Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'טה DSG1.6 או 1.4TSI בליסינג?

milson
שימו לב! השרשור הזה בן 4912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברת ליסינג תביא לך מה שאתה רוצה. הכל שאלה של מחיר ובוס.

כן, אבל במחיר כזה שלא תחפוץ בכך, וזה די פוסל את הרעיון. הבדלים במחירי ליסינג בין שני רכבים שעולים בערך אותו דבר בקניה מיבואן יכולים להיות מפתיעים ביותר!

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאורטית את האוקטביה 1.4TSI אבל אומרים שאי אפשר לקבל בחודשים הקרובים. יש סיוויק קונפורט 1.8 בהפרש לא קטן..

אבל הג'טה לא היתה ברשימה המקורית, אז אולי יש מקום לבקש משהו אחר?? המלצות??

אני נמצא בהתלבטות דומה והחלטתי לחכות עוד קצת לאוקטביה שלטעמי עדיפה על הגטה כמעט בכל היבט (למעט עיצוב וסמל כמובן...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמצא בהתלבטות דומה והחלטתי לחכות עוד קצת לאוקטביה שלטעמי עדיפה על הגטה כמעט בכל היבט (למעט עיצוב וסמל כמובן...).

ואמרו לך כמה זמן יש להמתין?? לי אמרו שאין בכלל על מה לדבר (6+ חודשים).. נשמע לי תמוע.. יכול להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט כוכב ריסוק אחד, אבל מי סופר...

אני גם חושב שהאוקטביה היא רכישה ראויה, ושוקל בעצמי VRS, אבל אל תשכחו את הנושא הזה, במיוחד אם אתם מובילים שם ילדים (טפו טפו טפו).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואמרו לך כמה זמן יש להמתין?? לי אמרו שאין בכלל על מה לדבר (6+ חודשים).. נשמע לי תמוע.. יכול להיות?

צפי לאספקה ינואר-פברואר.

בפרספקטיבה של 3 שנות שימוש ברכב זה שווה המתנה של עוד 3 חודשים מבלי להתפשר, אבל כמובן, כל אחד והשיקולים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...