Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר רוקפורד P300.4

moasi1
שימו לב! השרשור הזה בן 4978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל האנשים שבאמת רוצים לעזור ולאלה שפחות.

אני רוצה לשאול לגבי מגבר רוקפורד P300.4 שמוצהר שהוא מוציא ב4 אוהם 50 RMS לכל אחד מארבעת הערוצים שלו.

השאלה שלי מה המגבר הזה מסוגל לעשות? או בנוסח שני ה50 RMS לערוץ או ההספק יותר נכון לערוץ מה הוא יכול להזיז ואיך עוצמת הקול תהיה? אני יודע שזאת לא שאלה עניינית וקשה להשיב עליה כי חלק יגיד לי תלוי על מה אתה מתקין ואיזו רכיבים ולך תשמע את המגבר כשהוא מורכב. מי שיכול להשיב לי על שאלה זו אני מודה לו מראש.

בקשר מה הוא יגביר. הוא יגביר סט קומפוננט של טמפו או דוטק אובישין או משהוא במקביל. וסאב נחמד שיתן הרגשה שיש בס בעוצמה של עד 250-300 RMS

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

מגבר טוב ואמין

בהחלט טוב יותר מכל מיני ברנדים שמקבלים פה מחמאות ללא סיבה

הבעיה היחידה שאני רואה שעלולה לקרות היא חוסר כח ועוצמה

אני הייתי משתמש במגבר הזה בעיקר לטובת רמקולים \ קומפוננטים

לסאב הייתי שוקל תוספת של מונובלוק

שוב זה אני וצורת ההאזנה שלי וזה לא חייב להיות מה שמתאים לך לכן לצערי התשובה האולטימטיבית (למרות שאני מבין שזה לא מה שרצית לשמוע 8)) היא כנ"ל:

מגבר טוב מבית טוב וצריך להתקין כדי לדעת אם הוא מספק אותך מבחינת עוצמה או לא

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת 2 תשובות, הכי טובות שיכולות להיות.

50 RMS זה מצויין. מה אתה מחפש בכלל?

אם אתה רוצה שכל השכונה תשמע אותך מגיע כמה בלוקים לפני, אז אולי אני טועה וזה לא מספיק.

אם אתה לא צריך שכולם ישמעו אותך, זה בהחלט מספיק אם תקנה גם קומפוננטים בהתאם.

חוצמזה גש לאלעד, יש לו את המגבר הזה, אולי תוכל לשמוע ולהבין את כל מה שאומרים פה בפשטות.

בהצלחה.

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה אין מה להגיד חוץ מתודה

תשובות מספקות ועוד איך.

למגבר הזה יש את מקבילו מסדרה נמוכה הR300.4 עם אותם נתנונים. השאלה מבחינת עומצה הוא יוציא אותו הדבר אך השאלה מבחינת איכות לא ! נכון. כי ההפרש במחיר משהוא כמו 700 ש"ח. איך זה מתבטא במגבר עצמו ואיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה טעות שלי

לי יש את ה-R300-4 ועליו דיברתי

אני לא מכיר את p300-4 יש לך אתר שאוכל לראות?

בכל אופן אני מאוד ממליץ על הR מגבר איכותי ואמין . חזק ולא פראייר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך המגבר הזה לעומת הJBL1004 שהוא מוציא ב4 אוהם 110 RMS ? תיאוריתית הוא חזק מהרוקפורד פי 2. אבל בפועל הוא כן חזק יותר.? ומה יותר מומלץ לרכוש אם וכבר מדובר רק בשני המגברים הללו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על הרוקפורט ללא חשיבה פעמיים בכלל,ויהיו כאלו שיתמכו בדעתי.

הJBL לא איכותי מי ידוע מה וההצהרות לא נכונות ב100%.

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ההתלבטות שלי הייתה בין ה1004 ל300-4 .

שאלתי הרבה אנשים והרבה מתקינים וכולם אמרו לי ללכת על הרוקפורד

נכון הוא חלש יותר, אבל איכותי הרבה יותר.

וכמו שאמרו פה מעלי, אם אתה רוצה לשמע טוב וחזק ברכב הרוקפורד נותן מעל ומעבר

אם אתה רוצה לשמוע לא ממש איכות אבל שכל השכונה תשמע איתך לך על הJBL.

בהצלחה ותעדכן ! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...