Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיישנתי במיקרו-משאית

honda cx500
שימו לב! השרשור הזה בן 3270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה רכב מגניב! בחירה מאוד מיוחדת.

אולי כדאי שתתחיל לטפל בחלודות שמתפתחות במסגרת החלון הקדמי, לפני שהנזק שם יחמיר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש!

ליד מוסך דרך השטח זרוקה אחת כזאת נוספת עם מספר רישוי כמעט עוקב.

ואגב סובאריות, תראו מה ראיתי לפני שבועיים במוסך, סובארית ייבוא אישי.

לא רק יבוא אישי, היא גם 4X4!

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהרים טובים ותודה לכל המגיבים.

אנסה לענות על שאלותיכם ולאחר מכן אספר את סיפור הרכישה.

1) אין לי מושג אם מותר להסיע אנשים מאחור. יש ספסל. אני מניח שזה אומר שניתן.

2) אין לי כוונה לנסוע מהר. בשביל מהירות יש אופנועים. זה יותר בשביל להוביל את האופנועים שחס וחלילה לא ילכלכו את הצמיגים שלהם.....

3) אם יהיה לי ביטוח בתוקף בוודאי שאני אגיע למפגש סובארו. אני מקווה שגברוש לא יתנגד ולא ימות בדרך.

4) אין לי מושג מה מצב המנוע שלו. הוא עובד יפה, אין נזילות שמן מתחת לרכב, אין עשן, אבל זה כל מה שאני יכול לומר.

5) כן, השפריצרים עובדים. את זה אסף בדק כי זה הכי חשוב......אין לי מושג איפה הגלגל הרזרבי ממוקם.

6) קניתי עבורו מצבר חדש, ככה בשביל הכיף, שירגיש קצת השקעה. המצבר המקורי החזיר את נשמתו לאלוהי המצברים.

טוב, הנה הסיפור:

כמו כל הדברים המוזרים או הטובים שקורים לי, גם רכישתו של "גברוש" נפלה עלי באקראי. כרגיל, באחד מלילות חודש אוגוסט האחרון עת הנשמה נמה מעמל יומה, והאוצרות הקטנים חלמו אף הם כיצד הם יכולים לשפר ולהמציא דרכים חדשות לקצר לאבא שלהם את החיים, גלשתי לי באתרי המכוניות החביבים עלי, שוחחתי עם ציפורי לילה נוספות, שתיתי קפה והתלוננתי על המזגן הארור ששונא אותי אישית. מאחר ואחד החלומות המוטוריים שלי הוא לרכוש בלייזר, נכנסתי לאתר ג'יפולוג והתחלתי לשוטט ולדמיין כיצד יראה הבלייזר העתידי שלי. לפתע, ככה משום מקום, אני רואה מודעה המציעה למכירה סובארית כבסיס מצויין לבאגי.

כאן אני עושה הפסקה קטנה בסיפור כדי לציין שגלישה בשרשור של "רק משאיות מעניינות אותי" גרמה לי להפוך לאוהד משאיות. אין לי מושג למה. אני מניח שזה בגלל שאני פרקטי וחיפשתי דרך נוחה לשנע את 3 הנסיכים שלי בבטחה אל מוסכי האופנועים למיניהם כדי שחלילה לא ילכלכו את צמיגיהם, וגם בגלל שהורי החליטו לפתע שלעבור דירה בגיל 70 זה חיוני וחינני ואין כמו בנם בכורם לביצוע המטלה הזו שאם לא כן, הרי שחלקו בירושה העתידית יפגע משמעותית. חשבתי לרכוש עגלה נגררת לרכב פרטי. מובן שעלויות העגלה הן בשמיים וגם הרעיון הזה נגנז די מהר, ככה שנותרתי ללא פתרון להובלת הנסיכים, העברת הדירה של הורי, והובלות קטנות אחרות שיש בכל בית נורמאלי אחר כגון עציצים, חול לעציצים, פרחים, עצים, סלעים, וכל דרעק אחר שהנשמה היצירתית שלי מוצאת לנכון להציב על הגג שלנו ומחייבת את הקורבן הצמוד שלה (שזה אני) לשנע.

