Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלאי מצלמות המהירות צ'יטה C50i

TIG Motorsport
שימו לב! השרשור הזה בן 4023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים, מישהו יודע כל כמה זמן יוצאים עדכונים לצ'יטה?

ה-WAZE הוא יכול להיות פתרון אבל לא ממש מושלם, א) ההתראות אך ורק אם עברת את המהירות המותרת (לפי מה שהזינו בהגדרת המצלמה), ב) יש באגים, ג) סתם אוכל סוללה של הסמארט, ד) העדכון של המצלמות לוקה בחסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בדרך כלל כל שבועיים עד שלושה

שבועיים שלושה עד שיוצא עדכון? אתה רציני? זה שבועיים שלושה של דוחות שכל דוח זה 750 ש"ח (זה המינימום לא?)

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אתה יוצא מנקודת הנחה שזה 3 שבועות מהקמת המצלמה ולא שהמסד מתעדכן עוד לפני שהמצלמה עוד בכלל מבצעית.

ב. תלוי בכיול של המצלמות אבל בעיקרון יש גם עבירת מהירות קלה של 250 ש"ח בלי נקודות. וכמובן שזה מגיע עד שלילה מנהלתית ומשפט.

ג. תפתח עניים, סה"כ המצלמות לא מוסתרות (חוץ מבאיזה 2 מיקומים).

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הc50i קיים במלאי?

כן יש לנו במלאי.

שבועיים שלושה עד שיוצא עדכון? אתה רציני? זה שבועיים שלושה של דוחות שכל דוח זה 750 ש"ח (זה המינימום לא?)

בדרך כלל כשמציבים מצלמות חדשות היבואן דואג לעדכון תכוף יותר...

עד היום לא נתקלנו בבעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לאכזב אתכם חברים אבל ה waze בסלולארי לא שווה הרבה מאחר ו:

1. מי יכול להחזיק את הפאלאפון ממולו על מנת לראות מלכודות ? ...לא לכל אחד יש מתקן שמחזיק את הסלולארי .

2. מי יכול לשמוע את ההתראות דרך סלולארי ? ...מה שזה בכלל בלתי אפשרי כשרדיו או מוסיקה מנגנים ברקע.

3. מה קורה כאשר אנו בשיחה ארוכה בעת נהיגה בסלולארי ?....זה בדר"כ קורה כל זמון הנהיגה .

3. ה waze לאמעודכן ולא מגיב כמו הציטה כלל וכלל , וזה מנסיון ( גם אני, כמו כולם - חשבתי לחסוך).

4. לציטה רמקול חזק ביותר שגובר ומשמיע ומראה עם תאורה חזקה ומצפצף , כך שתשומת הלב תוסת אליו

בלי קשר למה שאנו עסוקים ברכב (שיחה- מוסיקה )

- בקיצור חבל לכולם על הזמן ! מי שרוצה לחסוך קנס ונקודות קריטיות , שירד מהאפליקציה הדבילית הזו

ויקנה מכשיר שמטפל בעניין המצלמות , נקודה !

- אצלי המכשיר מדהים , עומד על הדשבורד ממול הפנים , מראה לי את מהירות הנסיעה , מודיע לי באיזה מרחק אני מהמצלמה , וגם כמה מותר לי לנסוע בסביבתה בהתראות קוליות עד שאני מגיע למהירות המותרת.

- למעשה הציטה מתבטא בהבטת תשומת הלב מיידית ! בעת סכנה , ולכן הוא שווה את מחירו ואף הרבה יותר מכך.

- למרות שאני אולי נשמע כפרסומת למכשיר , זו האמת לאמיתה , מנסיון אישי שלי ושל כמה חברים.

- את המכשיר שלי ושל חברי רכשתי ב TIG בחולון אצל ערן גומר , שעדכן אותו במקום , הסביר , ונתן כרגיל שירות מצויין , ובהזדמנות זו אומר לו תודה בשמי ובשם שני חבריי האנלפבתים :-) שהזדקקו להסברים ושירות נוסף ימים לאחר הרכישה , וכמובן , שקיבלו את כל מה שרצו עם יחס ושירות מצויין , מה ששוה לפעמים יותר מהכל.

אמיר

אמיר

אמיר

Mitsubishi Evolution X MR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם במאגר המידע של המכשיר כלולות גם מצלמות "רגילות" של רמזור/מהירות, שאינן גאטסו?

האם העדכון מתבצע אוטומטית או שיש לבצעו ידנית? איךיודעים ש"שוחרר" עדכון?

תודה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט, הם לא היבואן, כך שהם לא קובעים את 'מחיר הבסיס' של הצ'יטה.

אני בכ"א מתכנן לקפוץ ברביעי ולקנות.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם במאגר המידע של המכשיר כלולות גם מצלמות "רגילות" של רמזור/מהירות, שאינן גאטסו?

האם העדכון מתבצע אוטומטית או שיש לבצעו ידנית? איךיודעים ש"שוחרר" עדכון?

תודה.

יש לו במאגר המידע גם מצלמות "רגילות".

כשיש עדכון מתקבל מייל מטעם היבואן שמודיע על עדכון. אתה לוקח את המכשיר ומחבר אותו למחשב ובעזרת התוכנה המצורפת מעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך 100$ נהיו 1350 שקל?!

אומנם עיברתם את המכשיר (מיותר לדעתי), אבל איך הגעתם למחיר כזה?

צודק , אבל זה המחיר בארה"ב כאשר כשאני רכשתי ועשיתי ברור מעמיק התבררו לי העובדות הבאות :

1.על הובלה לישראל הם גובים 59$ .

2. לזה יש להוסיף 39$ חבילת עדכונים באתר של ציטה .

3. ואז כשזה מגיע לארץ אתה צריך לשלם 15% מע"מ.

- בסופו של תהליך ה 100$ הופכים בשנייה ל 198$ + מע"מ = 230$ .

- מעל 100$ , רשות הדאר גובה 85 שח עבור "עמילות מכס - הפקת רישומון " ככה הם קוראים לזה .

- ככה שבסופו של תהליך עלה לך המכשיר 971 שח.......

מה קיבלנו ב 971 שח :

עכשיו קיבלת דובר אנגלית , ולא עברית !

ובנוסף לזה אין לך אחריות על המכשיר כלל ! ( אלא אם כן תשלח אותו לתיקון בארה"ב , ועלות המשלוח הלוך וחזור

תעלה לך מעל 100$ )

כשעשיתי חשבון , אני העדפתי להוסיף עוד 300 שח , ולקבל מכשיר דובר עברית שאוכל לעדכנו באתר בארץ , ולקבל שירות ואחריות !

אמיר

אמיר

Mitsubishi Evolution X MR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...