Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה אוונסיס 2011 - דעתכם ?

אייל
שימו לב! השרשור הזה בן 4749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מדבר על ה2006

יש מלא סרטונים ביוטיוב שמראים שהרכב הזה סוגר 0-100 ללא שיפורים כלל ב9.6 שניות כאשר נתון היצרן לדגם 2 ליטר 150 כוחות סוס הוא 9.7 למען האמת אחד הסרטונים עשה השוואה בין האוונסיס מהדגמים האלו לפאסאט בדגם המקביל - למעט המחיר הפאסאט לקחה בכל פרמטר :-D

לגבי תצרוכת דלק - אתה רוצה להתווכח עם החשבוניות שלי?

הרכב בעירוני עושה 1:9 במקרה הכי גרוע שיש (אני נוסע רגוע בלבד)

בממוצע 1:10

ובכבישים פתוחים הוא יכול להצפין אפילו עד 1:13.5 (מנסיון) ואני מאמין שבנסיעה על כביש פתוח בלבד - כמו למשל אילת הלוך חזור הוא יתן תוצאה עוד יותר טובה כי ה1:13.5 שהשגתי ממנו עדיין היתה בנסיעה משולבת עם קצת פקקים.

התאוצה של הרכב הזה באמת מרשימה לגודל שלו ולנפח המנוע שלו - תנסה בעצמך.

לגבי האוונסיס החדשה יותר - לא יודע אבל יתכן והנתון הזה פחות טוב אם כי באחד הסרטונים שראיתי התיאור היה שהרכב ממריא כמו מטוס - הנחתי לעצמי שהם לפחות לא יגרעו בנתון.

תהנה - זה לא הסרטון שאני מדבר עליו אבל - אתה תראה שאתה בקושי מספיק לספור מאחת עד 10 מהרגע שמד הטורים קופץ:

יש איזה סרטון או שניים שמראים ממש שהרכב סוגר 9.6 - זה הגיוני לחלוטין לפי מה שאתה רואה כאן. (מדדתי עם סטופר - 9 שניות בקושי וזה דגם לא משופר ולא נעליים אם כי אני לא אתפלא אם הפחיתו ממנו משקל כי זה ממש טיל וראיתי עכשיו עוד סרטון של הדגם הקודם שהוא באמת עושה את זה באיזו שניה וחצי לאט יותר - עדיין פחות מעשר).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

או קיי סבבה תהנה - אבל אתה יכול לפרט למה הרכב הוזמן?

ממה בסוף התרשמת? ממה התחברת אל הרכב? קצת פרטים בסוף למה ההחלטה נפלה יהיו מאוד מעניינים בשבילנו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכולתי להגיע לנסיעת המבחן,ההחלטה התקבלה בלעדיי.

בגדול מטרת הנסיעה היתה לוודא שהתנהגות גיר רציף היא התנהגות סבירה שאפשר לחיות איתה, שהמנוע מושך כמו שצריך, בידוד רעשים ,נוחות וכו' ומהבחינה הזו הוא היה מרוצה מעל ומעבר.

אוכל לפרסם התרשמות כשהרכב יגיע ולאחר שיזדמן לי לנהוג בו וזה יהיה ממש בקרוב כי הוא נמצא במלאי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להציג סרטונים ברשת כמדד לנתונים טכניים זה לא רציני במקרה הטוב..

האם יש לך קטלוג ייצרן אשר מצהיר על 0-100 ב- 9.6?

אני שוקל להחליף את הקורולה שלי לאוונסיס והייתי שמח לראות נתון זה.

לדעתי קטלוג של עיתון אוטו לא טועה, אגב זה גם הנתונים ביד-2 ובעוד מספר אתרים.

אם תשים לב זה מתייחס לשנתון 2005-2009, כך שזה אמור לייצג את הרכב שלך.

אגב, גם נתון צריכת הדלק על פי הקטלוג לא מחמיא, לדוגמא בקורולה 2003-2007 מצויין נתון ממוצע של 12.8 ק"מ/ל, כ-2 ק"מ/ל טוב יותר מהאוונסיס.

כך שאם בנסיעה עירונית הטויוטה שלי עושה 1:10, כמה אני צריך לצפות מהאונסיס? אני מניח שמשמעותית פחות, שזה די מוריד את החשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...