חזרה לסיפור. כרגיל, מילמלתי תפילה חרישית זריזה אל המלאך השומר שלי שם למעלה, שעם חלוף הזמן למדתי להבין שהוא חובב ברזלים חלודים בדיוק כמוני ושהוא חש מחוייבות לא פחותה משלי להציל כל ברזל ישן, במיוחד אם הוא יד ראשונה. אמרתי לו ככה בקטנה, שיהיה נחמד אם במודעה תופיע סובארית טנדר ולא סובארית רגילה. נכנסתי למודעה ונפלתי. אל מול עיני התגלה טנדר כליל השלמות, בדיוק כמו שדמיינתי. מיד שלחתי הודעה למוכר אבל כרגיל, אין שום דבר בחינם. מסתבר שהרכב ללא טסט מעל 3 חודשים (האגרה שולמה אבל לא ניגשו לטסט), על הרכב רשום שיעבוד ומעבר לכך, הוא רשום על שם קיבוץ וחי בנגריה. יצרתי קשר עם מנהל הנגריה, בחור מאוד חביב שאמר שינסה לעזור. נו טוב, אתם יודעים איך זה בקיבוצים, איך נאמר, החברים שם חיים בקצב שונה משלנו. לכל דבר יש זמן ואין מה להילחץ מכלום. ככה חלפו להן עוד 4 חודשים כאשר אני מזכיר לבחור מדי פעם שאני קיים ורוצה את הטנדר. בתחילת ינואר אני מקבל טלפון מהנ"ל והוא מודיע לי שהשעבוד הוסר ואין שום מניעה להעברת בעלות.

חיש קל ובלב הולם יצאתי בבוקר שבת חורפי לכיוון דרום, כאשר התירוץ הרשמי לנשמה הוא שאני יוצא לתרגל בנהיגה את בננו הבכור שבדיוק קיבל רישיון. כאשר הגענו ליעדנו (כאמור, מדובר בקיבוץ בדרום), קיבל את פנינו איש נחמד מאוד. הוא הציג את החתן, שעמד מנומנם בסככה, ויצאנו לסיבוב קצר בקיבוץ. אין מה לדבר, אהבה ממבט ראשון. במהלך הסיבוב הקצר אני רואה הולך רגל זהה לחלוטין לאיש שיושב איתי בגברוש. מיד חשדתי בקונספירציה ובתהליכי שיבוט שמבצעים בקיבוץ הזה לאנשים, אבל מסתבר שזה האח התאום הזהה של בעל הרכב. קטע מטורף.

נותר רק להעביר את החתן טסט למחצית השנייה של השנה, והמוכר הסכים לבצע זאת עבורי. בשבוע שעבר גברוש עבר טסט, ואתמול נסגר נושא העברת הבעלות. כעת כל שנותר הוא להסיעו למשכנו החדש ואני מקווה לעשות זאת בסוף השבוע הקרוב.

כפי שאמרתי, בניגוד לפעמים הקודמות בהן רכשתי את הנסיכים (3 אופנועי דרבי, כן ירבו), אין לי אפשרות להחביא את גברוש מפניה של הנשמה כפי שעשיתי עם הנסיכים, ולכן נקטתי בצעד נדיר של גילוי נאות וסיפרתי לה ערב לפני הרכישה על האוצר החדש. מה אני אגיד לכם, אם למובארק יש שכל, שייקח אותה לפיזור ההפגנות בכיכר תחריר. הגברת התחילה ישר בהילוך רביעי בפול גז ומשם היא רק הגבירה מהירות. פשוט טורבו. אני חושד שהיא שימשה השראה לסרט "מהיר ועצבני". מה אני אגיד לכם, 2 הלילות האחרונים היו קרים מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכבים כאלה תישאר לי תמיד פינה חמה. אבא שלי בארץ היה בעלים של אחת משני דיהטסו היג'ט (תוצרת סין תחת רישיון בשם דיהטסו טיאן דזין).

הרכב הסתובב בתחילת שנות ה-2000 בקריות. מעניין מה עלה בגורלו?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה.

רק בדרכים טובות.

