Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קיים חוק שאוסר על נסיעה עם מוסיקה בויליום גבוהה?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 7311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככה זה יהודים תמיד מדברים על הכל ותמיד הם צוקים, גם כשהם לא

אז מה לעשות רובנו יהודים

וניצטרח לישמוע את הדציבלים הגבוהים של כל אחד פה

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שמעתי על חוק כזה, לפי מה שאני יודע נהג צריך לדעת מצבים מסוכנים לא ע"י זה שמצפצפים לו אלא שהוא יודע לבד, ואם הוא מסתדר גם עם מוזיקה גבוה אז סבבה.

סיאט איביזה FR טורבו 2005 צהובה 8-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שמעתי על חוק כזה, לפי מה שאני יודע נהג צריך לדעת מצבים מסוכנים לא ע"י זה שמצפצפים לו אלא שהוא יודע לבד, ואם הוא מסתדר גם עם מוזיקה גבוה אז סבבה.

אסור לצפצף בתוך העיר.. :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאסור לצפצף סתם אני יודע, אבל אני בטוח שאין חוק נגד שמיעת מוזיקה בווליום גבוהה ספציפית באוטו. ז"א זה לא משנה אם אתה באוטו או לא, ז"א שאתה תקבל דו"ח על הפרעה לסביבה ולא דו"ח תנועה, ברור ?

סיאט איביזה FR טורבו 2005 צהובה 8-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאסור לצפצף סתם אני יודע, אבל אני בטוח שאין חוק נגד שמיעת מוזיקה בווליום גבוהה ספציפית באוטו. ז"א זה לא משנה אם אתה באוטו או לא, ז"א שאתה תקבל דו"ח על הפרעה לסביבה ולא דו"ח תנועה, ברור ?

אז תחשוב שספציפית אתה נוסע באוטו

ואז ספציפית אתה מדליק פול ווליום על כל הרחוב המשולב שאתה נוסע בו

וכמו שזה רחוב משולב יש שם אנשים שיושנים שינת צוהוריים\לילה

ותחשוב שאותם אנשים ספציפיים מתקשרים למשטרה להתלונן על הפרעה בסדר (בכלל אסור להרעיש בין 4-2 וגם אחרי 23.00)

ועכשיו אתה תגדי לי מה ההבדל בין זה ובין ליצפור סתם באמצע הלילה

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הרב אני קיבלתי דוח כזה קוראים לו נהיגה בחוזר זהירות

וזה עולה 750 ש"ח ואל תנסו

דרך אגב שוטר יכול להלביש דוח כזה על כל דבר אפילו אם אתה שותה או מעשן או אוכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך אתר המשרד לאיכות הסביבה:

סדר הדין הפלילי (ברירת משפט - מניעת רעש), התש"ס- 2000, קובע קנסות לעובר על החוק.

שוטר או מי שהוסמך לכך על ידי המשרד לאיכות הסביבה רשאים לתת דוח למי שגורם לרעש.

הצו מטפל בעברות רעש שונות: רעש ממכונות; רעש מכלי רכב; רעש מסירנות, צופרים ואזעקות; רעש משיפוצים; רעש ממוסיקה,

שירה ומגבירי קול; רעש ממזגנים; רעש מטלטול פחים ומכלים, וכו'

...

# השוטר רשאי להפסיק את המטרד, ולקנוס את גורם הרעש, על סמך התרשמותו ובלא שישתמש במכשיר למדידת רעש.

# ניתן להגיש תביעה משפטית נגד גורם המטרד.

הלינק המלא:

http://www.environment.gov.il/Enviroment/bin/en.jsp?enPage=BlankPage&enDisplay=view&enDispWhat=Zone&enDispWho=raash_faq_tipul&enZone=raash_faq_tipul&

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...