Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

בואו נאמר שאף חברה לא ממהרת להכניס את מכשיר הדגל הקודם שלה כמועמד להתקנת תוכנה חדשה, הם משתדלים כמה שפחות ולא יותר מדי, מדוע זה? לרוב כדי שתשקיע עוד כסף ותקנה מכשיר חדש.

גם לדוגמא ה HTC ONE X שיש לי, אצל אחותי היום, אפשרי בקלות להתקין KITKAT, אבל החברה לא הוציאה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי ש"זכיתי" להיות עם G2 למשך סוף שבוע (חליפי מהעבודה) וזה פעם ראשונה שאני 3 ימים ברצף עם הG2 ועד עכשיו לא השתמשתי בו ליותר משעתיים,

אני יכול להעיד שהמכשיר איטי בצורה מחרידה, נתקע המון וההקשה על המסך לא תמיד עובדת.

וזה עוד למכשיר חדש לגמרי מהקופסא מעודכן פיקס.

פשוט בושה של מכשיר.

ולגי ההשמצות של הS5, יש לי הרגשה שאני האובייקטיבי היחיד פה שאומר את הטוב והרע על כל מכשיר.

הכי קל זה להלל את המשכיר שרכשת במיטב כספך ולהטעות אחרים שאני חותם שכל המשמיצים פה לא שיחקו עם המכשיר ליותר מעשה.

משום מה אני כבר בהודעה הראשונה הצבעתי על חסרונות וייתרונות בכל מכשיר, בניגוד לכל מיני "לי יש הכי טוב" שהייתי לוקח כל מה שהם אומרים בעירבון מוגבל.

מניסיון עם הS5 מהיום שיצא, המכשיר מדהים ושווה כל שקל.

לקרוא כל מיני מבחנים זה חרטא, כל בוחן מגיע עם ההעדפה שלו והמבחנים מאוד אמונציאלים.

רוצים מבחן טרי מה12.8שבוא הS5 מנצח? (וגם נטען שם שהמסך יותר טוב לעין מאשר הM 8 )בבקשה:

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000962460

וזה עדיין לא אומר שהכל שם נכון או מדוייק- חלק מהסיקור אפילו חרטא אחת גדולה.

מנסיון אישי של חודשים עם הS5, ולאנצ'ר של גוגל אני יכול להעיד שאין שום תקיעות, הממשק ממש לא מסורבל, המצלמה מדהימה, ולי בתור משתמש כבד הסוללה מחזיקה 23 שעות בכיף (ביום בשימוש קצת יותר רגוע הגעתי ל23 שעות ונשאר לו 26% סוללה, מצ"ב צילום מסך לכל המלעיזים כי חבר לא האמין עד ששלחתי לו צילום.)

באותו שימוש עם נקסוס 5 אני מגיע ל7-10 שעות בלבד.

יצא שלשום עדכון תוכנה ששיפר מאוד את איכות חיישן טביעת האצבע ועכשיו קולט תמיד על הפעם הראשונה בניגוד להחלקה השניה לפעמים בהתחלה.

חסרונות:

המצלמה לא תמיד נפתחת כשהמסך נעול- מעצבן ממש!

טעינת התמונות הגלריה איטית.

אין טעינה אלחוטית מובנת, קניתי גב אחורי מקורי של סמסונג עם טעינה שגם משאיר את המכשיר נגד מים אבל כעשיו המכשיר כבד ועבה יותר- מעצבן ממש.

בלי טעינה אלחוטית לפתוח ולסגור את הכיסוי של הטעינה זה סיוט, ובנוסף זה USB 3 וממש לא נוח לחבר לטעינה בחודש.

לטעמי המכשיר מכוער וגדול מידי, אבל זה באמת אינדבידואלי.

אם המסך על כיוון אוטומטי, לפעמים לוקח לו זמן לעבור לבהירות מירבית בשמש ישירה, אני פתרתי זאת ע"י קיבוע ב70% בהירות.

משום מה אפליקצית השעון המובנת במכשיר השתגעה ובמשך 3 ימים שתתה לי סוללה והמכשיר התחמם, אין לי מושג למה זה קרה.

פתיחה וסגירה של האפליקציה סידר זאת, אבל עדיין באג תמוה.

אני על בסיס יומי נתקל בחברים עם בעיות כיבוי בG3 למרות עדכוני תוכנה והחלפת מכשירים, מאכזב מאוד מאוד.

ועדיין, לא פגשתי אף אחד עם הZ2, ממש בא לי לבדוק אותו לעומק...

ושוב, עדיין המלך הבלתי מעורר זה הנקסוס 5, 1700 ש"ח למכשיר הכי מהיר ועם מצלמה מספקת באיכותה בסטילס.