: )

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שלי בתת-הפורם הזה וגברוש ממש נראה שהשנים לא עשו לא רע !

אני טועה אשהסגירה מאחורה עם אסבסט ?

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שלי בתת-הפורם הזה וגברוש ממש נראה שהשנים לא עשו לא רע !

אני טועה אשהסגירה מאחורה עם אסבסט ?

טעות, הסגירה עשוייה מפיבר

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי , אם אני זוכר נכון (ובכל זאת עברו למעלה מ20 שנה) הגלגל ספייר מתחת לכיסא ?

תגיד ,

לאח התאום של בעל הרכב , אין במקרה גם רכב תאום ? :lol:

ואולי גם הוא למכירה ?

ירון

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי , אם אני זוכר נכון (ובכל זאת עברו למעלה מ20 שנה) הגלגל ספייר מתחת לכיסא ?

תגיד ,

לאח התאום של בעל הרכב , אין במקרה גם רכב תאום ? :lol:

ואולי גם הוא למכירה ?

לחבר של בעל הרכב החדש יש את האח הגדול של הרכב בציר 80 מנוע 600 סמ"ק אבל כרגע הוא לא למכירה!!!

:lol: :lol: :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמרתי, בניגוד לפעמים הקודמות בהן רכשתי את הנסיכים (3 אופנועי דרבי, כן ירבו), אין לי אפשרות להחביא את גברוש מפניה של הנשמה כפי שעשיתי עם הנסיכים, ולכן נקטתי בצעד נדיר של גילוי נאות וסיפרתי לה ערב לפני הרכישה על האוצר החדש. מה אני אגיד לכם, אם למובארק יש שכל, שייקח אותה לפיזור ההפגנות בכיכר תחריר. הגברת התחילה ישר בהילוך רביעי בפול גז ומשם היא רק הגבירה מהירות. פשוט טורבו. אני חושד שהיא שימשה השראה לסרט "מהיר ועצבני". מה אני אגיד לכם, 2 הלילות האחרונים היו קרים מאוד.

מה זה כמה ימים ולילות קרים למען "גבר" נוסף בבית ?! הוא יעזור לך להשקיט את העניינים בבית בפעם הבאה ...

רכב יפיפה ... תהנה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote=honda cx500;28457

כפי שאמרתי, בניגוד לפעמים הקודמות בהן רכשתי את הנסיכים (3 אופנועי דרבי, כן ירבו), אין לי אפש נקטתי בצעד נדיר של גילוי נאות וסיפרתי לה ערב לפני הרכישה על האוצר החדש. מה אני אגיד לכם, אם למובארק יש שכל, שייקח אותה לפיזור ההפגנות בכיכר תחריר. הגברת התחילה ישר בהילוך רביעי בפול גז ומשם היא רק הגבירה מהירות. פשוט טורבו. אני חושד שהיא שימשה השראה לסרט "מהיר ועצבני". מה אני אגיד לכם, 2 הלילות האחרונים היו קרים מאוד.

דווקא נראה מקום חמים ונוח........... :lol:

P2010016.jpg

P2010017.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם,

צביקה - אני מתכנן לטפל בחלודה בהזדמנות הראשונה שאצליח לגייס מעט ממון חופשי. כרגע במצב על הפנים. כל מה ששיריינתי לסיום השיפוץ של "נסיך 3" הוצא על רכישת גברוש. אני גם מתכנן לפרק את הג'אנטים ולשלוח לניקוי חול ולצביעה וכמובן להחליף צמיגים.

yuvk - אני לא רוצה להעיף את הארגז מהסיבה הפשוטה שהוא מופיע ברישיונות. אין בעיה לפרק ולהרכיב כמובן, אבל לדעתי הוא שימושי כי אני אעביר בגברוש להעברת כל מיני דברים, וגם אסיע בו את האופנועים שלי, וככה הם יהיו מוגנים מהרוח ולא יצטננו.

אסף - איזה מזל שיש חברים......

