Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיישנתי במיקרו-משאית

honda cx500
שימו לב! השרשור הזה בן 3270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

כבר כמעט 3 חודשים חלפו בלי בלאגן, בלי לקנות אף "ברזל חלוד" כדבריה של הנשמה, שקט ושעמום נוראי. הימים הקצרים מוציאים ממני את החשק לעשות משהו וכל שנותר לי הוא לצפות בכל שאר החברים בפורום שהם הרבה יותר פעילים ונמרצים ממני.

אז זהו זה. לא עוד. אתמול נוסף גבר חדש למשפחה. תאריך עגול, תחילת חודש , התחלה חדשה לשנינו. תתפלאו, לשם שינוי לא מדובר בדו-גלגלי אלא ברכב אמיתי.....אומנם קטן, אבל עושה רושם של גיבור גדול.

החל מאתמול התיישנתי בסובארית טנדר, שנת יצור 1984, 700 סמ"ק, עם 90,000 ק"מ אמיתיים, טסט בתוקף עד יולי 2011 והכי חשוב יד ראשונה!!!! (מה לעשות, יש לי שריטה נוספת, אני מעדיף יד נמוכה ככל האפשר, ואם זה יד ראושנה אז בכלל חגיגה). מה שמדהים הוא שקיבלתי גם את נרתיק המסמכים המקורי + ספר הרכב + קבלה על שחרור הרכב מהיבואן אי שם בתאריך 30.7.1984. בקיצור, בדיוק מה מה שחשוב לי.

שמו של הרכש הוא "גברוש". יש שתי סיבות לבחירת השם:

הסיבה הראשונה - יש לו צורה של גבר גבר כזה, שמוכיח לכולם שהגודל לא ממש רלוונטי והוא יעמיס כל מה שארצה בלי להשמיע מחאה.

הסיבה השניה - הוא "עוזב קיבוץ" ואני חושב ש"גברוש" זה של קלאסי לקיבוצניק, כזה פשוט, נחמד, בלי דאווין, בא לעשות את העבודה בלי קונצים מיותרים. נכון שזו סטיגמה וקלישאה נוראית אבל באמת שככה הוא יושב לי בראש ויסלחו לי מראש הקיבוצניקים בינינו אם חלילה פגעתי במי מהם.

אני מקווה שכבר בסוף השבוע הזה אצליח להביאו למשכנו החדש. אתמול בוצעה העברת בעלות כדת וכדין, מזומנים החליפו ידיים, ואני כבר מחכה לסוף השבוע.

אשמח לשמוע מה דעתכם על הרכישה החדשה שלי, עצות, הצעות ייעול, דגשים, מקורות לחלפים (שימו לב למסגרת הפנס הקדמי שגורמת לי לביעותי לילה) וכל מה שתחשבו שיכול לעזור לי. אני מזכיר לכם שאני מאותגר טכני. אומנם לא כמו בתחילת הדרך (עכשיו אני כבר יודע לפרק אופנועי 50 סמ"ק, ויודע גם להרכיבם בחזרה כמעט עד הסוף), אבל זה הרכב הראשון שלי שאני מתכוון לשחק איתו. אם יש מי מכם שמעוניין ויכול להעיף מבט ברכב ולהסביר לי מי נגד מי זה בכלל יהיה נהדר (כמו שעמית סייע לי בזמנו רבות עם הדרבי).

תיהנו מהתמונות של הרכש החדש. הסיפור המלא יגיע בהמשך. אל תדאגו, מקומה של הנשמה לא יפקד מהעלילה. בואו רק נאמר שהפעם ניסיתי להיות הגון וישר וסיפרתי לה ערב מראש על הרכש הצפוי. כמו שאומר אסף כהן שליווה אותי אתמול - מזל שיש לטנדרון הזה ארגז לישון בו.....