סוללה.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה G2 איטי בצורה מחרידה ונתקע? נשמע כמו לימון.

אגב, כל הקשר של ה S5 לעמידות במים הינו מקרי בהחלט. לא מומלץ.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמתי בהודעות הקודמות, הוא לא נועד לצלילות.

העמידות נגד מים היא למקרי חירום בלבד כמו נפילה לאסלה וכדומה.

ומניסיון של חבר שהחליט לנסות את העמידות שלו ומצלם באופן קבוע מתחת למים עם הS5, המכשיר רוסק אז כבר פתחתנו אותו לראות מה המצב בפנים, למכשיר לא חדרו מים וגם הנקודה לא אדומה.

האם מומלץ להכניס אותו למים באופן מודע? לדעתי ממש לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבה של גלובס - פשוט בדיחה עצובה

ברגע שאני רואה כתב שרושם שמהמסך של ה G3 הוא הטוב ביותר פשוט הפסקתי לקרוא

הוא בכלל השתמש במכשיר?! יש לי הרגשה שהסקירות שלהם הם בדיוק כמו של כלכליסט, מקבלים את המכשיר ל4 שעות, בודקים את ה SPECS ברשת ויאללה לוחצים על כפתור ה POST.

למעשה המסך של הG3 הוא בין הגרועים ביותר, אמנם הרזולוציה בשמיים אבל הפאנל גרוע, הבהירות והקונטרסט יותר גרועים משאר מכשירי הדגל (גרועים אפילו בהשוואה ל G2), בשמש ישירה ממש קשה להתשמש בו.

לגבי ה S5, כן יש לו מצלמה מעולה וסוללה טובה, וסביר להניח שה AMOLED שלו לוקח הרבה מסכים אחרים בסיבוב, לא משנה בכמה בנצ'מארקים הוא ינצח

עדיין החויית שימוש שלו גרועה בגלל ה TW המחורבן - דוגמא טובה כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, למי שיש גלקסי 5, שיחליף לאנצ'ר לגוגל ואז יחזור לתאר את חווית השימוש.

אין לי שום בעיה עם הTW אבל אני מאוד אוהב את החוויה של גוגל והוא נותן לך את הייתרונות של הTW (כפתורי שליטה שגוללים את המסך לדוגמא) ואז נהנים מכל הייתרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Google Now Launcher בפליי סטור.

אתה יכול להתקין ולהשתמש בו כמו כל לאונצ'ר צד ג' במידה ואתה עם ג'ליבין ומעלה. הוא קליל ומינימליסטי.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו שמעתי רק דברים רעים על הS5. ביניהם רוכשת של S5 שבסה"כ שדרגה את האייפון 4 הגרוטאה שלה והS5 (החדש שפתחה מהקופסא) אצלה כבר מעלה חודש והוא פשוט לא מפסיק להתקע, לקרתע ולעשות אין סוף בעיות. בחנות אומרים לה שזה לא בעיה שלהם ומנסים להתנער מהאחריות.

אבא שלי אחרי חודש עם המכשיר חיפש להפטר ממנו בגלל בעיות במצלמה משהו. (החליף לG3.)

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקים, באמת לא בעיה שלהם

לחבר מהעבודה עם s5 מאנגליה אותו סיפור בדיוק, שידרג מאייפון 4s אחרי שבועיים שימוש ואחרי שהוא העמיס אותו בכמות אפליקציות נכבדת

הטלפון לא מפסיק להתקע, אפליקציית המייל קורסת בכל מייל שני (משהו שאפשר לשחזר בלי בעיה למי שיש EXCHANGE), אנשי קשר שהולכים לאיבוד או לא מסתנכרנים לגוגל וההיפך ולאג אין סופי

ה4S עובד כמו מטוס לעומתו

אחרי שהוא יחזור מהחופש ננסה למצוא רום נורמלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי ש"זכיתי" להיות עם G2 למשך סוף שבוע (חליפי מהעבודה) וזה פעם ראשונה שאני 3 ימים ברצף עם הG2 ועד עכשיו לא השתמשתי בו ליותר משעתיים,

אני יכול להעיד שהמכשיר איטי בצורה מחרידה, נתקע המון וההקשה על המסך לא תמיד עובדת.

וזה עוד למכשיר חדש לגמרי מהקופסא מעודכן פיקס.

פשוט בושה של מכשיר.

ולגי ההשמצות של הS5, יש לי הרגשה שאני האובייקטיבי היחיד פה שאומר את הטוב והרע על כל מכשיר.

הכי קל זה להלל את המשכיר שרכשת במיטב כספך ולהטעות אחרים שאני חותם שכל המשמיצים פה לא שיחקו עם המכשיר ליותר מעשה.

