Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קיים חוק שאוסר על נסיעה עם מוסיקה בויליום גבוהה?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 7280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באופן עקרוני יכולים להציק לך...

למה ?

1. "אתה נוסע עם ווליום גבוה מדי שלא מאפשר לך לשמוע את התנועה מסביב" (צפירות וכו')

2. "אתה מפריע בשעה מאוחרת/צהריים"

לא נראה לי שהסיכויים גבוהים לקבל דו"ח, אבל אם שוטר ירצה הוא כנראה יוכל להלביש עליך משהו. (אולי בתוך - נהיגה לא זהירה...)

אני אישית, מנמיך מעט אם אני מתקרב לניידת/בדיקת רשיונות, רק כדי שלא יהיו פאדיחות (שהשוטר שונא מוזיקה יוונית ויחליט לדפוק אותי בגלל זה :lol: , למרות שזו יכולה להיות גם סיבה להסתחבקות עם שוטר שאוהב את המוזיקה שלך... או שלא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=19202

חיפשתי "דו"ח מוזיקה", נסה לבצע עוד חיפושים דומים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו עוד שני שרשורים די מצחיקים בנושא:

על אחד ירו עם רובה אוויר מבית סמוך ואחד אחר נסע תוך כדי צפירת יום הזכרון/יום השואה כי לא שמע את הצפירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן את הסיפור עם הרובה אני מכיר.

בקיצור אין חוק חד משמעי שאומר שאסור לי לנסוע עם מוזיקה מעל רמת DB מסוימת. אבל בכל זאת נסיעה עם מוזיקה רועשת מזמינה ביקורת של שוטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בהחלט איסור על גרימת רעש בשעות מסוימות,ובמקומות מוגדרים.

הדבר מופיע בתקנות למניעת מפגעים[מניעת רעש].

עו"ד אריאלה זהר-הלוי

054-4543654

עו"ד יונה מאירוביץ

054-7544140

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוק , אני כמעט בטוח. למרות שאני לא בטוח איך הוא בדיוק מנוסח.

האמת היא , שצריל לאכוף יותר את החוק הזה. אנשים קונים סאב וופר 500W RMS ושומעים ברעש באילו אין מחר. חאלס!!!!!!! תאמינו לי זה לא מרשים אף אחד וזה סתם מרעיש :mad::mad::mad:

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוק , אני כמעט בטוח. למרות שאני לא בטוח איך הוא בדיוק מנוסח.

האמת היא , שצריל לאכוף יותר את החוק הזה. אנשים קונים סאב וופר 500W RMS ושומעים ברעש באילו אין מחר. חאלס!!!!!!! תאמינו לי זה לא מרשים אף אחד וזה סתם מרעיש :mad::mad::mad:

ואותנו לא מרשים שאתה לא קורה את כל השירשור לפני שאתה כותב.

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט קיים חוק נגד שמיעת מוזיקה בווליום גבוה...

חבר שלי קיבל קנס על כך שהוא שנע מעל רמה כלשהי של דציבלים... למרות שאני לא יודע איך בדיוק השוטרים הצליחו למדוד רמת דציבלים :roll:

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חוק נגד שמיעת מוזיקה בווליום גבוה ספציפית באוטו, יש חוק נגד שימעת מוזיקה בווליום גבוהה בשעות מסויימות ואיזורים מסויימים. ז"א אין בעיה שתשמע בפול ווליום על איילון או גהה, אבל אתה יכול לקבל דו"ח על שמיעת מוזיקה ב 2 בלילה בשכונה, כי זה מפריע לאנשים.

סיאט איביזה FR טורבו 2005 צהובה 8-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק מוזיקה בעוצמה גבוהה באזור מגורים בהחלט ניתן לקבל על זה כנס. נרא לי שהשעה המותרת זה רק עד 23:00 או 24:00 לא זוכר אחרי זה או שילחו אליך כחולים או שירו בך :wink: . אבל האם יש חוק שאוסר שמיעת מוסיקה בעצמה חזקה ברכב נגיד על כביש ראשי בגלל שאתה לא שומע את התנוע ומרוכז יותר במוזיקה מאשר בנהיגה עצמה(הבנתם את הכוונה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חוק נגד שמיעת מוזיקה בווליום גבוה ספציפית באוטו, יש חוק נגד שימעת מוזיקה בווליום גבוהה בשעות מסויימות ואיזורים מסויימים. ז"א אין בעיה שתשמע בפול ווליום על איילון או גהה, אבל אתה יכול לקבל דו"ח על שמיעת מוזיקה ב 2 בלילה בשכונה, כי זה מפריע לאנשים.

האמתי שאני כמעט בטוח שיש...

וזה גם הגיוני...

דבר ראשון, כאשר מגיעים לפסי רכבת אז החוק אומר שצריך לסגור את הרדיו וכו'...

ודבר שני הגיוני שיש חוק כזה, מכיוון שכאשר צופרים לך, על מנת להרתיע אותך מסכנה מתקרבת, לא תוכל לשמוע זאת מפעט המוסיקה הרועשת... ולא משנה איפה אתה גם באילון יתכן המצב שיצפרו לך על מנת למנוע סכנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לאזור מגורים...

עם אתה עושה בדירה (במכונית? :roll: ) שלך מסיבה קטנה, אז אתה יכול לעשות הרבה רעש רק עד 23:00 ביום רגיל, ועד 00:00 (יענו 12 בלילה..) בימי שישי וחגים.

אחרי זה, השוטרים יכולים גם להצטרף למסיבה. (לפי החוק :lol: ) ולא מעניין אותם שאין מקום :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בהחלט איסור על גרימת רעש בשעות מסוימות,ובמקומות מוגדרים.

הדבר מופיע בתקנות למניעת מפגעים[מניעת רעש].

מישהו בכלל יודע לקרוא בפורום הזה????

הביאו בעל מקצוע שיענה על שאלות כאלה ובמקום כל אחד מתחיל לכתוב שטויות ולעשות סלט...

אולי כדאי שלכל שירשור יהיה גם פס-קול כדאי שהאנשים שלא יכולים לקרוא ישמעו מה שכתוב.

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...