ירון - בקיבוץ היו 3 רכבים מהסוג הזה. גברוש הוא השורד האחרון מאחר והיה שייך במשך כל הזמן לחשמלאי של הקיבוץ ולכן לא עבד קשה מדי. לפני שנתיים הוא הועבר למנהל הנגריה אבל זמן קצר לאחר מכן נרכש טנדר חדש לנגריה וגברוש הוצא לפנסיה מוקדמת. אני מבטיח לך שאם אצליח להגיע לאחד מהאחים שלו, כמובן אח רשמי עם רישיונות, אני אעדכן אותך. אם זה יקרה כמו עם הנסיכים, אני חושש שתוך שנה תהיה לי שלישה של הגשש החיוור בחניה.

אמישה - הסגירה היא מפיבר.

דרך אגב, היום היו לי איזה 20 דקות פנויות ככה פתאום, וניצלתי אותן לקריאת ספר הרכב באנגלית. ירון צודק. על פי מה שרשום הגלגל הרזרבי וכלי הנהג אמורים להיות מתחת למושב הנהג. זה ייבדק בהזדמנות הראשונה.

כן, גם אני סבור שזה רכב מאוד ייחודי. בחו"ל זה בכלל להיט. יש מועדוני מירוצים של הרכבים הללו. מעבר לכך, ראיתי עיצובים שעשו לרכבים כאלה, פשוט למות מצחוק או מהשתאות על היצירתיות. יש גברושים עם שרשראות, עם צמיגי טרקטורון, ג'אנטים מגנזיום, וגם בתצורת נגמ"ש (נשבע לכם, מחר אני אעלה את התמונות, קטע הזוי לגמרי).

מה שמשך אותי ברכב הזה זו הצניעות שהוא משדר, הפרקטיות, הפשטות, וגם היופי שנתון לפרשנות. זה כלי שפשוט נוצר לצרכים שלי ולאופי שלי וגם לכיס שלי.

עכשיו החלטתי לנסות ולמצוא גם רדיו מקורי (לא שמתי לב אם יש או אין רדיו ברכב). אני לא רוצה מערכת שמע חדשנית כי אני שייך לז'אנר שגורס כי מקוריות היא הדבר הכי חשוב בשיפוץ. ככה שיפצתי את ההונדה, הסוזוקי (ז"ל), והדרבים. הכל מקורי ככל האפשר ואם אין להשיג אז משהו הכי דומה. יש לי הרהורי כפירה רק בנוגע לג'אנטים כי ראיתי תמונות של גברושים עם נעלי מגנזיום זהובות וזה מצא חן בעיני. כרגע כל מה שחשוב זה שהוא יגיע כבר הביתה. אני אשב איתו כמה ערבים כמו שאני נוהג לעשות עם כל בן משפחה חדש, אעבור על כל חלק, אכין רשימות (זה הכי כיף, בזה אני שולט מצויין....), ובסוף יהיה לי מושג לאן אני רוצה שהוא יגיע. כל השאר זה כבר קל, רק עניין של תקציב וסבלנות.....

אבא שלי שהוא היחיד בינתיים שהגיב בחיוב לרכש החדש חוץ מהילדים שלי (אם כי תמיכה צנועה ושקטה מחשש מזעמה של "הנשמה" שישנה איתו ונקראית אמא שלי). היום בערב אכלנו ביחד ונהנינו מזמן איכות נדיר, ואז הוא זרק לי ככה בקטנה - "למה לא תרכיב צופר אוויר של משאית"????? ......כמעט נחנקתי מהסנדביץ'....הרג אותי עם הרעיון הזה, אין על הזקן שלי, תותח על, ומומחה לההישרדות בפני עצמו. מעניין איפה אפשר למצוא כזה דבר.

יאללה, הזמן לא עובר. אולי אני אסע כבר מחר בלילה להביא את גברוש ולא אחכה ליום שבת???? ככה ביום שישי אוכל לרחוץ אותו.

לילה טוב.שלומי

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי

תתחדש.

עכשיו אני מבין על מה שוחחנו.

חוץ מחניה גדולה ורגיעון לנשמה אתה צריך נגר טוב.

תבנה לך מיטה וארונית קטנה.

צריך להתכונן ליום שימאס לה....

אני מכיר עוד כמה עומדים. דבר איתי.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...