שלומי

P2010010.jpg

P2010011.jpg

P2010012.jpg

P2010014.jpg

P2010015.jpg

P2010016.jpg

P2010017.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש! אחד מהדברים המדליקים שקיימים!8):twisted: עכשיו יש לך איפה להסיע את האופנועים!:twisted::-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו.... מגניב,

כמה זכרונות העלת כעת....

היה לי בדיוק אחד כזה בזמן השירות הצבאי. (טוב למשפחה... אבל הוחרם כל עת שחזרתי לחופשה),

נסעתי איתו בכל הארץ , עם החברה ואני יכול להעיד שהארגז מאחורה נוח .. גם לישון ,

טיפס את רמת הגולן והרי צפת , עמוס בציוד כמו גדול.

אחלה רכב . אם תדבר יפה לגברוש , אני בטוח שתוכל לשכנע אותו שהוא משאית אמיתית....

תתחדש, תהנה (ואולי אפילו תסע בו קצת כיף של רכב)

ירון

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מגניבה

נראית במצב מעולה :lol:

מעניין איך זה מרגיש הנהיגה במיני מיני מוק :-D

תתחדש

גברי אורחים נוספים הגיעו ...........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

לגבי חלקי מנוע, אם אני זוכר נכון גם בג'אסטי יש את אותו מנוע. שווה בדיקה אילו חלקים תואמים יש...

יש לך עוד כמה שנים עד שהרכב יגיע להיות אספנות, אתה מתכנן להשתמש בו כרכב מסחרי?

לגבי חלקים ואינפורמציה, אתה מוזמן להגיע למפגש מועדון סובארוהוליק ביום שישי ה11.2 באיקאה בשעה 13:30.

אני בטוח שתוכל לפגוש שם אנשים שיעזרו לך ויש גם פורום למועדון.

המון בהצלחה,

דניאל.

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה

כמה תמונות מהשירות הצבאי....

סובארית.jpg

סובארית 001.jpg

סובארית 002.jpg

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

לגבי חלקי מנוע, אם אני זוכר נכון גם בג'אסטי יש את אותו מנוע. שווה בדיקה אילו חלקים תואמים יש...

יש לך עוד כמה שנים עד שהרכב יגיע להיות אספנות, אתה מתכנן להשתמש בו כרכב מסחרי?

לגבי חלקים ואינפורמציה, אתה מוזמן להגיע למפגש מועדון סובארוהוליק ביום שישי ה11.2 באיקאה בשעה 13:30.

אני בטוח שתוכל לפגוש שם אנשים שיעזרו לך ויש גם פורום למועדון.

המון בהצלחה,

דניאל.

לג'אסטי מנוע בנפח 1000/1200 סמ"ק 3 צילינדר, לעומת מנוע ה700 בטנדר עם 2 צילינדר, זמינות החלפים בארץ בעייתית מאוד בטח לחלקי קוסמטיקה ופח, אין מה לבנות על יפנאוטו בענין זה דרך אגב...

מזל טוב על הרכישה, נראית במצב מעולה ומקורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

ליד מוסך דרך השטח זרוקה אחת כזאת נוספת עם מספר רישוי כמעט עוקב.

ואגב סובאריות, תראו מה ראיתי לפני שבועיים במוסך, סובארית ייבוא אישי.

17493813a.jpg

0061_2~1.JPG

0062_1~1.JPG

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

אני הייתי מעיף את הארגז הזה.

תזהר בסיבובים - הכלי פשוט מפחיד בחוסר היציבות שלו. צא לי לנהוג בכזה לא מעט.

בבית הקברות ברעננה (רח' קלאוזנר) יש סובארית של חברה קדישא שעומדת כ-10 שנים.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

ליד מוסך דרך השטח זרוקה אחת כזאת נוספת עם מספר רישוי כמעט עוקב.

ואגב סובאריות, תראו מה ראיתי לפני שבועיים במוסך, סובארית ייבוא אישי.

להרבה חרדים יש רכב כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...