משום מה אני כבר בהודעה הראשונה הצבעתי על חסרונות וייתרונות בכל מכשיר, בניגוד לכל מיני "לי יש הכי טוב" שהייתי לוקח כל מה שהם אומרים בעירבון מוגבל.

מניסיון עם הS5 מהיום שיצא, המכשיר מדהים ושווה כל שקל.

לקרוא כל מיני מבחנים זה חרטא, כל בוחן מגיע עם ההעדפה שלו והמבחנים מאוד אמונציאלים.

רוצים מבחן טרי מה12.8שבוא הS5 מנצח? (וגם נטען שם שהמסך יותר טוב לעין מאשר הM 8 )בבקשה:

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000962460

וזה עדיין לא אומר שהכל שם נכון או מדוייק- חלק מהסיקור אפילו חרטא אחת גדולה.

מנסיון אישי של חודשים עם הS5, ולאנצ'ר של גוגל אני יכול להעיד שאין שום תקיעות, הממשק ממש לא מסורבל, המצלמה מדהימה, ולי בתור משתמש כבד הסוללה מחזיקה 23 שעות בכיף (ביום בשימוש קצת יותר רגוע הגעתי ל23 שעות ונשאר לו 26% סוללה, מצ"ב צילום מסך לכל המלעיזים כי חבר לא האמין עד ששלחתי לו צילום.)

באותו שימוש עם נקסוס 5 אני מגיע ל7-10 שעות בלבד.

יצא שלשום עדכון תוכנה ששיפר מאוד את איכות חיישן טביעת האצבע ועכשיו קולט תמיד על הפעם הראשונה בניגוד להחלקה השניה לפעמים בהתחלה.

חסרונות:

המצלמה לא תמיד נפתחת כשהמסך נעול- מעצבן ממש!

טעינת התמונות הגלריה איטית.

אין טעינה אלחוטית מובנת, קניתי גב אחורי מקורי של סמסונג עם טעינה שגם משאיר את המכשיר נגד מים אבל כעשיו המכשיר כבד ועבה יותר- מעצבן ממש.

בלי טעינה אלחוטית לפתוח ולסגור את הכיסוי של הטעינה זה סיוט, ובנוסף זה USB 3 וממש לא נוח לחבר לטעינה בחודש.

לטעמי המכשיר מכוער וגדול מידי, אבל זה באמת אינדבידואלי.

אם המסך על כיוון אוטומטי, לפעמים לוקח לו זמן לעבור לבהירות מירבית בשמש ישירה, אני פתרתי זאת ע"י קיבוע ב70% בהירות.

משום מה אפליקצית השעון המובנת במכשיר השתגעה ובמשך 3 ימים שתתה לי סוללה והמכשיר התחמם, אין לי מושג למה זה קרה.

פתיחה וסגירה של האפליקציה סידר זאת, אבל עדיין באג תמוה.

אני על בסיס יומי נתקל בחברים עם בעיות כיבוי בG3 למרות עדכוני תוכנה והחלפת מכשירים, מאכזב מאוד מאוד.

ועדיין, לא פגשתי אף אחד עם הZ2, ממש בא לי לבדוק אותו לעומק...

ושוב, עדיין המלך הבלתי מעורר זה הנקסוס 5, 1700 ש"ח למכשיר הכי מהיר ועם מצלמה מספקת באיכותה בסטילס.

דווקא לעלות חוות דעת אחרי שעה של שימוש זה לעשות חסד עם מכשירי הגלקסי. לרוב הטבע האמיתי שלהם מתחיל להיראות אחרי כמה שבועות, שמורידים כמה אפליקציות. אז המכשיר מתחיל לגמגם ולהתקע.

השתמשתי במכשיר כ-20 דקות וזה הספיק לי להבין שזאת בדיוק אותה גברת בשינוי אדרת. לא מחדש כלום לעומת ה-S4, ורק ממשיך עם אותם לאגים ואיטיות בממשק מאז הגלקסי אס3(לשם השוואה יש לי מכשיר סיני בבית שעולה 50 דולר. יש לו ליבה אחת ו-256 מגה ראם, והוא פותח גלריה ואנשי קשר יותר מהר מגלקסי אס 5)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי נו, גלובס. באמת?

מבחן הכי גרוע שנתקלתי ועליו אתה מסתמך? נראית כמו כתבה שמומנה על ידי סמסונג, בדומה לכתבה שהייתה ב"ישראל היום" מעט אחרי פסח.

גש ל-GSMarena ו-Phonearena, קרא קצת ביקורות. יש אתרים נוספים, אלה השניים המוכרים יותר בתחום.

