו נחמד בפורום אחר:

....these are devices the size of a candy bar that function as computers, maps, cameras, GPS, ebooks, radios, televisions-- and telephones. Heck, the Galaxy Note also functions as an IED. icon_rolleyes.gif

(למי שלא יודע, IED זה מטען צד).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר מעוניין ב- XIAOMI MI4C

לאור המחיר המצחיק שלו.

החבר יודע להחליף רומים והוא לא מחפש מפלצת ביצועים, רק רוצה מכשיר עם מסך איכותי(מה שאין ברדמי 3 נוט) ועם מצלמה סבירה (מה שאין ברדמי 3 נוט)

קראתי בעבר בשרשור שהיה בעיות למישהו עם המכשיר הנ"ל, האם זה עדיין ככה?

ובכלל מה ההתרשות הכללית מהמכשיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי המתלונן.

לאחרונה שדרגתי ל-MIUI 8. משפר בעקר את ממשק ההגדרות, אולי גם טיפה מזרז את המכשיר.

היו לי תלונות על בעיות בקבלת התראות בואטסאפ ובמייל, וגם דרישה ל-WiFi להורדת עדכונים.

קצת טיפול בהגדרות סידר את העניינים האלה, כיום המכשיר פועל מצויין.

הפתרונות:

בהגדרת הורדות מבטלים את הגבלת גודל הקובץ.

בהגדרות סוללה והביצועים מבטלים את מצב החסכון בסוללה, ולאפליקציות הנדרשות מבטלים את מגבלות הפעולה.

אולי שכחתי איזה צעד נוסף, אבל התשובות מצןיות במרשתת.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כזה וגם לאחד הבנים. משרת את שנינו נאמנה. מבחינתי מגיב היטב, מריץ את האפליקציות הדרושות לי מהר, צילום סביר (ולא יותר מזה, אבל, שוב, זה מה שאני צריך). GPS טוב.הבן גם משחק בו, אבל איני יודע עד כמה המשחקים שו עמיסים את המכשיר.

מבחינת VFM היה מעולה כאשר רכשתי אותו ב-BF לפני שנה. איני יודע מה מחירו כיום ואם יחס מחיר לתמורה עדיין כל כך טוב, אבל כנראה שכן. אני מדבר על דגם ה-2/32 ג"ב.

לאשתי קניתי לאחרונה מוטו G4 אבל עדיין לא נכנס לשימוש - מחכה להגעת נרתיק ומגן מסך. הטלפון נמצא קבוע בתיק שלה, אתה יכול להבין שבלי הגנות הוא יגמר מהר מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ קניתי לאבא שלי מוטו ג'י 4, הראשון הגיע עם כפתור הדלקה שבור (רואים שלנובו הורידו את הרמת ה QC וחבל) אמזון ישר שלחו אחד אחר, השתמשתי בו שבוע עד שעבר לאבא, כמה מסקנות:

1. מסך מטורף! אני מעריך שיש שם לפחות 550 ניטס אם לא יותר, ברמה של האייפון 6S לפחות, תענוג להשתמש תחת השמש

2. 3000 MAH מספיקים ליותר מיום בשילוב עם SD617, הגעתי בלי בעיה לקצת יותר מ4 שעות SOT

3. למרות שיש לו רק 2 גיגה ראם (שזה קצת בימינו) הוא עדיין עובד הרבה יותר טוב מה LG G4 שלי שמגיע עם 3 גיגה ראם, אין לאג בכלל, ב IDLE המערכת תופסת כ900 מגה ראם.

4. בברזיל התחילה כבר ההפצה של נוגט (אנדרואיד 7) למוטו ג'י4, עוד מעט יגיע למכשירים האירופיים גם.

5. עם מטען QC2.0 הצלחתי לדחוף לו 1.6 MAH לעומת 1.3 עם מטען רגיל, קצת מאכזב, ציפיתי ל 1.8MAH לפחות.

6. מצלמה בינונית+, לא לצפות למשהו ברמה של אייפון 6 ומעלה או LG\גלקסי\פיקסל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבשה - למוטו יש ppi 401. כנראה שזה פחות או יותר גבול ההבחנה של העין האנושית, או אולי אפילו יותר טוב מזה.

אני עדיין ממתין לאבזרים למוטו החדש, בינתיים אשתי משתמשת במוטו G מדור שני (2014) דור שלישי בלבד - איטי מאד, הסוללה כבר נחלשת (בכל זאת שנתיים פלוס, ואצלה מחובר קבוע למטען), ובמגירה זרוק גם G מדור ראשון שעדיין מתפקד בעת הצורך כרזרבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחובבי המסכים הגדולים- שמתם לב ש MI MAX ירד מתחת ל180$ לגירסה הבינלאומית?

זוכר שהחל להימכר סביב ה300$.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...