אין ספק שה-S5 מכשיר טוב ויש לו את היתרונות שלו, אבל אחרי שתשחק בו זמן מה ותעבור ל-G3 / M8, אתה תבין בדיוק למה הם עדיפים (ממשק, למשל. הממשק של סמסונג נוראי וקיטצ'י, הוא איטי ביחס לשני האחרים ומעצבן. האיכות חומרים הטובה אך לא מרשימה כמו של המתחרים. העדכונים הפלגמטיים והמוגבלים של סמסונג).

האמן לי, קראתי מספיק ביקורות על כל המכשירים, ביליתי זמן מה עם כולם ולבסוף נבחר ה-M בידיעה שיש לו את החסרונות שלו (מצלמה פחות טובה. סוללה שלא ניתנת להחלפה באופן עצמי. טוענים גם שהיבואן המקומי לא מדהים - מקווה לא להעזר בשירותיו), אבל השאר הרשים לא פחות והוא מרגיש כמוצר פרמיום אמיתי - ולא חיקויי אלומיניום (G3) או חיקויי עור (S5).

לבינתיים לא מתחרט לרגע ומוכרח לציין שגם הנקסוס 5 חביב בהחלט (למרות שהוא נחות מהשאר במרבית הדברים) - נראה לי שזאת הבחירה ההגיונית לאמא.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו שמעתי רק דברים רעים על הS5. ביניהם רוכשת של S5 שבסה"כ שדרגה את האייפון 4 הגרוטאה שלה והS5 (החדש שפתחה מהקופסא) אצלה כבר מעלה חודש והוא פשוט לא מפסיק להתקע, לקרתע ולעשות אין סוף בעיות. בחנות אומרים לה שזה לא בעיה שלהם ומנסים להתנער מהאחריות.

אבא שלי אחרי חודש עם המכשיר חיפש להפטר ממנו בגלל בעיות במצלמה משהו. (החליף לG3.)

עברתי על השרשור שוב וראיתי את ההודעה הזאת שלך, לכן החלטתי להגיב:

לאחי יש 5S ולגיסתי 5C. לפני כן היו להם S3 ואיזה HTC בסיסי שהוא. אחי מתעב את המכשיר שלו (סלולרי מהעבודה...), טוען שבחודשים האחרונים הסוללה נגמרת במהרה ללא שום שימוש חריג (יש נקסוס 7 ולפטופים), המכשיר נוטה להתקע (מעודכן תוכנתית) והוא הפך להיות מסורבל וכבד לשימוש.

מנגד, גיסתי מאוד מרוצה, אך השימוש שלה מועט - שיחות / הודעות מידי פעם (שוב, יש נקסוס 7 ולפטופ לשימושים הרציניים יותר).

ה-5S לא עומד בשום קנה מידה עם השני דורות האחרונים של התחרים (סמסונג S5 / S4 או LG G3 / G2 וה-HTC M8 / M7). המסך שלו קטן יותר מהותית, פחות נוח, הביצועים שלו חלשים משל המתחרים, הסוללה מאוד חלשה (ל-S2 הישן שלי יש סוללה חליפית חזקה יותר) ותמחור הזוי. לחיוב בו זה מצלמה סבבה (עדיין נופלת משל המתחרים הרעננים) ועדכוני תוכנה זריזים.

הלקוחות שקונים אייפון הם לקוחות חוזרים שזה מה שהם הורגלו אליו ולכן הם דבקים בו. יש כאלה שקונים אייפון כי זה סוג של סמל סטטוס ולכן הם דבקים ברכישת אייפון אחרי אייפון. כל אחד ורצונו שלו - אבל מכאן ועד התשבוחות האינסופיות שלך, יש פער. בכל השוואה האייפון 5S מקבל בראש, גם מהנקסוס 5 הותיק. ורוצה לשמוע משהו - גם החדש לא יביא עימו שום בשורה שהיא או יכולת קרובה לשל המתחרים והמחיר יהיה בשמיים.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע על מה אתה מדבר, אני עם אייפון 5S, ואני מאד מרוצה ממנו, הסוללה מחזיקה יפה מאד, בשימוש סביר אני מסיים יום עבודה עם 60% בערך.

מעולם לא נתקע לי או גמגם, רק כתוצאה מפריצה והתקנת טוויקים לא יציבים, מאז שהסרתי הכל - יציב כמו סלע.

לגבי המסך - העובדה שהוא קטן מבחינתי היא יתרון ענק, לא סובל את המסכים הגדולים כמו של הנקסוס 5 או ה-S4/S5, וזאת סיבה עיקרית שאני נשאר עם אייפון, אין אנדרואיד טוב עם מסך בגודל כזה. אני אוהב מכשיר קטן שנכנס לכיס בלי להרגיש, ונעים להחזיק על האוזן.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...